ROZKŁADY ROZDAŃ
 
I i II liga
Zjazd 1 (03.10.2020-04.10.2020)
Mecz 1 (sobota, 10:00) pbn pdf
Mecz 2 (sobota, 15:00) pbn pdf
Mecz 3 (sobota, 19:30) pbn pdf
Mecz 4 (niedziela, 9:00) pbn pdf
Mecz 5 (niedziela, 13:30) pbn pdf
wszystkie mecze zip
Zjazd 2 (29.05.2021-30.05.2021)
Mecz 6 (sobota, 10:00) pbn pdf
Mecz 7 (sobota, 15:00) pbn pdf
Mecz 8 (sobota, 19:30) pbn pdf
Mecz 9 (niedziela, 9:00) pbn pdf
Mecz 10 (niedziela, 13:30) pbn pdf
wszystkie mecze zip
Zjazd 3 (12.06.2021-13.06.2021)
Mecz 11 (sobota, 10:00) pbn pdf
Mecz 12 (sobota, 15:00) pbn pdf
Mecz 13 (sobota, 19:30) pbn pdf
Mecz 14 (niedziela, 9:00) pbn pdf
Mecz 15 (niedziela, 13:30) pbn pdf
wszystkie mecze zip
 
I liga N
Zjazd 1 (17.10.2020-18.10.2020)
Mecz 1 (sobota, 10:00) pbn pdf
Mecz 2 (sobota, 15:00) pbn pdf
Mecz 3 (sobota, 19:30) pbn pdf
Mecz 4 (niedziela, 9:00) pbn pdf
Mecz 5 (niedziela, 13:30) pbn pdf
wszystkie mecze zip
Zjazd 4 (04.09.2021-05.09.2021)
Mecz 11 (sobota, 10:00) pbn pdf
Mecz 12 (sobota, 15:00) pbn pdf
Mecz 13 (sobota, 19:30) pbn pdf
Mecz 14 (niedziela, 9:00) pbn pdf
Mecz 15 (niedziela, 13:30) pbn pdf
wszystkie mecze zip
 
I liga S
ZIELONY Waluta Lokalna Starachowice - BSBS KONSTANTA Bielsko-Biała (03.09.2021-04.09.2021)
Rozdania 1-24 pbn pdf
Rozdania 25-48 pbn pdf
Rozdania 49-72 pbn pdf
cały mecz zip
INWIT Pabianice - SFORA CIBORA MINDLAB Kraków (03.09.2021-04.09.2021)
Rozdania 1-24 pbn pdf
Rozdania 25-48 pbn pdf
Rozdania 49-72 pbn pdf
cały mecz zip
KKBS CZARNA PAPUGA ZWIERZYNIEC Kraków - VĘGORIA WCK Węgorzewo (03.09.2021-04.09.2021)
Rozdania 1-24 pbn pdf
Rozdania 25-48 pbn pdf
Rozdania 49-72 pbn pdf
cały mecz zip
SKOBUD JOKER Tarnobrzeg - BUKS MDK MOSM I Bytom (03.09.2021-04.09.2021)
Rozdania 1-24 pbn pdf
Rozdania 25-48 pbn pdf
Rozdania 49-72 pbn pdf
cały mecz zip
FREEECO CHEMIK Puławy - TB SILESIA II Gliwice (03.09.2021-04.09.2021)
Rozdania 1-24 pbn pdf
Rozdania 25-48 pbn pdf
Rozdania 49-72 pbn pdf
cały mecz zip
POMTECH Zwoleń - OBJECTIVITY KS AZS Wratislavia VI WR (03.09.2021-04.09.2021)
Rozdania 1-24 pbn pdf
Rozdania 25-48 pbn pdf
Rozdania 49-72 pbn pdf
cały mecz zip
SPS EKO-RÓŻANKA - ABNEGAT WZBS Warszawa (03.09.2021-04.09.2021)
Rozdania 1-24 pbn pdf
Rozdania 25-48 pbn pdf
Rozdania 49-72 pbn pdf
cały mecz zip
KONTRA Koszalin - SYNERGIA Cracovia Ilanka 2 (03.09.2021-04.09.2021)
Rozdania 1-24 pbn pdf
Rozdania 25-48 pbn pdf
Rozdania 49-72 pbn pdf
cały mecz zip
ZIELONY Waluta Lokalna Starachowice - SFORA CIBORA MINDLAB Kraków (04.09.2021-05.09.2021)
Rozdania 1-24 pbn pdf
Rozdania 25-48 pbn pdf
Rozdania 49-72 pbn pdf
cały mecz zip
BSBS KONSTANTA Bielsko-Biała - SKOBUD JOKER Tarnobrzeg (04.09.2021-05.09.2021)
Rozdania 1-24 pbn pdf
Rozdania 25-48 pbn pdf
Rozdania 49-72 pbn pdf
cały mecz zip
INWIT Pabianice - KKBS CZARNA PAPUGA ZWIERZYNIEC Kraków (04.09.2021-05.09.2021)
Rozdania 1-24 pbn pdf
Rozdania 25-48 pbn pdf
Rozdania 49-72 pbn pdf
cały mecz zip
POMTECH Zwoleń - SPS EKO-RÓŻANKA (04.09.2021-05.09.2021)
Rozdania 1-24 pbn pdf
cały mecz zip
TB SILESIA II Gliwice - SYNERGIA Cracovia Ilanka 2 (04.09.2021-05.09.2021)
Rozdania 1-24 pbn pdf
Rozdania 25-48 pbn pdf
Rozdania 49-72 pbn pdf
cały mecz zip
 
