XII Kongresowy Turniej Par | ||||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | ||||||||||
m-ce | nr | wk | info | okr | klub | wynik % | PKL | |||
1 | 55 | Andrzej Bunikowski Krzysztof Bunikowski | 18.0 5.0 | | PM | DARLES SANTERM Gdańsk | 63.23 | 65 | 270 | |
2 | 51 | Wit Klapper Kazimierz Omernik | 21.0 19.0 | N N | WP PM | KS WINKHAUS UNIA Leszno ANDRZEJKI Gdańsk | 61.89 | 62 | 254 | |
3 | 67 | Sławomir Piechocki Paweł Gruszczyński | 7.0 5.0 | | WP | LIMAR Poznań | 60.70 | 58 | 241 | |
4 | 48 | Rafał Wojtczuk Dorota Tokaj-Wojtczuk | 7.0 5.0 | K | MA | ABNEGAT Warszawa | 60.31 | 56 | 229 | |
5 | 66 | Piotr Gawryś Michał Kwiecień | 24.0 24.0 | S | DS MA | KS AZS Polit.I Wrocław Bridge24.pl | 59.65 | 53 | 219 | |
6 | 22 | Piotr Tuszyński Ryszard Sakowicz | 24.0 15.0 | S | LB | LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin | 59.15 | 50 | 210 | |
7 | 21 | Wojciech Strzemecki Andrzej Jaszczak | 19.0 13.0 | | SL | SILESIA I Gliwice | 58.97 | 47 | 201 | |
8 | 78 | Veronika Romashova Ekaterina Dobrushina | 6.0 6.0 | K K | RUS | 58.72 | 45 | 193 | ||
9 | 76 | Michał Nowosadzki Przemysław Zawada | 24.0 15.0 | | KP SL | Konkret Chełmno SILESIA I Gliwice | 58.64 | 42 | 185 | |
10 | 92 | Marek Banach Ryszard Sałata | 5.0 3.0 | | ZP | KB CEREMONIA Kołobrzeg | 58.06 | 39 | 177 | |
11 | 90 | Michał Tuszyński Andrzej Lasota | 3.0 5.0 | S | MP | Drogowiec Kraków | 57.86 | 36 | 170 | |
12 | 49 | Leszek Szkudlarek Elżbieta Czekaj | 7.0 11.0 | K | PM | DARLES SANTERM Gdańsk | 57.00 | 33 | 163 | |
13 | 42 | Grażyna Busse Piotr Busse | 13.0 18.0 | K | LU | TERMOCHEM CHEMIK Puławy | 56.93 | 31 | 156 | |
14 | 25 | Grzegorz Pogodziński Sławomir Czech | 5.0 5.0 | | LB MA | MKBS Sława Gorzów Wlkp. Domwaluty.pl Warszawa | 56.38 | 28 | 149 | |
15 | 70 | Igor Kravchenko Alexander Nekhoroshev | 5.0 5.0 | | PD | Enigma Mińsk SPEKTR-TST ECB | 56.33 | 25 | 142 | |
16 | 45 | Krzysztof Czapczyk Mirosław Małypan | 2.0 3.0 | S S | PM | COMPENSA Gdynia FALCK_MEDYCYNA Gdańsk | 56.30 | 22 | 135 | |
17 | 32 | Krzysztof Sikorski Tadeusz Kaczanowski | 18.0 19.0 | S S | PM WP | ANDRZEJKI Gdańsk KS WINKHAUS UNIA Leszno | 55.97 | 20 | 128 | |
18 | 96 | Krzysztof Antas Jacek Lew | 19.0 13.0 | S S | WP PM | KS WINKHAUS UNIA Leszno COMPENSA Gdynia | 55.34 | 17 | 121 | |
19 | 26 | Andrzej Pryczkowski Zdzisław Koza | 2.5 | | PM | KOZA-NOSTRA Sztum | 55.08 | 14 | 114 | |
20 | 63 | Andrzej Riss Jadwiga Jeziorska | 2.0 1.5 | S KS | PM | K.SN START Gdynia | 54.76 | 13 | 108 | |
21 | 31 | Marta Wójcik Jacek Sikora | 2.0 4.0 | KJ | MA PM | AZS UW Warszawa V DARLES SANTERM Gdańsk | 54.12 | 13 | 102 | |
22 | 85 | Andrzej Konczak Piotr Kazub | 4.0 3.0 | S | PM LD | 54.11 | 12 | 96 | ||
23 | 30 | Artur Pomarański Ryszard Smejda | 3.0 5.0 | | LB ZP | Kart-El Gorzów ZOIM Szczecin | 53.84 | 12 | 90 | |
24 | 71 | Cezary Serek Danuta Kazmucha | 12.0 13.0 | K | WP | CONNECTOR Poznań | 53.71 | 11 | 84 | |
25 | 33 | Iwona Larssen Magnus Larssen | 6.0 6.0 | K | NOR | 53.54 | 11 | 78 | ||
26 | 75 | Agnieszka Sławenta Łukasz Nierzwicki | 3.0 4.0 | K J | PM | LOS Gdynia | 53.53 | 10 | 72 | |
27 | 19 | John Helge Herland John Vaage | 6.0 6.0 | | NOR | 53.21 | 10 | 66 | ||
28 | 14 | Mirosław Makatrewicz Stanisław Król | 13.0 1.0 | | WM PM | OSiR EKPOL PAGED Lidzbark Warmiński | 53.04 | 9 | 60 | |
29 | 101 | Andrzej Hycnar Józef Pochroń | 12.0 19.0 | N | PK PM | SKOBUD Tarnobrzeg COMPENSA Gdynia | 53.00 | 9 | 54 | |
30 | 16 | Karol Szwenkel Tomasz Osiński | 7.0 12.0 | | KP MA | Jantar Toruń MKS ARNICA Przasnysz | 52.91 | 8 | 48 | |
31 | 65 | Wacław Janicki Sylwester Walerowicz | 17.0 15.0 | N S | PM | SDK Tczew | 52.90 | 8 | 42 | |
32 | 18 | Monika Sautaux Radosław Szczepański | 3.0 18.0 | K | MP WP | Singleton Kraków CONSUS CARBON Kalisz | 52.83 | 7 | 36 | |
33 | 38 | Ihar Radziukevich Aleh Tsimakhovich | 7.0 11.0 | | PD | Enigma Mińsk | 52.53 | 7 | 30 | |
34 | 79 | Jacek Kuśmierz Marcin Kut | 5.0 5.0 | | PM | CKiS Pruszcz Gdański | 52.24 | 6 | 24 | |
35 | 50 | Dariusz Zieliński Zdzisław Jędrzejczak | 4.0 4.0 | S | PM | MERITUM Gdańsk | 52.17 | 6 | 18 | |
36 | 13 | Jerzy Kajzer Wiesława Kasperek | 3.0 3.0 | S K | PM WM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe ESBS Elbląg | 52.15 | 5 | 12 | |
37 | 93 | Mariusz Kraśnicki Jarosław Cieślak | 7.0 17.0 | | LD WP | CONSUS Kalisz | 51.87 | 5 | 6 | |
38 | 24 | Marek Lewandowski Łukasz Ledóchowski | 2.5 2.0 | | PM | 50.93 | 5 | |||
39 | 54 | Jacek Batóg Zbigniew Lasocki | 7.0 12.0 | N | ZP | ASKO-TECH Szczecin RYSIE Szczecin | 50.90 | 4 | ||
40 | 61 | Lech Ohrysko Sławomir Zawiślak | 17.0 21.0 | S | WM LU | SIWIK HOLIDAY BT MRĄGOWO TERMOCHEM CHEMIK Puławy | 50.75 | 4 | ||
41 | 20 | Sławomir Henclik Wiesław Rafalski | 18.0 2.0 | S | PM WP | ANDRZEJKI Gdańsk UKB KLEKS Szamotuły | 50.41 | 3 | ||
42 | 36 | Zdzisław Stoszek Anatol Kupryciuk | 2.5 1.5 | | LD | POMIAR - TKKF Opoczno | 50.33 | 3 | ||
43 | 47 | Andrzej Kondeja Waldemar Burakowski | 13.0 15.0 | N S | MA SL | KBS Legionowianin KS ENERGETYK Jaworzno | 50.29 | 2 | ||
44 | 82 | Roman Kowalewski Jakub Jagodziński | 4.0 4.0 | J J | PM LU | LOS Gdynia YAMIT Zamość | 50.21 | 2 | ||
45 | 86 | Piotr Ilczuk Rafał Wolański | 18.0 7.0 | | WP DS | CONSUS CARBON Kalisz VALUE MEDIA KS AZS PW II WR | 50.17 | 1 | ||
46 | 57 | Grażyna Brewiak Rafał Jagniewski | 18.0 21.0 | K | MA | AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa Bridge24.pl | 49.91 | 1 | ||
47 | 46 | Marcin Dobrowolski Anna Maduzia | 3.0 3.0 | KJ | WP | Wełna & Fundacja Taurus Skoki | 49.44 | |||
48 | 94 | Adam Walczyński Marta Sikora | 5.0 2.0 | K | PM | GAME OVER Gdańsk | 49.33 | |||
49 | 68 | Barbara Batkiewicz Robert Głowacki | 9.0 13.0 | KS | MP MA | J&J Kraków KBS Legionowianin | 48.91 | |||
50 | 87 | Rafał Bownik Beata Brynkiewicz | 7.0 | K | PM NZ | 48.89 | ||||
51 | 56 | Piotr Walczak Marek Barylewski | 19.0 18.0 | S | WP | CONSUS CARBON Kalisz RAL Poznań | 48.76 | |||
52 | 40 | Michał Wróbel Monika Suchodolska | 3.0 2.0 | KJ | MA PM | Domwaluty.pl Warszawa GAME OVER Gdańsk | 48.35 | |||
53 | 23 | Anna Nosalska Marta Janeczek | 7.0 9.0 | K K | MA PM | Singleton Warszawa DARLES SANTERM Gdańsk | 48.07 | |||
54 | 89 | Mariusz Pater Andrzej Wyborski | 11.0 5.0 | N | PM | KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański | 47.92 | |||
55 | 17 | Marek Witek Dariusz Bogucki | 21.0 13.0 | | SL PM | KONSTANTA Bielsko-Biała ANDRZEJKI Gdańsk | 47.88 | |||
56 | 62 | Aleksandra Byra Przemysław Kurzak | 2.0 2.0 | KJ J | MP | UKS Jocker Oświęcim | 47.83 | |||
57 | 34 | Andrzej Łagosz Sławomir Polak | 11.0 4.0 | | LB WP | ZIEL-BRUK Zielona Góra KS UNIA II Leszno | 47.70 | |||
58 | 99 | Alexander Zhukov Ryhor Abramovich | 9.0 0.5 | | PD | SPEKTR-TST ECB | 47.48 | |||
59 | 80 | Tadeusz Żywicki Jerzy Rozenberg | 2.5 3.0 | S | PM | PRZYSTAŃ Juszkowo | 47.35 | |||
60 | 27 | Stefan Kowalczyk Edward Bednarczyk | 18.0 5.0 | S | SL PM | KS ENERGETYK Jaworzno | 47.03 | |||
61 | 95 | Adam Lonski Krzysztof Mielnik | 5.0 5.0 | J | PM | SDK Tczew | 46.87 | |||
62 | 41 | Piotr Franiewski Jacek Leśniczak | 4.0 13.0 | S | PM LB | KOSMETERIA Żukowo Kart-El Gorzów | 46.86 | |||
63 | 77 | Wojciech Gorczyca Jerzy Pietrusza | 6.0 4.0 | | IRE MP | Singleton Kraków | 46.72 | |||
64 | 39 | Magdalena Niebuda Artur Toeplitz | 1.5 5.0 | K | MA PM | ATUT Rumia | 46.64 | |||
65 | 58 | Zofia Mikołajczyk Jadwiga Nowak | 3.0 11.0 | K KN | WP | System Poznań IOR II Poznań | 46.57 | |||
66 | 53 | Daniel Wesołowski Zbigniew Pinkiewicz | 3.0 13.0 | N | PM | SCK IMPAS Sztum Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 46.48 | |||
67 | 43 | Larysa Kuzniatsova Nataliya Koshcheyeva | 2.5 1.0 | KS K | PD | Extreme Białoruś | 46.44 | |||
68 | 88 | Katarzyna Klimkiewicz Tomasz Klimkiewicz | 3.0 3.0 | K | PM | WRÓBLE Gdańsk | 46.32 | |||
69 | 12 | Maria Whelan Eleen O Donovan | 6.0 6.0 | K K | IRE | 46.32 | ||||
70 | 29 | Andrzej Fronczak Ziemowit Nowak | 18.0 5.0 | S | WM PM | GEOSTA Olsztyn SCK IMPAS Sztum | 46.32 | |||
71 | 59 | Tomasz Bliński Sławomir Bolesta | 5.0 9.0 | | PD | SPEKTR-TST ECB Hetman Białystok | 46.08 | |||
72 | 100 | Jacek Ciechomski Arkadiusz Majcher | 19.0 5.0 | J | SW MA | SPS CONSTRUCTION KIELCE. BATMIX AZS UW Warszawa | 46.04 | |||
73 | 91 | Marek Pietrzak Marek Banasiński | 4.0 12.0 | | PM | Słupskie Towarzystwo Brydżowe COMPENSA Gdynia | 46.02 | |||
74 | 44 | Zbigniew Prasek Robert Krawczyk | 5.0 3.0 | | PM | WRÓBLE Gdańsk | 46.00 | |||
75 | 74 | Aneta Jarmocik-Buze Włodzimierz Buze | 4.0 18.0 | K S | ZP MA | GENESIS Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 45.68 | |||
76 | 98 | Andrei Sotnikau Andrei Kavalenka | 3.0 5.0 | | PD | SPEKTR-TST ECB | 45.59 | |||
77 | 37 | Antoni Sękowski Marek Drukier | 18.0 4.0 | N S | PM WP | COMPENSA Gdynia | 45.24 | |||
78 | 35 | Kazimierz Wielechowski Jan Kandybowicz | 12.0 13.0 | S N | MA | Singleton Warszawa Czwórka Warszawa | 44.91 | |||
79 | 64 | Michał Gapa Michał Gutowski | 5.0 3.0 | N | PM | PRZYSTAŃ Juszkowo SCK IMPAS Sztum | 44.54 | |||
80 | 15 | Jolanta Wiśniewska Sławomir Wiśniewski | 3.0 3.0 | K | MA | Mazowsze Płock | 43.78 | |||
81 | 28 | Kitty O Shea Joy Moses | 6.0 6.0 | K K | IRE | 43.77 | ||||
82 | 72 | Bogusław Jakóbczyk Karol Dunst | 5.0 2.0 | | LD PM | GALERIA Kartuzy | 43.59 | |||
83 | 69 | Ryszard Florkiewicz Ted Jablonowski | 3.0 | S S | MA | Singleton Warszawa | 43.17 | |||
84 | 84 | Edmund Czubak Lena Ostrowska | 11.0 1.5 | S K | MA | BATMIX AZS UW Warszawa NADBUD Warszawa | 42.83 | |||
85 | 11 | Wacław Opacki Jacek Omelańczuk | 2.0 3.0 | S | LD | PTC - PAFANA Pabianice | 42.42 | |||
86 | 52 | Maurice O Leary Blathnaid Trayer | 6.0 6.0 | K | IRE | 42.14 | ||||
87 | 83 | Dolores Gilliland Mary Stanley | 6.0 6.0 | K K | IRE | 41.92 | ||||
88 | 60 | Stanisław Szejko Witold Kaliński | 5.0 12.0 | S N | PM | AZS PJATK Gdańsk ESTIMA Sopot | 40.26 | |||
89 | 81 | Przemysław Ohrysko Joanna Dziekańska | 2.0 1.5 | KJ | MA | Singleton Warszawa AZS UW Warszawa VII | 37.97 | |||
90 | 97 | Renata Wajdowicz Jędrzej Hycnar | 12.0 2.5 | K J | PK MP | SKOBUD Tarnobrzeg | 37.00 | |||
91 | 73 | Dawid Barzyk Adam Suchodolski | 1.5 2.0 | J J | DS PM | KS AZS Polit.XV Wrocław GAME OVER Gdańsk | 35.96 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2015-07-25 o 21:35:37