VIII Kongresowy Turniej Par | ||||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | ||||||||||
m-ce | nr | wk | info | okr | klub | wynik % | PKL | |||
1 | 68 | Michał Górski Maciej Bystrzejewski | 7.0 7.0 | | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe EKSPRES z KASZUB Kartuzy | 62.22 | 49 | 270 | |
2 | 110 | Sławomir Olech Marek Jeleniewski | 18.0 13.0 | | MA WP | Dom Kredytowy NOTUS Warszawa KURT-ROYCE Poznań | 62.16 | 47 | 255 | |
3 | 50 | Paweł Jassem Krzysztof Jassem | 13.0 24.0 | J | WP DS | Dąbrówka Starka Poznań RUCH SA AZS PWR I WROCŁAW | 61.83 | 45 | 243 | |
4 | 104 | Krzysztof Martens Dominik Filipowicz | 24.0 13.0 | S | WP | CONSUS Kalisz | 61.81 | 43 | 232 | |
5 | 73 | Ihar Radziukevich Aleh Tsimakhovich | 4.0 7.0 | | PD | Katok SL Mińsk | 60.59 | 41 | 223 | |
6 | 98 | Maria Tomczewska Łukasz Kalbarczyk | 7.0 4.0 | K | PM MA | PIANPUR Sierakowice AZS UW 1 | 59.28 | 39 | 215 | |
7 | 59 | Paweł Zubiel Witold Turant | 4.0 18.0 | S | LD | CKM Łódź INWIT - Armatura PTC Pabianice | 58.74 | 37 | 207 | |
8 | 106 | Paulina Klimentowska Tomasz Paluchowski | 7.0 12.0 | K | MA | KB POLFA Warszawa Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 58.70 | 35 | 200 | |
9 | 36 | Adam Waszkiewicz Jan Grzeszczak | 2.0 2.5 | J J | DS | KS AZS PWR V Wrocław | 57.77 | 33 | 193 | |
10 | 25 | Piotr Tuszyński Michał Nowosadzki | 24.0 19.0 | | MA | Dom Kredytowy NOTUS Warszawa | 57.61 | 31 | 186 | |
11 | 94 | Piotr Suchodolski Jadwiga Nowak | 2.5 7.0 | KN | PM WP | MERITUM Gdańsk IOR I Poznań | 56.87 | 29 | 180 | |
12 | 100 | Andrzej Proczkowski Zbigniew Lasocki | 7.0 | S | PK ZP | Singleton Podkarpacki ASKO-TECH Szczecin | 56.56 | 27 | 174 | |
13 | 49 | Marcin Walczak Robert Chmielak | 4.0 4.0 | | MA | Czwórka Warszawa | 56.38 | 25 | 168 | |
14 | 40 | Edmund Pinkiewicz Jacek Lew | 12.0 13.0 | N S | PM | ALFA Gdynia | 56.20 | 23 | 162 | |
15 | 109 | Wojciech Gaweł Rafał Jagniewski | 7.0 18.0 | | MA WP | Dom Kredytowy NOTUS Warszawa UNIA WINKHAUS Leszno | 56.17 | 21 | 156 | |
16 | 55 | Sławomir Zawiślak Ewa Miszewska | 19.0 18.0 | K | MA WP | Singleton Warszawa MY PO-WA Poznań | 55.83 | 19 | 150 | |
17 | 67 | Jacek Kalita Michał Kwiecień | 19.0 24.0 | | MA WP | ASKO-TECH Spójnia Warszawa UNIA WINKHAUS Leszno | 55.65 | 17 | 144 | |
18 | 53 | Aleksander Gruca Zbigniew Pinkiewicz | 4.0 13.0 | N | PM | DK-SM JANOWO I Rumia SPÓJNIA Gdańsk | 55.49 | 15 | 138 | |
19 | 75 | Sławomir Henclik Krzysztof Sikorski | 18.0 18.0 | S | PM | ANDRZEJKI Gdańsk | 55.35 | 13 | 132 | |
20 | 86 | Jakub Wojcieszek Piotr Tuczyński | 7.0 12.0 | J J | WP | Dąbrówka Starka Poznań | 54.98 | 11 | 126 | |
21 | 93 | Grażyna Brewiak Dariusz Chmielewski | 18.0 4.0 | K | MA PM | INTERBUD Jarosław Szczygieł Szabla Płock WIMPEL Gdańsk | 54.94 | 10 | 120 | |
22 | 15 | Kazimierz Omernik Włodzimierz Starkowski | 18.0 19.0 | S | PM DS | ANDRZEJKI Gdańsk RUCH SA AZS PWR I WROCŁAW | 54.87 | 10 | 114 | |
