Link do informacji na stronie PZBS.

Pierwsza kolumna zawiera dane dotyczące drużyny: zajęte miejsce, nazwę drużyny, pkle należne zgodnie z tabelą w Regulaminie Klasyfikacyjnym (punkt 7, tabela 2) i liczbę 12-rozdaniowych segmentów rozegranych przez drużynę w ciągu sezonu. Dane w kolejnych kolumnach dotyczą poszczególnych zawodników: imię i nazwisko, liczba segmentów rozegranych łącznie w całym sezonie ligi, a na koniec pkle przyznane zawodnikowi. Ci, którzy rozegrali przynajmniej 50% rozdań, otrzymują liczbę pkli wymienioną w pierwszej kolumnie. Pozostali proporcjonalnie mniej (taką część, jak stosunek liczby rozdań rozegranych przez zawodnika do połowy liczby rozdań rozegranych przez jego drużynę).

W przypadku drużyn, które nie ukończyły jeszcze sezonu, są podane PKL-e wyliczone na podstawie aktualnego miejsca.

drużynazawodniksegmenty (%)pkl
drużyna: PKB Poznań
miejsce: 1
pkl: 700
rozegrane segmenty: 42
Mirosław Bublewicz24 (57%)700
Eugeniusz Grzybek12 (29%)400
Cezary Kmiecik9 (21%)300
Jerzy Nowak27 (64%)700
Krzysztof Rogoziński18 (43%)600
Paweł Siwiński12 (29%)400
Piotr Solecki9 (21%)300
Zdzisław Świątek22 (52%)700
Tomasz Wasilewski17 (40%)567
Maciej Wierzbicki18 (43%)600
drużyna: KONTRA Koszalin
miejsce: 2(?)
pkl: 670
rozegrane segmenty: 42+...
Jan Chmielewski21 (50%)670
Tomasz Derba22 (52%)670
Jerzy Kullass29 (69%)670
Roman Szlachetka22 (52%)670
Radosław Szymczak12 (29%)383
Marek Wawrzyniak29 (69%)670
Janusz Wierucki21 (50%)670
Marcin Wiliński12 (29%)383
drużyna: PIONIER Entuzjaści Szczecin
miejsce: 3(?)
pkl: 620
rozegrane segmenty: 44+...
Grzegorz Adamski30 (68%)620
Patryk Araszkiewicz21 (48%)592
Przemysław Klęsk31 (70%)620
Krzysztof Lipowski18 (41%)508
Małgorzata Sawicka20 (45%)564
Zbigniew Sawicki20 (45%)564
Paweł Stężała18 (41%)508
Bogdan Trun18 (41%)508
drużyna: Festiwal STB Słupsk
miejsce: 4
pkl: 570
rozegrane segmenty: 46
Marek Banasiński19 (41%)471
Andrzej Garstka33 (72%)570
Aleksandra Jarosz20 (43%)496
Ireneusz Jarosz22 (48%)546
Krzysztof Kluf26 (57%)570
Ryszard Konopka12 (26%)298
Mirosław Kopowski33 (72%)570
Ryszard Leśniewski6 (13%)149
Wiesław Mączkowski13 (28%)323
drużyna: TENISPOINT CHEMIK Bydgoszcz
miejsce: 5
pkl: 550
rozegrane segmenty: 40
Marek Bałabuch8 (20%)220
Mariusz Bielski23 (58%)550
Tomasz Borucki1 (3%)28
Artur Chibowski1 (3%)28
Adam Kozłowski29 (73%)550
Mariusz Krakowiak5 (13%)138
Michał Lewiński31 (78%)550
Piotr Proporowicz8 (20%)220
Grzegorz Rojewski25 (63%)550
Robert Rychlicki21 (53%)550
Rafał Szafranek4 (10%)110
Piotr Zalcman4 (10%)110
drużyna: KS KM IMPORT JAGIELLONKA PIŁA
miejsce: 6
pkl: 530
rozegrane segmenty: 37
Tadeusz Janczurewicz23 (62%)530
Stanisław Janik14 (38%)402
Piotr Kozicki23 (62%)530
Waldemar Kożuchowski19 (51%)530
Przemysław Maliszewski19 (51%)530
Ryszard Sawicki18 (49%)516
Paweł Sosnowski18 (49%)516
Robert Włodkowski14 (38%)402
drużyna: Park Tenisowy 1
miejsce: 7
pkl: 510
rozegrane segmenty: 35
Michał Dembiński17 (49%)496
Krzysztof Jordan10 (29%)292
Marek Kudła33 (94%)510
Jan Pędziński22 (63%)510
Marcin Pędziński32 (91%)510
Jan Rosochowicz2 (6%)59
Mieczysław Szczechowiak3 (9%)88
Grzegorz Wichtowski3 (9%)88
Marek Włoszczuk18 (51%)510
drużyna: OMEGA Perfekt Dom Brodnica
miejsce: 8
pkl: 490
rozegrane segmenty: 36
Tomasz Bartnicki34 (94%)490
Marek Barylewski13 (36%)354
Leszek Hejne13 (36%)354
Leszek Kawski20 (56%)490
Zofia Miechowicz33 (92%)490
Jan Styczyński9 (25%)245
Zbigniew Szumigalski2 (6%)55
Andrzej Wojnowski20 (56%)490
drużyna: BIN Aleksandrów Kujawski
miejsce: 9
pkl: 470
rozegrane segmenty: 36
Leszek Falkowski15 (42%)392
Mariusz Grabowski20 (56%)470
Andrzej Grela14 (39%)366
Alicja Krzemińska16 (44%)418
Paweł Krzemiński16 (44%)418
Jarosław Łakomy14 (39%)366
Jan Nawrocki8 (22%)209
Bohdan Pliszka26 (72%)470
Ryszard Rapicki15 (42%)392
drużyna: FLOTA II Świnoujście
miejsce: 10
pkl: 450
rozegrane segmenty: 36
Cezary Jarmuł22 (61%)450
Wojciech Jarząbek23 (64%)450
Aleksander Jasiukiewicz20 (56%)450
Agata Pyclik12 (33%)300
Tomasz Rawicz16 (44%)400
Łukasz Szczełkun21 (58%)450
Damian Wroński18 (50%)450
Michał Wróblewski12 (33%)300
drużyna: JANTAR Toruń
miejsce: 11(?)
pkl: 430
rozegrane segmenty: 41+...
Cezary Bołądź36 (88%)430
Jerzy Kurzawski5 (12%)105
Jerzy Masłoń20 (49%)420
Roch Rupniewski19 (46%)399
Monika Sautaux7 (17%)147
Adam Seichter15 (37%)315
Andrzej Wilemski32 (78%)430
Tomasz Woźniak30 (73%)430
drużyna: AZS UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI I
miejsce: 12(?)
pkl: 410
rozegrane segmenty: 42+...
Jacek Batóg26 (62%)410
Maciej Chrobot15 (36%)293
Robert Cylwik35 (83%)410
Marcin Dziembor24 (57%)410
Zbigniew Lasocki17 (40%)332
Czesław Socha8 (19%)157
Robert Zaciura35 (83%)410
Bogusław Zieliński8 (19%)157
drużyna: ADMIRA PAB Poznań
miejsce: 13
pkl: 370
rozegrane segmenty: 42
Jan Adamczewski23 (55%)370
Mariusz Branowski14 (33%)247
Waldemar Ciesielczyk7 (17%)124
Marek Gielnik12 (29%)212
Marek Klatkiewicz28 (67%)370
Przemysław Krasiński19 (45%)335
Roman Kujawski23 (55%)370
Jan Weber28 (67%)370
Marian Wierszycki14 (33%)247
drużyna: Idealny Dach PAB Poznań
miejsce: 14
pkl: 350
rozegrane segmenty: 40
Beata Bojarska34 (85%)350
Andrzej Dachtera7 (18%)123
Paweł Fiebig30 (75%)350
Andrzej Grześko4 (10%)70
Bartosz Kaczmarek22 (55%)350
Paweł Marek19 (48%)333
Rafał Milinkiewicz8 (20%)140
Michał Pabich28 (70%)350
Radosław Spychalski8 (20%)140
drużyna: INSTALKO SBS1. Międzyrzecz
miejsce: 15
pkl: 320
rozegrane segmenty: 35
Maciej Arnold17 (49%)311
Łukasz Frąckowiak8 (23%)147
Roman Klejny17 (49%)311
Tadeusz Kowalicki17 (49%)311
Andrzej Parmonik25 (71%)320
Zbigniew Przybylski11 (31%)202
Andrzej Rękosiak21 (60%)320
Mieczysław Stefański17 (49%)311
Krzysztof Tumielewicz7 (20%)128
drużyna: MKS Ilanka Kostrzyn nad Odrą
miejsce: 16
pkl: 300
rozegrane segmenty: 36
Bartosz Gajewski33 (92%)300
Krzysztof Hajkowski17 (47%)284
Paweł Marczak27 (75%)300
Eugeniusz Meyer12 (33%)200
Ryszard Szkwarek27 (75%)300
Łukasz Wieczorek23 (64%)300
Mariusz Wierzchowski5 (14%)84