BUTLER, RUNDA 10 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 3-zEW | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | SE: TS Wisła - House | +38 | 13 | |
2 | 43-oEW | Ryszard Sawicki-Paweł Sosnowski | N: KS KM IMPORT JAGIELLON | +32 | 14 | |
3 | 42-oNS | Andrzej Grela-Jarosław Łakomy | N: BIN | +31 | 15 | |
4 | 47-oNS | Kazimierz Omernik-Wacław Wejknis | N: GTB ANDRZEJKI | +27 | 16 | |
5 | 15-oNS | Krzysztof Sala-Mariusz Gawłowski | SW: ZTB 7 TREFL Zawiercie | +26 | 17 | |
24-zNS | Tomasz Bliński-Adam Wszeborowski | NE: Fundacja Mała Ojczyzn | +26 | 18 | ||
33-oEW | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | S: ELEKTROMONTAŻ | +26 | 19 | ||
8 | 7-zNS | Mariusz Kozaczyński-Stanisław Zych | SE: Rewers - Joker Rzeszó | +24 | 20 | |
9 | 42-zEW | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | N: BIN | +23 | 21 | |
18-zEW | Krzysztof Pakuła-Tadeusz Więckiewicz | NE: Dworek Króla Stanisła | +23 | 22 | ||
31-oEW | Marek Szukała-Janusz Zwierzyński | NW: UNIA II Leszno | +23 | 23 | ||
12 | 5-oEW | Dominik Caus-Wiktor Pantak | SE: Just Bridge I AZS AGH | +21 | 24 | |
11-zEW | Krzysztof Lewandowski-Bohdan Mazur | SW: Bluerefrigeration KS | +21 | |||
44-oNS | Zdzisław Kowalewski-Witalis Talar | N: AUTOSTRADA EKSPLOATACJ | +21 | |||
37-oEW | Danuta Kazmucha-Anna Sarniak | S: BRIDGE24 | +21 | |||
16 | 8-zEW | Józef Tokarz-Ryszard Woliński | SE: Dunajec Nowy Sącz | +20 | ||
49-oEW | Mariusz Ilnicki-Przemysław Saliński | N: INVENIO SZLEM | +20 | |||
36-zEW | Marcin Bartoszewski-Dariusz Kozłowski | S: VĘGORIA | +20 | |||
19 | 20-oEW | Jan Mazurkiewicz-Marek Różański | NE: ABNEGAT WZBS Warszawa | +19 | ||
45-zEW | Wojciech Bondarewicz-Tadeusz Kaczanowski | N: AD | +19 | |||
6-oNS | Maciej Kunka-Stanisław Matusz | SE: FORTA BIŁGORAJ | +19 | |||
14-zEW | Andrzej Bacik-Zbigniew Hylaszek | SW: T.B. LIBERTY Bytom | +19 | |||
22-zEW | Jan Bojaryn-Andrzej Raczkowski | NE: Hetman Białystok | +19 | |||
13-oNS | Jan Pudlik-Marek Nicieja | SW: GKS PIAST Gliwice I | +19 | |||
25 | 14-oEW | Wacław Opacki-Grzegorz Wasiak | SW: DK RONDO Łódź | +18 | ||
7-oNS | Tadeusz Urbanek-Zbigniew Wilisowski | SE: Wisłoka Dębica - Kors | +18 | |||
15-zNS | Maciej Macewicz-Dariusz Reguła | SW: PIAST RSB Brzeg | +18 | |||
30-oEW | Stanisław Kotas-Marian Nieznański | NW: MOSiR Kostrzyn | +18 | |||
28-oEW | Maciej Chrobot-Zbigniew Lasocki | NW: AZS Uniwersytet Szcze | +18 | |||
30 | 47-zEW | Ireneusz Dzikowski-Krzysztof Żak | N: GTB ANDRZEJKI | +17 | ||
1-zEW | Andrzej Lembas-Karol Suchoń | SE: AZS AGH Piast Kraków | +17 | |||
32 | 38-oNS | Robert Barankiewicz-Andrzej Kozikowski | S: LASER | +16 | ||
39-oEW | Jarosław Stach-Rafał Wolański | S: KONSTANTA | +16 | |||
34 | 26-oNS | Marek Gielnik-Przemysław Krasiński | NW: Admira Poznań | +15 | ||
26-zNS | Wiesław Andruk-Mirosław Małypan | NW: INFINITY BROKERZY Gdy | +15 | |||
36 | 27-oNS | Mirosław Kopowski-Ryszard Leśniewski | NW: Okna Boniek-STB Słups | +14 | ||
37 | 37-zNS | Bartosz Chmurski-Dariusz Kowalski | S: BRIDGE24 | +13 | ||
45-oNS | Piotr Kulesza-Ryszard Pałasz | N: AD | +13 | |||
21-zEW | Kazimierz Kulas-Dariusz Łuczak | NE: ŁĄCZNOŚĆ NARIE Morąg | +13 | |||
34-oEW | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | S: MOKOTÓW | +13 | |||
41 | 18-oNS | Roman Kierznowski-Tomasz Lisica | NE: Dworek Króla Stanisła | +12 | ||
16-zNS | Jerzy Serafin-Krzysztof Wołynkiewicz | SW: MKS Strzelce Opolskie | +12 | |||
10-zEW | Bogdan Leśniak-Marek Rzeszutek | SW: ŚWSBC Chełmiec Termet | +12 | |||
44 | 28-zEW | Marek Wróblewski-Grzegorz Zasada | NW: ABS LAMBDA Toruń | +11 | ||
27-zEW | Andrzej Garstka-Marek Pietrzak | NW: Okna Boniek-STB Słups | +11 | |||
9-oEW | Robert Różak-Janusz Wrześniak | SW: Leskowiec Wadowice - | +11 | |||
25-zNS | Maciej Arnold-Tadeusz Kowalicki | NW: Instalko SBS 1 Między | +11 | |||
48 | 20-zNS | Maciej Czajkowski-Kazimierz Grzeszkowiak | NE: ABNEGAT WZBS Warszawa | +10 | ||
49 | 48-zNS | Andrzej Jeleniewski-Artur Wójcik | N: UKB KLEKS | +9 | ||
6-zNS | Zygmunt Bącal-Jerzy Laskowski | SE: Gonzo Concert Sanok | +9 | |||
17-oEW | Sławomir Hennig-Krzysztof Zastawny | NE: CKiS Pruszcz Gdański | +9 | |||
52 | 31-zEW | Marek Domagała-Dariusz Kurzawski | NW: Lampiony Dąbrówka Poz | +8 | ||
40-oNS | Leszek Niemiec-Andrzej Piecuch | S: SILESIA | +8 | |||
36-oNS | Radosław Kozłowski-Andrzej Sulima | S: VĘGORIA | +8 | |||
41-oEW | Jacek Ciechomski-Radosław Szczepański | N: ESKOM IT | +8 | |||
56 | 2-oNS | Włodzimierz Wala-Jerzy Michałek | SE: TS Wisła Kraków | +7 | ||
49-zNS | Krzysztof Dziekański-Piotr Klubiński | N: INVENIO SZLEM | +7 | |||
58 | 33-zNS | Roman Opaliński-Adam Żarnowski | S: ELEKTROMONTAŻ | +6 | ||
34-zEW | Grzegorz Lewaciak-Marek Tyran | S: INWIT | +6 | |||
41-zEW | Jakub Wojcieszek-Marta Wójcik | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.P | +6 | |||
29-oNS | Jan Chmielewski-Jerzy Kullass | NW: KONTRA Koszalin | +6 | |||
62 | 2-zEW | Tadeusz Garbacik-Wit Klapper | SE: TS Wisła Kraków | +5 | ||
19-zEW | Joanna Okła-Szczepan Okła | NE: DRIM TIM | +5 | |||
5-zNS | Mateusz Dominik-Piotr Szewczyk | SE: Just Bridge I AZS AGH | +5 | |||
24-oEW | Stanisław Gawryszczak-Bogdan Zakrzewski | NE: Fundacja Mała Ojczyzn | +5 | |||
44-zEW | Henryk Brodawski-Sylwester Młynarczuk | N: AUTOSTRADA EKSPLOATACJ | +5 | |||
67 | 21-oNS | Ireneusz Jagielski-Edmund Reczuga | NE: ŁĄCZNOŚĆ NARIE Morąg | +4 | ||
1-oNS | Jarosław Nowakowski-Marek Czerwonka | SE: AZS AGH Piast Kraków | +4 | |||
29-zNS | Maciej Łaniewski-Roman Wachowiak | NW: TKB PAAK Chemik Bydgo | +4 | |||
11-oEW | Dariusz Budnik-Wojciech Peisert | SW: ROKITA Brzeg Dolny | +4 | |||
8-oEW | Tomasz Pawluk-Jerzy Brzustowski | SE: SPS EKO - RÓŻANKA | +4 | |||
17-zNS | Jacek Kuśmierz-Marcin Kut | NE: CKiS Pruszcz Gdański | +4 | |||
3-oNS | Maciej Rodzaj-Ryszard Skotarski | SE: TS Wisła - House | +4 | |||
43-zNS | Waldemar Kożuchowski-Przemysław Maliszewski | N: KS KM IMPORT JAGIELLON | +4 | |||
38-zNS | Alicja Myśliwiec-Maciej Racewicz | S: OBJECTIVITY | +4 | |||
76 | 46-zNS | Ewa Rodziewicz-Bielewicz-Olgierd Rodziewicz-Bielewicz | N: PAB Szczecinek | +3 | ||
35-zNS | Jarosław Jurkiewicz-Adam Krysa | S: SKOBUD | +3 | |||
39-zNS | Grzegorz Superson-Michał Wróbel | S: KONSTANTA | +3 | |||
9-zEW | Piotr Brzeziński-Jan Obuchowicz | SW: ANNEBERG Zielona Góra | +3 | |||
80 | 23-oNS | Tomasz Brzęcki-Mirosław Wiśniewski | NE: GTB ATUT Rumia | +2 | ||
13-zEW | Piotr Drąg-Edmund Gabryś | SW: GKS PIAST Gliwice I | +2 | |||
46-oEW | Anna Kręglewska-Wnuk-Tomasz Wnuk | N: PAB Szczecinek | +2 | |||
25-oNS | Marek Bałabuch-Mariusz Krakowiak | NW: Tenispoint Chemik Byd | +2 | |||
35-oEW | Krzysztof Czul-Janusz Wesołowski | S: SKOBUD | +2 | |||
85 | 12-oEW | Robert Sadowski-Robert Siedlecki | SW: NOWA STACJA (BARD 13) | +1 | ||
48-oEW | Andrzej Aleksandrzak-Marek Markowski | N: UKB KLEKS | +1 | |||
23-zNS | Janusz Kobylarski-Jacek Piotrowski | NE: Darles Santerm Gdańsk | +1 | |||
12-zEW | Tomasz Kuś-Tadeusz Nędzi | SW: BSBS II Bielsko-Biala | +1 | |||
32-oEW | Kazimierz Ligęza-Bogdan Zieliński | NW: BEMIX Więcbork | +1 | |||
32-zEW | Patryk Araszkiewicz-Paweł Stężała | NW: KS Pionier Entuzjaści | +1 | |||
19-oNS | Adam Mielczarek-Maciej Urbaniak | NE: DRIM TIM | +1 | |||
30-zNS | Sebastian Rawlik-Damian Mazurak | NW: MOSiR Kostrzyn | +1 | |||
93 | 10-oEW | Wiesława Mirosław-Jerzy Pieszczuch | SW: SZLEM Dzierżoniów | 0 | ||
4-oEW | Marek Jarosz-Łukasz Pląder | SE: CKiS MK Galicja Skawi | 0 | |||
4-oNS | Jacek Gurgul-Waldemar Rybka | SE: J&J Kraków | 0 | |||
40-zEW | Zbigniew Mącior-Andrzej Szymczak | S: SILESIA | 0 | |||
22-oNS | Sławomir Bolesta-Andrzej Prasalski | NE: Hetman Białystok | 0 | |||
4-zNS | Grzegorz Merynda-Agata Kowal | SE: CKiS MK Galicja Skawi | 0 | |||
16-oNS | Tadeusz Biskup-Rudolf Zając | SW: PREMONT IMPAS Katowic | 0 | |||
16-oEW | Jerzy Wiszniewski-Leszek Szymaniec | SW: MKS Strzelce Opolskie | 0 | |||
4-zEW | Jacek Brózda-Rafał Śmiałek | SE: J&J Kraków | 0 | |||
22-oEW | Stefan Jakubowski-Tomasz Nowacki | NE: Elektroosmoza Legiono | 0 | |||
40-zNS | Krzysztof Kleinrok-Andrzej Lubojemski | S: CZARNA PAPUGA | 0 | |||
10-oNS | Mariusz Szumski-Leszek Urbańczyk | SW: ŚWSBC Chełmiec Termet | 0 | |||
105 | 32-zNS | Jan Nawrocki-Tadeusz Wasilewski | NW: BEMIX Więcbork | -1 | ||
30-zEW | Adam Kozłowski-Michał Lewiński | NW: FLUX-MEDICAL Boguniew | -1 | |||
12-oNS | Krzysztof Gacek-Jerzy Miś | SW: BSBS II Bielsko-Biala | -1 | |||
12-zNS | Michał Kilanowski-Krzysztof Kwiatkowski | SW: NOWA STACJA (BARD 13) | -1 | |||
23-zEW | Jarosław Pęski-Zbigniew Pinkiewicz | NE: GTB ATUT Rumia | -1 | |||
48-oNS | Lena Leszczyńska-Paweł Woźnicki | N: FIORI GIFTS GCKi | -1 | |||
19-oEW | Mieczysław Lebiecki-Waldemar Sadurski | NE: Vęgoria-2 WCK Węgorze | -1 | |||
32-oNS | Grzegorz Adamski-Przemysław Klęsk | NW: KS Pionier Entuzjaści | -1 | |||
113 | 25-oEW | Andrzej Parmonik-Andrzej Rękosiak | NW: Instalko SBS 1 Między | -2 | ||
13-zNS | Anna Kowalska-Tomasz Radwański | SW: BINŻ Bełchatów | -2 | |||
46-oNS | Jerzy Masłoń-Tomasz Woźniak | N: EKO-TECH JANTAR | -2 | |||
35-oNS | Krystian Dowolski-Hubert Urban | S: TAKA SOBIE | -2 | |||
23-oEW | Marta Janeczek-Anna Nosalska | NE: Darles Santerm Gdańsk | -2 | |||
118 | 39-zEW | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | S: Piast | -3 | ||
9-zNS | Piotr Ludwikowski-Dariusz Motyl | SW: Leskowiec Wadowice - | -3 | |||
35-zEW | Maciej Boczar-Maciej Grabiec | S: TAKA SOBIE | -3 | |||
46-zEW | Roch Rupniewski-Andrzej Wilemski | N: EKO-TECH JANTAR | -3 | |||
122 | 43-zEW | Robert Biel-Aleksander Kud | N: AZS UZ | -4 | ||
8-oNS | Ryszard Jaśkiewicz-Stanisław Jaśkiewicz | SE: Dunajec Nowy Sącz | -4 | |||
38-zEW | Adam Krysiak-Sylwester Sokół | S: LASER | -4 | |||
3-oEW | Włodzimierz Niedolaz-Piotr Waluszewski | SE: KAMIENNA | -4 | |||
29-zEW | Radosław Szymczak-Marcin Wiliński | NW: KONTRA Koszalin | -4 | |||
1-oEW | Marcin Terelak-Grzegorz Zakrzewski | SE: STOKSOFT ŚKB | -4 | |||
21-oEW | Wiesław Niedziela-Waldemar Radziak | NE: K2 Rebid | -4 | |||
17-zEW | Maciej Wiącek-Ewa Banaszkiewicz | NE: Płockie Towarzystwo G | -4 | |||
11-oNS | Jacek Krystecki-Maciej Bielawski | SW: Bluerefrigeration KS | -4 | |||
131 | 44-zNS | Andrzej Skotniczny-Marek Skotniczny | N: SYNIS | -5 | ||
2-zNS | Marcin Zbroja-Igor Łobodziński | SE: PKB Wtórmex Radomsko | -5 | |||
19-zNS | Krzysztof Pękała-Wiesław Pietrzak | NE: Vęgoria-2 WCK Węgorze | -5 | |||
5-zEW | Konrad Ciborowski-Michał Stasik | SE: CKiS Skawina | -5 | |||
24-oNS | Dariusz Biedrzycki-Kazimierz Dobrzyniecki | NE: Gambling Zamek Ciecha | -5 | |||
136 | 41-zNS | Arkadiusz Majcher-Paweł Sankowski | N: ESKOM IT | -6 | ||
34-zNS | Sławomir Kowalczyk-Marek Pawlik | S: MOKOTÓW | -6 | |||
29-oEW | Justyna Graniczny-Bartłomiej Kamelski | NW: TKB PAAK Chemik Bydgo | -6 | |||
33-zEW | Tomasz Bednarek-Andrzej Hermansdorfer | S: BUKS | -6 | |||
140 | 2-oEW | Jarosław Gąsiorowski-Jacek Grzelczak | SE: PKB Wtórmex Radomsko | -7 | ||
49-zEW | Remigiusz Kaźmierczak-Tomasz Klimczak | N: STRACHOTA KS AZS | -7 | |||
142 | 36-oEW | Jarosław Kaczorowski-Józef Myć | S: CHEMIK | -8 | ||
31-zNS | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | NW: UNIA II Leszno | -8 | |||
40-oEW | Marek Atalski-Bogdan Palikot | S: CZARNA PAPUGA | -8 | |||
41-oNS | Jarosław Ostrowski-Ilya Shpuntou | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.P | -8 | |||
146 | 6-zEW | Jerzy Tarajko-Jerzy Zub | SE: FORTA BIŁGORAJ | -9 | ||
48-zEW | Andrzej Wasylko-Piotr Wasylko | N: FIORI GIFTS GCKi | -9 | |||
17-oNS | Marek Bytof-Stanisław Zarzecki | NE: Płockie Towarzystwo G | -9 | |||
149 | 20-zEW | Andrzej Balunowski-Andrzej Głowacki | NE: SUDOVIA International | -10 | ||
150 | 9-oNS | Tadeusz Masłowski-Sławomir Polak | SW: ANNEBERG Zielona Góra | -11 | ||
25-zEW | Mariusz Bielski-Grzegorz Rojewski | NW: Tenispoint Chemik Byd | -11 | |||
27-zNS | Paweł Siwiński-Zdzisław Świątek | NW: Kłodawka KART-EL | -11 | |||
28-zNS | Jacek Batóg-Marcin Dziembor | NW: AZS Uniwersytet Szcze | -11 | |||
154 | 10-zNS | Maksymilian Karpierz-Stanisław Wawszczyk | SW: SZLEM Dzierżoniów | -12 | ||
16-zEW | Andrzej Sładki-Edwin Szenkelbach | SW: PREMONT IMPAS Katowic | -12 | |||
18-oEW | Stefan Kopyt-Dariusz Sterniczuk | NE: MOK Mońki | -12 | |||
157 | 45-oEW | Marcin Pędziński-Sławomir Piechocki | N: STARKA PAB | -13 | ||
37-zEW | Igor Łosiewicz-Edward Sucharda | S: ZweryfikujFirmę | -13 | |||
21-zNS | Anna Makarewicz-Anna Zaręba | NE: K2 Rebid | -13 | |||
34-oNS | Krzysztof Łukaszewicz-Piotr Żak | S: INWIT | -13 | |||
161 | 27-oEW | Jerzy Nowak-Tomasz Wasilewski | NW: Kłodawka KART-EL | -14 | ||
162 | 26-zEW | Jan Adamczewski-Roman Kujawski | NW: Admira Poznań | -15 | ||
26-oEW | Krzysztof Czapczyk-Jarosław Jaworski | NW: INFINITY BROKERZY Gdy | -15 | |||
164 | 39-oNS | Grzegorz Gawron-Jakub Kowal | S: Piast | -16 | ||
38-oEW | Ryszard Rosikiewicz-Bartosz Bunar | S: OBJECTIVITY | -16 | |||
166 | 1-zNS | Ryhor Abramovich-Zbigniew Borkowski | SE: STOKSOFT ŚKB | -17 | ||
47-zNS | Stanisław Szuba-Marian Szymonowicz | N: TURBO FLY-BACK | -17 | |||
168 | 28-oNS | Jarosław Jamroszczak-Jacek Pamuła | NW: ABS LAMBDA Toruń | -18 | ||
14-oNS | Andrzej Maszczyszyn-Karol Ruszkiewicz | SW: T.B. LIBERTY Bytom | -18 | |||
7-oEW | Marek Cyrkiel-Marek Michalski | SE: Rewers - Joker Rzeszó | -18 | |||
15-zEW | Mariusz Gawłowski-Sławomir Brodziński | SW: ZTB 7 TREFL Zawiercie | -18 | |||
30-oNS | Jarosław Hilbrecht-Piotr Solecki | NW: FLUX-MEDICAL Boguniew | -18 | |||
173 | 14-zNS | Jacek Omelańczuk-Piotr Piotrowski | SW: DK RONDO Łódź | -19 | ||
22-zNS | Artur Duczmalewski-Waldemar Kałużyński | NE: Elektroosmoza Legiono | -19 | |||
6-oEW | Marian Górecki-Bogusław Nidecki | SE: Gonzo Concert Sanok | -19 | |||
45-zNS | Paweł Niedzielski-Jerzy Olczyk | N: STARKA PAB | -19 | |||
20-oNS | Yuliy Chumak-Mirosław Liszewski | NE: SUDOVIA International | -19 | |||
13-oEW | Jacek Szkup-Bogdan Żelazowski | SW: BINŻ Bełchatów | -19 | |||
179 | 8-zNS | Michał Kaleta-Wojciech Okuniewski | SE: SPS EKO - RÓŻANKA | -20 | ||
49-oNS | Piotr Ratajski-Jacek Szwed | N: STRACHOTA KS AZS | -20 | |||
36-zNS | Grzegorz Kułak-Elżbieta Waniurska | S: CHEMIK | -20 | |||
182 | 5-oNS | Kacper Kuflowski-Franciszek Kurlit | SE: CKiS Skawina | -21 | ||
44-oEW | Andrzej Jurkiewicz-Artur Pomarański | N: SYNIS | -21 | |||
37-oNS | Mateusz Stępiński-Aleksander Krych | S: ZweryfikujFirmę | -21 | |||
11-zNS | Marek Rużyło-Waldemar Staniszewski | SW: ROKITA Brzeg Dolny | -21 | |||
186 | 18-zNS | Dariusz Hutnik-Wacław Nazaruk | NE: MOK Mońki | -23 | ||
31-oNS | Grzegorz Jędrzejewski-Bartosz Kaczmarek | NW: Lampiony Dąbrówka Poz | -23 | |||
42-zNS | Mirosław Fechner-Adam Waszkiewicz | N: ERBUD SA KS AZS | -23 | |||
189 | 7-zEW | Robert Piechota-Małgorzata Rojkowicz | SE: Wisłoka Dębica - Kors | -24 | ||
190 | 24-zEW | Dominik Głowacki-Wojciech Palmowski | NE: Gambling Zamek Ciecha | -26 | ||
33-oNS | Kazimierz Lichawski-Krzysztof Śliwoń | S: BUKS | -26 | |||
15-oEW | Marek Benda-Marek Jezierzański | SW: PIAST RSB Brzeg | -26 | |||
193 | 47-oEW | Marek Bałdysz-Samuel Bałdysz | N: TURBO FLY-BACK | -27 | ||
194 | 42-oEW | Łukasz Gaweł-Bernard Jadczak | N: ERBUD SA KS AZS | -31 | ||
195 | 43-oNS | Przemysław Błaszczyk-Piotr Korecki | N: AZS UZ | -32 | ||
196 | 3-zNS | Waldemar Haponiuk-Edmund Jas | SE: KAMIENNA | -38 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |