BUTLER, RUNDA 11 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 38-oEW | Zbigniew Guła-Michał Błach | S: SILESIA | +35 | 13 | |
2 | 4-oEW | Piotr Mądry-Michał Stasik | SE: CKiS Skawina | +33 | 14 | |
3 | 9-zNS | Jerzy Wiszniewski-Leszek Szymaniec | SW: MKS Strzelce Opolskie | +28 | 15 | |
4 | 17-zEW | Jacek Kuśmierz-Elżbieta Wesołowska | NE: CKiS Pruszcz Gdański | +27 | 16 | |
5 | 21-oEW | Dariusz Krajewski-Maciej Wiącek | NE: Płockie Towarzystwo G | +25 | 17 | |
6 | 10-oEW | Michał Kilanowski-Krzysztof Kwiatkowski | SW: NOWA STACJA (BARD 13) | +24 | 18 | |
7 | 23-oNS | Stefan Jakubowski-Tomasz Nowacki | NE: Elektroosmoza Legiono | +22 | 19 | |
8 | 21-zEW | Giedre Jankunaite-Giedrius Szarkanas | NE: Fundacja Mała Ojczyzn | +21 | 20 | |
5-zNS | Andrzej Lembas-Karol Suchoń | SE: AZS AGH Piast Kraków | +21 | 21 | ||
10 | 40-zEW | Maciej Grabiec-Hubert Urban | S: TAKA SOBIE | +20 | 22 | |
1-zNS | Włodzimierz Wala-Jerzy Michałek | SE: TS Wisła Kraków | +20 | 23 | ||
12 | 30-zEW | Bartłomiej Kamelski-Marek Kamelski | NW: TKB PAAK Chemik Bydgo | +19 | 24 | |
47-oNS | Jerzy Masłoń-Tomasz Woźniak | N: EKO-TECH JANTAR | +19 | |||
14 | 44-oNS | Robert Biel-Aleksander Kud | N: AZS UZ | +18 | ||
3-oNS | Bogusław Lesiecki-Ryszard Woliński | SE: Dunajec Nowy Sącz | +18 | |||
16 | 13-zNS | Maciej Dorabiała-Jacek Wojnarowicz | SW: Bluerefrigeration KS | +17 | ||
31-oNS | Maciej Chrobot-Zbigniew Lasocki | NW: AZS Uniwersytet Szcze | +17 | |||
18 | 34-zNS | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | S: MOKOTÓW | +16 | ||
20-oNS | Dariusz Biedrzycki-Przemysław Ślesicki | NE: Gambling Zamek Ciecha | +16 | |||
2-oEW | Marek Jaworski-Witold Stachnik | SE: TS Wisła - House | +16 | |||
11-oNS | Jacek Omelańczuk-Piotr Piotrowski | SW: DK RONDO Łódź | +16 | |||
22 | 28-zEW | Marek Szukała-Janusz Zwierzyński | NW: UNIA II Leszno | +15 | ||
42-zEW | Paweł Małecki-Bartosz Stępień | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.P | +15 | |||
40-oNS | Jerzy Boczar-Maciej Boczar | S: TAKA SOBIE | +15 | |||
45-oEW | Anna Kręglewska-Wnuk-Tomasz Wnuk | N: PAB Szczecinek | +15 | |||
33-oEW | Jarosław Jurkiewicz-Adam Krysa | S: SKOBUD | +15 | |||
27 | 32-oEW | Marek Małysa-Sylwester Walerowicz | NW: INFINITY BROKERZY Gdy | +14 | ||
8-oEW | Grzegorz Rewer-Paweł Szymonik | SE: SPS EKO - RÓŻANKA | +14 | |||
7-oNS | Jarosław Gąsiorowski-Jacek Grzelczak | SE: PKB Wtórmex Radomsko | +14 | |||
30 | 25-oNS | Andrzej Parmonik-Andrzej Rękosiak | NW: Instalko SBS 1 Między | +13 | ||
