Pierwsza kolumna zawiera dane dotyczące drużyny: zajęte miejsce, nazwę drużyny, pkle należne zgodnie z tabelą w Regulaminie Klasyfikacyjnym (punkt 7, tabela 2) i liczbę 12-rozdaniowych segmentów rozegranych przez drużynę w ciągu sezonu. Dane w kolejnych kolumnach dotyczą poszczególnych zawodników: imię i nazwisko, liczba segmentów rozegranych łącznie w całym sezonie ligi, a na koniec pkle przyznane zawodnikowi. Ci, którzy rozegrali przynajmniej 50% rozdań, otrzymują liczbę pkli wymienioną w pierwszej kolumnie. Pozostali proporcjonalnie mniej (taką część, jak stosunek liczby rozdań rozegranych przez zawodnika do połowy liczby rozdań rozegranych przez jego drużynę).
W przypadku drużyn, które nie ukończyły jeszcze sezonu, są podane PKL-e wyliczone na podstawie aktualnego miejsca.
drużyna | zawodnik | segmenty (%) | pkl |
---|---|---|---|
drużyna: TB Silesia I Gliwice miejsce: 1(?) pkl: 2500 rozegrane segmenty: 30+... | Krzysztof Kujawa | 17 (57%) | 2500 |
Lech Ohrysko | 9 (30%) | 1500 | |
Bogusław Pazur | 21 (70%) | 2500 | |
Marek Pieczka | 2 (7%) | 334 | |
Tomasz Pilch | 16 (53%) | 2500 | |
Andrzej Szymczak | 13 (43%) | 2167 | |
Marek Wójcicki | 21 (70%) | 2500 | |
Sławomir Zawiślak | 21 (70%) | 2500 | |
drużyna: ODMET Fundacja Bridge24.pl miejsce: 2(?) pkl: 2250 rozegrane segmenty: 36+... | Zdzisław Ingielewicz | 14 (39%) | 1750 |
Grzegorz Narkiewicz | 27 (75%) | 2250 | |
Piotr Nawrocki | 33 (92%) | 2250 | |
Jakub Patreuha | 26 (72%) | 2250 | |
Piotr Wiankowski | 33 (92%) | 2250 | |
Joanna Zalewska | 11 (31%) | 1375 | |
drużyna: Bridgescanner Szlem Gdańsk miejsce: 3(?) pkl: 2100 rozegrane segmenty: 35+... | Andrei Arlovich | 17 (49%) | 2040 |
Katarzyna Dufrat | 18 (51%) | 2100 | |
Erik Klems | 6 (17%) | 720 | |
Piotr Marcinowski | 21 (60%) | 2100 | |
Selena Pepic | 8 (23%) | 960 | |
Erikas Vainikonis | 17 (49%) | 2040 | |
David Vozabal | 6 (17%) | 720 | |
Piotr Zatorski | 18 (51%) | 2100 | |
Jovana Zoranovic | 8 (23%) | 960 | |
Justyna Żmuda | 21 (60%) | 2100 | |
drużyna: Magma Bridge for Business KS AZS Wrat. I miejsce: 4(?) pkl: 2000 rozegrane segmenty: 42+... | Stanisław Gołębiowski | 15 (36%) | 1429 |
Przemysław Janiszewski | 20 (48%) | 1905 | |
Krzysztof Jassem | 29 (69%) | 2000 | |
Adam Krysa | 18 (43%) | 1715 | |
Patryk Patreuha | 37 (88%) | 2000 | |
Mateusz Sobczak | 18 (43%) | 1715 | |
Wojciech Strzemecki | 31 (74%) | 2000 | |
drużyna: Objectivity KS AZS Wratislavia III WR miejsce: 5 pkl: 1900 rozegrane segmenty: 42 | Cathy Bałdysz | 29 (69%) | 1900 |
Roger Bryant | 8 (19%) | 724 | |
Simon de Wijs | 22 (52%) | 1900 | |
Steve Green | 27 (64%) | 1900 | |
Rob Helle | 25 (60%) | 1900 | |
Ed Hoogenkamp | 28 (67%) | 1900 | |
Leszek Sztyrak | 29 (69%) | 1900 | |
drużyna: ZIMMERMANN AZS UW miejsce: 6 pkl: 1850 rozegrane segmenty: 41 | Piotr Gawryś | 26 (63%) | 1850 |
Jacek Kalita | 27 (66%) | 1850 | |
Michał Klukowski | 23 (56%) | 1850 | |
Michał Kwiecień | 29 (71%) | 1850 | |
Michał Nowosadzki | 4 (10%) | 361 | |
Włodzimierz Starkowski | 29 (71%) | 1850 | |
Piotr Tuszyński | 26 (63%) | 1850 | |
drużyna: LKS KASZTELAN KONKRET Chełmno miejsce: 7 pkl: 1800 rozegrane segmenty: 36 | Mariusz Arutiunianc | 21 (58%) | 1800 |
Adam Błachnio | 19 (53%) | 1800 | |
Jacek Gackowski | 21 (58%) | 1800 | |
Paweł Miechowicz | 21 (58%) | 1800 | |
Bogdan Szulejewski | 21 (58%) | 1800 | |
Jarosław Śmieszek | 12 (33%) | 1200 | |
Piotr Turowski | 3 (8%) | 300 | |
Adam Wujków | 26 (72%) | 1800 | |
drużyna: Vitas ESBS Elbląg miejsce: 8 pkl: 1750 rozegrane segmenty: 36 | Bogusław Gierulski | 24 (67%) | 1750 |
Apolinary Kowalski | 26 (72%) | 1750 | |
Krzysztof Martens | 17 (47%) | 1653 | |
Wojciech Olański | 21 (58%) | 1750 | |
Jerzy Russyan | 10 (28%) | 973 | |
Jerzy Skrzypczak | 24 (67%) | 1750 | |
Vytautas Vainikonis | 22 (61%) | 1750 | |
drużyna: ŁĄCZNOŚĆ Olsztyn miejsce: 9 pkl: 1700 rozegrane segmenty: 36 | Adolf Bocheński | 21 (58%) | 1700 |
Mirosław Cichocki | 17 (47%) | 1606 | |
Igor Grzejdziak | 24 (67%) | 1700 | |
Sabina Grzejdziak | 24 (67%) | 1700 | |
Dariusz Kowalski | 22 (61%) | 1700 | |
Krzysztof Pikus | 15 (42%) | 1417 | |
Tomasz Sielicki | 21 (58%) | 1700 | |
drużyna: SPS CONSTRUCTION Kielce miejsce: 10 pkl: 1650 rozegrane segmenty: 36 | Konrad Araszkiewicz | 26 (72%) | 1650 |
Krzysztof Buras | 20 (56%) | 1650 | |
Grzegorz Głasek | 14 (39%) | 1284 | |
Krzysztof Kotorowicz | 26 (72%) | 1650 | |
Piotr Lutostański | 15 (42%) | 1375 | |
Kamil Nowak | 18 (50%) | 1650 | |
Jacek Pszczoła | 25 (69%) | 1650 | |
drużyna: ESKOM Warszawa miejsce: 11(?) pkl: 1600 rozegrane segmenty: 36+... | Robert Głodowski | 5 (14%) | 445 |
Kacper Kuflowski | 8 (22%) | 712 | |
Arkadiusz Majcher | 23 (64%) | 1600 | |
Rafał Marks | 26 (72%) | 1600 | |
Wojciech Okrzesik | 8 (22%) | 712 | |
Radosław Szczepański | 15 (42%) | 1334 | |
Tomasz Winciorek | 17 (47%) | 1512 | |
Jakub Wojcieszek | 26 (72%) | 1600 | |
Michał Wróbel | 16 (44%) | 1423 | |
drużyna: Agilero Piast Skawina miejsce: 12(?) pkl: 1550 rozegrane segmenty: 36+... | Maksymilian Chodacki | 27 (75%) | 1550 |
Grzegorz Gawron | 27 (75%) | 1550 | |
Kacper Kacperski | 17 (47%) | 1464 | |
Wojciech Kaźmierczak | 10 (28%) | 862 | |
Jakub Kowal | 27 (75%) | 1550 | |
Marcin Krawczyk | 18 (50%) | 1550 | |
Piotr Waniurski | 18 (50%) | 1550 | |
drużyna: Group One Team miejsce: 13(?) pkl: 1450 rozegrane segmenty: 40+... | Sabine Auken | 16 (40%) | 1160 |
Maciej Dąbrowski | 14 (35%) | 1015 | |
Wojciech Gaweł | 29 (73%) | 1450 | |
Maciej Hutyra | 21 (53%) | 1450 | |
Rafał Jagniewski | 29 (73%) | 1450 | |
Jarosław Stach | 12 (30%) | 870 | |
Jeremi Stępiński | 23 (58%) | 1450 | |
Roy Welland | 16 (40%) | 1160 | |
drużyna: GTB ANDRZEJKI Gdańsk miejsce: 14(?) pkl: 1400 rozegrane segmenty: 35+... | Dariusz Bogucki | 17 (49%) | 1360 |
Ireneusz Dzikowski | 11 (31%) | 880 | |
Andrzej Fronczak | 16 (46%) | 1280 | |
Sławomir Henclik | 20 (57%) | 1400 | |
Kazimierz Omernik | 24 (69%) | 1400 | |
Jacek Sikora | 13 (37%) | 1040 | |
Krzysztof Sikorski | 10 (29%) | 800 | |
Wacław Wejknis | 10 (29%) | 800 | |
Andrzej Zaleski | 6 (17%) | 480 | |
Krzysztof Żak | 13 (37%) | 1040 | |
drużyna: ELEKTROMONTAŻ JOKER Rzeszów miejsce: 15 pkl: 1350 rozegrane segmenty: 41 | Ewa Miszewska | 20 (49%) | 1318 |
Roman Opaliński | 20 (49%) | 1318 | |
Wojciech Paszko | 4 (10%) | 264 | |
Marek Pietraszek | 21 (51%) | 1350 | |
Andrzej Szepczyński | 21 (51%) | 1350 | |
Tomasz Twaróg | 21 (51%) | 1350 | |
Jakub Zawada | 23 (56%) | 1350 | |
Przemysław Zawada | 23 (56%) | 1350 | |
Jacek Znamirowski | 7 (17%) | 461 | |
Adam Żarnowski | 4 (10%) | 264 | |
drużyna: Taka sobie drużyna brydżowa WZBS miejsce: 16 pkl: 1300 rozegrane segmenty: 36 | Jerzy Boczar | 19 (53%) | 1300 |
Maciej Boczar | 22 (61%) | 1300 | |
Maria Boczar | 17 (47%) | 1228 | |
Krystian Dowolski | 17 (47%) | 1228 | |
Maciej Grabiec | 17 (47%) | 1228 | |
Paulina Klimentowska | 20 (56%) | 1300 | |
Hubert Urban | 16 (44%) | 1156 | |
Maja Żabierek | 16 (44%) | 1156 |