X Kongresowy Turniej Par | |||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | |||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | wynik % | PKL | |||
1 | 55 | Rafał Jagniewski Wojciech Gaweł | 18.0 7.0 | WP MA | UNIA WINKHAUS Leszno Dom Kredytowy NOTUS Warszawa | 63.88 | 45 | 270 | |
2 | 70 | Krzysztof Sikorski Krzysztof Antas | 18.0 18.0 | PM WP | ANDRZEJKI Gdańsk Unia I Leszno | 63.37 | 43 | 253 | |
3 | 54 | Ireneusz Dzikowski Aleksander Kasprzak | 18.0 18.0 | PM | ANDRZEJKI Gdańsk SDK Tczew | 62.79 | 40 | 239 | |
4 | 62 | Igor Kravchenko Maciej Bystrzejewski | 4.0 7.0 | PD PM | EKSPRES z KASZUB Kartuzy | 62.79 | 38 | 226 | |
5 | 78 | Piotr Walczak Jarosław Cieślak | 19.0 15.0 | WP | Consus II Kalisz CONSUS Kalisz | 62.66 | 36 | 215 | |
6 | 59 | Ewa Miszewska Sławomir Zawiślak | 18.0 19.0 | WP MA | MY PO-WA Poznań Singleton Warszawa | 62.48 | 33 | 205 | |
7 | 35 | Piotr Tuszyński Michał Nowosadzki | 24.0 19.0 | MA | Dom Kredytowy NOTUS Warszawa | 61.36 | 31 | 195 | |
8 | 22 | Aleksander Krych Rafał Marks | 7.0 2.5 | MA | AZS UW ROZJAZD Warszawa | 60.51 | 29 | 186 | |
9 | 36 | Elena Shokhan Pavel Klebanovich | 4.0 2.0 | PD | Elektrociepłownia Białystok Spektr Mińsk | 60.38 | 27 | 177 | |
10 | 71 | Jacek Kalita Michał Kwiecień | 19.0 24.0 | MA WP | ASKO-TECH Spójnia Warszawa UNIA WINKHAUS Leszno | 60.34 | 24 | 168 | |
11 | 51 | Urszula Kędzierska Łukasz Kalbarczyk | 4.0 4.0 | MA | K2 Delta Raszyn AZS UW 1 | 59.58 | 22 | 160 | |
12 | 15 | Kazimierz Omernik Włodzimierz Starkowski | 18.0 19.0 | PM DS | ANDRZEJKI Gdańsk RUCH SA AZS PWR I WROCŁAW | 58.36 | 20 | 152 | |
13 | 69 | Janko Katerbau Jacek Leśniczak | 2.0 13.0 | WP | Poznańska Asocjacja Brydżowa Unia I Leszno | 58.22 | 18 | 144 | |
14 | 65 | Sławomir Henclik Wacław Janicki | 18.0 13.0 | PM WP | ANDRZEJKI Gdańsk Unia I Leszno | 57.24 | 15 | 136 | |
15 | 81 | Leszek Szkudlarek Olga Zabulewicz | 7.0 4.0 | PM | DARLES SANTERM Gdańsk | 57.19 | 13 | 128 | |
16 | 87 | Piotr Tuczyński Piotr Zatorski | 12.0 13.0 | WP DS | Dąbrówka Starka Poznań RUCH SA AZS PWR I WROCŁAW | 56.98 | 11 | 120 | |
17 | 18 | Ihar Radziukevich Aleh Tsimakhovich | 4.0 7.0 | PD | Katok SL Mińsk | 56.00 | 9 | 112 | |
18 | 64 | Dorota Tokaj-Wojtczuk Rafał Wojtczuk | 4.0 4.0 | MA | ABNEGAT Warszawa | 55.93 | 9 | 105 | |
19 | 82 | Stanisław Janik Sławomir Piechocki | 12.0 4.0 | WP | Bridge Club MOSiR Wałcz Budowlani Chodzież | 55.91 | 9 | 98 | |
20 | 67 | Grażyna Brewiak Dariusz Chmielewski | 18.0 4.0 | MA PM | INTERBUD Jarosław Szczygieł Szabla Płock WIMPEL Gdańsk | 55.66 | 8 | 91 | |
21 | 58 | Jarosław Pęski Marek Jacyków | 4.0 2.5 | PM | DK-SM JANOWO I Rumia | 55.39 | 8 | 84 | |
22 | 21 | Andrzej Fronczak Ziemowit Nowak | 18.0 4.0 | WM PM | SBS Pale Franki Elbląg IMPAS Sztum | 54.31 | 7 | 77 | |
23 | 19 | Stanisław Pająk Paweł Kowalski | 12.0 7.0 | SW | Senator - Dropol Starachowice Alert Suchedniów | 54.19 | 7 | 70 | |
24 | 12 | Renata Dancewicz Piotr Anastaziak | 4.0 7.0 | MA PM | Singleton Warszawa SDK Tczew | 53.81 | 7 | 63 | |
25 | 76 | Piotr Wiankowski Agnieszka Sławenta | 12.0 1.5 | MA DS | Dom Kredytowy NOTUS Warszawa KS AZS PWR V Wrocław | 53.65 | 6 | 56 | |
26 | 45 | Krzysztof Żak Józef Pochroń | 2.0 18.0 | PM | FALCK-MEDYCYNA Gdańsk ALFA Gdynia | 53.30 | 6 | 49 | |
27 | 11 | Aleksander Jezioro Sylwester Walerowicz | 19.0 12.0 | SL WP | GKS Piast II Gliwice Unia I Leszno | 53.23 | 5 | 42 | |
28 | 84 | Lena Leszczyńska Witold Tomaszek | 4.0 7.0 | MA | K2 Raszyn | 52.63 | 5 | 35 | |
29 | 68 | Dariusz Zieliński Zdzisław Jędrzejczak | 2.5 2.5 | PM | MERITUM Gdańsk | 52.57 | 5 | 28 | |
30 | 66 | Andrzej Lasota Michał Tuszyński | 4.0 2.5 | MP | Drogowiec Kraków | 52.54 | 4 | 21 | |
31 | 89 | Marek Makulec Łukasz Kosma | 1.5 2.0 | LD | MKS Jedynka Wysokie Blotki Łodź | 52.24 | 4 | 14 | |
32 | 23 | Anna Sarniak Waldemar Sroczyński | 18.0 4.0 | MA WP | INTERBUD Jarosław Szczygieł Szabla Płock PAB Poznań | 51.85 | 4 | 7 | |
33 | 39 | Krzysztof Martens Dominik Filipowicz | 24.0 13.0 | WP | CONSUS Kalisz | 51.43 | 3 | ||
34 | 88 | Michał Górski Arkadiusz Górzewski | 7.0 4.0 | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe WIMPEL Gdańsk | 51.29 | 3 | ||
35 | 63 | Jacek Lasota Michał Wantke | 7.0 7.0 | PM | EKSPRES z KASZUB Kartuzy | 51.25 | 2 | ||
36 | 40 | Henryk Szwarc Ryszard Jarmużewski | 4.0 4.0 | PM | KOTŁOWNIA W CECHU Gdynia PIANPUR Sierakowice | 51.15 | 2 | ||
37 | 60 | Marek Niesłuchowski Jerzy Pasich | 4.0 7.0 | PM MP | ANDRZEJKI BIS Gdańsk Leskowiec Wadowice | 51.05 | 2 | ||
38 | 72 | Jan Grzeszczak Adam Waszkiewicz | 2.5 2.0 | DS | KS AZS PWR V Wrocław | 50.86 | 1 | ||
39 | 47 | Maria Tomczewska Witold Kaliński | 7.0 12.0 | PM | PIANPUR Sierakowice SPÓJNIA Gdańsk | 50.66 | 1 | ||
40 | 34 | Zdzisław Stawski Andrzej Malinowski | 4.0 4.0 | PM | MKSŁ KONRADIA Gdańsk | 49.95 | |||
41 | 31 | Antoni Sękowski Aleksander Chrenowski | 18.0 13.0 | PM | ALFA Gdynia HOTEL AMBER Gdańsk | 49.76 | |||
42 | 24 | Konrad Stenzel Sylwester Sommer | 2.5 4.0 | MA | WKRA Żuromin | 49.75 | |||
43 | 90 | Barbara Boros Marek Boros | 1.0 4.0 | PM | KOTŁOWNIA W CECHU Gdynia | 49.15 | |||
44 | 56 | Andrzej Pella Andrzej Podgórski | 2.5 4.0 | PM | ACOL +75 Gdańsk | 48.88 | |||
45 | 86 | Marta Janeczek Andrzej Bunikowski | 7.0 18.0 | PM | DARLES SANTERM Gdańsk | 48.44 | |||
46 | 43 | Lechosław Suszka Marek Kryniewski | 4.0 4.0 | PM | FALCK-MEDYCYNA Gdańsk | 48.19 | |||
47 | 13 | Robert Szeklicki Maciej Gruszka | 4.0 2.0 | WP | Dąbrówka Poznań | 48.17 | |||
48 | 73 | Krzysztof Kleinrok Tomasz Kluz | 7.0 7.0 | MP | KS Cracovia 1906 Caldo-Izolacja | 48.03 | |||
49 | 74 | Bartosz Stępień Agnieszka Chudy | 4.0 2.0 | WP DS | Dąbrówka Poznań KS AZS Politechnika Wrocławska | 47.91 | |||
50 | 38 | Zbigniew Santkiewicz Andrzej Majkowski | 1.5 1.0 | MA PM | TEAM - Natolin Warszawa | 46.94 | |||
51 | 57 | Jelena Alfejeva Maris Matisons | 5.0 18.0 | LVA | 46.65 | ||||
52 | 25 | Sławomir Olech Marek Jeleniewski | 18.0 13.0 | MA WP | Dom Kredytowy NOTUS Warszawa KURT-ROYCE Poznań | 46.42 | |||
53 | 37 | Krzysztof Czapczyk Zbigniew Stikel | 1.5 | NZ PM | ALFA Gdynia | 46.39 | |||
54 | 49 | Mirosław Małecki Marek Wichtowski | 7.0 4.0 | WP | Polonia Nowy Tomyśl | 45.79 | |||
55 | 44 | Tadeusz Jakubiak Eugeniusz Lizakowski | 2.5 2.0 | PM | ANDRZEJKI BIS Gdańsk | 45.33 | |||
56 | 33 | Joanna Śliwowska Jerzy Rozenberg | 2.0 2.0 | PM | MERITUM Gdańsk PRZYSTAŃ Juszkowo | 45.30 | |||
57 | 48 | Sergey Zlobich Alexander Nekhoroshev | 4.0 4.0 | PD | Elektrociepłownia Białystok Spektr Mińsk | 45.24 | |||
58 | 41 | Jan Klapkowski Elżbieta Wesołowska | 4.0 7.0 | PM | ALFA Gdynia CKiS Pruszcz Gdański | 45.10 | |||
59 | 30 | Dariusz Bogucki Krzysztof Kurkiewicz | 12.0 4.0 | PM | DARLES SANTERM Gdańsk SDK Tczew | 44.90 | |||
60 | 16 | Edmund Czubak Jakub Wojcieszek | 7.0 7.0 | MA WP | Singleton Warszawa Dąbrówka Starka Poznań | 44.00 | |||
61 | 28 | Grzegorz Adamski Przemysław Klęsk | 2.5 2.5 | ZP | AMATOR Szczecin | 43.83 | |||
62 | 46 | Zbigniew Prasek Robert Krawczyk | 4.0 1.5 | PM | SKOK UBEZPIECZENIA Sopot | 43.71 | |||
63 | 83 | Robert Nowicki Mateusz Sobczak | 13.0 2.5 | WP MA | Dąbrówka Starka Poznań AZS UW ROZJAZD Warszawa | 43.67 | |||
64 | 20 | Jacek Ciechomski Waldemar Burakowski | 18.0 13.0 | MA | Dom Kredytowy NOTUS Warszawa NOWOGAMES MBIKE Rowery Warszawa | 43.31 | |||
65 | 50 | Wojciech Strzemecki Tadeusz Laszczak | 18.0 4.0 | MP MA | TS Wisła Kraków Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 42.99 | |||
66 | 80 | Marek Bałdysz Edward Bednarczyk | 12.0 4.0 | LB PM | SINGLETON Zielona Góra | 42.21 | |||
67 | 42 | Roman Kmieciak Andrzej Stankiewicz | 4.0 4.0 | PM | MKSŁ KONRADIA Gdańsk | 42.01 | |||
68 | 61 | Robert Łataś Piotr Radzikowski | 2.5 7.0 | SW MP | GSM OK Kielce Milo Kraków | 40.51 | |||
69 | 52 | Adam Cichocki Przemysław Symbor | | NZ | 40.06 | ||||
70 | 27 | Maria Domagałło Paweł Łużecki | | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 39.98 | |||
71 | 77 | Piotr Kazub Andrzej Konczak | 2.5 4.0 | PM | MMTS Kwidzyn | 39.94 | |||
72 | 32 | Zofia Bałdysz Anna Czarnowska | 1.5 1.5 | DS | KS AZS PWR X Wrocław KS Gwardia VIK Wroclaw | 39.82 | |||
73 | 17 | Jadwiga Nowak Jan Adamczewski | 7.0 7.0 | WP | IOR I Poznań Budowlani Poznań | 39.75 | |||
74 | 29 | Wojciech Stachnik Grzegorz Wadas | 2.5 2.5 | MP | MPEC Tarnów | 39.57 | |||
75 | 53 | Józef Idczak Piotr Suchodolski | 7.0 2.5 | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe MERITUM Gdańsk | 35.93 | |||
76 | 14 | Adrian Górka Marcin Dobrowolski | 1.0 | ZP | MEC Szczecinek | 35.91 | |||
77 | 79 | Krzysztof Mielnik Agata Chojnicka | 4.0 1.5 | PM | Słupskie Towarzystwo Brydżowe WILCZKI Gdańsk | 35.17 | |||
78 | 26 | Adam Ilkiewicz Roman Marczewski | 4.0 4.0 | ZP | MIELEŃSKI KLUB BRYDŻOWY KONTRA 2 Mielno ZZBS Szczecin | 34.33 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2012-08-05 o 14:24:44