II liga NE
ESKOM IT Warszawa - K2 Rebid (20.07.2021-21.07.2021)
Rozdania 1-24 pbn pdf
Rozdania 25-48 pbn pdf
Rozdania 49-72 pbn pdf
cały mecz zip
ETB Ełk - Darles Santerm Gdańsk (03.09.2021-04.09.2021)
Rozdania 1-24 pbn pdf
Rozdania 25-48 pbn pdf
Rozdania 49-72 pbn pdf
cały mecz zip
Autostrada Ekspolatacja & 2S Media - Hetman Białystok (03.09.2021-04.09.2021)
Rozdania 1-24 pbn pdf
Rozdania 25-48 pbn pdf
Rozdania 49-72 pbn pdf
cały mecz zip
Fundacja Mała Ojczyzna - Elektroosmoza Legionowianin 2 (03.09.2021-04.09.2021)
Rozdania 1-24 pbn pdf
Rozdania 25-48 pbn pdf
Rozdania 49-72 pbn pdf
cały mecz zip
Reaktywacja K2 Alfa WZBS - MOK Mońki (03.09.2021-04.09.2021)
Rozdania 1-24 pbn pdf
Rozdania 25-48 pbn pdf
Rozdania 49-72 pbn pdf
cały mecz zip
ESKOM IT Warszawa - ETB Ełk (04.09.2021-05.09.2021)
Rozdania 1-24 pbn pdf
Rozdania 25-48 pbn pdf
cały mecz zip
K2 Rebid - Gambling Zamek Ciechanów (04.09.2021-05.09.2021)
Rozdania 1-24 pbn pdf
Rozdania 25-48 pbn pdf
Rozdania 49-72 pbn pdf
cały mecz zip
Darles Santerm Gdańsk - Autostrada Ekspolatacja & 2S Media (04.09.2021-05.09.2021)
Rozdania 1-24 pbn pdf
Rozdania 25-48 pbn pdf
Rozdania 49-72 pbn pdf
cały mecz zip
Elektroosmoza Legionowianin 2 - MOK Mońki (04.09.2021-05.09.2021)
Rozdania 1-24 pbn pdf
Rozdania 25-48 pbn pdf
Rozdania 49-72 pbn pdf
cały mecz zip
 
