BUTLER, RUNDA 12 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 19-zNS | Zbigniew Kamiński-Tomasz Tarasiuk | NE: GTB ATUT Rumia | +51 | 1 | |
2 | 49-oEW | Paweł Jassem-Piotr Jassem | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.P | +42 | 2 | |
3 | 4-oNS | Ryszard Cieślik-Michał Tuszyński | SE: AZS AGH Piast Kraków | +40 | 3 | |
4 | 13-oNS | Krzysztof Obłój-Marek Rzeszutek | SW: ŚWSBC Chełmiec Termet | +39 | 4 | |
5 | 33-zNS | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | S: ELEKTROMONTAŻ | +38 | 5 | |
6 | 45-zNS | Wojciech Bondarewicz-Tadeusz Kaczanowski | N: AD | +37 | 6 | |
7 | 41-oEW | Marek Barylewski-Radosław Szczepański | N: ESKOM IT | +36 | 7 | |
8 | 28-oNS | Mirosław Kopowski-Krzysztof Materek | NW: Okna Boniek-STB Słups | +35 | 8 | |
9 | 1-oNS | Maciej Rodzaj-Ryszard Skotarski | SE: TS Wisła - House | +33 | 9 | |
10 | 4-zEW | Andrzej Lembas-Karol Suchoń | SE: AZS AGH Piast Kraków | +32 | 10 | |
18-zNS | Dariusz Biedrzycki-Przemysław Ślesicki | NE: Gambling Zamek Ciecha | +32 | 11 | ||
12 | 43-zNS | Sławomir Henclik-Andrzej Zaleski | N: GTB ANDRZEJKI | +31 | 12 | |
13 | 29-oEW | Stanisław Kotas-Stanisław Owczarski | NW: MOSiR Kostrzyn | +28 | ||
14 | 31-zEW | Adam Kozłowski-Michał Lewiński | NW: FLUX-MEDICAL Boguniew | +26 | ||
36-oNS | Krzysztof Łukaszewicz-Piotr Żak | S: INWIT | +26 | |||
27-zNS | Robert Cylwik-Robert Zaciura | NW: AZS Uniwersytet Szcze | +26 | |||
17 | 49-zEW | Bernard Jadczak-Michał Robak | N: ERBUD SA KS AZS | +25 | ||
42-zNS | Andrzej Wasylko-Piotr Wasylko | N: FIORI GIFTS GCKi | +25 | |||
11-zNS | Marek Benda-Marek Jezierzański | SW: PIAST RSB Brzeg | +25 | |||
18-oNS | Andrzej Bunikowski-Marta Janeczek | NE: Darles Santerm Gdańsk | +25 | |||
21 | 43-oEW | Kazimierz Omernik-Wacław Wejknis | N: GTB ANDRZEJKI | +24 | ||
38-oEW | Zbigniew Mącior-Andrzej Szymczak | S: SILESIA | +24 | |||
23 | 47-zNS | Przemysław Błaszczyk-Piotr Korecki | N: AZS UZ | +23 | ||
24 | 25-zEW | Marek Małysa-Sylwester Walerowicz | NW: INFINITY BROKERZY Gdy | +21 | ||
25 | 46-zNS | Ireneusz Grynczewski-Dariusz Zembrzuski | N: AUTOSTRADA EKSPLOATACJ | +20 | ||
26 | 11-oNS | Jacek Omelańczuk-Piotr Piotrowski | SW: DK RONDO Łódź | +19 | ||
27 | 3-zNS | Józef Tokarz-Ryszard Woliński | SE: Dunajec Nowy Sącz | +18 | ||
29-zNS | Wojciech Waszkowiak-Sebastian Rawlik | NW: MOSiR Kostrzyn | +18 | |||
24-oNS | Dariusz Krajewski-Maciej Wiącek | NE: Płockie Towarzystwo G | +18 | |||
35-zNS | Danuta Kazmucha-Anna Sarniak | S: BRIDGE24 | +18 | |||
2-oNS | Jacek Gurgul-Waldemar Rybka | SE: J&J Kraków | +18 | |||
21-zNS | Janusz Budny-Janusz Wróblewski | NE: ŁĄCZNOŚĆ NARIE Morąg | +18 | |||
33 | 23-oEW | Joanna Okła-Szczepan Okła | NE: DRIM TIM | +17 | ||
34 | 47-oNS | Andrzej Jurkiewicz-Artur Pomarański | N: SYNIS | +16 | ||
20-zEW | Wiesław Niedziela-Waldemar Radziak | NE: K2 Rebid | +16 | |||
30-oNS | Radosław Szymczak-Marcin Wiliński | NW: KONTRA Koszalin | +16 | |||
37 | 17-zNS | Jacek Kuśmierz-Elżbieta Wesołowska | NE: CKiS Pruszcz Gdański | +15 | ||
16-zNS | Stanisław Adamczyk-Tadeusz Biskup | SW: PREMONT IMPAS Katowic | +15 | |||
39 | 30-zNS | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | NW: UNIA II Leszno | +14 | ||
38-zNS | Ireneusz Kowalczyk-Tomasz Wiśniewski | S: SILESIA | +14 | |||
7-zEW | Lech Adamus-Krzysztof Makieła | SE: Just Bridge I AZS AGH | +14 | |||
1-zEW | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | SE: TS Wisła - House | +14 | |||
14-zNS | Andrzej Bacik-Zbigniew Hylaszek | SW: T.B. LIBERTY Bytom | +14 | |||
44 | 35-oNS | Krzysztof Czul-Janusz Wesołowski | S: SKOBUD | +13 | ||
25-oEW | Zbigniew Przybylski-Krzysztof Tumielewicz | NW: Instalko SBS 1 Między | +13 | |||
23-zEW | Alfred Koda-Leszek Rutkowski | NE: MOK Mońki | +13 | |||
39-zEW | Igor Łosiewicz-Edward Sucharda | S: ZweryfikujFirmę | +13 | |||
20-oEW | Grzegorz Dziębowski-Piotr Wulkiewicz | NE: Hetman Białystok | +13 | |||
32-zEW | Dariusz Kurzawski-Rafał Szymański | NW: Lampiony Dąbrówka Poz | +13 | |||
50 | 22-zEW | Zdzisław Godlewski-Dariusz Nowak | NE: Vęgoria-2 WCK Węgorze | +12 | ||
6-oNS | Marcin Terelak-Grzegorz Zakrzewski | SE: STOKSOFT ŚKB | +12 | |||
2-zEW | Jacek Brózda-Rafał Śmiałek | SE: J&J Kraków | +12 | |||
8-oEW | Przemysław Picheta-Łukasz Pląder | SE: CKiS MK Galicja Skawi | +12 | |||
54 | 40-zNS | Andrzej Kozikowski-Aleksander Zatke | S: LASER | +11 | ||
32-oEW | Grzegorz Adamski-Przemysław Klęsk | NW: KS Pionier Entuzjaści | +11 | |||
22-oEW | Ramunas Grigoraitis-Sonata Simanaitiene | NE: SUDOVIA International | +11 | |||
5-zNS | Józef Małysz-Marcin Pachniewski | SE: FORTA BIŁGORAJ | +11 | |||
17-oEW | Marcin Kut-Krzysztof Zastawny | NE: CKiS Pruszcz Gdański | +11 | |||
26-oNS | Mariusz Bielski-Mariusz Krakowiak | NW: Tenispoint Chemik Byd | +11 | |||
26-zNS | Mirosław Bublewicz-Maciej Wierzbicki | NW: Kłodawka KART-EL | +11 | |||
61 | 44-oNS | Stanisław Szuba-Marian Szymonowicz | N: TURBO FLY-BACK | +10 | ||
24-zNS | Roman Kierznowski-Tomasz Lisica | NE: Dworek Króla Stanisła | +10 | |||
48-zNS | Andrzej Grela-Jarosław Łakomy | N: BIN | +10 | |||
64 | 42-oEW | Grażyna Busse-Piotr Busse | N: FIORI GIFTS GCKi | +9 | ||
45-oNS | Marcin Dobrowolski-Anna Maduzia | N: PAB Szczecinek | +9 | |||
41-zNS | Arkadiusz Majcher-Tomasz Winciorek | N: ESKOM IT | +9 | |||
10-oNS | Anna Kowalska-Tomasz Radwański | SW: BINŻ Bełchatów | +9 | |||
68 | 7-oEW | Edmund Jas-Włodzimierz Niedolaz | SE: KAMIENNA | +7 | ||
9-oEW | Ewa Kwiecień-Janusz Wrześniak | SW: Leskowiec Wadowice - | +7 | |||
12-zEW | Jan Obuchowicz-Aleksander Zdybel | SW: ANNEBERG Zielona Góra | +7 | |||
16-oEW | Andrzej Sładki-Edwin Szenkelbach | SW: PREMONT IMPAS Katowic | +7 | |||
14-oNS | Andrzej Bondarewicz-Wojciech Rozwadowski | SW: Bluerefrigeration KS | +7 | |||
73 | 46-oEW | Zdzisław Kowalewski-Witalis Talar | N: AUTOSTRADA EKSPLOATACJ | +6 | ||
44-zNS | Maria Niklaus-Adam Pigulski | N: EKO-TECH JANTAR | +6 | |||
39-oEW | Maciej Janeczko-Grzegorz Plewniak | S: Piast | +6 | |||
76 | 9-zNS | Piotr Radzikowski-Robert Różak | SW: Leskowiec Wadowice - | +5 | ||
34-zEW | Arkadiusz Poziemski-Aleks Bukat | S: OBJECTIVITY | +5 | |||
31-oNS | Marek Juszczak-Grzegorz Samol | NW: FLUX-MEDICAL Boguniew | +5 | |||
10-zNS | Edward Bondarewicz-Radosław Sawicki | SW: MKS Strzelce Opolskie | +5 | |||
80 | 36-zEW | Zdzisław Beling-Janusz Makaruk | S: INWIT | +4 | ||
48-oEW | Mariusz Grabowski-Bohdan Pliszka | N: BIN | +4 | |||
6-zEW | Bartosz Ceglarski-Dariusz Nowek | SE: STOKSOFT ŚKB | +4 | |||
83 | 19-oNS | Tadeusz Bożek-Paweł Lasota | NE: Elektroosmoza Legiono | +3 | ||
28-zEW | Andrzej Garstka-Ryszard Konopka | NW: Okna Boniek-STB Słups | +3 | |||
5-oNS | Andrzej Dudzik-Tadeusz Garbacik | SE: TS Wisła Kraków | +3 | |||
86 | 3-oEW | Bogusław Lesiecki-Janusz Szyszkowski | SE: Dunajec Nowy Sącz | +2 | ||
8-zNS | Wojciech Stachnik-Grzegorz Wadas | SE: CKiS MK Galicja Skawi | +2 | |||
12-oEW | Tomasz Kuś-Tadeusz Nędzi | SW: BSBS II Bielsko-Biala | +2 | |||
89 | 40-oEW | Robert Barankiewicz-Tomasz Modrzejewski | S: LASER | +1 | ||
21-oEW | Krzysztof Michalczyk-Mirosław Zomkowski | NE: ŁĄCZNOŚĆ NARIE Morąg | +1 | |||
33-oEW | Andrzej Szepczyński-Tomasz Twaróg | S: ELEKTROMONTAŻ | +1 | |||
37-zNS | Krzysztof Kleinrok-Andrzej Lubojemski | S: CZARNA PAPUGA | +1 | |||
37-oEW | Marek Atalski-Bogdan Palikot | S: CZARNA PAPUGA | +1 | |||
94 | 15-zEW | SW: ROKITA Brzeg Dolny | 0 | |||
27-oNS | Jan Adamczewski-Roman Kujawski | NW: Admira Poznań | 0 | |||
34-oNS | Tomasz Klukowski-Ryszard Rosikiewicz | S: OBJECTIVITY | 0 | |||
13-zNS | Paweł Korombel-Robert Krupiński | SW: GKS PIAST Gliwice I | 0 | |||
13-zEW | Mariusz Szumski-Leszek Urbańczyk | SW: ŚWSBC Chełmiec Termet | 0 | |||
15-zNS | SW: ZTB 7 TREFL Zawiercie | 0 | ||||
15-oEW | SW: ZTB 7 TREFL Zawiercie | 0 | ||||
27-oEW | Maciej Chrobot-Zbigniew Lasocki | NW: AZS Uniwersytet Szcze | 0 | |||
15-oNS | SW: ROKITA Brzeg Dolny | 0 | ||||
34-oEW | Andrzej Kokoryka-Tomasz Raczkiewicz | S: CHEMIK | 0 | |||
104 | 21-oNS | Maciej Czajkowski-Kazimierz Grzeszkowiak | NE: ABNEGAT WZBS Warszawa | -1 | ||
37-oNS | Maciej Boczar-Maria Boczar | S: TAKA SOBIE | -1 | |||
40-oNS | Patryk Kuczera-Dyga-Marek Skulimowski | S: BUKS | -1 | |||
37-zEW | Maciej Grabiec-Hubert Urban | S: TAKA SOBIE | -1 | |||
33-oNS | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | S: MOKOTÓW | -1 | |||
109 | 12-oNS | Roman Miłkowski-Robert Sikora | SW: ANNEBERG Zielona Góra | -2 | ||
3-oNS | Łucja Ciborowska-Konrad Ciborowski | SE: CKiS Skawina | -2 | |||
8-zEW | Grzegorz Rewer-Paweł Szymonik | SE: SPS EKO - RÓŻANKA | -2 | |||
112 | 19-oEW | Jan Maciejewski-Jarosław Pęski | NE: GTB ATUT Rumia | -3 | ||
28-zNS | Roman Kowalkowski-Lech Łaniewski | NW: TKB PAAK Chemik Bydgo | -3 | |||
5-oEW | Andrzej Szczepaniak-Jarosław Ostrowski | SE: FORTA BIŁGORAJ | -3 | |||
115 | 36-zNS | Marek Blat-Jerzy Skwark | S: KONSTANTA | -4 | ||
6-zNS | Dariusz Kardas-Teresa Pudelewicz | SE: PKB Wtórmex Radomsko | -4 | |||
48-oNS | Tadeusz Janczurewicz-Piotr Kozicki | N: KS KM IMPORT JAGIELLON | -4 | |||
118 | 9-zEW | Sylwester Sommer-Konrad Stenzel | SW: NOWA STACJA (BARD 13) | -5 | ||
31-oEW | Jan Nawrocki-Tadeusz Wasilewski | NW: BEMIX Więcbork | -5 | |||
34-zNS | Cezary Komajda-Grzegorz Kułak | S: CHEMIK | -5 | |||
10-zEW | Mirosław Marszał-Arkadiusz Gotwald | SW: BINŻ Bełchatów | -5 | |||
122 | 46-oNS | Janusz Kościelny-Przemysław Machowczyk | N: STARKA PAB | -6 | ||
39-oNS | Karol Gałązka-Mateusz Stępiński | S: ZweryfikujFirmę | -6 | |||
44-zEW | Piotr Dobryszycki-Franciszek Zarzecki | N: TURBO FLY-BACK | -6 | |||
125 | 7-oNS | Mateusz Dominik-Piotr Szewczyk | SE: Just Bridge I AZS AGH | -7 | ||
9-oNS | Rafał Łangowski-Rafał Łuczak | SW: NOWA STACJA (BARD 13) | -7 | |||
12-zNS | Bogdan Bialik-Bogusław Jarosz | SW: BSBS II Bielsko-Biala | -7 | |||
14-oEW | Janusz Pisarek-Karol Ruszkiewicz | SW: T.B. LIBERTY Bytom | -7 | |||
16-oNS | Wiesława Mirosław-Krzysztof Wójcik | SW: SZLEM Dzierżoniów | -7 | |||
130 | 45-oEW | Piotr Kulesza-Ryszard Pałasz | N: AD | -9 | ||
10-oEW | Jerzy Wiszniewski-Leszek Szymaniec | SW: MKS Strzelce Opolskie | -9 | |||
41-zEW | Remigiusz Kaźmierczak-Tomasz Klimczak | N: STRACHOTA KS AZS | -9 | |||
42-oNS | Ewa Dziekańska-Krzysztof Dziekański | N: INVENIO SZLEM | -9 | |||
134 | 48-zEW | Ireneusz Jarosz-Robert Włodkowski | N: KS KM IMPORT JAGIELLON | -10 | ||
44-oEW | Jerzy Masłoń-Tomasz Woźniak | N: EKO-TECH JANTAR | -10 | |||
24-zEW | Danuta Krupnik-Ewa Banaszkiewicz | NE: Płockie Towarzystwo G | -10 | |||
137 | 40-zEW | Tomasz Bednarek-Andrzej Hermansdorfer | S: BUKS | -11 | ||
5-zEW | Włodzimierz Wala-Jerzy Michałek | SE: TS Wisła Kraków | -11 | |||
17-oNS | Bartosz Bejenka-Krzysztof Krajewski | NE: Fundacja Mała Ojczyzn | -11 | |||
32-oNS | Grzegorz Jędrzejewski-Bartosz Kaczmarek | NW: Lampiony Dąbrówka Poz | -11 | |||
26-zEW | Grzegorz Rojewski-Robert Rychlicki | NW: Tenispoint Chemik Byd | -11 | |||
26-oEW | Jerzy Nowak-Zdzisław Świątek | NW: Kłodawka KART-EL | -11 | |||
22-oNS | Mieczysław Lebiecki-Krzysztof Pękała | NE: Vęgoria-2 WCK Węgorze | -11 | |||
144 | 6-oEW | Jarosław Gąsiorowski-Jacek Grzelczak | SE: PKB Wtórmex Radomsko | -12 | ||
8-oNS | Tomasz Pawluk-Jerzy Brzustowski | SE: SPS EKO - RÓŻANKA | -12 | |||
2-zNS | Mariusz Kozaczyński-Marek Michalski | SE: Rewers - Joker Rzeszó | -12 | |||
22-zNS | Adam Karczmarz-Wojciech Adamkiewicz | NE: SUDOVIA International | -12 | |||
148 | 20-oNS | Anna Makarewicz-Anna Zaręba | NE: K2 Rebid | -13 | ||
32-zNS | Patryk Araszkiewicz-Paweł Stężała | NW: KS Pionier Entuzjaści | -13 | |||
25-oNS | Wacław Janicki-Mirosław Małypan | NW: INFINITY BROKERZY Gdy | -13 | |||
35-oEW | Dariusz Kowalski-Tomasz Sielicki | S: BRIDGE24 | -13 | |||
23-zNS | Małgorzata Purta-Marcin Purta | NE: DRIM TIM | -13 | |||
39-zNS | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | S: Piast | -13 | |||
154 | 38-zEW | Marcin Bartoszewski-Tomasz Kuś | S: VĘGORIA | -14 | ||
30-zEW | Tomasz Derba-Jerzy Kullass | NW: KONTRA Koszalin | -14 | |||
14-zEW | Jacek Krystecki-Maciej Bielawski | SW: Bluerefrigeration KS | -14 | |||
7-zNS | Waldemar Haponiuk-Piotr Szczygieł | SE: KAMIENNA | -14 | |||
1-zNS | Maciej Krzywka-Jerzy Madera | SE: Gonzo Concert Sanok | -14 | |||
159 | 16-zEW | Maksymilian Karpierz-Jerzy Pieszczuch | SW: SZLEM Dzierżoniów | -15 | ||
17-zEW | Tomasz Bliński-Adam Wszeborowski | NE: Fundacja Mała Ojczyzn | -15 | |||
161 | 20-zNS | Jan Bojaryn-Andrzej Raczkowski | NE: Hetman Białystok | -16 | ||
47-oEW | Robert Biel-Aleksander Kud | N: AZS UZ | -16 | |||
30-oEW | Tomasz Włodarczak-Jerzy Sieracki | NW: UNIA II Leszno | -16 | |||
164 | 23-oNS | Stefan Kopyt-Dariusz Sterniczuk | NE: MOK Mońki | -17 | ||
165 | 3-zEW | Kacper Kuflowski-Franciszek Kurlit | SE: CKiS Skawina | -18 | ||
35-zEW | Jarosław Jurkiewicz-Adam Krysa | S: SKOBUD | -18 | |||
24-oEW | Edward Bednarczyk-Andrei Kavalenka | NE: Dworek Króla Stanisła | -18 | |||
21-zEW | Paweł Gałązka-Włodzimierz Karłowicz | NE: ABNEGAT WZBS Warszawa | -18 | |||
2-oEW | Bogusław Kruczek-Jerzy Puchała | SE: Rewers - Joker Rzeszó | -18 | |||
29-zEW | Jarosław Jamroszczak-Marek Wróblewski | NW: ABS LAMBDA Toruń | -18 | |||
171 | 11-oEW | Marek Mazur-Tomasz Walania | SW: PIAST RSB Brzeg | -19 | ||
172 | 46-zEW | Michał Dembiński-Marcin Pędziński | N: STARKA PAB | -20 | ||
173 | 25-zNS | Andrzej Parmonik-Andrzej Rękosiak | NW: Instalko SBS 1 Między | -21 | ||
174 | 47-zEW | Roman Grzelak-Waldemar Szelka | N: SYNIS | -23 | ||
175 | 38-oNS | Radosław Kozłowski-Henryk Łakomski | S: VĘGORIA | -24 | ||
43-oNS | Karol Filipowicz-Jan Sucharkiewicz | N: UKB KLEKS | -24 | |||
177 | 49-zNS | Tomasz Jochymski-Ilya Shpuntou | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.P | -25 | ||
18-oEW | Dariusz Sierocki-Marek Szymanowski | NE: Gambling Zamek Ciecha | -25 | |||
42-zEW | Mariusz Ilnicki-Piotr Klubiński | N: INVENIO SZLEM | -25 | |||
11-zEW | Jan Łubkowski-Jacek Węgrzyk | SW: DK RONDO Łódź | -25 | |||
181 | 36-oEW | Grzegorz Superson-Vasil Valchev | S: KONSTANTA | -26 | ||
27-zEW | Mariusz Branowski-Marian Wierszycki | NW: Admira Poznań | -26 | |||
31-zNS | Janusz Przybysz-Adam Seichter | NW: BEMIX Więcbork | -26 | |||
184 | 29-oNS | Zbigniew Ehlert-Robert Kamiński | NW: ABS LAMBDA Toruń | -28 | ||
185 | 43-zEW | Andrzej Jeleniewski-Artur Wójcik | N: UKB KLEKS | -31 | ||
186 | 18-zEW | Janusz Kobylarski-Anna Nosalska | NE: Darles Santerm Gdańsk | -32 | ||
4-zNS | Tomasz Mazur-Robert Piechota | SE: Wisłoka Dębica - Kors | -32 | |||
188 | 1-oEW | Marian Górecki-Bogusław Nidecki | SE: Gonzo Concert Sanok | -33 | ||
189 | 28-oEW | Bartłomiej Kamelski-Marek Kamelski | NW: TKB PAAK Chemik Bydgo | -35 | ||
190 | 41-oNS | Adam Marcinowski-Małgorzata Turska-Marcinowska | N: STRACHOTA KS AZS | -36 | ||
191 | 45-zEW | Ewa Rodziewicz-Bielewicz-Olgierd Rodziewicz-Bielewicz | N: PAB Szczecinek | -37 | ||
192 | 33-zEW | Waldemar Burakowski-Marek Pawlik | S: MOKOTÓW | -38 | ||
193 | 13-oEW | Jan Pudlik-Marek Nicieja | SW: GKS PIAST Gliwice I | -39 | ||
194 | 4-oEW | Tadeusz Urbanek-Zbigniew Wilisowski | SE: Wisłoka Dębica - Kors | -40 | ||
195 | 49-oNS | Łukasz Gaweł-Michał Wittenbeck | N: ERBUD SA KS AZS | -42 | ||
196 | 19-zEW | Artur Duczmalewski-Waldemar Kałużyński | NE: Elektroosmoza Legiono | -51 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |