I Kongresowy Turniej Par | |||||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | |||||||||||
m-ce | nr | wk | info | okr | klub | ± % | wynik % | PKL | |||
1 | 166 | Piotr Nawrocki Piotr Wiankowski | 13.0 13.0 | | MA | AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa | 62.56 | 72 | 270 | ||
2 | 71 | Witold Kaliński Janusz Kobylarski | 12.0 3.0 | N | PM | FALC-MEDYCYNA Gdańsk | 60.99 | 70 | 257 | ||
3 | 46 | Jacek Sikora Michał Wróbel | 3.0 3.0 | | PM MA | DARLES SANTERM Gdańsk Domwaluty.pl Warszawa | 60.67 | 68 | 247 | ||
4 | 56 | Karol Mykietyn Sylwester Walerowicz | 18.0 15.0 | N S | DS PM | COMFORTSA-AZS PWR IV Wrocław SDK Tczew | 60.39 | 66 | 238 | ||
5 | 155 | Grażyna Busse Sławomir Zawiślak | 9.0 21.0 | K | WP | RADIO-HIT CONNECTOR Poznań | 60.06 | 64 | 231 | ||
6 | 86 | Bogdan Małysz Andrzej Zaleski | 18.0 7.0 | N N | PM | ANDRZEJKI Gdańsk | 59.95 | 63 | 225 | ||
7 | 108 | Luc Tijssen Thibo Sprinkhuezen | 6.0 6.0 | | NED | 59.31 | 61 | 219 | |||
8 | 39 | Krzysztof Martens Dominik Filipowicz | 24.0 17.0 | S | WP | CONSUS Kalisz | 59.09 | 59 | 214 | ||
9 | 157 | Dariusz Bogucki Przemysław Błaszczyk | 13.0 13.0 | | PM LD | ANDRZEJKI Gdańsk KDK1 Kutno | 58.90 | 58 | 209 | ||
10 | 70 | Aleksander Kasprzak Mirosław Szaliński | 18.0 12.0 | S | PM | SDK Tczew | 58.65 | 56 | 204 | ||
11 | 136 | Mateusz Stępiński Yan Shpuntou | 5.0 4.0 | J | MA MP | AZS UW Warszawa Wincor Nixdorf Cracovia | 58.14 | 54 | 200 | ||
12 | 75 | Robert Nowicki Bogdan Szlacheta | 15.0 5.0 | | WP MA | DĄBRÓWKA STARKA Poznań Bard 13 | 57.96 | 53 | 196 | ||
13 | 65 | Krzysztof Antas Wacław Janicki | 19.0 15.0 | S N | WP PM | KS UNIA WINKHAUS Leszno SDK Tczew | 57.86 | 51 | 192 | ||
14 | 137 | Sławomir Olech Przemysław Janiszewski | 18.0 18.0 | | LU SL | TERMOCHEM CHEMIK Puławy SILESIA I Gliwice | 57.64 | 49 | 188 | ||
15 | 123 | Ihar Radziukevich Aleh Tsimakhovich | 7.0 7.0 | | PD | Katok SL Mińsk | 57.43 | 48 | 184 | ||
16 | 27 | Marcin Dobrowolski Adrian Górka | 2.5 2.0 | J | ZP | MATOPOS Szczecinek | 57.37 | 46 | 180 | ||
17 | 113 | Roger Paulsen Roger Treet | 6.0 6.0 | | NOR | 57.33 | 44 | 176 | |||
18 | 134 | Sławomir Niajko Maciej Bielawski | 9.0 7.0 | J J | WP DS | CONNECTOR Poznań KS AZS PWR Wrocław | 57.07 | 43 | 172 | ||
19 | 124 | Oleg Medvedev Mikmaig Chorny | 6.0 6.0 | | ISR | 57.05 | 41 | 168 | |||
20 | 144 | Halina Borewicz Andrzej Borewicz | 7.0 7.0 | KN N | MA | Singleton Warszawa | 56.96 | 39 | 164 | ||
21 | 103 | Piotr Łyczkowski Andrzej Serwach | 7.0 7.0 | | MA | K2 Raszyn | 56.95 | 38 | 160 | ||
22 | 100 | Ryszard Woliński Wiesław Skubisz | 9.0 7.0 | S N | LB LU | LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin YAMIT Zamość | 56.82 | 36 | 156 | ||
23 | 47 | Jerzy Razik Mirosław Rafalski | 13.0 18.0 | | ZP SW | ZOIM Szczecin HOTEL SENATOR STARACHOWICE | 56.44 | 34 | 152 | ||
24 | 20 | Jacek Batóg Zbigniew Lasocki | 5.0 9.0 | S | ZP | ASKO-TECH Szczecin RYSIE Szczecin | 56.34 | 33 | 148 | ||
25 | 42 | Robert Stoliński Jan Moszyński | 15.0 15.0 | | WP | DĄBRÓWKA STARKA Poznań CONSUS Kalisz | 56.22 | 31 | 144 | ||
26 | 89 | Adam Szempliński Roman Kruk | 4.0 7.0 | S | PD | BAJS Białystok MOK Mońki | 56.22 | 29 | 140 | ||
27 | 33 | Stefan Kowalczyk Jan Sucharkiewicz | 18.0 18.0 | S S | SL | KS ENERGETYK Jaworzno | 55.82 | 28 | 136 | ||
28 | 130 | Andrzej Kondeja Zbigniew Skibicki | 13.0 4.0 | S S | MA PM | KBS Legionowianin KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański | 55.81 | 26 | 132 | ||
29 | 92 | Andrzej Fronczak Jarosław Michałowski | 18.0 18.0 | S S | WM KP | GEOSTA Olsztyn Łuczniczka Singleton Bydgoszcz | 55.74 | 24 | 128 | ||
30 | 171 | Radosław Szczepanowski Piotr Dybowski | 2.0 5.0 | S | PM | MERITUM Gdańsk BUDMOR Władysławowo | 55.66 | 23 | 124 | ||
31 | 16 | Jacek Lew Aleksander Chrenowski | 13.0 13.0 | S S | PM | WIMPEL Gdańsk Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 55.46 | 21 | 120 | ||
32 | 32 | Sławomir Henclik Kazimierz Omernik | 18.0 19.0 | S | PM | ANDRZEJKI Gdańsk | 54.96 | 19 | 116 | ||
33 | 119 | Michał Wantke Jacek Lasota | 7.0 7.0 | | PM | KOSMETERIA Żukowo | 54.67 | 18 | 112 | ||
34 | 128 | Artur Toeplitz Marek Parol | 5.0 3.0 | S | PM | LOS Gdynia WIMPEL Gdańsk | 54.57 | 16 | 108 | ||
35 | 173 | Michał Górski Piotr Franiewski | 7.0 4.0 | | LD PM | INWIT Pabianice ALISON TEAM Gdańsk | 54.45 | 15 | 104 | ||
36 | 80 | Michał Dembiński Ireneusz Jarosz | 9.0 18.0 | | WP | DĄBRÓWKA STARKA Poznań DĄBRÓWKA SENIOR Poznań | 54.37 | 14 | 100 | ||
37 | 43 | Krzysztof Sikorski Tadeusz Kaczanowski | 18.0 19.0 | S S | PM WP | ANDRZEJKI Gdańsk KS UNIA WINKHAUS Leszno | 54.32 | 14 | 96 | ||
38 | 51 | Antoni Sękowski Józef Pochroń | 18.0 19.0 | N N | PM WP | ALFA-COMPENSA Gdynia KS UNIA WINKHAUS Leszno | 54.15 | 14 | 93 | ||
39 | 169 | Anna Maduzia Maria Tomczewska | 2.0 7.0 | KJ K | ZP PM | MATOPOS Szczecinek WIMPEL Gdańsk | 54.14 | 14 | 90 | ||
40 | 101 | Iwona Czajka Anna Sarniak | 5.0 18.0 | K K | MA | Okręgowa Izba Lekarska Warszawa Bridge24.pl 2 | 53.93 | 13 | 87 | ||
41 | 135 | Paweł Chindelewicz Krzysztof Przybielski | 12.0 3.0 | | MA PM | MBIKE Rowery Warszawa MERITUM Gdańsk | 53.74 | 13 | 84 | ||
42 | 170 | Grzegorz Wołowiec Arkadiusz Górzewski | 4.0 5.0 | | PM | SCK IMPAS Sztum | 53.43 | 13 | 81 | ||
43 | 22 | Adam Walczyński Marta Sikora | 4.0 1.5 | K | PM | GAME OVER Gdańsk | 53.37 | 12 | 78 | ||
44 | 102 | Lena Leszczyńska Witold Tomaszek | 7.0 9.0 | K | MA | K2 Raszyn | 53.36 | 12 | 75 | ||
45 | 115 | Beata Bojarska Łukasz Wysłouch | 4.0 3.0 | K | WP DS | Chaos Gniezno ERBUD AZS PWR IX Wrocław | 53.34 | 12 | 72 | ||
46 | 52 | Piotr Tuszyński Aleksander Nowakowski | 24.0 7.0 | S | LB WP | LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin DĄBRÓWKA STARKA Poznań | 53.34 | 12 | 69 | ||
47 | 172 | Marek Niesłuchowski Jan Wieczorek | 4.0 7.0 | S S | PM | SPÓJNIA Gdańsk | 53.10 | 11 | 66 | ||
48 | 149 | Ireneusz Kowalczyk Tomasz Wiśniewski | 19.0 13.0 | S | SL | KS ENERGETYK Jaworzno | 53.05 | 11 | 63 | ||
49 | 79 | Andrzej Jaszczak Marcin Leśniewski | 13.0 24.0 | S | MA SW | Domwaluty.pl Warszawa SPS CONSTRUCTION KIELCE | 52.86 | 11 | 60 | ||
50 | 17 | Roman Opaliński Przemysław Zawada | 18.0 15.0 | | PK | Elektromontaż Rzeszów | 52.84 | 10 | 57 | ||
51 | 146 | Wit Klapper Roman Kulpiński | 21.0 5.0 | S S | MP PM | KS Cracovia 1906 BUDMOR Władysławowo | 52.78 | 10 | 54 | ||
52 | 85 | Andrzej Konczak Uli Schweding | 4.0 6.0 | S | PM GER | 52.77 | 10 | 51 | |||
53 | 141 | Tomasz Klimkiewicz Zbigniew Prasek | 3.0 4.0 | | PM | WRÓBLE Gdańsk | 52.72 | 10 | 48 | ||
54 | 60 | Stanisław Brzozowski Andrzej Malinowski | 7.0 4.0 | N N | PM | KONRADIA Gdańsk | 52.71 | 9 | 45 | ||
55 | 179 | Marek Kryniewski Kazimierz Łaciak | 5.0 3.0 | | PM | FALC-MEDYCYNA Gdańsk | 52.68 | 9 | 42 | ||
56 | 145 | Jerzy Pietrusza Monika Sautaux | 4.0 3.0 | K | MP | Singleton Kraków | 52.66 | 9 | 39 | ||
57 | 163 | Larysa Kuzniatsova Veronika Romashova | 2.0 6.0 | KS K | PD RUS | 52.52 | 8 | 36 | |||
58 | 125 | Zbigniew Niedziałkowski Józef Rzepka | 5.0 5.0 | N | MA | DRYL TEAM Warszawa K2 - Oldersi Raszyn | 52.50 | 8 | 33 | ||
59 | 158 | Elżbieta Twardowska Maksymilian Chodacki | 2.0 3.0 | KJ J | SL | KONSTANTA Bielsko-Biała | 52.44 | 8 | 30 | ||
60 | 62 | Adam Lonski Krzysztof Mielnik | 5.0 5.0 | J J | PM | SDK Tczew | 52.28 | 8 | 27 | ||
61 | 30 | Grzegorz Lewaciak Przemysław Teleszyński | 18.0 13.0 | S S | WP LD | CONSUS CARBON Kalisz CKM Łódź | 52.27 | 7 | 24 | ||
62 | 90 | Jerzy Pasich Wiesław Teresiński | 7.0 4.0 | N N | MP LU | Leskowiec Wadowice YAMIT Zamość | 52.26 | 7 | 21 | ||
63 | 29 | Piotr Walczak Jacek Leśniczak | 19.0 13.0 | S | WP LB | CONSUS CARBON Kalisz Kart-El Gorzów | 52.15 | 7 | 18 | ||
64 | 55 | Kacper Kacperski Monika Suchodolska | 4.0 1.5 | J KJ | MA PM | AZS UW Warszawa GAME OVER Gdańsk | 52.01 | 6 | 15 | ||
65 | 40 | Jerzy Russyan Aleksander Jezioro | 21.0 21.0 | S N | WP MP | RAL Poznań TS Wisła Kraków | 52.00 | 6 | 12 | ||
66 | 118 | Stig Marinussen Vegard Brenke | 6.0 6.0 | | NOR | 51.95 | 6 | 9 | |||
67 | 160 | Cezary Serek Włodzimierz Starkowski | 9.0 21.0 | | WP DS | CONNECTOR Poznań KS AZS PWR I Wrocław | 51.93 | 6 | 6 | ||
68 | 41 | Jacek Szczerbowski Beata Madej | 5.0 1.5 | K | SL | JOCKER Oświęcim BOSMAL Bielsko-Biała | 51.87 | 5 | 3 | ||
69 | 12 | Tomasz Osiński Karol Szwenkel | 9.0 7.0 | | MA KP | MKS HONESTA Przasnysz Jantar Toruń | 51.78 | 5 | |||
70 | 19 | Wojciech Strzemecki Maciej Kliś | 18.0 1.5 | | PK MP | Elektromontaż Rzeszów Singleton Kraków | 51.66 | 5 | |||
71 | 104 | Lean Stongie Marc Stongie | 6.0 6.0 | | NED | 51.55 | 4 | ||||
72 | 25 | Andrzej Żurek Aleksander Swatler | 13.0 13.0 | S S | MP ZP | Jordanów Rabka-Zdrój Kraków ZZBS Szczecin | 51.54 | 4 | |||
73 | 53 | Jan Gardocki Stanisław Pochodowicz | 7.0 5.0 | N N | PD | Zachęta Białystok | 51.45 | 4 | |||
74 | 143 | Maciej Grabiec Michał Krysa | 4.0 3.0 | J J | MP | MPEC I Tarnów | 51.35 | 4 | |||
75 | 140 | Tor Anders Hauge Finn Fyllingslid | 6.0 6.0 | | NOR | 51.32 | 3 | ||||
76 | 61 | Robert Krawczyk Adam Suchodolski | 3.0 1.5 | M | PM | WRÓBLE Gdańsk GAME OVER Gdańsk | 51.25 | 3 | |||
77 | 36 | Cezary Krzemiński Wojciech Olański | 18.0 19.0 | | PM PD | FESTIWAL Słupsk | 51.16 | 3 | |||
78 | 180 | Patryk Araszkiewicz Przemysław Klęsk | 5.0 4.0 | | ZP | ASKO-TECH Szczecin AMATOR Szczecin | 51.15 | 2 | |||
79 | 35 | Maciej Hutyra Rafał Wolański | 4.0 5.0 | | DS | KS AZS PWR II Wrocław | 51.04 | 2 | |||
80 | 38 | Leszek Szkudlarek Arkadiusz Matyjas | 7.0 | | PM | DARLES SANTERM Gdańsk Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 50.99 | 2 | |||
81 | 121 | Jolanta Sławenta Józef Sławenta | 4.0 4.0 | K S | DS | BKS Miles II Milicz | 50.78 | 2 | |||
82 | 50 | Andrzej Kozikowski Paweł Zubiel | 13.0 5.0 | | LD | A-Media Sieradz CKM Łódź | 50.69 | 1 | |||
83 | 57 | Stanisław Pająk Janusz Gawęcki | 12.0 18.0 | | SW | HOTEL SENATOR STARACHOWICE SPLINTER QUICKPACK JĘDRZEJÓW | 50.67 | 1 | |||
84 | 162 | Ekaterina Dobrushina Vjatekeslav Ungakov | 6.0 6.0 | K | RUS | 50.64 | 1 | ||||
85 | 139 | Elżbieta Czekaj Edmund Pinkiewicz | 7.0 12.0 | K N | PM | DARLES SANTERM Gdańsk ALFA-COMPENSA Gdynia | 50.61 | ||||
86 | 44 | Tomasz Tarasiuk Zbigniew Kamiński | 2.0 3.0 | | PM | BUDMOR Władysławowo | 50.59 | ||||
87 | 87 | Janusz Radecki Aleksander Knawa | 18.0 13.0 | N S | MA SW | KBS Legionowianin SPLINTER QUICKPACK JĘDRZEJÓW | 50.50 | ||||
88 | 156 | Adam Karczmarz Lech Sadoś | 4.0 12.0 | N | MA | TEAM Ciechanów | 50.50 | ||||
89 | 120 | Andrzej Lasota Michał Tuszyński | 4.0 3.0 | S | MP | Drogowiec Kraków Singleton Kraków | 50.26 | ||||
90 | 23 | Stanisław Zakrzewski Ewa Miszewska | 13.0 18.0 | S K | WP | OAZA Kórnik CONNECTOR Poznań | 50.26 | ||||
91 | 49 | Maciej Dobrzyński Sylwester Cieślak | 4.0 9.0 | | MA | CESIR Warka KS Wesoła Warszawa | 50.07 | ||||
92 | 154 | Anna Burda Aleksandra Byra | 2.0 1.5 | KJ KJ | MP | Jordanów Rabka-Zdrój Kraków UKS Jocker Oświęcim | 49.88 | ||||
93 | 76 | Paweł Starnawski Jan Janiak | 5.0 7.0 | | MA WM | Czwórka Warszawa NARIE Morąg | 49.58 | ||||
94 | 84 | Ole Berset Terje Lyngbo | 6.0 6.0 | | NOR | 49.50 | |||||
95 | 147 | Jolanta Wiśniewska Sławomir Wiśniewski | 2.5 2.5 | K | MA | DT Seniorzy Płock | 49.35 | ||||
96 | 83 | Grzegorz Bajek Maciej Wręczycki | 7.0 15.0 | | DS | COMFORTSA-AZS PWR IV Wrocław | 49.27 | ||||
97 | 21 | Mariusz Pater Andrzej Wyborski | 7.0 5.0 | N | PM | KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański | 49.26 | ||||
98 | 111 | Geir Morten Skar Bjorn Ivar Lange | 6.0 6.0 | | NOR | 49.23 | |||||
99 | 178 | Ewa Kater Tom Townsend | 7.0 18.0 | K | MA | K2 - Oldersi Raszyn | 49.17 | ||||
100 | 153 | Grzegorz Superson Maciej Superson | 7.0 4.0 | J | MP | Wincor Nixdorf Cracovia | 49.10 | ||||
101 | 73 | Jerzy Nowak Ryszard Pałasz | 12.0 7.0 | | WP | RADIO-HIT | 49.07 | ||||
102 | 95 | Marta Janeczek Anna Nosalska | 7.0 7.0 | K K | PM MA | DARLES SANTERM Gdańsk Singleton Warszawa | 49.06 | ||||
103 | 93 | Stefan Cabaj Włodzimierz Ilnicki | 7.0 15.0 | N S | MA | Singleton Warszawa | 49.05 | ||||
104 | 109 | Włodzimierz Buze Bogusław Pawszak | 18.0 12.0 | S | MA | Autostrada Eksploatacja & 2S Media KS Wesoła Warszawa | 48.99 | ||||
105 | 164 | Tadeusz Laszczak Artur Rutkowski | 7.0 18.0 | S | MA | Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 48.88 | ||||
106 | 117 | Borre Lund Erik Salensminde | 6.0 6.0 | | NOR | 48.74 | |||||
107 | 107 | Bob Donkersloot Pim Coppens | 6.0 6.0 | | NED | 48.35 | |||||
108 | 116 | Oleg Gradovski Vadim Basalyga | 3.0 1.5 | | PD | Enigma Mińsk | 48.11 | ||||
109 | 91 | Czesław Thrun Eugeniusz Rogiński | 4.0 4.0 | S N | PM | KONRADIA Gdańsk | 48.03 | ||||
110 | 94 | Jacek Ciechomski Grzegorz Głasek | 18.0 5.0 | | SW | SPS CONSTRUCTION KIELCE | 47.91 | ||||
111 | 126 | Krzysztof Czapczyk Mirosław Małypan | 1.5 3.0 | S | PM | ALFA-COMPENSA Gdynia FALC-MEDYCYNA Gdańsk | 47.82 | ||||
112 | 13 | Kazimierz Puczyński Jan Kudelski | 13.0 5.0 | N N | MA | GOS Nadarzyn-Bogorya II MILAN CPK Milanówek | 47.80 | ||||
113 | 168 | Aneta Jarmocik-Buze Waldemar Siuda | 4.0 9.0 | K | ZP DS | PIĄTECZEK Szczecin BKB Bolesławiec | 47.77 | ||||
114 | 114 | Ewa Mielcarzewicz Zofia Mikołajczyk | 4.0 3.0 | KS K | WP | System Poznań | 47.76 | ||||
115 | 174 | Alexander Zhukov Aliaksandr Prakapenka | 7.0 3.0 | | PD | Katok SL Mińsk Enigma Mińsk | 47.75 | ||||
116 | 176 | Andrei Sotnikau Andrei Kavalenka | 3.0 4.0 | | PD | Katok SL Mińsk | 47.62 | ||||
117 | 122 | Stanisław Iwanicki Łucja Frąckowiak-Iwanicka | 5.0 5.0 | S KS | LB | GKT NAFTA Zielona Góra | 47.58 | ||||
118 | 45 | Michał Gutowski Zdzisław Koza | 3.0 2.0 | | PM | SCK IMPAS Sztum KOZA-NOSTRA Sztum | 47.49 | ||||
119 | 142 | Piotr Tomczak Przemysław Koc | 5.0 3.0 | | PM | SDK Tczew | 47.35 | ||||
120 | 110 | Dag Stokkvik Emil Jonsson | 6.0 6.0 | | NOR | 47.25 | |||||
121 | 138 | Jacek Piontke Michał Armatyński | 4.0 4.0 | | PM | LOS Gdynia | 47.13 | ||||
122 | 63 | Edward Bednarczyk Piotr Kazub | 5.0 3.0 | | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe MMTS Kwidzyn | 47.07 | ||||
123 | 131 | Marek Pietrzak Dariusz Zieliński | 3.0 3.0 | | PM | Słupskie Towarzystwo Brydżowe MERITUM Gdańsk | 46.97 | ||||
124 | 72 | Waldemar Sroczyński Danuta Kazmucha | 7.0 13.0 | KJ | LB WP | LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin CONNECTOR Poznań | 46.78 | ||||
125 | 132 | Edward Kaczmarek Czesław Wojtaś | 7.0 5.0 | S S | ZP | GEOTECH Stargard | 46.57 | ||||
126 | 161 | Szczepan Chruścicki Jan Skąpski | 4.0 3.0 | N N | PM WM | WRÓBLE Gdańsk ZORRO-14 Olsztyn | 46.55 | ||||
127 | 28 | Adolf Bocheński Andrzej Jeleniewski | 12.0 18.0 | S | WM LB | OSiR EKPOL Lidzbark Warmiński LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin | 46.32 | ||||
128 | 26 | Jan Adamczewski Roman Kujawski | 7.0 9.0 | N S | WP | TB Budowlani Poznań | 46.21 | ||||
129 | 112 | Steinar Ourid Ole Stavne | 6.0 6.0 | | NOR | 46.15 | |||||
130 | 24 | Andrzej Proczkowski Jerzy Stańczyk | 0.5 5.0 | N | PK ZP | Singleton Podkarpacki PORTOWIEC Szczecin | 46.14 | ||||
131 | 177 | Michał Lewiński Adam Kozłowski | 12.0 12.0 | | LB | Kart-El Gorzów | 46.10 | ||||
132 | 151 | Roman Wachowiak Tadeusz Wasilewski | 18.0 5.0 | S | KP | Chemik Bydgoszcz Forta Rogowo | 46.10 | ||||
133 | 66 | Jan Zabrocki Krzysztof Gołaś | 7.0 4.0 | N S | MA | Czwórka Warszawa | 46.08 | ||||
134 | 152 | Sławomir Piechocki Paweł Gruszczyński | 7.0 5.0 | | WP | OAZA Kórnik | 45.92 | ||||
135 | 98 | Marek Barylewski Marek Witek | 18.0 19.0 | | MA SL | MBIKE Rowery Warszawa KONSTANTA Bielsko-Biała | 45.46 | ||||
136 | 78 | Tomasz Zaleski Stanisław Gawryszczak | 1.5 4.0 | | PD | Dolina Narwi MOSiR Łomża | 45.45 | ||||
137 | 58 | Elżbieta Wróblewska Stanisław Stachlewski | 4.0 7.0 | KS S | MA | MILAN CPK Milanówek GOS Nadarzyn-Bogorya II | 45.39 | ||||
138 | 88 | Andrzej Dobkowicz Ryszard Jarmużewski | 3.0 4.0 | S S | PM | PIANPUR Sierakowice | 45.29 | ||||
139 | 148 | Leszek Niemiec Waldemar Burakowski | 13.0 15.0 | S S | SL MA | KS ENERGETYK Jaworzno MBIKE Rowery Warszawa | 45.15 | ||||
140 | 59 | Ziemowit Nowak Marcin Franzen | 4.0 2.0 | | PM | SCK IMPAS Sztum | 44.94 | ||||
141 | 167 | Maciej Dąbrowski Agnieszka Sławenta | 3.0 3.0 | K | MA PM | SKS Mazovia Warszawa LOS Gdynia | 44.93 | ||||
142 | 150 | Mirosław Hryszko Marian Krasowski | 3.0 3.0 | S | PD | Lazaron Białystok Zachęta Białystok | 44.56 | ||||
143 | 99 | Jarosław Drewing Tadeusz Jakubiak | 4.0 4.0 | S | PM | KOSMETERIA Żukowo ANDRZEJKI BIS Gdańsk | 44.37 | ||||
144 | 37 | Mieczysław Smugała Jan Staniszewski | 2.5 5.0 | S S | PM | KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański | 44.36 | ||||
145 | 77 | Edmund Reczuga Tomasz Reczuga | 5.0 2.0 | | WM | Gutkowo Olsztyn ZORRO-14 Olsztyn | 44.24 | ||||
146 | 14 | Adam Chmielewski Wiesław Sienkiewicz | 7.0 5.0 | S S | PD | Dolina Narwi MOSiR Łomża | 44.08 | ||||
147 | 67 | Janusz Różański Piotr Darznik | 2.5 2.0 | S | PM | MERITUM Gdańsk BUDMOR Władysławowo | 43.31 | ||||
148 | 159 | Katarzyna Klimkiewicz Roman Kowalewski | 2.5 4.0 | K J | PM | WRÓBLE Gdańsk SPÓJNIA Gdańsk | 43.02 | ||||
149 | 34 | Barbara Batkiewicz Mirosław Sady | 7.0 9.0 | KS | MP | Singleton Kraków Dyktator Kraków | 43.01 | ||||
150 | 96 | Marek Jaworski Jerzy Skwark | 9.0 9.0 | S | MP SL | KS Cracovia 1906 KONSTANTA Bielsko-Biała | 42.92 | ||||
151 | 18 | Agata Chojnicka Edmund Czubak | 2.0 7.0 | KJ S | DS MA | TEKO KS AZS PWR V Wrocław BATMIX AZS UW Warszawa | 41.27 | ||||
152 | 133 | Lechosław Błaziński Roman Szlachetka | 12.0 9.0 | S | ZP | BLOTKA Goleniów LKS POMORZANIN Nowogard | 40.96 | ||||
153 | 81 | Joanna Śliwowska Paweł Anastaziak | 2.5 3.0 | K | PM | MERITUM Gdańsk | 40.93 | ||||
154 | 74 | Marta Ozimek Małgorzata Kurkowska | 1.5 1.0 | KJ KJ | PM | LOS Gdynia GAME OVER Gdańsk | 40.89 | ||||
155 | 69 | Łukasz Pląder Przemysław Kurzak | 2.0 2.0 | J J | MP | MTS Piast - CKiS Skawina II UKS Jocker Oświęcim | 40.86 | ||||
156 | 127 | Iwona Larssen Magnus Larssen | 6.0 6.0 | K | NOR | 40.84 | |||||
157 | 31 | Piotr Zatorski Radosław Szczepański | 15.0 18.0 | | SW KP | SPS CONSTRUCTION KIELCE Jantar Toruń | 40.36 | ||||
158 | 106 | Valery Kanstantsinau Alexander Nekhoroshev | 3.0 5.0 | | PD | Mińsk Elektrociepłownia Białystok - Spektr | 40.35 | ||||
159 | 11 | Jerzy Kajzer Wiesława Kasperek | 3.0 3.0 | S K | PM WM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe ZORRO-14 Olsztyn | 40.15 | ||||
160 | 48 | Henryk Szwarc Andrzej Żaboklicki | 4.0 4.0 | N N | PM | DK-SM JANOWO I Rumia | 39.82 | ||||
161 | 129 | Anna Mandecka Krzysztof Latoszewski | 7.0 7.0 | KS S | MA | Singleton Warszawa | -0.17 | 39.75 | |||
162 | 82 | Paweł Krzemiński Alicja Krzemińska | 3.0 2.5 | K | KP | BIN Aleksandrów Kujawski | 39.62 | ||||
163 | 97 | Bjorn Hanssen Morten Olsen | 6.0 6.0 | | NOR | 38.78 | |||||
164 | 54 | Olga Nowakowska Jakub Jagodziński | 3.0 | KJ J | PM LU | YAMIT Zamość | 38.72 | ||||
165 | 64 | Kazimierz Szlachta Ryszard Urbański | 7.0 5.0 | N S | ZP | ZZBS Szczecin RYSIE Szczecin | 38.11 | ||||
166 | 15 | Adam Małdyk Piotr Kiełczewski | 2.5 5.0 | S | ZP | KLUB PICKWICKA Szczecin | 36.53 | ||||
167 | 105 | Krzysztof Krajewski Jacek Pióro | 5.0 1.0 | | WM PD | ETB PRIM Ełk Dolina Narwi MOSiR Łomża | 34.78 | ||||
168 | 68 | Krystian Bojeczko Filip Czaplicki | 0.5 | J J | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 31.14 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2014-07-19 o 11:56:37