INDYWIDUALNA KLASYFIKACJA BUTLERA
bez zawodników, którzy nie mają szans na rozegranie 50% rozdań
 
miejsce teamimp/rzdroz-
dania
1-11-22-12-23-13-24-14-25-15-2
1Maciej Kędzierski SFORA CIBORA1.4672+44+56 -4 +17 +2-10 
 Konrad Ciborowski SFORA CIBORA1.4672+44+56 -4 +17 +2-10 
3Patryk Kuczera-DygaBUKS1.4648 +41+3+22+4     
4Bartosz MatrasCHEMIK1.3148+24+17+4+18      
5Marek SkulimowskiBUKS0.99108+17+41 +22+4+34-19+1+4+3
6Jarosław KaczorowskiCHEMIK0.9884+24+17+4+18   +9+7+3
7Sławomir KutyłaPOMTECH0.9672 -4+23 +29-13+36-2  
 Grzegorz BachanekPOMTECH0.9672 -4+23 +29-13+36-2  
9Andrzej HermansdorferBUKS0.79108+17 +3+18+24+34-19+1+4+3
10Mateusz SłuszniakSYNERGIA0.7560  +27+3  -6 +14+7
11Piotr WalczakZIELONY0.7272-3 +32-3 -11 +29+8 
12Zdzisław BelingINWIT0.67120+6+21+2+24-2+17-23+10+18+7
 Janusz MakarukINWIT0.67120+6+21+2+24-2+17-23+10+18+7
14Dorota Tokaj-Wojtczuk ABNEGAT0.4860  -2-24 +5  +31+19
 Rafał Wojtczuk ABNEGAT0.4860  -2-24 +5  +31+19
16Henryk ŁakomskiVĘGORIA0.4896+15-21+24 +5 +23-10+1+9
17Dariusz KozłowskiVĘGORIA0.4696+15-21 +18-16+19+21-13 +21
18Radosław KozłowskiVĘGORIA0.44108 -41+24+18+5+19+23-10+1+9
19Andrzej IwańskiZIELONY0.4296-3 +32-3+5-11-17+29+8 
20Krzysztof CzulSKOBUD0.3996  +33+8-16-23+6+9+10+10
 Janusz WesołowskiSKOBUD0.3996  +33+8-16-23+6+9+10+10
22Jacek BorsPOMTECH0.3848 +23 -17+12    0
23Filip TrojańskiSYNERGIA0.3784 +10+27 -12+1-6 +14-3
 Andrzej SzymczakSILESIA0.3784 +23-15-14+29 -3+11 0
 Tomasz WiśniewskiSILESIA0.3784 +23-15-14+29 -3+11 0
26Marek Różański ABNEGAT0.360+2-33  +16 -12+45  
 Jan Mazurkiewicz ABNEGAT0.360+2-33  +16 -12+45  
28Stefan KowalczykSILESIA0.384+16+30 -18 +17 -29+6+3
 Zbigniew MąciorSILESIA0.384+16+30 -18 +17 -29+6+3
30Grzegorz ZakrzewskiPOMTECH0.2972+17 -12  -1 +30-10-3
31Janusz GawęckiZIELONY0.2760+14-10-27     +12+27
32Adam StrzeleckiPOMTECH0.2672+17+23 -17+12 -10 -6 
33Bogdan PalikotCZARNA PAPUGA0.2496+5+4 +17-10-31+29+17-8 
34Sławomir CzechEKO-RÓŻANKA0.2384+52+16 -8-29  -17+17-12
 Wojciech OkuniewskiEKO-RÓŻANKA0.2384+52+16 -8-29  -17+17-12
36Marcin Szymański SFORA CIBORA0.1784  +30+8-5+11+10-30 -10
 Błażej Krawczyk SFORA CIBORA0.1784  +30+8-5+11+10-30 -10
38Zbigniew BorkowskiPOMTECH0.1584-5 -12+14 -1 +30-10-3
39Przemysław ZawadaZIELONY0.1472 +4 +18+13-17+3-11  
40Kamil WalczykZIELONY0.1184 +4 +18+13-17+3-11 -1
41Joanna Przytycka ABNEGAT0.0560-15-12 +12  +19-1  
 Piotr Zieliński ABNEGAT0.0560-15-12 +12  +19-1  
43Stanisław PająkZIELONY0.0584+14-10-27 +5 -17 +12+27
44Grzegorz KułakCHEMIK0.0296-44 +15 +10+31+2+9-14-7
45Mirosław SadyCZARNA PAPUGA0108+5+4-33-8-3 +29+17-12+1
 Krzysztof ŚliwońBUKS0108-15+21+22 +24+6+12-45-18-7
47Marcin BartoszewskiVĘGORIA-0.01108-17 -3+24-16-5+21-13-13+21
48Michał KaletaBUKS-0.06108-15+21+22+18 +6+12-45-18-7
49Leszek NiemiecSILESIA-0.0672+4 -4 -19-12+17 +10 
 Zbigniew GułaSILESIA-0.0672+4 -4 -19-12+17 +10 
51Jerzy SkwarkKONSTANTA-0.0772+3+10-23 +16 -2-9  
 Marek BlatKONSTANTA-0.0772+3+10-23 +16 -2-9  
53Elżbieta WaniurskaCHEMIK-0.0884-44 +15 +10+31+2 -14-7
54Tadeusz KowalczewskiZIELONY-0.0812         -1
55Bartosz CeglarskiPOMTECH-0.1260-5  +14  -10 -60
56Ryszard ZwolakKONSTANTA-0.1596-14  +17-30+23-13+1+6-4
 Jacek SzczerbowskiKONSTANTA-0.1596-14  +17-30+23-13+1+6-4
58Piotr ŻakINWIT-0.17120-4-25-6-12+17+25-21+13-4-3
 Marek TyranINWIT-0.17120-4-25-6-12+17+25-21+13-4-3
60Michał WróbelKONSTANTA-0.1772 -4+12-14 -1  -17+12
 Jacek GrzelczakKONSTANTA-0.1772 -4+12-14 -1  -17+12
62Marek WawrzyniakKONTRA-0.18120-6-21-24-18-24-6+16+33+42-14
 Roman SzlachetkaKONTRA-0.18120-6-21-24-18-24-6+16+33+42-14
 Ryszard RosikiewiczOBJECTIVITY-0.18120+15+12-3-22+2-17-16+18-1-9
65Grzegorz DeptułaVĘGORIA-0.2360-17 -3+24 -5  -13 
66Bartosz BunarOBJECTIVITY-0.3120-2+33-22-18-17-25+7+18-1-9
67Adam KrysaSKOBUD-0.3284-4-23-5 +30+1+1 -27 
 Andrzej HycnarSKOBUD-0.3284-4-23-5 +30+1+1 -27 
69Krzysztof WarzochaCHEMIK-0.3584 -56 +14+3-9+13-1+7 
70Jakub JagodzińskiCHEMIK-0.3984 -56 +14+3-9+13-1 +3
71Andrzej LubojemskiCZARNA PAPUGA-0.4196-17-23+5-8 +9-8+30 -27
72Andrzej DudzikCZARNA PAPUGA-0.43108-17-23+5 -3+9-8+30-12-27
73Grzegorz CieślakEKO-RÓŻANKA-0.5472-5 -23+4 -17+8 -6 
 Grzegorz RewerEKO-RÓŻANKA-0.5472-5 -23+4 -17+8 -6 
75Przemysław Gałek SFORA CIBORA-0.5684-24-17+23 -13 -36 +27-7
 Rafał Synowiec SFORA CIBORA-0.5684-24-17+23 -13 -36 +27-7
77Arkadiusz PoziemskiOBJECTIVITY-0.58120+15+12-3-22+2-17-16-33+13-21
78Jacek CzaykowskiSKOBUD-0.6360-16-30 -17   +18 +7
 Stefan SkowronSKOBUD-0.6360-16-30 -17   +18 +7
80Oskar TokarczukOBJECTIVITY-0.71120-2+33-22-18-17-25+7-33+13-21
81Paweł SzymonikEKO-RÓŻANKA-0.7684 -10-30 +19+12-29-30 +4
 Rafał NiedzielskiEKO-RÓŻANKA-0.7684 -10-30 +19+12-29-30 +4
83Kazimierz Grzeszkowiak ABNEGAT-0.7760  +6 -5-19  -42+14
 Maciej Czajkowski ABNEGAT-0.7760  +6 -5-19  -42+14
85Marek UrbańskiSYNERGIA-0.7996+5-16-32 -29+13-1-9-7 
86Marcin WilińskiKONTRA-0.88120+4+25+3-24-4-34-7-18-31-19
 Radosław SzymczakKONTRA-0.88120+4+25+3-24-4-34-7-18-31-19
88Krzysztof KleinrokCZARNA PAPUGA-0.8972  -33+17-10-31  -8+1
89Grzegorz SupersonSYNERGIA-0.9196+5-16-32-18-29+13-1-9  
90Szymon SupersonSYNERGIA-0.9860-52  +3 +1 -18 +7
91Krzysztof SupersonSYNERGIA-1.1984-52+10 -18-12  -18-7-3
92Tomasz KuśVĘGORIA-3.4212 -41        

 Admin.5.0.0.41 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2020-10-04 o 17:56, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768.