BUTLER, RUNDA 13 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 7-oEW | Marcin Terelak-Grzegorz Zakrzewski | SE: STOKSOFT ŚKB | +42 | 1 | |
2 | 48-oEW | Anna Kręglewska-Wnuk-Tomasz Wnuk | N: PAB Szczecinek | +39 | 2 | |
3 | 20-oEW | Dominik Głowacki-Wojciech Palmowski | NE: Gambling Zamek Ciecha | +36 | 3 | |
4 | 36-zEW | Marek Blat-Jerzy Skwark | S: KONSTANTA | +35 | 4 | |
14-zNS | Bogdan Leśniak-Marek Rzeszutek | SW: ŚWSBC Chełmiec Termet | +35 | 5 | ||
6 | 22-oNS | Dariusz Krajewski-Maciej Wiącek | NE: Płockie Towarzystwo G | +33 | 6 | |
7 | 16-oNS | Andrzej Sładki-Edwin Szenkelbach | SW: PREMONT IMPAS Katowic | +32 | 7 | |
8 | 16-zEW | Stanisław Adamczyk-Tadeusz Biskup | SW: PREMONT IMPAS Katowic | +31 | 8 | |
9 | 27-zEW | Robert Cylwik-Robert Zaciura | NW: AZS Uniwersytet Szcze | +29 | 9 | |
10 | 32-zNS | Zbigniew Ehlert-Robert Kamiński | NW: ABS LAMBDA Toruń | +28 | 10 | |
47-oEW | Janusz Kościelny-Przemysław Machowczyk | N: STARKA PAB | +28 | 11 | ||
12 | 7-zNS | Zbigniew Borkowski-Adam Strzelecki | SE: STOKSOFT ŚKB | +26 | 12 | |
13 | 25-zEW | Andrzej Parmonik-Andrzej Rękosiak | NW: Instalko SBS 1 Między | +25 | ||
14 | 12-zNS | Stanisław Wawszczyk-Krzysztof Wójcik | SW: SZLEM Dzierżoniów | +24 | ||
15 | 17-zNS | Stefan Jakubowski-Tomasz Nowacki | NE: Elektroosmoza Legiono | +23 | ||
29-oNS | Wiesław Andruk-Mirosław Małypan | NW: INFINITY BROKERZY Gdy | +23 | |||
29-zNS | Dariusz Kurzawski-Rafał Szymański | NW: Lampiony Dąbrówka Poz | +23 | |||
18 | 26-oEW | Marek Szukała-Janusz Zwierzyński | NW: UNIA II Leszno | +21 | ||
39-zEW | Maciej Janeczko-Grzegorz Plewniak | S: Piast | +21 | |||
20 | 42-zEW | Henryk Brodawski-Sylwester Młynarczuk | N: AUTOSTRADA EKSPLOATACJ | +20 | ||
11-zNS | Marek Jezierzański-Marek Łuczków | SW: PIAST RSB Brzeg | +20 | |||
19-oEW | Marek Nazarko-Tomasz Zaleski | NE: Fundacja Mała Ojczyzn | +20 | |||
23 | 35-oEW | Cezary Komajda-Grzegorz Kułak | S: CHEMIK | +19 | ||
42-oEW | Mariusz Grabowski-Bohdan Pliszka | N: BIN | +19 | |||
25 | 22-zNS | Jan Bojaryn-Andrzej Raczkowski | NE: Hetman Białystok | +18 | ||
30-zNS | Marek Juszczak-Grzegorz Samol | NW: FLUX-MEDICAL Boguniew | +18 | |||
27 | 46-zNS | Roman Grzelak-Waldemar Szelka | N: SYNIS | +17 | ||
31-zEW | Marek Gielnik-Przemysław Krasiński | NW: Admira Poznań | +17 | |||
6-zEW | Wojciech Stachnik-Grzegorz Wadas | SE: CKiS MK Galicja Skawi | +17 | |||
35-zNS | Jarosław Kaczorowski-Bartosz Matras | S: CHEMIK | +17 | |||
18-oEW | Janusz Kobylarski-Anna Nosalska | NE: Darles Santerm Gdańsk | +17 | |||
32 | 33-oNS | Roman Opaliński-Jakub Zawada | S: ELEKTROMONTAŻ | +16 | ||
40-oNS | Andrzej Kozikowski-Aleksander Zatke | S: LASER | +16 | |||
10-oNS | Rafał Łangowski-Rafał Łuczak | SW: NOWA STACJA (BARD 13) | +16 | |||
27-oEW | Janusz Przybysz-Eugeniusz Seichter | NW: BEMIX Więcbork | +16 | |||
36 | 33-zNS | Danuta Kazmucha-Anna Sarniak | S: BRIDGE24 | +15 | ||
37 | 4-oEW | Andrzej Dudzik-Maciej Kliś | SE: TS Wisła Kraków | +14 | ||
38 | 21-oNS | Dariusz Hutnik-Wacław Nazaruk | NE: MOK Mońki | +13 | ||
4-zNS | Tadeusz Garbacik-Wit Klapper | SE: TS Wisła Kraków | +13 | |||
2-oNS | Bogusław Kruczek-Jerzy Puchała | SE: Rewers - Joker Rzeszó | +13 | |||
5-oEW | Marek Jaworski-Witold Stachnik | SE: TS Wisła - House | +13 | |||
42 | 9-oNS | Piotr Radzikowski-Robert Różak | SW: Leskowiec Wadowice - | +12 | ||
9-zEW | Piotr Ludwikowski-Dariusz Motyl | SW: Leskowiec Wadowice - | +12 | |||
13-oEW | Robert Sikora-Aleksander Zdybel | SW: ANNEBERG Zielona Góra | +12 | |||
3-oNS | Bogusław Lesiecki-Ryszard Woliński | SE: Dunajec Nowy Sącz | +12 | |||
46 | 28-oNS | Jerzy Nowak-Zdzisław Świątek | NW: Kłodawka KART-EL | +11 | ||
45-oEW | Ireneusz Jarosz-Robert Włodkowski | N: KS KM IMPORT JAGIELLON | +11 | |||
23-oEW | Krzysztof Michalczyk-Mirosław Zomkowski | NE: ŁĄCZNOŚĆ NARIE Morąg | +11 | |||
49-oEW | Stanisław Szuba-Marian Szymonowicz | N: TURBO FLY-BACK | +11 | |||
50 | 5-zNS | Tomasz Stryszawski-Piotr Kuc-Dzierżawski | SE: TS Wisła - House | +10 | ||
32-oEW | Jarosław Hausman-Jerzy Kurzawski | NW: ABS LAMBDA Toruń | +10 | |||
44-oNS | Jerzy Masłoń-Tomasz Woźniak | N: EKO-TECH JANTAR | +10 | |||
12-oEW | Maksymilian Karpierz-Wiesława Mirosław | SW: SZLEM Dzierżoniów | +10 | |||
1-zEW | Maciej Krzywka-Jerzy Madera | SE: Gonzo Concert Sanok | +10 | |||
2-zEW | Marek Michalski-Stanisław Zych | SE: Rewers - Joker Rzeszó | +10 | |||
14-oNS | Janusz Pisarek-Karol Ruszkiewicz | SW: T.B. LIBERTY Bytom | +10 | |||
57 | 8-oNS | Jarosław Gąsiorowski-Jacek Grzelczak | SE: PKB Wtórmex Radomsko | +9 | ||
36-oEW | Maciej Grabiec-Hubert Urban | S: TAKA SOBIE | +9 | |||
24-zEW | Joanna Okła-Szczepan Okła | NE: DRIM TIM | +9 | |||
34-zNS | Alicja Myśliwiec-Aleks Bukat | S: OBJECTIVITY | +9 | |||
49-zEW | Andrzej Jeleniewski-Marek Markowski | N: UKB KLEKS | +9 | |||
62 | 44-zEW | Maria Niklaus-Adam Pigulski | N: EKO-TECH JANTAR | +8 | ||
37-oNS | Marek Atalski-Bogdan Palikot | S: CZARNA PAPUGA | +8 | |||
1-oEW | Jacek Brózda-Rafał Śmiałek | SE: J&J Kraków | +8 | |||
65 | 28-zEW | Jacek Leśniczak-Jacek Zalewski | NW: Kłodawka KART-EL | +7 | ||