17-oEW | Krzysztof Michalczyk-Mirosław Zomkowski | NE: ŁĄCZNOŚĆ NARIE Morąg | +13 | |||
29-zEW | Sebastian Rawlik-Damian Mazurak | NW: MOSiR Kostrzyn | +13 | |||
27-zNS | Tomasz Derba-Roman Szlachetka | NW: KONTRA Koszalin | +13 | |||
34 | 43-zNS | Marek Skotniczny-Marek Tekieli | N: SYNIS | +12 | ||
39-zNS | Maciej Janeczko-Grzegorz Plewniak | S: Piast | +12 | |||
2-zEW | Mariusz Kozaczyński-Marek Michalski | SE: Rewers - Joker Rzeszó | +12 | |||
35-oEW | Dariusz Kowalski-Tomasz Sielicki | S: BRIDGE24 | +12 | |||
38 | 25-zEW | Zbigniew Przybylski-Krzysztof Tumielewicz | NW: Instalko SBS 1 Między | +11 | ||
43-oNS | Mariusz Grabowski-Bohdan Pliszka | N: BIN | +11 | |||
27-oNS | Adam Seichter-Eugeniusz Seichter | NW: BEMIX Więcbork | +11 | |||
14-zEW | Andrzej Maszczyszyn-Jerzy Radomski | SW: T.B. LIBERTY Bytom | +11 | |||
42 | 7-zNS | Roman Madej-Mateusz Słuszniak | SE: Just Bridge I AZS AGH | +10 | ||
49-zEW | Andrzej Wasylko-Piotr Wasylko | N: FIORI GIFTS GCKi | +10 | |||
35-zNS | Danuta Kazmucha-Anna Sarniak | S: BRIDGE24 | +10 | |||
46-zNS | Marcin Baj-Tomasz Koźlecki | N: TURBO FLY-BACK | +10 | |||
19-zEW | Zbigniew Kamiński-Tomasz Tarasiuk | NE: GTB ATUT Rumia | +10 | |||
48-oEW | Ewa Dziekańska-Krzysztof Dziekański | N: INVENIO SZLEM | +10 | |||
48 | 16-zEW | Stanisław Adamczyk-Tadeusz Biskup | SW: PREMONT IMPAS Katowic | +9 | ||
37-oEW | Marek Atalski-Bogdan Palikot | S: CZARNA PAPUGA | +9 | |||
19-oNS | Jan Maciejewski-Jarosław Pęski | NE: GTB ATUT Rumia | +9 | |||
51 | 6-zEW | Mirosław Kotowski-Grzegorz Wieczorkiewicz | SE: KAMIENNA | +8 | ||
26-oEW | Adam Kozłowski-Michał Lewiński | NW: FLUX-MEDICAL Boguniew | +8 | |||
32-zNS | Wacław Janicki-Mirosław Małypan | NW: INFINITY BROKERZY Gdy | +8 | |||
14-oEW | Andrzej Bojda-Marta Bojda | SW: ROKITA Brzeg Dolny | +8 | |||
24-oEW | Paweł Gałązka-Włodzimierz Karłowicz | NE: ABNEGAT WZBS Warszawa | +8 | |||
56 | 12-zEW | Krzysztof Gacek-Jerzy Miś | SW: BSBS II Bielsko-Biala | +6 | ||
22-oEW | Dariusz Hutnik-Wacław Nazaruk | NE: MOK Mońki | +6 | |||
4-zEW | Tomasz Mazur-Robert Piechota | SE: Wisłoka Dębica - Kors | +6 | |||
18-zNS | Andrzej Balunowski-Andrzej Głowacki | NE: SUDOVIA International | +6 | |||
16-oEW | Roman Miłkowski-Robert Sikora | SW: ANNEBERG Zielona Góra | +6 | |||
49-oNS | Lena Leszczyńska-Paweł Woźnicki | N: FIORI GIFTS GCKi | +6 | |||
62 | 37-zEW | Igor Łosiewicz-Mateusz Stępiński | S: ZweryfikujFirmę | +5 | ||
5-oEW | Ryszard Cieślik-Piotr Kuciara | SE: AZS AGH Piast Kraków | +5 | |||
