IV Otwarty Turniej Par | |||||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | |||||||||||
m-ce | nr | wk | info | okr | klub | ± | wynik | PKL | |||
1 | 25 | Michał Nowosadzki Przemysław Zawada | 24.0 15.0 | | KP SL | Konkret Chełmno SILESIA I Gliwice | 69.68 | 41 | 135 | ||
2 | 70 | Agnieszka Sławenta Piotr Nawrocki | 3.0 15.0 | K | PM MA | LOS Gdynia AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa | 65.52 | 39 | 126 | ||
3 | 20 | Ryszard Woliński Marek Urbański | 12.0 11.0 | S | LB | LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin | 63.33 | 37 | 119 | ||
4 | 89 | Mariusz Kraśnicki Jarosław Cieślak | 7.0 17.0 | | LD WP | CONSUS Kalisz | 0.28 | 55.79 | 35 | 113 | |
5 | 60 | Marta Maj-Rudnicka Przemysław Błaszczyk | 13.0 13.0 | K | LD | KDK1 Kutno | 52.22 | 33 | 107 | ||
6 | 57 | Piotr Kazub Andrzej Konczak | 3.0 4.0 | S | LD PM | 48.04 | 31 | 102 | |||
7 | 65 | Kazimierz Cios Tomasz Kłys | 11.0 4.0 | S | SL | PZITB Bielsko-Biała | 46.08 | 29 | 97 | ||
8 | 16 | Jerzy Russyan Waldemar Burakowski | 21.0 15.0 | S S | WP SL | RAL Poznań KS ENERGETYK Jaworzno | 45.40 | 27 | 92 | ||
9 | 34 | Jacek Sikora Adam Walczyński | 4.0 5.0 | | PM | DARLES SANTERM Gdańsk GAME OVER Gdańsk | 43.99 | 25 | 88 | ||
10 | 38 | Sławomir Henclik Kazimierz Omernik | 18.0 19.0 | N | PM | ANDRZEJKI Gdańsk | 43.88 | 23 | 84 | ||
11 | 63 | Dawid Barzyk Witold Petryszyn | 1.5 2.5 | J J | DS MP | KS AZS Polit.XV Wrocław MPEC I Tarnów | 43.64 | 21 | 80 | ||
12 | 50 | Paweł Gruszczyński Sławomir Piechocki | 5.0 7.0 | | WP | LIMAR Poznań | 43.63 | 19 | 76 | ||
13 | 43 | Andrzej Kondeja Zygmunt Dumała | 13.0 5.0 | N N | MA | KBS Legionowianin K2 Oldersi Raszyn | 42.57 | 17 | 72 | ||
14 | 74 | Marek Witek Anna Maduzia | 21.0 3.0 | KJ | SL WP | KONSTANTA Bielsko-Biała Wełna & Fundacja Taurus Skoki | 42.49 | 15 | 68 | ||
15 | 44 | Mariusz Pater Zbigniew Skibicki | 11.0 4.0 | S | PM | KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański | 42.21 | 13 | 64 | ||
16 | 24 | Antoni Sękowski Jerzy Mścisz | 18.0 13.0 | N S | PM WP | COMPENSA Gdynia DĄBRÓWKA STARKA Poznań | 35.44 | 11 | 60 | ||
17 | 87 | Krzysztof Dubno Mirosław Wróblewski | 1.5 2.0 | S | PM | WRÓBLE Gdańsk | 33.10 | 9 | 56 | ||
18 | 51 | Ryszard Konopka Roman Wachowiak | 12.0 18.0 | S | PM KP | FESTIWAL Słupsk Chemik Bydgoszcz | 27.81 | 8 | 52 | ||
19 | 79 | Joanna Małecka Stanisław Janik | 2.5 12.0 | K | MA LB | AZS UW Warszawa VII Kart-El Gorzów | 27.44 | 8 | 48 | ||
20 | 78 | Leszek Hejne Jacek Ciechomski | 5.0 19.0 | | KP SW | Polgra Bydgoszcz SPS CONSTRUCTION KIELCE. | 25.95 | 8 | 44 | ||
21 | 59 | Conor Boland John Connolly | 6.0 6.0 | J J | IRE | 22.53 | 7 | 40 | |||
22 | 42 | Artur Toeplitz Krzysztof Czapczyk | 5.0 2.0 | S | PM | ATUT Rumia COMPENSA Gdynia | 21.48 | 7 | 36 | ||
23 | 35 | Wojciech Okuniewski Dominik Krajnik | 1.0 1.0 | J J | PM | Słupskie Towarzystwo Brydżowe | 20.79 | 7 | 33 | ||
24 | 80 | Roman Kowalewski Adam Waszkiewicz | 4.0 3.0 | J J | PM DS | LOS Gdynia ERBUD KS AZS Polit.IX WR | 19.80 | 6 | 30 | ||
25 | 32 | Roman Budzik Kazimierz Zelga | 13.0 11.0 | N S | PM | COMPENSA Gdynia Słupskie Towarzystwo Brydżowe | 19.59 | 6 | 27 | ||
26 | 71 | Andrzej Borewicz Zbigniew Niedziałkowski | 9.0 5.0 | N | MA | Singleton Warszawa DRYL TEAM Warszawa | 17.39 | 6 | 24 | ||
27 | 62 | Łukasz Nierzwicki Jakub Jagodziński | 4.0 4.0 | J J | PM LU | LOS Gdynia YAMIT Zamość | 17.28 | 5 | 21 | ||
28 | 86 | Iwona Larssen John Helge Herland | 6.0 6.0 | K | NOR | 16.67 | 5 | 18 | |||
29 | 61 | Paweł Małecki Ewa Mielcarzewicz | 11.0 5.0 | KS | WP | DĄBRÓWKA SENIOR Poznań System Poznań | -4.00 | 13.26 | 5 | 15 | |
30 | 55 | Ekaterina Dobrushina Veronika Romashova | 6.0 6.0 | K K | RUS | 10.26 | 4 | 12 | |||
31 | 52 | Robert Kras Jan Skąpski | 1.5 3.0 | N | PM WM | ZORRO-15 Olsztyn | 9.73 | 4 | 9 | ||
32 | 19 | Dolores Gilliland Mary Stanley | 6.0 6.0 | K K | IRE | 9.26 | 4 | 6 | |||
33 | 17 | Marcin Rudziński Wojciech Gorczyca | 6.0 6.0 | | IRE | 9.17 | 3 | 3 | |||
34 | 27 | Mieczysław Smugała Jan Staniszewski | 3.0 5.0 | S S | PM | KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański | 8.14 | 3 | |||
35 | 76 | Bogusław Pawszak Sylwester Cieślak | 12.0 12.0 | | MA | KS Wesoła Warszawa | 8.06 | 3 | |||
36 | 37 | Maciej Hutyra Rafał Wolański | 5.0 7.0 | | DS | VALUE MEDIA KS AZS PW II WR | 7.34 | 2 | |||
37 | 73 | Joanna Dziekańska Przemysław Ohrysko | 1.5 2.0 | KJ | MA | AZS UW Warszawa VII Singleton Warszawa | 3.85 | 2 | |||
38 | 83 | Maciej Boczar Konrad Wójcik | 1.5 3.0 | | MA LB | AZS UW Warszawa VI KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra | 3.65 | 2 | |||
39 | 21 | Wojciech Ciepliński Marek Drukier | 9.0 4.0 | S S | LD WP | INTRA Łódź | 3.02 | 1 | |||
40 | 77 | Edward Bednarczyk Adolf Bocheński | 5.0 12.0 | S | PM WM | OSiR EKPOL PAGED Lidzbark Warmiński | 3.00 | 1 | |||
41 | 30 | Piotr Wzorek Wojciech Krawczyk | 2.5 2.5 | J J | MP | MPEC I Tarnów | 1.69 | 1 | |||
42 | 53 | Grzegorz Pogodziński Michał Wróbel | 5.0 3.0 | | LB MA | MKBS Sława Gorzów Wlkp. Domwaluty.pl Warszawa | 0.51 | ||||
43 | 91 | Pawel Pacanowski Zdzisław Klimczak | 6.0 3.0 | | SWE DS | ZKBS Zgorzelec | -1.53 | ||||
44 | 90 | Jerzy Pasich Zbigniew Lasocki | 7.0 12.0 | N N | MP ZP | Ekspans Kraków RYSIE Szczecin | -1.60 | ||||
45 | 45 | Włodzimierz Ilnicki Stefan Cabaj | 17.0 7.0 | S N | SL MA | KS ENERGETYK Jaworzno Singleton Warszawa | -4.09 | ||||
46 | 39 | Maria Domagałło Mieczysław Manik | 1.0 2.5 | KS N | PM ZP | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe ŚMIAŁY Police | -4.38 | ||||
47 | 18 | Krystian Bojeczko Filip Czaplicki | 1.0 1.0 | J J | PM MA | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe AZS UW Warszawa IX | -7.92 | ||||
48 | 31 | Kazimierz Wielechowski Jan Kandybowicz | 12.0 13.0 | S N | MA | Singleton Warszawa Czwórka Warszawa | -8.72 | ||||
49 | 81 | Leszek Falkowski Stanisław Król | 12.0 1.0 | | KP PM | Chemik Bydgoszcz | -9.05 | ||||
50 | 68 | Joe Walshe Maria Whelan | 6.0 6.0 | K | IRE | 0.26 | -9.56 | ||||
51 | 58 | Adam Suchodolski Monika Suchodolska | 2.0 2.0 | J KJ | PM | GAME OVER Gdańsk | -10.84 | ||||
52 | 47 | Zofia Szuchnik Władysław Baś | 3.0 2.5 | KN N | MA | Hefajstos Otwock KAM BEK Warszawa | -14.41 | ||||
53 | 64 | Grzegorz Gan Bolesław Ostrowski | 3.0 19.0 | S | PM | Słupskie Towarzystwo Brydżowe | -15.94 | ||||
54 | 29 | Wiesław Skubisz Aleksander Knawa | 9.0 13.0 | N S | LU SW | YAMIT Zamość SPLINTER QUICKPACK JĘDRZEJÓW | -16.11 | ||||
55 | 26 | Marek Janota Jerzy Cel | 1.5 3.0 | N N | MA | KAM BEK Warszawa Hefajstos Otwock | -17.30 | ||||
56 | 82 | Sylwia Suchodolska Patryk Iwaniuk | 2.0 | KM J | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe WIMPEL Gdańsk | -17.92 | ||||
57 | 49 | Stephen Barr Michael Donnely | 6.0 6.0 | J J | IRE | -20.21 | |||||
58 | 36 | Uli Schweding Gerdje Arlinghaus | 6.0 6.0 | K | GER | -21.55 | |||||
59 | 69 | Joy Moses Sheila Walsh | 6.0 6.0 | K K | IRE | -21.61 | |||||
60 | 41 | Jan Adamczewski Zofia Mikołajczyk | 11.0 3.0 | N K | WP | TB Budowlani Poznań System Poznań | -23.36 | ||||
61 | 28 | Jarosław Skibiński Jarosław Kostrzewa | 1.5 9.0 | J | MA | Zięba Spójnia ALK | -23.80 | ||||
62 | 84 | Jakub Konador Krystian Woliński | 1.0 1.0 | J M | MA | Zięba Spójnia ALK - 2 Zięba Spójnia ALK | -23.89 | ||||
63 | 23 | Andrzej Proczkowski Magnus Larssen | 1.5 6.0 | | PK NOR | Singleton Podkarpacki | -25.19 | ||||
64 | 13 | Jerzy Kajzer Wiesława Kasperek | 3.0 3.0 | S K | PM WM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe ESBS Elbląg | -25.39 | ||||
65 | 22 | Przemysław Kurzak Tor Anders Hauge | 2.0 6.0 | J | MP NOR | UKS Jocker Oświęcim | -26.08 | ||||
66 | 56 | Marianna Pasińska Szymon Batóg | 1.0 | KJ J | MP ZP | UKS Olimpia Dwójka Kraków ZZBS Szczecin | -27.37 | ||||
67 | 85 | Jakub Lenkiewicz Jędrzej Hycnar | 2.0 2.5 | J J | MP | MPEC I Tarnów | -27.45 | ||||
68 | 88 | Conor Farrell Joseph Carthy | 6.0 6.0 | J J | IRE | -27.65 | |||||
69 | 67 | Krzysztof Niemkiewicz Marek Fijałkowski | 5.0 2.0 | S S | PM | MERITUM Gdańsk | -30.88 | ||||
70 | 72 | Ryszard Jaśkiewicz Anna Makarewicz | 9.0 2.5 | K | MP DS | Leskowiec Wadowice - Beskid Andrychów ERBUD KS AZS Polit.IX WR | -32.83 | ||||
71 | 15 | Adam Małdyk Piotr Kiełczewski | 3.0 5.0 | S | ZP | KLUB PICKWICKA Szczecin | -36.74 | ||||
72 | 12 | Wojciech Strzemecki Maciej Kliś | 19.0 2.0 | | SL MP | SILESIA I Gliwice J&J Kraków | -37.28 | ||||
73 | 40 | Marek Parol Marek Szymborski | 3.0 3.0 | S S | PM | MERITUM Gdańsk DK-SM JANOWO I Rumia | -39.39 | ||||
74 | 54 | Krzysztof Mielnik Marek Sosiński | 5.0 7.0 | | PM WP | SDK Tczew DĄBRÓWKA SENIOR Poznań | -43.93 | ||||
75 | 48 | Marek Lewandowski Łukasz Ledóchowski | 2.5 2.0 | | PM | -44.82 | |||||
76 | 14 | Jerzy Góralczyk Tomasz Ukraiński | 4.0 12.0 | S | PK | SSBS-PSB Jarosław/Przemyśl | -46.37 | ||||
77 | 66 | Jarosław Bartosiński Bogdan Małysz | 5.0 18.0 | N | PM | SDK Tczew ANDRZEJKI Gdańsk | -51.72 | ||||
78 | 11 | Ashley Bach Ervin Otvosi | 6.0 7.0 | N | AUS PM | -57.95 | |||||
79 | 75 | Katarzyna Tyszkiewicz Mateusz Wilamowski | 3.0 2.0 | KJ J | PM | LOS Gdynia | -65.97 | ||||
80 | 33 | Jason Doyle Roisin Watters | 6.0 6.0 | J KJ | IRE | -68.71 | |||||
81 | 46 | Robert Krawczyk Michał Wróblewski | 3.0 3.0 | | PM | WRÓBLE Gdańsk | -81.66 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2015-07-22 o 17:44:59