23 | 70 | Waldemar Burakowski Jacek Ciechomski | 13.0 18.0 | S | MA | NOWOGAMES MBIKE Rowery Warszawa Dom Kredytowy NOTUS Warszawa | 54.74 | 10 | 108 | |
24 | 83 | Krzysztof Mielnik Bartosz Stępień | 4.0 4.0 | J J | PM WP | Słupskie Towarzystwo Brydżowe Dąbrówka Poznań | 54.36 | 9 | 102 | |
25 | 27 | Konrad Stenzel Sylwester Sommer | 2.5 4.0 | | MA | WKRA Żuromin | 54.24 | 9 | 96 | |
26 | 103 | Piotr Tomczak Sebastian Piepióra | 4.0 7.0 | | PM | SDK Tczew | 53.97 | 9 | 90 | |
27 | 54 | Krzysztof Superson Grzegorz Superson | 2.0 4.0 | J | MP | Wincor Nixdorf Cracovia | 53.84 | 8 | 84 | |
28 | 51 | Andrzej Majkowski Zbigniew Santkiewicz | 1.0 1.5 | S | PM MA | TEAM - Natolin Warszawa | 53.36 | 8 | 78 | |
29 | 87 | Piotr Kazub Andrzej Konczak | 2.5 4.0 | S | PM | MMTS Kwidzyn | 53.12 | 7 | 72 | |
30 | 102 | Bartosz Grzybowski Mirosław Szaliński | 5.0 12.0 | | USA PM | SDK Tczew | 53.07 | 7 | 66 | |
31 | 48 | Mirosław Małecki Marek Wichtowski | 7.0 4.0 | S | WP | Polonia Nowy Tomyśl | 52.99 | 7 | 60 | |
32 | 44 | Sergey Zlobich Alexander Nekhoroshev | 4.0 4.0 | | PD | Elektrociepłownia Białystok Spektr Mińsk | 52.68 | 6 | 54 | |
33 | 39 | Sylwester Cieślak Bogusław Pawszak | 7.0 12.0 | | MA | Singleton Warszawa | 52.35 | 6 | 48 | |
34 | 89 | Jan Lech Szczepan Chruścicki | 4.0 4.0 | S S | WM PM | Orlęta Reszel Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 52.29 | 6 | 42 | |
35 | 23 | Adam Błachnio Piotr Turowski | 7.0 7.0 | | KP ZP | Konkret Chełmno POGOŃ Połczyn Zdrój | 51.60 | 5 | 36 | |
36 | 96 | Jacek Piotrowski Antoni Sękowski | 12.0 18.0 | N | PM | SPÓJNIA Gdańsk ALFA Gdynia | 51.54 | 5 | 30 | |
37 | 22 | Lena Leszczyńska Witold Tomaszek | 4.0 7.0 | K | MA | K2 Raszyn | 51.52 | 5 | 24 | |
38 | 57 | Danuta Krupnik Waldemar Sroczyński | 4.0 4.0 | K | MP WP | Singleton Kraków PAB Poznań | 51.38 | 4 | 18 | |
39 | 90 | Paweł Małecki Sławomir Piechocki | 7.0 4.0 | J | WP | Connector Poznań Budowlani Chodzież | 51.36 | 4 | 9 | |
107 | Mariusz Kraśnicki Jacek Ochijewicz | 4.0 | | LD MA | KDK 1 Kutno | 51.36 | 4 | 9 | ||
41 | 71 | Piotr Anastaziak Aleksander Kasprzak | 7.0 18.0 | S | PM | SDK Tczew | 51.12 | 3 | ||
42 | 64 | Zdzisław Kowalewski Jarosław Gąsiorowski | 12.0 12.0 | S | MA | Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 50.83 | 3 | ||
43 | 84 | Valery Davydouski Larysa Kuzniatsova | 0.5 2.0 | KS | PD | Extreme Białoruś | 50.82 | 3 | ||
44 | 18 | Roman Marczewski Adam Ilkiewicz | 4.0 4.0 | S | ZP | ZZBS Szczecin MIELEŃSKI KLUB BRYDŻOWY KONTRA 2 Mielno | 50.45 | 2 | ||
45 | 32 | Grzegorz Wadas Wojciech Stachnik | 2.5 2.5 | J J | MP | MPEC Tarnów | 50.33 | 2 | ||
46 | 42 | Jacek Janowski Waldemar Radziak | 18.0 12.0 | | SW MA | SPS CONSTRUCTION Kielce NOWOGAMES MBIKE Rowery Warszawa | 50.24 | 2 | ||
47 | 74 | Julian Jurski Tadeusz Wasilewski | 7.0 4.0 | N S | PM KP | KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański Forta Rogowo | 50.09 | 1 | ||
48 | 31 | Piotr Walczak Jarosław Cieślak | 19.0 15.0 | | WP | Consus II Kalisz CONSUS Kalisz | 50.05 | 1 | ||
49 | 38 | Ireneusz Kowalczyk Tomasz Wiśniewski | 18.0 12.0 | S | SL MA | KS ENERGETYK Jaworzno KRAJEWSKI SYNTEX Łowicz | 49.51 | 1 | ||
50 | 11 | Ervin Otvosi Jeremi Stępiński | 7.0 18.0 | S | MA | 49.47 | ||||
51 | 63 | Łukasz Kosma Marek Makulec | 2.0 1.5 | J J | LD | MKS Jedynka Wysokie Blotki Łodź | 49.42 | |||
52 | 21 | Anna Sarniak Sławomir Kolarz | 18.0 4.0 | K | MA | INTERBUD Jarosław Szczygieł Szabla Płock Singleton Warszawa | 49.40 | |||
53 | 19 | Adrian Górka Marcin Dobrowolski | 1.0 | J | ZP | MEC Szczecinek | 49.22 | |||
54 | 80 | Marek Niesłuchowski Marek Kryniewski | 4.0 4.0 | | PM | ANDRZEJKI BIS Gdańsk FALCK-MEDYCYNA Gdańsk | 48.95 | |||
55 | 97 | Przemysław Piotrowski Piotr Zatorski | 12.0 13.0 | J | DS | RAG AZS PWR VII WROCŁAW RUCH SA AZS PWR I WROCŁAW | 48.91 | |||
56 | 17 | Bogdan Radwański Bogdan Szlacheta | 4.0 4.0 | | MA | KS Wesoła Warszawa Singleton Warszawa | 48.83 | |||
57 | 52 | Kazimierz Wielechowski Ryszard Zubiel | 7.0 4.0 | S N | MA LD | Singleton Warszawa CKM Łódź | 48.55 | |||
58 | 95 | Arkadiusz Górzewski Igor Kravchenko | 4.0 4.0 | | PM PD | WIMPEL Gdańsk | 48.47 | |||
59 | 72 | Andrzej Lasota Piotr Radzikowski | 4.0 7.0 | S | MP | Drogowiec Kraków Milo Kraków | 48.42 | |||
60 | 69 | Leszek Falkowski Stanisław Janik | 12.0 12.0 | | KP WP | Chemik Bydgoszcz Bridge Club MOSiR Wałcz | 48.38 | |||
61 | 28 | Krzysztof Żak Józef Pochroń | 2.0 18.0 | N | PM | FALCK-MEDYCYNA Gdańsk ALFA Gdynia | 48.32 | |||
62 | 46 | Zdzisław Jędrzejczak Dariusz Zieliński | 2.5 2.5 | S | PM | MERITUM Gdańsk | 48.32 | |||
63 | 29 | Jerzy Pasich Robert Łataś | 7.0 2.5 | N | MP SW | Leskowiec Wadowice GSM OK Kielce | 48.15 | |||
64 | 41 | Jan Klapkowski Zbigniew Skibicki | 4.0 2.5 | S S | PM | ALFA Gdynia | 47.99 | |||
65 | 37 | Jolanta Bartczak Mariusz Grabowski | 1.5 7.0 | K | WP ZP | Ziemowit II Złotów POGOŃ Połczyn Zdrój | 47.91 | |||
66 | 60 | Grzegorz Rojewski Roman Wachowiak | 12.0 18.0 | | KP | Chemik Bydgoszcz | 47.72 | |||
67 | 20 | Krzysztof Kurkiewicz Marta Janeczek | 4.0 7.0 | S K | PM | SDK Tczew DARLES SANTERM Gdańsk | 47.40 | |||
68 | 58 | Rafał Marks Aleksander Krych | 2.5 7.0 | J J | MA | AZS UW ROZJAZD Warszawa | 47.38 | |||
69 | 62 | Piotr Kaliński Jan Skąpski | 4.0 2.5 | S S | KP WM | Scania II Włocławek Zorro12 Olsztyn | 47.01 | |||
70 | 12 | Janusz Kobylarski Jerzy Rozenberg | 2.0 2.0 | | PM | FALCK-MEDYCYNA Gdańsk PRZYSTAŃ Juszkowo | 46.89 | |||
71 | 66 | Danuta Żabicka Gabriela Gnacińska | 4.0 7.0 | K KN | PM | FALCK-MEDYCYNA Gdańsk | 46.83 | |||
72 | 33 | Stanisław Pająk Paweł Kowalski | 12.0 7.0 | | SW | Senator - Dropol Starachowice Alert Suchedniów | 46.73 | |||
73 | 76 | Marek Bałdysz Andrzej Lućko | 12.0 18.0 | S S | LB SW | SINGLETON Zielona Góra ŚZBS Kielce | 46.65 | |||
74 | 47 | Ryszard Jarmużewski Józef Idczak | 4.0 7.0 | S S | PM | PIANPUR Sierakowice Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 46.40 | |||
75 | 35 | Aleksander Chrenowski Wacław Janicki | 13.0 13.0 | S N | PM WP | HOTEL AMBER Gdańsk Unia I Leszno | 46.32 | |||
76 | 101 | Jelena Alfejeva Maris Matisons | 5.0 18.0 | K | LVA | 45.89 | ||||
77 | 14 | Urszula Kędzierska Edmund Czubak | 4.0 7.0 | KJ | MA | K2 Delta Raszyn Singleton Warszawa | 45.59 | |||
78 | 13 | Claudia Vechiatto Berthold Engel | 5.0 5.0 | K | GER | 45.52 | ||||
79 | 43 | Maciej Superson Aleksander Jezioro | 2.0 19.0 | J N | MP SL | Wincor Nixdorf Cracovia GKS Piast II Gliwice | 45.20 | |||
80 | 78 | Jacek Kuśmierz Elżbieta Wesołowska | 4.0 7.0 | KS | PM | CKiS Pruszcz Gdański | 45.08 | |||
81 | 91 | Pavel Klebanovich Elena Shokhan | 2.0 4.0 | K | PD | Elektrociepłownia Białystok Spektr Mińsk | 44.88 | |||
82 | 108 | Sławomir Piekut Edward Bednarczyk | 13.0 4.0 | N | PM | 44.51 | ||||
83 | 81 | Andrei Ruski Weronika Simborskaya | 1.0 1.0 | K | PD | Extreme Białoruś | 43.99 | |||
84 | 45 | Krzysztof Antas Sylwester Walerowicz | 18.0 12.0 | S S | WP | Unia I Leszno | 43.80 | |||
85 | 16 | Katarzyna Paluchowska Eugeniusz Treichel | 1.5 0.5 | K S | MA | MILAN CPK Milanówek | 43.34 | |||
86 | 26 | Ziemowit Nowak Andrzej Fronczak | 4.0 18.0 | S | PM WM | IMPAS Sztum SBS Pale Franki Elbląg | 42.92 | |||
87 | 24 | Jan Zabrocki Krzysztof Gołaś | 7.0 4.0 | N | MA | K2 OLDERSI Raszyn Czwórka Warszawa | 42.82 | |||
88 | 92 | Dariusz Podfigurny Robert Krawczyk | 2.5 1.5 | | PM | MERITUM Gdańsk SKOK UBEZPIECZENIA Sopot | 42.79 | |||
89 | 56 | Marta Ozimek Zofia Bałdysz | 1.5 1.5 | KJ KJ | PM DS | LOS Gdynia KS AZS PWR X Wrocław | 42.74 | |||
90 | 61 | Jerzy Kniga-Leosz Maciej Kowalski | 13.0 7.0 | N | MA | Autostrada Eksploatacja & 2S Media K2 OLDERSI Raszyn | 42.69 | |||
91 | 82 | Marek Boros Barbara Boros | 4.0 1.0 | S KS | PM | KOTŁOWNIA W CECHU Gdynia | 42.67 | |||
92 | 30 | Ireneusz Dzikowski Elżbieta Czekaj | 18.0 7.0 | S K | PM | ANDRZEJKI Gdańsk DARLES SANTERM Gdańsk | 42.00 | |||
93 | 99 | Dariusz Bogucki Andrzej Bunikowski | 12.0 18.0 | | PM | DARLES SANTERM Gdańsk | 41.58 | |||
94 | 88 | Agnieszka Chudy Agata Chojnicka | 2.0 1.5 | KJ KJ | DS PM | KS AZS Politechnika Wrocławska WILCZKI Gdańsk | 41.52 | |||
95 | 77 | Leszek Szkudlarek Olga Zabulewicz | 7.0 4.0 | K | PM | DARLES SANTERM Gdańsk | 40.91 | |||
96 | 85 | Katarzyna Klimkiewicz Tomasz Klimkiewicz | 2.0 2.0 | K | PM | WRÓBLE Gdańsk | 37.64 | |||
97 | 79 | Grzegorz Adamski Przemysław Klęsk | 2.5 2.5 | | ZP | AMATOR Szczecin | 37.32 | |||
98 | 34 | Paweł Łużecki Maria Domagałło | | S KS | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 33.19 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2012-08-04 o 14:34:58