II liga NW
UNIA II Leszno - TKB PAAK Chemik Bydgoszcz (03.09.2021-04.09.2021)
Rozdania 1-24 pbn pdf
Rozdania 25-48 pbn pdf
Rozdania 49-72 pbn pdf
cały mecz zip
BIN-Chemik Aleksandrów Kujawski - FLUX-MEDICAL Boguniewo (03.09.2021-04.09.2021)
Rozdania 1-24 pbn pdf
Rozdania 25-48 pbn pdf
Rozdania 49-72 pbn pdf
cały mecz zip
KTB Konin - MOSiR I Kostrzyn/Fundacja ILB (03.09.2021-04.09.2021)
Rozdania 1-24 pbn pdf
Rozdania 25-48 pbn pdf
Rozdania 49-72 pbn pdf
cały mecz zip
GTB ATUT Rumia - KS IM IMPORT JAGIELLONKA (03.09.2021-04.09.2021)
Rozdania 1-24 pbn pdf
Rozdania 25-48 pbn pdf
Rozdania 49-72 pbn pdf
cały mecz zip
Tenispoint Chemik Bydgoszcz - BTG Bydgoszcz (03.09.2021-04.09.2021)
Rozdania 1-24 pbn pdf
Rozdania 25-48 pbn pdf
Rozdania 49-72 pbn pdf
cały mecz zip
SBS POLONIA Nowy Tomyśl - Okna Boniek-STB Słupsk (03.09.2021-04.09.2021)
Rozdania 1-24 pbn pdf
Rozdania 25-48 pbn pdf
Rozdania 49-72 pbn pdf
cały mecz zip
PROSNA Kalisz - Instalko SBS 1 Międzyrzecz (03.09.2021-04.09.2021)
Rozdania 1-24 pbn pdf
Rozdania 25-48 pbn pdf
Rozdania 49-72 pbn pdf
cały mecz zip
MKS Sokół Żary - AZS UNIWESRYTET SZCZECIŃSKI (03.09.2021-04.09.2021)
Rozdania 1-24 pbn pdf
Rozdania 25-48 pbn pdf
Rozdania 49-72 pbn pdf
cały mecz zip
UNIA II Leszno - BIN-Chemik Aleksandrów Kujawski (04.09.2021-05.09.2021)
Rozdania 1-24 pbn pdf
Rozdania 25-48 pbn pdf
Rozdania 49-72 pbn pdf
cały mecz zip
TKB PAAK Chemik Bydgoszcz - KS KM IMPORT JAGIELLONKA (04.09.2021-05.09.2021)
Rozdania 1-24 pbn pdf
Rozdania 25-48 pbn pdf
Rozdania 49-72 pbn pdf
cały mecz zip
FLUX-MEDICAL Boguniewo - MOSiR I Kostrzyn/Fundacja ILB (04.09.2021-05.09.2021)
Rozdania 1-24 pbn pdf
Rozdania 25-48 pbn pdf
Rozdania 49-72 pbn pdf
cały mecz zip
 
II liga SE
CKiS Skawina - Taka sobie drużyna brydżowa WZBS (03.09.2021-04.09.2021)
Rozdania 1-24 pbn pdf
Rozdania 25-48 pbn pdf
Rozdania 49-72 pbn pdf
cały mecz zip
Elektromontaż Joker Rzeszów - TS Wisła - Milo Kraków (03.09.2021-04.09.2021)
Rozdania 1-24 pbn pdf
Rozdania 25-48 pbn pdf
Rozdania 49-72 pbn pdf
cały mecz zip
KAMIENNA Ostrowiec Świętokrzyski - Rewers-Joker Rzeszów (03.09.2021-04.09.2021)
Rozdania 1-24 pbn pdf
Rozdania 25-48 pbn pdf
Rozdania 49-72 pbn pdf
cały mecz zip
PKB Wtórmex Radomsko - Dunajec Nowy Sącz (03.09.2021-04.09.2021)
Rozdania 1-24 pbn pdf
Rozdania 25-48 pbn pdf
Rozdania 49-72 pbn pdf
cały mecz zip
AZS AGH Piast Kraków - OGNISKO TKKF CHEMIK Puławy (03.09.2021-04.09.2021)
Rozdania 1-24 pbn pdf
Rozdania 25-48 pbn pdf
Rozdania 49-72 pbn pdf
cały mecz zip
CKFiS Bełżyce - Wisłoka Dębica-Korso Mielec (03.09.2021-04.09.2021)
Rozdania 1-24 pbn pdf
Rozdania 25-48 pbn pdf
Rozdania 49-72 pbn pdf
cały mecz zip
Taka sobie drużyna brydżowa WZBS - TS Wisła - Milo Kraków (04.09.2021-05.09.2021)
Rozdania 1-24 pbn pdf
Rozdania 25-48 pbn pdf
Rozdania 49-72 pbn pdf
cały mecz zip
CKiS Skawina - Dunajec Nowy Sącz (04.09.2021-05.09.2021)
Rozdania 1-24 pbn pdf
Rozdania 25-48 pbn pdf
Rozdania 49-72 pbn pdf
cały mecz zip
Elektromontaż Joker Rzeszów - KAMIENNA Ostrowiec Świętokrzyski - (04.09.2021-05.09.2021)
Rozdania 1-24 pbn pdf
Rozdania 25-48 pbn pdf
Rozdania 49-72 pbn pdf
cały mecz zip
CKFiS Bełżyce - DRIM TIM (04.09.2021-05.09.2021)
Rozdania 1-24 pbn pdf
cały mecz zip
OGNISKO TKKF CHEMIK Puławy - Leskowiec Wadowice-Beskid Andrychów (04.09.2021-05.09.2021)
Rozdania 1-24 pbn pdf
Rozdania 25-48 pbn pdf
Rozdania 49-72 pbn pdf
cały mecz zip
 
