INDYWIDUALNA KLASYFIKACJA BUTLERA bez zawodników, którzy nie mają szans na rozegranie 50% rozdań | ||||||||||||||||||||
Poprzednia runda: | 1-1 | 1-2 | 2-1 | 2-2 | 3-1 | 3-2 | 4-1 | 4-2 | 5-1 | 5-2 | 6-1 | 6-2 | 7-1 | 7-2 | | ||||||||||||||||||||
miejsce | team | imp/rzd | roz- dania | 8-1 | 8-2 | 9-1 | 9-2 | 10-1 | 10-2 | 11-1 | 11-2 | 12-1 | 12-2 | 13-1 | 13-2 | 14-1 | 14-2 | 15-1 | 15-2 | |
1 | Mirosław Bublewicz | Kłodawka KART-EL | 0.91 | 216 | -7 | +5 | -13 | +10 | +21 | |||||||||||
2 | Paweł Siwiński | Kłodawka KART-EL | 0.65 | 228 | +10 | +42 | -30 | +6 | +4 | -10 | ||||||||||
3 | Maciej Łaniewski | TKB PAAK Chemik Bydgoszcz | 0.63 | 192 | 0 | +1 | +13 | +2 | +4 | |||||||||||
4 | Wiesław Andruk | INFINITY BROKERZY Gdynia | 0.6 | 240 | +16 | +5 | +16 | -11 | +5 | +26 | +17 | +2 | ||||||||
5 | Roman Wachowiak | TKB PAAK Chemik Bydgoszcz | 0.58 | 288 | 0 | +1 | +13 | +2 | +4 | +7 | +6 | -15 | -19 | +14 | +5 | +17 | +5 | |||
6 | Roman Szlachetka | KONTRA Koszalin | 0.52 | 192 | +7 | +29 | +36 | -9 | +16 | +10 | -13 | +39 | +8 | |||||||
7 | Tomasz Wasilewski | Kłodawka KART-EL | 0.51 | 204 | -4 | +4 | -9 | +26 | -14 | |||||||||||
8 | Radosław Szymczak | KONTRA Koszalin | 0.5 | 216 | +15 | -12 | +25 | -4 | +1 | +13 | -8 | +18 | -34 | +16 | -7 | |||||
Marcin Wiliński | KONTRA Koszalin | 0.5 | 216 | +15 | -12 | +25 | -4 | +1 | +13 | -8 | +18 | -34 | +16 | -7 | ||||||
10 | Mirosław Małypan | INFINITY BROKERZY Gdynia | 0.44 | 251 | +16 | +11 | +5 | +16 | -11 | +13 | -15 | +26 | -7 | +5 | ||||||
11 | Wiesław Mączkowski | Okna Boniek-STB Słupsk | 0.4 | 204 | -16 | -8 | +15 | -6 | +27 | +24 | +15 | -5 | ||||||||
12 | Maciej Chrobot | AZS Uniwersytet Szczecińs | 0.38 | 228 | -15 | -8 | +8 | +3 | +18 | +17 | +32 | +19 | +2 | -14 | -14 | -5 | -1 | -16 | ||
13 | Andrzej Garstka | Okna Boniek-STB Słupsk | 0.38 | 336 | +14 | +1 | -4 | +10 | 0 | -11 | +4 | +5 | -31 | +19 | +35 | +1 | +4 | 0 | ||
14 | Jerzy Kullass | KONTRA Koszalin | 0.38 | 192 | +18 | -2 | +7 | -13 | -13 | +39 | +8 | -15 | ||||||||
15 | Przemysław Krasiński | Admira Poznań | 0.38 | 264 | -10 | +4 | +22 | +40 | +17 | -7 | -6 | +14 | +13 | +25 | +26 | +4 | +31 | |||
16 | Marek Gielnik | Admira Poznań | 0.36 | 276 | -10 | +4 | +22 | +40 | +17 | -7 | -6 | +14 | +13 | +25 | +26 | +4 | +31 | |||
17 | Zbigniew Przybylski | Instalko SBS 1 Międzyrzec | 0.35 | 216 | +19 | +10 | -1 | +13 | +4 | +15 | -5 | +2 | +1 | +6 | ||||||
Krzysztof Tumielewicz | Instalko SBS 1 Międzyrzec | 0.35 | 216 | +19 | +10 | -1 | +13 | +4 | +15 | -5 | +2 | +1 | +6 | |||||||
19 | Zbigniew Lasocki | AZS Uniwersytet Szczecińs | 0.35 | 276 | -15 | -8 | +8 | +3 | +18 | +17 | +32 | +19 | +2 | -14 | -14 | -5 | -1 | -16 | ||
20 | Tomasz Derba | KONTRA Koszalin | 0.35 | 204 | +7 | +18 | +29 | +36 | -9 | +16 | -13 | +10 | ||||||||
21 | Bogdan Świątek | UNIA II Leszno | 0.33 | 204 | +9 | +5 | -5 | +17 | +3 | +13 | +5 | +21 | +5 | -12 | +1 | |||||
22 | Adam Kozłowski | FLUX-MEDICAL Boguniewo | 0.32 | 228 | -13 | +23 | -1 | +1 | +31 | -2 | -30 | +3 | +26 | -12 | +13 | -16 | +7 | |||
Michał Lewiński | FLUX-MEDICAL Boguniewo | 0.32 | 228 | -13 | +23 | -1 | +1 | +31 | -2 | -30 | +3 | +26 | -12 | +13 | -16 | +7 | ||||
24 | Bartosz Kaczmarek | Lampiony Dąbrówka Poznań | 0.26 | 336 | -4 | +45 | +21 | +5 | +26 | -23 | +9 | -13 | +22 | +16 | -24 | +14 | +7 | -7 | ||
Grzegorz Jędrzejewski | Lampiony Dąbrówka Poznań | 0.26 | 336 | -4 | +45 | +21 | +5 | +26 | -23 | +9 | -13 | +22 | +16 | -24 | +14 | +7 | -7 | |||
26 | Jerzy Nowak | Kłodawka KART-EL | 0.24 | 312 | -4 | +4 | -9 | +26 | -14 | +11 | -9 | -11 | +14 | -19 | -8 | +16 | -17 | -5 | ||
27 | Mariusz Krakowiak | Tenispoint Chemik Bydgosz | 0.23 | 276 | +4 | 0 | +5 | +30 | -9 | +3 | +11 | -19 | +11 | -21 | +12 | +19 | +18 | -13 | +8 | |
28 | Mirosław Kopowski | Okna Boniek-STB Słupsk | 0.18 | 324 | +15 | +8 | -1 | -26 | +14 | -16 | -8 | +34 | +15 | -6 | +27 | +24 | -14 | +15 | -5 | |
29 | Marek Pietrzak | Okna Boniek-STB Słupsk | 0.17 | 180 | +14 | +1 | -4 | +10 | ||||||||||||
30 | Andrzej Parmonik | Instalko SBS 1 Międzyrzec | 0.16 | 324 | +19 | +5 | -8 | +14 | +9 | -3 | -9 | +20 | -23 | +8 | +21 | 0 | +34 | +1 | +16 | |
Andrzej Rękosiak | Instalko SBS 1 Międzyrzec | 0.16 | 324 | +19 | +5 | -8 | +14 | +9 | -3 | -9 | +20 | -23 | +8 | +21 | 0 | +34 | +1 | +16 | ||
32 | Robert Zaciura | AZS Uniwersytet Szczecińs | 0.14 | 228 | +37 | +24 | -8 | +26 | +31 | +5 | +8 | |||||||||
Robert Cylwik | AZS Uniwersytet Szczecińs | 0.14 | 228 | +37 | +24 | -8 | +26 | +31 | +5 | +8 | ||||||||||
34 | Janusz Zwierzyński | UNIA II Leszno | 0.14 | 264 | +13 | -23 | -4 | -26 | +23 | +25 | +11 | -10 | +19 | +12 | +13 | -8 | ||||
Marek Szukała | UNIA II Leszno | 0.14 | 264 | +13 | -23 | -4 | -26 | +23 | +25 | +11 | -10 | +19 | +12 | +13 | -8 | |||||
36 | Jacek Pamuła | ABS LAMBDA Toruń | 0.02 | 192 | +9 | 0 | -36 | -17 | -17 | -4 | +1 | +7 | ||||||||
37 | Wojciech Waszkowiak | MOSiR Kostrzyn | 0.02 | 215 | +2 | -4 | +16 | +17 | -10 | 0 | +8 | -16 | +25 | |||||||
38 | Jan Chmielewski | KONTRA Koszalin | 0.02 | 216 | +7 | +10 | +7 | -17 | +6 | -25 | -6 | -1 | -15 | |||||||
39 | Zdzisław Świątek | Kłodawka KART-EL | 0.01 | 216 | +10 | +42 | -30 | +6 | +4 | -10 | +11 | -9 | -11 | +14 | -19 | -8 | +16 | -17 | -5 | |
40 | Mariusz Bielski | Tenispoint Chemik Bydgosz | -0.01 | 336 | -16 | +28 | +14 | +6 | -4 | -11 | +11 | -19 | +11 | -21 | +12 | +19 | +18 | -13 | +8 | |
41 | Paweł Stężała | KS Pionier Entuzjaści Szc | -0.02 | 228 | -19 | -6 | +15 | 0 | -15 | +11 | -5 | +11 | -4 | -4 | 0 | |||||
Patryk Araszkiewicz | KS Pionier Entuzjaści Szc | -0.02 | 228 | -19 | -6 | +15 | 0 | -15 | +11 | -5 | +11 | -4 | -4 | 0 | ||||||
43 | Damian Mazurak | MOSiR Kostrzyn | -0.06 | 264 | -7 | -7 | -8 | -3 | -23 | +2 | 0 | +11 | +4 | -2 | -1 | 0 | ||||
44 | Janusz Wierucki | KONTRA Koszalin | -0.07 | 204 | +7 | +10 | -2 | -17 | +6 | -25 | -6 | -1 | ||||||||
45 | Sebastian Rawlik | MOSiR Kostrzyn | -0.1 | 300 | -7 | -7 | -8 | -3 | -31 | +2 | 0 | +11 | +17 | -10 | -2 | -1 | +8 | -16 | 0 | |
46 | Stanisław Owczarski | MOSiR Kostrzyn | -0.11 | 227 | -15 | -18 | -4 | +16 | +8 | +31 | -21 | 0 | -3 | +4 | +7 | -5 | ||||
47 | Piotr Solecki | FLUX-MEDICAL Boguniewo | -0.14 | 192 | +23 | -17 | +5 | +9 | +23 | +6 | -3 | +1 | +15 | |||||||
Jarosław Hilbrecht | FLUX-MEDICAL Boguniewo | -0.14 | 192 | +23 | -17 | +5 | +9 | +23 | +6 | -3 | +1 | +15 | ||||||||
49 | Grzegorz Adamski | KS Pionier Entuzjaści Szc | -0.17 | 264 | -14 | -30 | +11 | -2 | -5 | -9 | +13 | +19 | -26 | +7 | -15 | +5 | ||||
50 | Robert Rychlicki | Tenispoint Chemik Bydgosz | -0.2 | 180 | -32 | +8 | -10 | -17 | -22 | +6 | +12 | -1 | ||||||||
51 | Przemysław Klęsk | KS Pionier Entuzjaści Szc | -0.2 | 264 | -10 | -30 | +11 | -2 | -5 | -9 | +13 | +19 | -26 | +7 | -15 | +5 | ||||
52 | Bogdan Trun | KS Pionier Entuzjaści Szc | -0.23 | 204 | -19 | -5 | -5 | +30 | -3 | -22 | -14 | +6 | ||||||||
Krzysztof Lipowski | KS Pionier Entuzjaści Szc | -0.23 | 204 | -19 | -5 | -5 | +30 | -3 | -22 | -14 | +6 | |||||||||
54 | Stanisław Kotas | MOSiR Kostrzyn | -0.28 | 215 | -15 | -18 | -31 | +17 | +8 | +31 | +4 | -21 | +7 | -5 | ||||||
55 | Marek Juszczak | FLUX-MEDICAL Boguniewo | -0.3 | 204 | +23 | -44 | -12 | -15 | +3 | -42 | +22 | +31 | -15 | -1 | ||||||
Grzegorz Samol | FLUX-MEDICAL Boguniewo | -0.3 | 204 | +23 | -44 | -12 | -15 | +3 | -42 | +22 | +31 | -15 | -1 | |||||||
57 | Grzegorz Rojewski | Tenispoint Chemik Bydgosz | -0.32 | 312 | -16 | 0 | +14 | +6 | -4 | -11 | -32 | +8 | -10 | -17 | -22 | +6 | +12 | -1 | ||
58 | Rafał Szymański | Lampiony Dąbrówka Poznań | -0.33 | 252 | +15 | +9 | -5 | -20 | +15 | +27 | +15 | -2 | -12 | |||||||
59 | Roman Kowalkowski | TKB PAAK Chemik Bydgoszcz | -0.35 | 216 | -18 | -9 | -4 | -5 | -9 | -46 | -25 | +15 | ||||||||
60 | Jan Adamczewski | Admira Poznań | -0.37 | 240 | -42 | -9 | -5 | -16 | -12 | -2 | +8 | -18 | -6 | +6 | +14 | |||||
61 | Marcin Dziembor | AZS Uniwersytet Szczecińs | -0.37 | 264 | -14 | -2 | +4 | -36 | -11 | -11 | -8 | -15 | -20 | +46 | +6 | |||||
62 | Dariusz Kurzawski | Lampiony Dąbrówka Poznań | -0.38 | 312 | +15 | +15 | +9 | -22 | -5 | +5 | -20 | +15 | +27 | +15 | -2 | -12 | ||||
63 | Roman Kujawski | Admira Poznań | -0.44 | 240 | -42 | -9 | -5 | -16 | -12 | -2 | +8 | -18 | -6 | +6 | +14 | |||||
64 | Tadeusz Kowalicki | Instalko SBS 1 Międzyrzec | -0.49 | 180 | -13 | +4 | +11 | -39 | -8 | -5 | -8 | |||||||||
Maciej Arnold | Instalko SBS 1 Międzyrzec | -0.49 | 180 | -13 | +4 | +11 | -39 | -8 | -5 | -8 | ||||||||||
66 | Jacek Batóg | AZS Uniwersytet Szczecińs | -0.5 | 216 | -14 | -2 | +4 | -36 | -11 | -11 | -8 | -15 | -20 | +46 | +6 | |||||
67 | Sylwester Walerowicz | INFINITY BROKERZY Gdynia | -0.52 | 263 | -4 | 0 | -10 | -30 | +9 | +23 | -8 | -27 | -16 | +17 | +2 | -25 | 0 | |||
68 | Wacław Janicki | INFINITY BROKERZY Gdynia | -0.76 | 287 | -4 | 0 | -10 | -30 | +13 | -15 | +5 | -27 | -16 | -12 | -5 | -7 | +5 | |||
INDYWIDUALNA KLASYFIKACJA BUTLERA zawodnicy, którzy nie mają szans na rozegranie 50% rozdań | ||||||||||||||||||||
Poprzednia runda: | 1-1 | 1-2 | 2-1 | 2-2 | 3-1 | 3-2 | 4-1 | 4-2 | 5-1 | 5-2 | 6-1 | 6-2 | 7-1 | 7-2 | | ||||||||||||||||||||
miejsce | team | imp/rzd | roz- dania | 8-1 | 8-2 | 9-1 | 9-2 | 10-1 | 10-2 | 11-1 | 11-2 | 12-1 | 12-2 | 13-1 | 13-2 | 14-1 | 14-2 | 15-1 | 15-2 | |
1 | Waldemar Zieliński | TKB PAAK Chemik Bydgoszcz | 1.56 | 48 | -9 | +9 | ||||||||||||||
2 | Robert Mrukowski | TKB PAAK Chemik Bydgoszcz | 1 | 132 | -9 | +9 | ||||||||||||||
3 | Maciej Wierzbicki | Kłodawka KART-EL | 0.81 | 96 | -7 | +5 | -13 | +10 | +21 | |||||||||||
4 | Krzysztof Materek | Okna Boniek-STB Słupsk | 0.76 | 108 | -37 | +12 | +15 | -11 | +34 | +19 | +35 | +1 | ||||||||
5 | Grzegorz Zasada | ABS LAMBDA Toruń | 0.7 | 168 | +18 | +12 | +36 | +11 | +15 | +1 | +12 | |||||||||
6 | Andrzej Syrek | UNIA II Leszno | 0.5 | 96 | -23 | +44 | +30 | -6 | ||||||||||||
Jacek Kokociński | UNIA II Leszno | 0.5 | 96 | -23 | +44 | +30 | -6 | |||||||||||||
8 | Jan Borychowski | UNIA II Leszno | 0.47 | 132 | +9 | +5 | -5 | +17 | +3 | +13 | +5 | +21 | +5 | -12 | +1 | |||||
9 | Lech Łaniewski | TKB PAAK Chemik Bydgoszcz | 0.36 | 168 | +7 | +6 | -4 | -19 | -9 | +14 | +5 | +17 | +5 | |||||||
10 | Jacek Leśniczak | Kłodawka KART-EL | 0.29 | 84 | +21 | +5 | -11 | +3 | -4 | +25 | -15 | |||||||||
Jacek Zalewski | Kłodawka KART-EL | 0.29 | 84 | +21 | +5 | -11 | +3 | -4 | +25 | -15 | ||||||||||
12 | Jerzy Kurzawski | ABS LAMBDA Toruń | 0.24 | 168 | -9 | -10 | -18 | -3 | +10 | +6 | ||||||||||
Jarosław Hausman | ABS LAMBDA Toruń | 0.24 | 168 | -9 | -10 | -18 | -3 | +10 | +6 | |||||||||||
14 | Marek Wróblewski | ABS LAMBDA Toruń | 0.16 | 144 | +12 | +36 | +11 | -17 | -27 | +2 | +12 | |||||||||
15 | Jan Weber | Admira Poznań | 0.09 | 156 | +7 | -21 | -5 | |||||||||||||
16 | Przemysław Weymann | UNIA II Leszno | 0.07 | 72 | ||||||||||||||||
17 | Marek Niesłuchowski | INFINITY BROKERZY Gdynia | 0.06 | 48 | ||||||||||||||||
18 | Janusz Kurdej | BEMIX Więcbork | 0.03 | 60 | +4 | -15 | ||||||||||||||
19 | Janusz Hliwa | MOSiR Kostrzyn | 0.02 | 131 | +2 | -3 | +4 | +25 | ||||||||||||
20 | Janusz Przybysz | BEMIX Więcbork | 0.01 | 108 | +4 | -15 | -26 | +15 | +20 | |||||||||||
21 | Tadeusz Wasilewski | BEMIX Więcbork | 0.01 | 144 | +10 | +12 | -15 | 0 | +9 | -16 | -3 | |||||||||
22 | Marek Klatkiewicz | Admira Poznań | 0 | 144 | +7 | -21 | -5 | |||||||||||||
23 | Rafał Szafranek | Tenispoint Chemik Bydgosz | 0 | 24 | ||||||||||||||||
Piotr Proporowicz | Tenispoint Chemik Bydgosz | 0 | 24 | |||||||||||||||||
25 | Ryszard Leśniewski | Okna Boniek-STB Słupsk | -0.06 | 96 | +15 | +8 | -1 | -26 | +14 | |||||||||||
26 | Mariusz Branowski | Admira Poznań | -0.1 | 60 | +9 | -24 | +8 | -7 | +8 | |||||||||||
Marian Wierszycki | Admira Poznań | -0.1 | 60 | +9 | -24 | +8 | -7 | +8 | ||||||||||||
28 | Robert Kamiński | ABS LAMBDA Toruń | -0.1 | 156 | -25 | -11 | -31 | +31 | -19 | +3 | -13 | -7 | ||||||||
Zbigniew Ehlert | ABS LAMBDA Toruń | -0.1 | 156 | -25 | -11 | -31 | +31 | -19 | +3 | -13 | -7 | |||||||||
30 | Eugeniusz Seichter | BEMIX Więcbork | -0.11 | 168 | -15 | -45 | -1 | +17 | +42 | +15 | +20 | |||||||||
31 | Marek Bałabuch | Tenispoint Chemik Bydgosz | -0.13 | 132 | +28 | +30 | +3 | -6 | -31 | +14 | ||||||||||
32 | Marcin Figura | ABS LAMBDA Toruń | -0.14 | 132 | +9 | 0 | -29 | -36 | -17 | -4 | +15 | +2 | ||||||||
33 | Jan Nawrocki | BEMIX Więcbork | -0.15 | 144 | +10 | +12 | -15 | 0 | +9 | -16 | -3 | |||||||||
34 | Jarosław Jamroszczak | ABS LAMBDA Toruń | -0.18 | 156 | +18 | -29 | -17 | -17 | -27 | +7 | ||||||||||
35 | Cezary Bura | UNIA II Leszno | -0.18 | 72 | ||||||||||||||||
Maciej Piasecki | UNIA II Leszno | -0.18 | 72 | |||||||||||||||||
37 | Piotr Zalcman | Tenispoint Chemik Bydgosz | -0.21 | 108 | +4 | +5 | -9 | -6 | -31 | +14 | ||||||||||
38 | Krzysztof Boniek | Okna Boniek-STB Słupsk | -0.22 | 108 | -37 | +12 | +15 | |||||||||||||
39 | Marek Małysa | INFINITY BROKERZY Gdynia | -0.25 | 83 | -5 | +9 | +23 | -8 | -15 | -25 | 0 | |||||||||
40 | Wiesław Paczkowski | TKB PAAK Chemik Bydgoszcz | -0.29 | 120 | -9 | -15 | -5 | -46 | -25 | |||||||||||
41 | Jacek Lew | INFINITY BROKERZY Gdynia | -0.3 | 84 | ||||||||||||||||
42 | Ryszard Konopka | Okna Boniek-STB Słupsk | -0.38 | 84 | 0 | +4 | +5 | -31 | -14 | +4 | 0 | |||||||||
43 | Kazimierz Ligęza | BEMIX Więcbork | -0.4 | 156 | -11 | +30 | -11 | +2 | -14 | -6 | -6 | -14 | ||||||||
44 | Adam Seichter | BEMIX Więcbork | -0.47 | 108 | -15 | -45 | -1 | +17 | -26 | +42 | ||||||||||
45 | Tomasz Włodarczak | UNIA II Leszno | -0.48 | 60 | -13 | -6 | +9 | -17 | -2 | |||||||||||
Jerzy Sieracki | UNIA II Leszno | -0.48 | 60 | -13 | -6 | +9 | -17 | -2 | ||||||||||||
47 | Bogdan Zieliński | BEMIX Więcbork | -0.53 | 168 | -11 | +30 | -11 | +2 | -14 | -6 | -6 | -14 | ||||||||
48 | Jerzy Gurzęda | FLUX-MEDICAL Boguniewo | -0.57 | 96 | ||||||||||||||||
Józef Grewling | FLUX-MEDICAL Boguniewo | -0.57 | 96 | |||||||||||||||||
50 | Marian Nieznański | MOSiR Kostrzyn | -0.62 | 84 | -23 | +17 | ||||||||||||||
51 | Bartłomiej Kamelski | TKB PAAK Chemik Bydgoszcz | -0.77 | 168 | -18 | +8 | -14 | -25 | -7 | +12 | -34 | -5 | -21 | -6 | +15 | |||||
52 | Justyna Graniczny | TKB PAAK Chemik Bydgoszcz | -0.79 | 48 | +8 | -14 | -25 | -7 | ||||||||||||
53 | Tomasz Borucki | Tenispoint Chemik Bydgosz | -0.83 | 48 | ||||||||||||||||
54 | Marek Kamelski | TKB PAAK Chemik Bydgoszcz | -0.9 | 60 | +12 | -34 | -5 | -21 | -6 | |||||||||||
55 | Marek Domagała | Lampiony Dąbrówka Poznań | -0.93 | 132 | +15 | -22 | +5 | -13 | -4 | -11 | -26 | -35 | -1 | |||||||
56 | Damian Ćwirko | KS Pionier Entuzjaści Szc | -0.94 | 48 | -10 | -14 | ||||||||||||||
57 | Krzysztof Czapczyk | INFINITY BROKERZY Gdynia | -1.24 | 120 | -28 | +11 | -12 | -40 | -17 | -5 | -15 | -12 | -5 | |||||||
58 | Jarosław Lubczyński | Lampiony Dąbrówka Poznań | -1.25 | 72 | -13 | -4 | -11 | -26 | -35 | -1 | ||||||||||
59 | Roman Grabowski | BEMIX Więcbork | -1.43 | 168 | -23 | -26 | -31 | -19 | -18 | -8 | -31 | |||||||||
Benedykt Mieszczak | BEMIX Więcbork | -1.43 | 168 | -23 | -26 | -31 | -19 | -18 | -8 | -31 | ||||||||||
61 | Jarosław Jaworski | INFINITY BROKERZY Gdynia | -2.05 | 60 | -28 | -12 | -40 | -17 | ||||||||||||
Admin.5.0.0.41 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 09.01.2022 o 17:23:59, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768. |