48-zNS | Marek Rajca-Przemysław Saliński | N: INVENIO SZLEM | +5 | |||
11-zEW | Jan Łubkowski-Jacek Węgrzyk | SW: DK RONDO Łódź | +5 | |||
23-zEW | Paweł Lasota-Krzysztof Makuch | NE: Elektroosmoza Legiono | +5 | |||
36-zEW | Marcin Bartoszewski-Dariusz Kozłowski | S: VĘGORIA | +5 | |||
10-zEW | Marek Mazur-Tomasz Walania | SW: PIAST RSB Brzeg | +5 | |||
47-zEW | Roch Rupniewski-Andrzej Wilemski | N: EKO-TECH JANTAR | +5 | |||
70 | 45-zNS | Ewa Rodziewicz-Bielewicz-Olgierd Rodziewicz-Bielewicz | N: PAB Szczecinek | +4 | ||
26-zNS | Jarosław Hilbrecht-Piotr Solecki | NW: FLUX-MEDICAL Boguniew | +4 | |||
8-zNS | Michał Kaleta-Wojciech Okuniewski | SE: SPS EKO - RÓŻANKA | +4 | |||
73 | 29-oNS | Stanisław Kotas-Stanisław Owczarski | NW: MOSiR Kostrzyn | +3 | ||
31-zNS | Grzegorz Rojewski-Robert Rychlicki | NW: Tenispoint Chemik Byd | +3 | |||
44-zEW | Przemysław Błaszczyk-Piotr Korecki | N: AZS UZ | +3 | |||
1-oNS | Roman Cieśla-Marian Górecki | SE: Gonzo Concert Sanok | +3 | |||
42-oNS | Paweł Jassem-Piotr Jassem | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.P | +3 | |||
24-zEW | Piotr Łyczkowski-Tomasz Paluchowski | NE: K2 Rebid | +3 | |||
79 | 22-zNS | Alfred Koda-Leszek Rutkowski | NE: MOK Mońki | +2 | ||
45-zEW | Henryk Brodawski-Sylwester Młynarczuk | N: AUTOSTRADA EKSPLOATACJ | +2 | |||
33-zNS | Krzysztof Czul-Janusz Wesołowski | S: SKOBUD | +2 | |||
41-oNS | Jacek Ciechomski-Radosław Szczepański | N: ESKOM IT | +2 | |||
13-oNS | Jan Pudlik-Marek Nicieja | SW: GKS PIAST Gliwice I | +2 | |||
84 | 41-zEW | Arkadiusz Majcher-Tomasz Winciorek | N: ESKOM IT | +1 | ||
28-oEW | Jarosław Hausman-Jerzy Kurzawski | NW: ABS LAMBDA Toruń | +1 | |||
46-oEW | Piotr Dobryszycki-Franciszek Zarzecki | N: TURBO FLY-BACK | +1 | |||
34-oNS | Ryszard Rosikiewicz-Aleks Bukat | S: OBJECTIVITY | +1 | |||
30-oNS | Lech Łaniewski-Roman Wachowiak | NW: TKB PAAK Chemik Bydgo | +1 | |||
18-oNS | Mirosław Morchat-Andrzej Prasalski | NE: Hetman Białystok | +1 | |||
9-oEW | Edward Bondarewicz-Radosław Sawicki | SW: MKS Strzelce Opolskie | +1 | |||
20-zEW | Dominik Głowacki-Wojciech Palmowski | NE: Gambling Zamek Ciecha | +1 | |||
6-oNS | Edmund Jas-Włodzimierz Niedolaz | SE: KAMIENNA | +1 | |||
93 | 15-oEW | SW: SZLEM Dzierżoniów | 0 | |||
3-zNS | Jacek Gurgul-Waldemar Rybka | SE: J&J Kraków | 0 | |||
3-zEW | Józef Tokarz-Stanisław Jaśkiewicz | SE: Dunajec Nowy Sącz | 0 | |||
38-zEW | Krzysztof Śliwoń-Piotr Matkowski | S: BUKS | 0 | |||
15-zEW | SW: ZTB 7 TREFL Zawiercie | 0 | ||||
15-zNS | SW: SZLEM Dzierżoniów | 0 | ||||
36-oEW | Jarosław Stach-Rafał Wolański | S: KONSTANTA | 0 | |||
36-oNS | Radosław Kozłowski-Tomasz Kuś | S: VĘGORIA | 0 | |||
15-oNS | SW: ZTB 7 TREFL Zawiercie | 0 | ||||
39-oEW | Jakub Kowal-Marcin Krawczyk | S: Piast | 0 | |||
12-oEW | Mariusz Szumski-Leszek Urbańczyk | SW: ŚWSBC Chełmiec Termet | 0 | |||
12-oNS | Bogusław Mojżesz-Jerzy Ujma | SW: BSBS II Bielsko-Biala | 0 | |||
39-oNS | Zdzisław Beling-Janusz Makaruk | S: INWIT | 0 | |||
38-zNS | Ireneusz Kowalczyk-Tomasz Wiśniewski | S: SILESIA | 0 | |||
107 | 30-oEW | Marek Gielnik-Przemysław Krasiński | NW: Admira Poznań | -1 | ||
46-oNS | Wojciech Bondarewicz-Tadeusz Kaczanowski | N: AD | -1 | |||
28-oNS | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | NW: UNIA II Leszno | -1 | |||
41-zNS | Bernard Jadczak-Michał Robak | N: ERBUD SA KS AZS | -1 | |||
20-zNS | Roman Kierznowski-Stanisław Król | NE: Dworek Króla Stanisła | -1 | |||
34-oEW | Tadeusz Filaber-Maciej Modrzejewski | S: MOKOTÓW | -1 | |||
9-oNS | Piotr Radzikowski-Robert Różak | SW: Leskowiec Wadowice - | -1 | |||
18-oEW | Adam Karczmarz-Wojciech Adamkiewicz | NE: SUDOVIA International | -1 | |||
6-oEW | Wojciech Stachnik-Grzegorz Wadas | SE: CKiS MK Galicja Skawi | -1 | |||
116 | 13-oEW | Andrzej Bondarewicz-Wojciech Rozwadowski | SW: Bluerefrigeration KS | -2 | ||
33-zEW | Andrzej Szepczyński-Tomasz Twaróg | S: ELEKTROMONTAŻ | -2 | |||
22-zEW | Janusz Kobylarski-Anna Nosalska | NE: Darles Santerm Gdańsk | -2 | |||
41-oEW | Mirosław Fechner-Przemysław Kubicki | N: ERBUD SA KS AZS | -2 | |||
120 | 42-oEW | Ireneusz Jarosz-Robert Włodkowski | N: KS KM IMPORT JAGIELLON | -3 | ||
44-zNS | Janusz Kościelny-Przemysław Machowczyk | N: STARKA PAB | -3 | |||
29-oEW | Mirosław Kopowski-Wiesław Mączkowski | NW: Okna Boniek-STB Słups | -3 | |||
24-zNS | Maciej Czajkowski-Kazimierz Grzeszkowiak | NE: ABNEGAT WZBS Warszawa | -3 | |||
1-oEW | Tadeusz Garbacik-Wit Klapper | SE: TS Wisła Kraków | -3 | |||
31-zEW | Jacek Batóg-Marcin Dziembor | NW: AZS Uniwersytet Szcze | -3 | |||
126 | 26-zEW | Grzegorz Adamski-Przemysław Klęsk | NW: KS Pionier Entuzjaści | -4 | ||
8-zEW | Marcin Terelak-Grzegorz Zakrzewski | SE: STOKSOFT ŚKB | -4 | |||
128 | 23-zNS | Zdzisław Godlewski-Krzysztof Pękała | NE: Vęgoria-2 WCK Węgorze | -5 | ||
48-zEW | Andrzej Fronczak-Krzysztof Sikorski | N: GTB ANDRZEJKI | -5 | |||
47-zNS | Karol Filipowicz-Jan Sucharkiewicz | N: UKB KLEKS | -5 | |||
36-zNS | Jerzy Skwark-Michał Wróbel | S: KONSTANTA | -5 | |||
5-oNS | Maciej Kunka-Stanisław Matusz | SE: FORTA BIŁGORAJ | -5 | |||
37-zNS | Krzysztof Kleinrok-Andrzej Lubojemski | S: CZARNA PAPUGA | -5 | |||
11-zNS | Anna Kowalska-Tomasz Radwański | SW: BINŻ Bełchatów | -5 | |||
10-zNS | Robert Sadowski-Robert Siedlecki | SW: NOWA STACJA (BARD 13) | -5 | |||
136 | 22-oNS | Włodzimierz Kocoń-Leszek Szkudlarek | NE: Darles Santerm Gdańsk | -6 | ||
12-zNS | Bogdan Leśniak-Marek Rzeszutek | SW: ŚWSBC Chełmiec Termet | -6 | |||
18-zEW | Grzegorz Dziębowski-Piotr Wulkiewicz | NE: Hetman Białystok | -6 | |||
4-zNS | Łucja Ciborowska-Konrad Ciborowski | SE: CKiS Skawina | -6 | |||
49-oEW | Remigiusz Kaźmierczak-Tomasz Klimczak | N: STRACHOTA KS AZS | -6 | |||
16-oNS | Andrzej Sładki-Edwin Szenkelbach | SW: PREMONT IMPAS Katowic | -6 | |||
142 | 24-oNS | Anna Makarewicz-Anna Zaręba | NE: K2 Rebid | -8 | ||
14-oNS | Janusz Pisarek-Karol Ruszkiewicz | SW: T.B. LIBERTY Bytom | -8 | |||
32-zEW | Mirosław Bublewicz-Maciej Wierzbicki | NW: Kłodawka KART-EL | -8 | |||
26-oNS | Krzysztof Lipowski-Bogdan Trun | NW: KS Pionier Entuzjaści | -8 | |||
6-zNS | Grzegorz Merynda-Agata Kowal | SE: CKiS MK Galicja Skawi | -8 | |||
147 | 19-oEW | Krzysztof Hołowacz-Kamil Kajetanowicz | NE: DRIM TIM | -9 | ||
16-zNS | Piotr Brzeziński-Witold Miłoszewski | SW: ANNEBERG Zielona Góra | -9 | |||
37-oNS | Zuzanna Moszczyńska-Artur Wasiak | S: ZweryfikujFirmę | -9 | |||
150 | 48-oNS | Ireneusz Dzikowski-Jacek Sikora | N: GTB ANDRZEJKI | -10 | ||
7-zEW | Marcin Zbroja-Igor Łobodziński | SE: PKB Wtórmex Radomsko | -10 | |||
35-zEW | Jarosław Kaczorowski-Bartosz Matras | S: CHEMIK | -10 | |||
19-zNS | Małgorzata Purta-Marcin Purta | NE: DRIM TIM | -10 | |||
46-zEW | Marek Wawrzyniak-Andrzej Wielowieyski | N: AD | -10 | |||
49-zNS | Piotr Ratajski-Jacek Szwed | N: STRACHOTA KS AZS | -10 | |||
156 | 43-oEW | Roman Grzelak-Waldemar Szelka | N: SYNIS | -11 | ||
25-zNS | Marek Domagała-Jarosław Lubczyński | NW: Lampiony Dąbrówka Poz | -11 | |||
14-zNS | Marek Rużyło-Waldemar Staniszewski | SW: ROKITA Brzeg Dolny | -11 | |||
27-oEW | Jan Chmielewski-Janusz Wierucki | NW: KONTRA Koszalin | -11 | |||
160 | 35-oNS | Andrzej Kokoryka-Tomasz Raczkiewicz | S: CHEMIK | -12 | ||
39-zEW | Grzegorz Lewaciak-Marek Tyran | S: INWIT | -12 | |||
2-zNS | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | SE: TS Wisła - House | -12 | |||
43-zEW | Andrzej Grela-Jarosław Łakomy | N: BIN | -12 | |||
164 | 29-zNS | Andrzej Garstka-Krzysztof Materek | NW: Okna Boniek-STB Słups | -13 | ||
25-oEW | Dariusz Kurzawski-Rafał Szymański | NW: Lampiony Dąbrówka Poz | -13 | |||
27-zEW | Jan Nawrocki-Tadeusz Wasilewski | NW: BEMIX Więcbork | -13 | |||
17-oNS | Krzysztof Borkowski-Marcin Kut | NE: CKiS Pruszcz Gdański | -13 | |||
168 | 7-oEW | Lech Adamus-Krzysztof Makieła | SE: Just Bridge I AZS AGH | -14 | ||
32-oNS | Jerzy Nowak-Zdzisław Świątek | NW: Kłodawka KART-EL | -14 | |||
8-oNS | Zbigniew Borkowski-Adam Strzelecki | SE: STOKSOFT ŚKB | -14 | |||
171 | 42-zNS | Tadeusz Janczurewicz-Piotr Kozicki | N: KS KM IMPORT JAGIELLON | -15 | ||
40-oEW | Tomasz Krym-Adam Krysiak | S: LASER | -15 | |||
45-oNS | Zdzisław Kowalewski-Witalis Talar | N: AUTOSTRADA EKSPLOATACJ | -15 | |||
28-zNS | Zbigniew Ehlert-Robert Kamiński | NW: ABS LAMBDA Toruń | -15 | |||
33-oNS | Roman Opaliński-Jakub Zawada | S: ELEKTROMONTAŻ | -15 | |||
176 | 11-oEW | Andrzej Krakowiak-Zbigniew Szymczyk | SW: BINŻ Bełchatów | -16 | ||
2-oNS | Bogusław Kruczek-Jerzy Puchała | SE: Rewers - Joker Rzeszó | -16 | |||
20-oEW | Krzysztof Pakuła-Tadeusz Więckiewicz | NE: Dworek Króla Stanisła | -16 | |||
34-zEW | Alicja Myśliwiec-Arkadiusz Poziemski | S: OBJECTIVITY | -16 | |||
180 | 31-oEW | Mariusz Bielski-Mariusz Krakowiak | NW: Tenispoint Chemik Byd | -17 | ||
13-zEW | Paweł Korombel-Robert Krupiński | SW: GKS PIAST Gliwice I | -17 | |||
182 | 44-oEW | Michał Dembiński-Marcin Pędziński | N: STARKA PAB | -18 | ||
3-oEW | Janusz Natorski-Rafał Śmiałek | SE: J&J Kraków | -18 | |||
184 | 30-zNS | Jan Adamczewski-Roman Kujawski | NW: Admira Poznań | -19 | ||
47-oEW | Jan Grygier-Marek Markowski | N: UKB KLEKS | -19 | |||
186 | 40-zNS | Robert Barankiewicz-Tomasz Modrzejewski | S: LASER | -20 | ||
1-zEW | Maciej Krzywka-Jerzy Madera | SE: Gonzo Concert Sanok | -20 | |||
188 | 5-zEW | Józef Małysz-Marcin Pachniewski | SE: FORTA BIŁGORAJ | -21 | ||
21-zNS | Danuta Krupnik-Ewa Banaszkiewicz | NE: Płockie Towarzystwo G | -21 | |||
190 | 23-oEW | Mieczysław Lebiecki-Waldemar Sadurski | NE: Vęgoria-2 WCK Węgorze | -22 | ||
191 | 10-oNS | Marek Jezierzański-Marek Łuczków | SW: PIAST RSB Brzeg | -24 | ||
192 | 21-oNS | Marek Nazarko-Tomasz Zaleski | NE: Fundacja Mała Ojczyzn | -25 | ||
193 | 17-zNS | Janusz Budny-Janusz Wróblewski | NE: ŁĄCZNOŚĆ NARIE Morąg | -27 | ||
194 | 9-zEW | Piotr Ludwikowski-Dariusz Motyl | SW: Leskowiec Wadowice - | -28 | ||
195 | 4-oNS | Tadeusz Urbanek-Zbigniew Wilisowski | SE: Wisłoka Dębica - Kors | -33 | ||
196 | 38-oNS | Patryk Kuczera-Dyga-Marek Skulimowski | S: BUKS | -35 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |