V Otwarty Turniej Par | ||||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | ||||||||||
m-ce | nr | wk | info | okr | klub | wynik % | PKL | |||
1 | 23 | Andrzej Kondeja Robert Głowacki | 13.0 13.0 | N | MA | KBS Legionowianin | 64.29 | 40 | 135 | |
2 | 37 | Ewa Mielcarzewicz Stanisław Janik | 5.0 12.0 | KS | WP LB | System Poznań Kart-El Gorzów | 62.44 | 37 | 125 | |
3 | 62 | Kazimierz Cios Tomasz Kłys | 11.0 4.0 | S | SL | PZITB Bielsko-Biała | 62.24 | 34 | 117 | |
4 | 48 | Artur Pomarański Przemysław Błaszczyk | 3.0 13.0 | | LB LD | Kart-El Gorzów KDK1 Kutno | 60.33 | 32 | 110 | |
5 | 35 | Tomasz Tarasiuk Zbigniew Kamiński | 2.5 3.0 | | PM | BUDMOR Władysławowo | 60.24 | 29 | 103 | |
6 | 19 | Maciej Hutyra Rafał Wolański | 5.0 7.0 | | DS | VALUE MEDIA KS AZS PW II WR | 59.40 | 25 | 94 | |
39 | Marcin Dobrowolski Anna Maduzia | 3.0 3.0 | KJ | WP | Wełna & Fundacja Taurus Skoki | 59.40 | 25 | 94 | ||
8 | 46 | Andrzej Proczkowski Magnus Larssen | 1.5 6.0 | | PK NOR | Singleton Podkarpacki | 59.12 | 21 | 85 | |
9 | 50 | Michał Nowosadzki Przemysław Zawada | 24.0 15.0 | | KP SL | Konkret Chełmno SILESIA I Gliwice | 59.06 | 19 | 80 | |
10 | 66 | Józef Pochroń Zbigniew Skibicki | 19.0 4.0 | N S | PM | COMPENSA Gdynia KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański | 57.44 | 16 | 75 | |
11 | 51 | Agnieszka Sławenta Piotr Nawrocki | 3.0 15.0 | K | PM MA | LOS Gdynia AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa | 57.32 | 13 | 70 | |
12 | 22 | Igor Kravchenko Alexander Nekhoroshev | 5.0 5.0 | | PD | Enigma Mińsk SPEKTR-TST ECB | 56.80 | 11 | 65 | |
13 | 55 | Jerzy Cel Władysław Baś | 3.0 2.5 | N N | MA | Hefajstos Otwock KAM BEK Warszawa | 54.88 | 8 | 60 | |
14 | 43 | Patryk Iwaniuk Piotr Walczak | 2.0 19.0 | J S | PM WP | WIMPEL Gdańsk CONSUS CARBON Kalisz | 54.82 | 8 | 55 | |
15 | 16 | Joseph Carthy Conor Farrell | 6.0 6.0 | J J | IRE | 54.64 | 8 | 50 | ||
16 | 14 | Mirosław Makatrewicz Stanisław Król | 13.0 1.0 | | WM PM | OSiR EKPOL PAGED Lidzbark Warmiński | 54.35 | 7 | 45 | |
17 | 28 | Marek Drukier Pawel Pacanowski | 4.0 6.0 | S | WP SWE | 53.39 | 7 | 40 | ||
18 | 54 | Łukasz Nierzwicki Jakub Jagodziński | 4.0 4.0 | J J | PM LU | LOS Gdynia YAMIT Zamość | 52.68 | 6 | 35 | |
19 | 64 | Jarosław Cieślak Mariusz Kraśnicki | 17.0 7.0 | | WP LD | CONSUS Kalisz | 52.51 | 6 | 30 | |
20 | 12 | Andrzej Zaleski Sławomir Henclik | 7.0 18.0 | N | PM | ANDRZEJKI Gdańsk | 52.38 | 5 | 25 | |
21 | 47 | Justyna Stachowiak Jerzy Mścisz | 4.0 13.0 | K S | WP | Chaos Gniezno DĄBRÓWKA STARKA Poznań | 52.33 | 5 | 20 | |
22 | 41 | Wojciech Strzemecki Maciej Kliś | 19.0 2.0 | | SL MP | SILESIA I Gliwice J&J Kraków | 51.31 | 4 | 15 | |
23 | 57 | Bogusław Pawszak Sylwester Cieślak | 12.0 12.0 | | MA | KS Wesoła Warszawa | 51.25 | 4 | 8 | |
58 | Maciej Rodzaj Marek Jaworski | 7.0 12.0 | N | MP | Milo Kraków Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków | 51.25 | 4 | 8 | ||
25 | 24 | Adam Lonski Kamil Madej | 5.0 4.0 | J J | PM | SDK Tczew | 50.55 | 3 | ||
26 | 18 | Robert Kras Jan Skąpski | 1.5 3.0 | N | PM WM | ZORRO-15 Olsztyn | 50.36 | 3 | ||
27 | 25 | Kazimierz Wielechowski Jan Kandybowicz | 12.0 13.0 | S N | MA | Singleton Warszawa Czwórka Warszawa | 50.01 | 2 | ||
28 | 15 | Dolores Gilliland Joe Walshe | 6.0 6.0 | K | IRE | 50.00 | 2 | |||
29 | 21 | Marcin Rudziński Wojciech Gorczyca | 6.0 6.0 | | IRE | 49.83 | 1 | |||
30 | 27 | Piotr Suchodolski Marek Kozdrach | 4.0 3.0 | S | PM SW | GAME OVER Gdańsk ŚZBS KIELCE | 49.82 | 1 | ||
31 | 26 | Józef Grewling Marek Juszczak | 5.0 5.0 | S S | WP | RCK & FLUX MEDICAL Rogoźno Jardob Murowana Goślina | 49.70 | |||
32 | 40 | Dariusz Bogucki Tadeusz Kaczanowski | 13.0 19.0 | S | PM WP | ANDRZEJKI Gdańsk KS WINKHAUS UNIA Leszno | 48.51 | |||
33 | 56 | Ryszard Konopka Krzysztof Mielnik | 12.0 5.0 | S | PM | FESTIWAL Słupsk SDK Tczew | 48.21 | |||
34 | 32 | John Helge Herland John Vaage | 6.0 6.0 | | NOR | 48.10 | ||||
33 | Magdalena Niebuda Artur Toeplitz | 1.5 5.0 | K | MA PM | ATUT Rumia | 48.10 | ||||
36 | 60 | Aleksandra Byra Jacek Sikora | 2.0 4.0 | KJ | MP PM | UKS Jocker Oświęcim DARLES SANTERM Gdańsk | 47.80 | |||
37 | 49 | Krzysztof Borkowski Wojciech Rudnicki | 3.0 0.5 | | PM | GALERIA Kartuzy | 47.45 | |||
38 | 59 | Maria Domagałło Mieczysław Manik | 1.0 2.5 | KS N | PM ZP | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe ŚMIAŁY Police | 47.44 | |||
39 | 11 | Ervin Otvosi Ashley Bach | 7.0 6.0 | N | PM AUS | 47.32 | ||||
40 | 67 | Jacek Ciechomski Sławomir Bąk | 19.0 2.0 | S | SW MA | SPS CONSTRUCTION KIELCE. SKS Mazovia Warszawa | 47.20 | |||
41 | 63 | Adam Walczyński Marta Sikora | 5.0 2.0 | K | PM | GAME OVER Gdańsk | 47.15 | |||
42 | 31 | Anna Makarewicz Piotr Ilczuk | 2.5 18.0 | K | DS WP | ERBUD KS AZS Polit.IX WR CONSUS CARBON Kalisz | 46.96 | |||
43 | 45 | Marek Janota Zofia Szuchnik | 1.5 3.0 | N KN | MA | KAM BEK Warszawa Hefajstos Otwock | 46.67 | |||
44 | 53 | Jarosław Bartosiński Marek Witek | 5.0 21.0 | | PM SL | SDK Tczew KONSTANTA Bielsko-Biała | 46.19 | |||
45 | 38 | Andrzej Konczak Piotr Kazub | 4.0 3.0 | S | PM LD | 45.77 | ||||
46 | 20 | Wiesław Skubisz Waldemar Burakowski | 9.0 15.0 | N S | LU SL | YAMIT Zamość KS ENERGETYK Jaworzno | 45.65 | |||
42 | Krzysztof Czapczyk Janusz Przybyszewski | 2.0 11.0 | S S | PM | COMPENSA Gdynia | 45.65 | ||||
48 | 61 | Przemysław Ohrysko Joanna Dziekańska | 2.0 1.5 | KJ | MA | Singleton Warszawa AZS UW Warszawa VII | 44.95 | |||
49 | 52 | Barbara Boros Marek Boros | 2.0 4.0 | KS N | PM | MIKADO Gdańsk | 44.11 | |||
50 | 17 | Ekaterina Dobrushina Veronika Romashova | 6.0 6.0 | K K | RUS | 43.93 | ||||
51 | 68 | Antoni Sękowski Andrzej Osiński | 18.0 2.0 | N | PM | COMPENSA Gdynia MERITUM Gdańsk | 43.10 | |||
52 | 36 | Katarzyna Tyszkiewicz Katarzyna Klimkiewicz | 3.0 3.0 | KJ K | PM | WRÓBLE Gdańsk | 42.44 | |||
53 | 30 | Wacław Opacki Jacek Omelańczuk | 2.0 3.0 | S | LD | PTC - PAFANA Pabianice | 41.79 | |||
54 | 44 | Maria Firgon Piotr Kamoda | 0.5 | K | NZ PM | 41.67 | ||||
55 | 65 | Joanna Michalska Łukasz Gaweł | 2.0 5.0 | KJ | DS | TEKO KS AZS Polit.V Wrocław Rag KS AZS Polit.VII Wrocław | 41.50 | |||
56 | 34 | Łukasz Ledóchowski Marek Lewandowski | 2.0 2.5 | | PM | 41.43 | ||||
57 | 29 | Gerdje Arlinghaus Mary Stanley | 6.0 6.0 | K | GER IRE | 40.18 | ||||
58 | 13 | Jerzy Kajzer Wiesława Kasperek | 3.0 3.0 | S K | PM WM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe ESBS Elbląg | 38.87 | |||
59 | 69 | Jerzy Pasich Przemysław Kurzak | 7.0 2.0 | N J | MP | Ekspans Kraków UKS Jocker Oświęcim | 38.15 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2015-07-24 o 14:25:33