II liga SW
LIBERTY DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE - PREMONT Impas Katowice (01.08.2021)
Rozdania 1-24 pbn pdf
Rozdania 25-48 pbn pdf
Rozdania 49-72 pbn pdf
cały mecz zip
TURBO FLY-BACK - Laser DeLux Łódź (03.09.2021-04.09.2021)
Rozdania 1-24 pbn pdf
Rozdania 25-48 pbn pdf
Rozdania 49-72 pbn pdf
cały mecz zip
SYNIS Opole - Bluerefrigeration AZS VIII Wratislavia (03.09.2021-04.09.2021)
Rozdania 1-24 pbn pdf
Rozdania 25-48 pbn pdf
Rozdania 49-72 pbn pdf
cały mecz zip
BSBS II Bielsko-Biała - MKS Strzelce Opolskie (03.09.2021-04.09.2021)
Rozdania 1-24 pbn pdf
Rozdania 25-48 pbn pdf
Rozdania 49-72 pbn pdf
cały mecz zip
GKS Piast Gliwice I - NOWA STACJA (BARD13) (03.09.2021-04.09.2021)
Rozdania 1-24 pbn pdf
Rozdania 25-48 pbn pdf
Rozdania 49-72 pbn pdf
cały mecz zip
SV Tarnowskie Góry - Zdrowie Piast Sieradz (03.09.2021-04.09.2021)
Rozdania 1-24 pbn pdf
Rozdania 25-48 pbn pdf
Rozdania 49-72 pbn pdf
cały mecz zip
Laser DeLux Łódź - SYNIS Opole (04.09.2021-05.09.2021)
Rozdania 1-24 pbn pdf
Rozdania 25-48 pbn pdf
Rozdania 49-72 pbn pdf
cały mecz zip
TURBO FLY-BACK - MKS Strzelce Opolskie (04.09.2021-05.09.2021)
Rozdania 1-24 pbn pdf
Rozdania 25-48 pbn pdf
Rozdania 49-72 pbn pdf
cały mecz zip
Bluerefrigeration AZS VIII Wratislavia - PREMONT Impas Katowice (04.09.2021-05.09.2021)
Rozdania 1-24 pbn pdf
Rozdania 25-48 pbn pdf
Rozdania 49-72 pbn pdf
cały mecz zip
CKiR Wschowa - PIAST RSB Brzeg (04.09.2021-05.09.2021)
Rozdania 1-24 pbn pdf
Rozdania 25-48 pbn pdf
Rozdania 49-72 pbn pdf
cały mecz zip
NOWA STACJA (BARD13) - SV Tarnowskie Góry (04.09.2021-05.09.2021)
Rozdania 1-24 pbn pdf
Rozdania 25-48 pbn pdf
Rozdania 49-72 pbn pdf
cały mecz zip

 Strona wygenerowana 2021-09-05, nie wiem, co innego tu napisać, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768.