23-zNS | Janusz Budny-Janusz Wróblewski | NE: ŁĄCZNOŚĆ NARIE Morąg | +7 | |||
8-zEW | Dariusz Kardas-Teresa Pudelewicz | SE: PKB Wtórmex Radomsko | +7 | |||
24-oEW | Ramunas Grigoraitis-Sonata Simanaitiene | NE: SUDOVIA International | +7 | |||
69 | 30-oEW | Jarosław Hilbrecht-Piotr Solecki | NW: FLUX-MEDICAL Boguniew | +6 | ||
70 | 3-zNS | Andrzej Lembas-Karol Suchoń | SE: AZS AGH Piast Kraków | +5 | ||
45-zNS | Tadeusz Janczurewicz-Piotr Kozicki | N: KS KM IMPORT JAGIELLON | +5 | |||
37-zEW | Krzysztof Kleinrok-Andrzej Lubojemski | S: CZARNA PAPUGA | +5 | |||
18-zNS | Andrzej Bunikowski-Marta Janeczek | NE: Darles Santerm Gdańsk | +5 | |||
20-zEW | Zdzisław Godlewski-Dariusz Nowak | NE: Vęgoria-2 WCK Węgorze | +5 | |||
47-zEW | Adam Marcinowski-Małgorzata Turska-Marcinowska | N: STRACHOTA KS AZS | +5 | |||
34-oEW | Tomasz Klukowski-Arkadiusz Poziemski | S: OBJECTIVITY | +5 | |||
77 | 19-zEW | Joanna Przytycka-Piotr Zieliński | NE: ABNEGAT WZBS Warszawa | +4 | ||
31-oNS | Jan Adamczewski-Roman Kujawski | NW: Admira Poznań | +4 | |||
13-zEW | Jan Pudlik-Marek Nicieja | SW: GKS PIAST Gliwice I | +4 | |||
80 | 11-oNS | Jerzy Wiszniewski-Leszek Szymaniec | SW: MKS Strzelce Opolskie | +3 | ||
48-zNS | Ewa Rodziewicz-Bielewicz-Olgierd Rodziewicz-Bielewicz | N: PAB Szczecinek | +3 | |||
82 | 38-zEW | Zbigniew Guła-Michał Błach | S: SILESIA | +2 | ||
25-oEW | Sebastian Rawlik-Damian Mazurak | NW: MOSiR Kostrzyn | +2 | |||
26-zEW | Roman Kowalkowski-Wiesław Paczkowski | NW: TKB PAAK Chemik Bydgo | +2 | |||
10-zNS | Jan Łubkowski-Jacek Węgrzyk | SW: DK RONDO Łódź | +2 | |||
86 | 41-zEW | Marek Barylewski-Radosław Szczepański | N: ESKOM IT | +1 | ||
40-zEW | Robert Barankiewicz-Tomasz Modrzejewski | S: LASER | +1 | |||
43-zEW | Wojciech Bondarewicz-Tadeusz Kaczanowski | N: AD | +1 | |||
41-oNS | Jacek Ciechomski-Paweł Sankowski | N: ESKOM IT | +1 | |||
21-zEW | Alfred Koda-Leszek Rutkowski | NE: MOK Mońki | +1 | |||
38-oNS | Ireneusz Kowalczyk-Tomasz Wiśniewski | S: SILESIA | +1 | |||
39-oNS | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | S: Piast | +1 | |||
43-oEW | Paweł Małecki-Bartosz Stępień | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.P | +1 | |||
94 | 6-oNS | Grzegorz Merynda-Agata Kowal | SE: CKiS MK Galicja Skawi | 0 | ||
6-oEW | Roman Madej-Mateusz Słuszniak | SE: Just Bridge I AZS AGH | 0 | |||
17-oEW | Waldemar Kałużyński-Krzysztof Makuch | NE: Elektroosmoza Legiono | 0 | |||
15-zEW | SW: ZTB 7 TREFL Zawiercie | 0 | ||||
15-zNS | SW: Bluerefrigeration KS | 0 | ||||
17-oNS | Janusz Karczewski-Krzysztof Zastawny | NE: CKiS Pruszcz Gdański | 0 | |||
15-oNS | SW: ZTB 7 TREFL Zawiercie | 0 | ||||
15-oEW | SW: Bluerefrigeration KS | 0 | ||||
46-oNS | Andrzej Wasylko-Piotr Wasylko | N: FIORI GIFTS GCKi | 0 | |||
46-oEW | Andrzej Jurkiewicz-Artur Pomarański | N: SYNIS | 0 | |||
104 | 21-zNS | Tomasz Brzęcki-Mirosław Wiśniewski | NE: GTB ATUT Rumia | -1 | ||
40-zNS | Zdzisław Beling-Janusz Makaruk | S: INWIT | -1 | |||
41-zNS | Robert Biel-Aleksander Kud | N: AZS UZ | -1 | |||
43-zNS | Tomasz Jochymski-Ilya Shpuntou | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.P | -1 | |||
38-oEW | Karol Gałązka-Mateusz Stępiński | S: ZweryfikujFirmę | -1 | |||
39-oEW | Patryk Kuczera-Dyga-Marek Skulimowski | S: BUKS | -1 | |||
43-oNS | Marek Wawrzyniak-Andrzej Wielowieyski | N: AD | -1 | |||
41-oEW | Przemysław Błaszczyk-Piotr Korecki | N: AZS UZ | -1 | |||
112 | 26-zNS | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | NW: UNIA II Leszno | -2 | ||
10-zEW | Sylwester Sommer-Konrad Stenzel | SW: NOWA STACJA (BARD 13) | -2 | |||
25-oNS | Zbigniew Przybylski-Krzysztof Tumielewicz | NW: Instalko SBS 1 Między | -2 | |||
38-zNS | Zuzanna Moszczyńska-Artur Wasiak | S: ZweryfikujFirmę | -2 | |||
116 | 11-oEW | Marek Mazur-Tomasz Walania | SW: PIAST RSB Brzeg | -3 | ||
48-zEW | Marek Rajca-Przemysław Saliński | N: INVENIO SZLEM | -3 | |||
118 | 13-zNS | Piotr Brzeziński-Witold Miłoszewski | SW: ANNEBERG Zielona Góra | -4 | ||
31-oEW | Radosław Szymczak-Marcin Wiliński | NW: KONTRA Koszalin | -4 | |||
19-zNS | Tomasz Bliński-Adam Wszeborowski | NE: Fundacja Mała Ojczyzn | -4 | |||
121 | 18-zEW | Wiesław Niedziela-Waldemar Radziak | NE: K2 Rebid | -5 | ||
47-zNS | Paweł Niedzielski-Jerzy Olczyk | N: STARKA PAB | -5 | |||
45-zEW | Kazimierz Omernik-Wacław Wejknis | N: GTB ANDRZEJKI | -5 | |||
37-zNS | Marcin Bartoszewski-Tomasz Kuś | S: VĘGORIA | -5 | |||
3-zEW | Stanisław Jaśkiewicz-Janusz Szyszkowski | SE: Dunajec Nowy Sącz | -5 | |||
20-zNS | Dariusz Biedrzycki-Przemysław Ślesicki | NE: Gambling Zamek Ciecha | -5 | |||
34-oNS | Jacek Czaykowski-Stefan Skowron | S: SKOBUD | -5 | |||
128 | 30-oNS | Marek Bałabuch-Piotr Zalcman | NW: Tenispoint Chemik Byd | -6 | ||
129 | 28-zNS | Patryk Araszkiewicz-Paweł Stężała | NW: KS Pionier Entuzjaści | -7 | ||
8-zNS | Michał Kaleta-Wojciech Okuniewski | SE: SPS EKO - RÓŻANKA | -7 | |||
23-zEW | Krzysztof Pakuła-Tadeusz Więckiewicz | NE: Dworek Króla Stanisła | -7 | |||
24-oNS | Krzysztof Hołowacz-Kamil Kajetanowicz | NE: DRIM TIM | -7 | |||
133 | 44-zNS | Łukasz Gaweł-Michał Wittenbeck | N: ERBUD SA KS AZS | -8 | ||
1-oNS | Zygmunt Bącal-Bogusław Nidecki | SE: Gonzo Concert Sanok | -8 | |||
37-oEW | Dariusz Kozłowski-Henryk Łakomski | S: VĘGORIA | -8 | |||
136 | 24-zNS | Yuliy Chumak-Mirosław Liszewski | NE: SUDOVIA International | -9 | ||
34-zEW | Jarosław Jurkiewicz-Adam Krysa | S: SKOBUD | -9 | |||
8-oEW | Grzegorz Rewer-Paweł Szymonik | SE: SPS EKO - RÓŻANKA | -9 | |||
49-zNS | Marcin Baj-Tomasz Koźlecki | N: TURBO FLY-BACK | -9 | |||
36-oNS | Grzegorz Superson-Vasil Valchev | S: KONSTANTA | -9 | |||
141 | 32-oNS | Mirosław Kopowski-Wiesław Mączkowski | NW: Okna Boniek-STB Słups | -10 | ||
1-zNS | Jacek Gurgul-Waldemar Rybka | SE: J&J Kraków | -10 | |||
2-zNS | Łucja Ciborowska-Konrad Ciborowski | SE: CKiS Skawina | -10 | |||
5-zEW | Maciej Kunka-Stanisław Matusz | SE: FORTA BIŁGORAJ | -10 | |||
44-oEW | Mirosław Fechner-Przemysław Kubicki | N: ERBUD SA KS AZS | -10 | |||
12-oNS | Tomasz Kuś-Tadeusz Nędzi | SW: BSBS II Bielsko-Biala | -10 | |||
14-oEW | Krzysztof Obłój-Leszek Urbańczyk | SW: ŚWSBC Chełmiec Termet | -10 | |||
148 | 45-oNS | Sławomir Henclik-Andrzej Zaleski | N: GTB ANDRZEJKI | -11 | ||
23-oNS | Edward Bednarczyk-Andrei Kavalenka | NE: Dworek Króla Stanisła | -11 | |||
49-oNS | Karol Filipowicz-Jan Sucharkiewicz | N: UKB KLEKS | -11 | |||
28-oEW | Krzysztof Lipowski-Bogdan Trun | NW: KS Pionier Entuzjaści | -11 | |||
152 | 9-oEW | Mirosław Marszał-Arkadiusz Gotwald | SW: BINŻ Bełchatów | -12 | ||
3-oEW | Marek Czerwonka-Piotr Kuciara | SE: AZS AGH Piast Kraków | -12 | |||
9-zNS | Anna Kowalska-Tomasz Radwański | SW: BINŻ Bełchatów | -12 | |||
13-oNS | Piotr Drąg-Edmund Gabryś | SW: GKS PIAST Gliwice I | -12 | |||
156 | 4-zEW | Tomasz Mazur-Robert Piechota | SE: Wisłoka Dębica - Kors | -13 | ||
21-oEW | Aleksander Gruca-Jarosław Pęski | NE: GTB ATUT Rumia | -13 | |||
5-oNS | Andrzej Szczepaniak-Jarosław Ostrowski | SE: FORTA BIŁGORAJ | -13 | |||
2-oEW | Kacper Kuflowski-Franciszek Kurlit | SE: CKiS Skawina | -13 | |||
160 | 4-oNS | Tadeusz Urbanek-Zbigniew Wilisowski | SE: Wisłoka Dębica - Kors | -14 | ||
161 | 33-zEW | Andrzej Szepczyński-Tomasz Twaróg | S: ELEKTROMONTAŻ | -15 | ||
162 | 27-oNS | Jacek Batóg-Marcin Dziembor | NW: AZS Uniwersytet Szcze | -16 | ||
33-oEW | Bartosz Chmurski-Tomasz Sielicki | S: BRIDGE24 | -16 | |||
10-oEW | Waldemar Górski-Maciej Szalewicz | SW: DK RONDO Łódź | -16 | |||
40-oEW | Krzysztof Łukaszewicz-Piotr Żak | S: INWIT | -16 | |||
166 | 35-zEW | Tadeusz Filaber-Maciej Modrzejewski | S: MOKOTÓW | -17 | ||
6-zNS | Lech Adamus-Krzysztof Makieła | SE: Just Bridge I AZS AGH | -17 | |||
18-oNS | Iwona Czajka-Marta Makarewicz | NE: K2 Rebid | -17 | |||
46-zEW | Lena Leszczyńska-Paweł Woźnicki | N: FIORI GIFTS GCKi | -17 | |||
31-zNS | Jerzy Kullass-Roman Szlachetka | NW: KONTRA Koszalin | -17 | |||
171 | 30-zEW | Grzegorz Rojewski-Robert Rychlicki | NW: Tenispoint Chemik Byd | -18 | ||
22-zEW | Danuta Krupnik-Ewa Banaszkiewicz | NE: Płockie Towarzystwo G | -18 | |||
173 | 35-oNS | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | S: MOKOTÓW | -19 | ||
42-oNS | Zdzisław Kowalewski-Witalis Talar | N: AUTOSTRADA EKSPLOATACJ | -19 | |||
175 | 42-zNS | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | N: BIN | -20 | ||
11-zEW | Edward Bondarewicz-Radosław Sawicki | SW: MKS Strzelce Opolskie | -20 | |||
19-oNS | Igor Ciborowski-Bartosz Mer | NE: ABNEGAT WZBS Warszawa | -20 | |||
178 | 26-oNS | Lech Łaniewski-Roman Wachowiak | NW: TKB PAAK Chemik Bydgo | -21 | ||
39-zNS | Tomasz Bednarek-Andrzej Hermansdorfer | S: BUKS | -21 | |||
180 | 29-zEW | Wacław Janicki-Sylwester Walerowicz | NW: INFINITY BROKERZY Gdy | -23 | ||
29-oEW | Marek Domagała-Jarosław Lubczyński | NW: Lampiony Dąbrówka Poz | -23 | |||
17-zEW | Krzysztof Borkowski-Marcin Kut | NE: CKiS Pruszcz Gdański | -23 | |||
183 | 12-zEW | Bogdan Bialik-Bogusław Jarosz | SW: BSBS II Bielsko-Biala | -24 | ||
184 | 25-zNS | Stanisław Kotas-Stanisław Owczarski | NW: MOSiR Kostrzyn | -25 | ||
185 | 7-zEW | Waldemar Haponiuk-Piotr Szczygieł | SE: KAMIENNA | -26 | ||
186 | 47-oNS | Remigiusz Kaźmierczak-Tomasz Klimczak | N: STRACHOTA KS AZS | -28 | ||
32-zEW | Andrzej Garstka-Ryszard Konopka | NW: Okna Boniek-STB Słups | -28 | |||
188 | 27-zNS | Roman Grabowski-Benedykt Mieszczak | NW: BEMIX Więcbork | -29 | ||
189 | 16-zNS | Marek Rużyło-Waldemar Staniszewski | SW: ROKITA Brzeg Dolny | -31 | ||
190 | 16-oEW | Andrzej Bojda-Dariusz Budnik | SW: ROKITA Brzeg Dolny | -32 | ||
191 | 22-oEW | Grzegorz Dziębowski-Piotr Wulkiewicz | NE: Hetman Białystok | -33 | ||
192 | 14-zEW | Andrzej Bacik-Zbigniew Hylaszek | SW: T.B. LIBERTY Bytom | -35 | ||
36-zNS | Jerzy Boczar-Maria Boczar | S: TAKA SOBIE | -35 | |||
194 | 20-oNS | Krzysztof Pękała-Waldemar Sadurski | NE: Vęgoria-2 WCK Węgorze | -36 | ||
195 | 48-oNS | Krzysztof Dziekański-Piotr Klubiński | N: INVENIO SZLEM | -39 | ||
196 | 7-oNS | Mirosław Kotowski-Grzegorz Wieczorkiewicz | SE: KAMIENNA | -42 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |