IX Kongresowy Turniej Par | |||||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | |||||||||||
m-ce | nr | wk | info | okr | klub | ± | wynik | PKL | |||
1 | 44 | Lech Ohrysko Tom Townsend | 17.0 18.0 | | WM MA | SIWIK HOLIDAY BT MRĄGOWO | 69.00 | 73 | 270 | ||
2 | 56 | Przemysław Zawada Michał Nowosadzki | 15.0 24.0 | | SL KP | SILESIA I Gliwice Konkret Chełmno | 49.00 | 71 | 256 | ||
3 | 99 | Sławomir Polak Andrzej Łagosz | 4.0 11.0 | | WP LB | KS UNIA II Leszno ZIEL-BRUK Zielona Góra | 47.00 | 68 | 245 | ||
4 | 93 | Ihar Radziukevich Aleh Tsimakhovich | 7.0 11.0 | | PD | Enigma Mińsk | 46.00 | 66 | 235 | ||
5 | 123 | Wiesław Rafalski Jadwiga Nowak | 2.0 11.0 | S KN | WP | UKB KLEKS Szamotuły IOR II Poznań | 44.00 | 64 | 227 | ||
6 | 148 | Piotr Jurek Jakub Wojcieszek | 18.0 15.0 | | MA LB | LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin | 43.00 | 62 | 220 | ||
7 | 125 | Piotr Walczak Andrzej Jaszczak | 19.0 13.0 | S | WP SL | CONSUS CARBON Kalisz SILESIA I Gliwice | 42.00 | 59 | 213 | ||
8 | 89 | Michał Tuszyński Andrzej Lasota | 3.0 5.0 | S | MP | Drogowiec Kraków | 41.40 | 57 | 207 | ||
9 | 57 | Maciej Hutyra Rafał Wolański | 5.0 7.0 | | DS | VALUE MEDIA KS AZS PW II WR | 40.00 | 55 | 201 | ||
10 | 130 | Jacek Lew Aleksander Chrenowski | 13.0 13.0 | S S | PM | COMPENSA Gdynia WRÓBLE Gdańsk | 39.00 | 53 | 195 | ||
11 | 142 | John Helge Herland John Vaage | 6.0 6.0 | | NOR | 38.00 | 51 | 190 | |||
12 | 25 | Renata Neronowicz Sławomir Bąk | 12.0 2.0 | K S | MA | Singleton Warszawa SKS Mazovia Warszawa | 37.00 | 47 | 180 | ||
58 | Tomasz Osiński Karol Szwenkel | 12.0 7.0 | | MA KP | MKS ARNICA Przasnysz Jantar Toruń | 37.00 | 47 | 180 | |||
68 | Agnieszka Sławenta Michał Wantke | 3.0 11.0 | K | PM | LOS Gdynia KOSMETERIA Żukowo | 37.00 | 47 | 180 | |||
15 | 120 | Zdzisław Ingielewicz Grzegorz Narkiewicz | 5.0 24.0 | S | MA | Bridge24.pl 2 Bridge24.pl | 36.20 | 43 | 170 | ||
16 | 39 | Marek Jeleniewski Piotr Busse | 17.0 18.0 | | WM LU | SIWIK HOLIDAY BT MRĄGOWO TERMOCHEM CHEMIK Puławy | 36.00 | 40 | 163 | ||
96 | Tadeusz Kaczanowski Wit Klapper | 19.0 21.0 | S N | WP | KS WINKHAUS UNIA Leszno | 36.00 | 40 | 163 | |||
18 | 137 | Andrei Kavalenka Andrei Sotnikau | 5.0 3.0 | | PD | SPEKTR-TST ECB | 35.40 | 37 | 155 | ||
19 | 78 | Marek Boros Bogdan Frydrychowicz | 4.0 2.5 | N N | PM | MIKADO Gdańsk | 35.00 | 34 | 148 | ||
146 | Grzegorz Pogodziński Sławomir Czech | 5.0 5.0 | | LB MA | MKBS Sława Gorzów Wlkp. Domwaluty.pl Warszawa | 35.00 | 34 | 148 | |||
21 | 27 | Andrzej Fronczak Kazimierz Konefał | 18.0 4.0 | S S | WM | GEOSTA Olsztyn ZORRO-15 Olsztyn | 34.00 | 30 | 140 | ||
22 | 74 | Krzysztof Mielnik Paweł Małecki | 5.0 11.0 | | PM WP | SDK Tczew DĄBRÓWKA SENIOR Poznań | 31.00 | 28 | 136 | ||
23 | 30 | Jerzy Kullass Marek Wawrzyniak | 7.0 4.0 | | ZP | KB KONTRA Koszalin | 29.00 | 26 | 132 | ||
24 | 60 | Edmund Czubak Katarzyna Tyszkiewicz | 11.0 3.0 | S KJ | MA PM | BATMIX AZS UW Warszawa | 27.00 | 23 | 126 | ||
91 | Dariusz Borysow Wacław Janicki | 5.0 17.0 | N N | KP PM | BIN Aleksandrów Kujawski SDK Tczew | 27.00 | 23 | 126 | |||
26 | 48 | Janusz Warchoł Jerzy Maciejak | 4.0 1.0 | N N | PM | MIKADO Gdańsk Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 26.00 | 18 | 116 | ||
131 | Zbigniew Pinkiewicz Dariusz Bogucki | 13.0 13.0 | N | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe ANDRZEJKI Gdańsk | 26.00 | 18 | 116 | |||
134 | Piotr Nawrocki Piotr Wiankowski | 15.0 15.0 | | MA | AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa | 26.00 | 18 | 116 | |||
29 | 53 | Adam Walczyński Marta Sikora | 5.0 2.0 | K | PM | GAME OVER Gdańsk | 25.00 | 15 | 106 | ||
70 | Mariusz Pater Zbigniew Skibicki | 11.0 4.0 | S | PM | KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański | 25.00 | 15 | 106 | |||
31 | 20 | Artur Pomarański Ryszard Smejda | 3.0 5.0 | | LB ZP | Kart-El Gorzów ZOIM Szczecin | 24.00 | 14 | 100 | ||
32 | 46 | Kazimierz Dominiak Włodzimierz Kocoń | 9.0 4.0 | S | PM | KOSMETERIA Żukowo WIMPEL Gdańsk | 23.00 | 14 | 92 | ||
47 | Maciej Rodzaj Iwona Larssen | 7.0 6.0 | K | MP NOR | Milo Kraków | 23.00 | 14 | 92 | |||
109 | Gabriela Gnacińska Witold Kaliński | 9.0 12.0 | KN N | PM | FALCK_MEDYCYNA Gdańsk ESTIMA Sopot | 23.00 | 14 | 92 | |||
35 | 59 | Renata Wajdowicz Andrzej Hycnar | 12.0 12.0 | K | PK | SKOBUD Tarnobrzeg | 20.00 | 13 | 84 | ||
36 | 106 | Marek Witek Włodzimierz Buze | 21.0 18.0 | S | SL MA | KONSTANTA Bielsko-Biała Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 19.00 | 12 | 80 | ||
37 | 49 | Grażyna Brewiak Andrzej Bunikowski | 18.0 18.0 | K | MA PM | AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa DARLES SANTERM Gdańsk | 18.00 | 12 | 76 | ||
38 | 107 | Rafał Bownik Beata Brynkiewicz | 7.0 | K | PM NZ | 16.00 | 12 | 70 | |||
141 | Tomasz Paluchowski Anna Makarewicz | 13.0 2.5 | K | MA DS | Singleton Warszawa ERBUD KS AZS Polit.IX WR | 16.00 | 12 | 70 | |||
40 | 17 | Andrzej Kondeja Robert Chmielak | 13.0 5.0 | N | MA | KBS Legionowianin K2 Oldersi Raszyn | 15.00 | 11 | 58 | ||
29 | Aleksander Kasprzak Leszek Szkudlarek | 18.0 7.0 | S | PM | SDK Tczew DARLES SANTERM Gdańsk | 15.00 | 11 | 58 | |||
36 | Sylwester Cieślak Krzysztof Lewandowski | 12.0 5.0 | | MA WP | KS Wesoła Warszawa LIMAR Poznań | 15.00 | 11 | 58 | |||
110 | Piotr Suchodolski Adam Suchodolski | 4.0 2.0 | J | PM | GAME OVER Gdańsk | 15.00 | 11 | 58 | |||
44 | 115 | Krzysztof Sikorski Stefan Kowalczyk | 18.0 18.0 | S S | PM SL | ANDRZEJKI Gdańsk KS ENERGETYK Jaworzno | 14.40 | 10 | 48 | ||
45 | 124 | Zdzisław Kowalewski Jarosław Gąsiorowski | 13.0 13.0 | S | MA | Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 14.00 | 9 | 44 | ||
46 | 51 | Kazimierz Wielechowski Jan Kandybowicz | 12.0 13.0 | S N | MA | Singleton Warszawa Czwórka Warszawa | 12.00 | 9 | 40 | ||
47 | 69 | Jacek Batóg Zbigniew Lasocki | 7.0 12.0 | N | ZP | ASKO-TECH Szczecin RYSIE Szczecin | 11.00 | 8 | 36 | ||
48 | 132 | Cezary Serek Danuta Kazmucha | 12.0 13.0 | K | WP | CONNECTOR Poznań | 10.00 | 8 | 30 | ||
149 | Kazimierz Gierulski Mariusz Skrzypczak | 3.0 1.0 | S | PM | PIANPUR Sierakowice | 10.00 | 8 | 30 | |||
50 | 86 | Grażyna Busse Sławomir Zawiślak | 13.0 21.0 | K S | LU | TERMOCHEM CHEMIK Puławy | 9.40 | 7 | 24 | ||
51 | 42 | Artur Toeplitz Magdalena Niebuda | 5.0 1.5 | K | PM MA | ATUT Rumia | 9.00 | 7 | 20 | ||
52 | 32 | Jacek Sikora Michał Wróbel | 4.0 3.0 | | PM MA | DARLES SANTERM Gdańsk Domwaluty.pl Warszawa | 8.80 | 7 | 16 | ||
53 | 136 | Jacek Leśniczak Stanisław Janik | 13.0 12.0 | S | LB | Kart-El Gorzów | 8.40 | 6 | 12 | ||
54 | 77 | Joanna Śliwowska Paweł Anastaziak | 3.0 3.0 | K | PM | MERITUM Gdańsk | 8.00 | 6 | 8 | ||
55 | 113 | Radosław Szczepański Jerzy Pietrusza | 18.0 4.0 | | WP MP | CONSUS CARBON Kalisz Singleton Kraków | 7.40 | 6 | 4 | ||
56 | 85 | Piotr Solecki Robert Pogorzelski | 7.0 5.0 | | WP | RCK & FLUX MEDICAL Rogoźno GOK Kaczory | 7.00 | 5 | |||
57 | 138 | Wojciech Gaweł Rafał Jagniewski | 17.0 21.0 | | MA | Bridge24.pl | 6.40 | 5 | |||
58 | 66 | Leszek Falkowski Roman Wachowiak | 12.0 18.0 | | KP | Chemik Bydgoszcz | 6.00 | 5 | |||
59 | 24 | Michał Kwiecień Piotr Gawryś | 24.0 24.0 | S | MA DS | Bridge24.pl KS AZS Polit.I Wrocław | 4.00 | 4 | |||
76 | Jerzy Russyan Waldemar Burakowski | 21.0 15.0 | S S | WP SL | RAL Poznań KS ENERGETYK Jaworzno | 4.00 | 4 | ||||
61 | 80 | Stanisław Brzozowski Andrzej Malinowski | 7.0 5.0 | N N | PM | KONRADIA Gdańsk | 3.00 | 4 | |||
62 | 37 | Robert Stoliński Przemysław Błaszczyk | 15.0 13.0 | | LD | INWIT Pabianice KDK1 Kutno | 2.40 | 4 | |||
63 | 14 | Mirosław Makatrewicz Stanisław Król | 13.0 1.0 | | WM PM | OSiR EKPOL PAGED Lidzbark Warmiński | 2.00 | 3 | |||
122 | Anna Mandecka Krzysztof Latoszewski | 7.0 9.0 | KS S | MA | Singleton Warszawa | 2.00 | 3 | ||||
65 | 140 | Ireneusz Jagielski Danuta Krupnik | 7.0 5.0 | K | MA | Piast I Feliksów | 1.40 | 2 | |||
66 | 144 | Zbigniew Walczyński Jan Klapkowski | 9.0 5.0 | N N | PM | COMPENSA Gdynia | 1.00 | 2 | |||
67 | 79 | Bogusław Gierulski Ziemowit Nowak | 21.0 5.0 | | WP PM | RAL Poznań SCK IMPAS Sztum | 0.00 | 2 | |||
81 | Wojciech Olański Vytautas Vainikonis | 21.0 13.0 | | WP | RAL Poznań | 0.00 | 2 | ||||
69 | 21 | Stanisław Zakrzewski Andrzej Konczak | 13.0 4.0 | S S | WP PM | OAZA Kórnik | -2.00 | 1 | |||
34 | Ewa Miszewska Piotr Ilczuk | 18.0 18.0 | K | WP | OAZA Kórnik CONSUS CARBON Kalisz | -2.00 | 1 | ||||
84 | Józef Pochroń Aleksander Swatler | 19.0 13.0 | N S | PM ZP | COMPENSA Gdynia ZZBS Szczecin | -2.00 | 1 | ||||
108 | Dariusz Zieliński Lechosław Suszka | 4.0 4.0 | S | PM | MERITUM Gdańsk FALCK_MEDYCYNA Gdańsk | -2.00 | 1 | ||||
143 | Jarosław Drewing Tadeusz Jakubiak | 5.0 4.0 | S | PM | KOSMETERIA Żukowo ANDRZEJKI BIS Gdańsk | -2.00 | 1 | ||||
74 | 41 | Jerzy Mścisz Marek Sosiński | 13.0 7.0 | S | WP | DĄBRÓWKA STARKA Poznań DĄBRÓWKA SENIOR Poznań | -3.00 | ||||
75 | 111 | Mateusz Sobczak Piotr Marcinowski | 5.0 5.0 | J J | DS | Rag KS AZS Polit.VII Wrocław | -3.60 | ||||
76 | 101 | Piotr Tuszyński Ryszard Sakowicz | 24.0 15.0 | S | LB | LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin | -4.00 | ||||
77 | 64 | Daniel Wesołowski Ireneusz Iwanow | 3.0 1.5 | S | PM WM | SCK IMPAS Sztum ESBS Elbląg | -5.00 | ||||
78 | 139 | Wojciech Krawczyk Aleksandra Byra | 2.5 2.0 | J KJ | MP | MPEC I Tarnów UKS Jocker Oświęcim | -5.60 | ||||
79 | 117 | Michał Gapa Jacek Kuśmierz | 5.0 5.0 | N | PM | PRZYSTAŃ Juszkowo CKiS Pruszcz Gdański | -6.00 | ||||
80 | 94 | Łukasz Ledóchowski Marek Lewandowski | 2.0 2.5 | | PM | -7.00 | |||||
81 | 112 | Mariusz Kowalski Monika Sautaux | 13.0 3.0 | K | SW MP | HOTEL SENATOR STARACHOWICE Singleton Kraków | -7.60 | ||||
82 | 71 | Sławomir Henclik Sylwester Walerowicz | 18.0 15.0 | S | PM | ANDRZEJKI Gdańsk SDK Tczew | -8.00 | ||||
98 | Nataliya Koshcheyeva Larysa Kuzniatsova | 1.0 2.5 | K KS | PD | Extreme Białoruś | -8.00 | |||||
118 | Paweł Gruszczyński Sławomir Piechocki | 5.0 7.0 | | WP | LIMAR Poznań | -8.00 | |||||
85 | 19 | Tomasz Winciorek Justyna Stachowiak | 18.0 4.0 | K | WP | CONSUS CARBON Kalisz Chaos Gniezno | -9.80 | ||||
86 | 31 | Danuta Żabicka Janusz Kobylarski | 5.0 4.0 | K | PM | FALCK_MEDYCYNA Gdańsk ESTIMA Sopot | -10.00 | ||||
40 | Barbara Batkiewicz Robert Głowacki | 9.0 13.0 | KS | MP MA | J&J Kraków KBS Legionowianin | -10.00 | |||||
121 | Zofia Mikołajczyk Ewa Mielcarzewicz | 3.0 5.0 | K KS | WP | System Poznań | -10.00 | |||||
89 | 54 | Leszek Hejne Jacek Ciechomski | 5.0 19.0 | | KP SW | Polgra Bydgoszcz SPS CONSTRUCTION KIELCE. | -12.00 | ||||
61 | Robert Nowicki Łukasz Gaweł | 15.0 5.0 | | WP DS | DĄBRÓWKA STARKA Poznań Rag KS AZS Polit.VII Wrocław | -12.00 | |||||
91 | 13 | Jerzy Kajzer Wiesława Kasperek | 3.0 3.0 | S K | PM WM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe ESBS Elbląg | -14.00 | ||||
92 | 18 | Józef Grewling Marek Juszczak | 5.0 5.0 | S S | WP | RCK & FLUX MEDICAL Rogoźno Jardob Murowana Goślina | -15.00 | ||||
93 | 12 | Bogdan Małysz Andrzej Zaleski | 18.0 7.0 | N N | PM | ANDRZEJKI Gdańsk | -17.00 | ||||
22 | Andrzej Dobkowicz Ryszard Jarmużewski | 3.0 5.0 | N S | PM | ATUT Rumia | -17.00 | |||||
95 | 87 | Anna Nosalska Marta Janeczek | 7.0 9.0 | K K | MA PM | Singleton Warszawa DARLES SANTERM Gdańsk | -17.60 | ||||
96 | 28 | Dolores Gilliland Mary Stanley | 6.0 6.0 | K K | IRE | -18.00 | |||||
100 | Wojciech Okuniewski Dominik Krajnik | 1.0 1.0 | J J | PM | Słupskie Towarzystwo Brydżowe | -18.00 | |||||
98 | 16 | Edmund Pinkiewicz Antoni Sękowski | 12.0 18.0 | N N | PM | COMPENSA Gdynia | -19.00 | ||||
127 | Andrzej Pryczkowski Zdzisław Koza | 2.5 | | PM | KOZA-NOSTRA Sztum | -19.00 | |||||
100 | 38 | Alexander Nekhoroshev Igor Kravchenko | 5.0 5.0 | | PD | SPEKTR-TST ECB Enigma Mińsk | -20.00 | ||||
65 | Jerzy Kozyczkowski Piotr Kazub | 11.0 3.0 | S | WP LD | KS WINKHAUS UNIA Leszno | -20.00 | |||||
72 | Jerzy Rymwid Krzysztof Antas | 12.0 19.0 | S S | WP | KS WINKHAUS UNIA Leszno | -20.00 | |||||
116 | Aleksander Gruca Jan Maciejewski | 4.0 9.0 | S N | PM | ATUT Rumia | -20.00 | |||||
104 | 95 | Sławomir Bolesta Tomasz Bliński | 9.0 5.0 | | PD | Hetman Białystok SPEKTR-TST ECB | -24.00 | ||||
105 | 82 | Krzysztof Czapczyk Mirosław Małypan | 2.0 3.0 | S S | PM | COMPENSA Gdynia FALCK_MEDYCYNA Gdańsk | -25.00 | ||||
97 | Przemysław Ohrysko Joanna Dziekańska | 2.0 1.5 | KJ | MA | Singleton Warszawa AZS UW Warszawa VII | -25.00 | |||||
107 | 67 | Maria Whelan Eleen O Donovan | 6.0 6.0 | K K | IRE | -26.00 | |||||
108 | 129 | Władysław Łobacz Stanisław Bujała | 2.5 3.0 | S S | PM | AZS PJATK Gdańsk | -27.00 | ||||
109 | 33 | Wojciech Ciepliński Marek Drukier | 9.0 4.0 | S S | LD WP | INTRA Łódź | -28.20 | ||||
110 | 43 | Janina Buszman Teresa Górkiewicz | 1.5 2.5 | KS KS | PM | MIKADO Gdańsk | -30.00 | ||||
50 | Jacek Piątek Zbigniew Szuster | 5.0 3.0 | | SL | DERBY Katowice | -30.00 | |||||
112 | 75 | Monika Suchodolska Łukasz Nierzwicki | 2.0 4.0 | KJ J | PM | GAME OVER Gdańsk LOS Gdynia | -31.00 | ||||
113 | 83 | Jakub Jagodziński Wiesław Skubisz | 4.0 9.0 | J N | LU | YAMIT Zamość | -33.00 | ||||
114 | 26 | Mieczysław Smugała Jan Staniszewski | 3.0 5.0 | S S | PM | KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański | -34.00 | ||||
115 | 150 | Kazimierz Cios Tomasz Kłys | 11.0 4.0 | S | SL | PZITB Bielsko-Biała | -35.00 | ||||
116 | 55 | Marek Jaworski Grzegorz Superson | 12.0 9.0 | N | MP | Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków Wincor Nixdorf Cracovia | -36.00 | ||||
92 | Radosław Szczepanowski Dariusz Podfigurny | 2.5 4.0 | | PM | MERITUM Gdańsk | -36.00 | |||||
103 | Stanisław Szejko Bogusław Matuszkiewicz | 5.0 12.0 | S S | PM | AZS PJATK Gdańsk | -36.00 | |||||
119 | 90 | Dorota Tokaj-Wojtczuk Rafał Wojtczuk | 5.0 7.0 | K | MA | ABNEGAT Warszawa | -37.60 | ||||
120 | 63 | Andrzej Riss Jadwiga Jeziorska | 2.0 1.5 | S KS | PM | K.SN START Gdynia | -38.00 | ||||
121 | 52 | Jerzy Pasich Marek Niesłuchowski | 7.0 5.0 | N S | MP PM | Ekspans Kraków ESTIMA Sopot | -39.00 | ||||
122 | 119 | Łucja Frąckowiak-Iwanicka Stanisław Iwanicki | 5.0 5.0 | KS S | LB | GKT NAFTA Zielona Góra | -39.20 | ||||
123 | 114 | Bjarte Haugland Stig Gamlemshaug | 6.0 6.0 | | NOR | -40.60 | |||||
124 | 11 | Ervin Otvosi Ashley Bach | 7.0 6.0 | N | PM AUS | -44.00 | |||||
125 | 35 | Gerdje Arlinghaus Uli Schweding | 6.0 6.0 | K | GER | -44.80 | |||||
126 | 88 | Krzysztof Niemkiewicz Zdzisław Jędrzejczak | 5.0 4.0 | S S | PM | MERITUM Gdańsk | -46.60 | ||||
127 | 105 | Edward Bednarczyk Bogusław Pawszak | 5.0 12.0 | | PM MA | KS Wesoła Warszawa | -49.00 | ||||
128 | 102 | Robert Krawczyk Mirosław Szaliński | 3.0 12.0 | | PM | WRÓBLE Gdańsk SDK Tczew | -51.00 | ||||
129 | 23 | Michał Wróblewski Zbigniew Prasek | 3.0 5.0 | | PM | WRÓBLE Gdańsk | -53.00 | ||||
130 | 15 | Maciej Kliś Wojciech Strzemecki | 2.0 19.0 | | MP SL | J&J Kraków SILESIA I Gliwice | -55.20 | ||||
131 | 147 | Mariusz Kraśnicki Jarosław Cieślak | 7.0 17.0 | | LD WP | CONSUS Kalisz | -58.00 | ||||
132 | 73 | Ekaterina Dobrushina Veronika Romashova | 6.0 6.0 | K K | RUS | -60.00 | |||||
133 | 126 | Maria Domagałło Mieczysław Manik | 1.0 2.5 | KS N | PM ZP | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe ŚMIAŁY Police | -62.00 | ||||
134 | 128 | Joy Moses Sheila Walsh | 6.0 6.0 | K K | IRE | -63.00 | |||||
135 | 62 | Dawid Barzyk Witold Petryszyn | 1.5 2.5 | J J | DS MP | KS AZS Polit.XV Wrocław MPEC I Tarnów | -82.00 | ||||
136 | 104 | Katarzyna Klimkiewicz Tomasz Klimkiewicz | 3.0 3.0 | K | PM | WRÓBLE Gdańsk | -86.00 | ||||
137 | 45 | Józef Gnaciński Janusz Stefański | 4.0 2.5 | N N | PM | GALERIA Kartuzy | -100.00 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2015-07-24 o 11:18:11