BUTLER, RUNDA 8 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 7-oEW | Michał Kilanowski-Krzysztof Kwiatkowski | SW: NOWA STACJA (BARD 13) | +47 | 1 | |
2 | 7-zNS | Robert Sadowski-Robert Siedlecki | SW: NOWA STACJA (BARD 13) | +46 | 2 | |
3 | 14-zEW | Paweł Gałązka-Włodzimierz Karłowicz | NE: ABNEGAT WZBS Warszawa | +38 | 3 | |
4 | 14-oEW | Joanna Okła-Szczepan Okła | NE: DRIM TIM | +37 | 4 | |
5 | 11-oNS | Andrzej Bunikowski-Marta Janeczek | NE: Darles Santerm Gdańsk | +35 | 5 | |
6 | 22-zEW | Robert Cylwik-Robert Zaciura | NW: AZS Uniwersytet Szcze | +33 | 6 | |
5-zNS | Marek Mazur-Tomasz Walania | SW: PIAST RSB Brzeg | +33 | 7 | ||
8 | 31-zNS | Maciej Krzywka-Jerzy Madera | SE: Gonzo Concert Sanok | +32 | 8 | |
16-oEW | Dariusz Krajewski-Ewa Banaszkiewicz | NE: Płockie Towarzystwo G | +32 | 9 | ||
10 | 12-zNS | Janusz Budny-Janusz Wróblewski | NE: ŁĄCZNOŚĆ NARIE Morąg | +30 | 10 | |
4-zEW | Tomasz Kuś-Tadeusz Nędzi | SW: BSBS II Bielsko-Biala | +30 | 11 | ||
12 | 4-oEW | Waldemar Górski-Maciej Szalewicz | SW: DK RONDO Łódź | +28 | 12 | |
9-zNS | Jacek Kuśmierz-Marcin Kut | NE: CKiS Pruszcz Gdański | +28 | |||
14 | 3-oEW | Mariusz Szumski-Leszek Urbańczyk | SW: ŚWSBC Chełmiec Termet | +25 | ||
10-oNS | Marek Nazarko-Tomasz Zaleski | NE: Fundacja Mała Ojczyzn | +25 | |||
16 | 25-zEW | Jacek Gurgul-Waldemar Rybka | SE: J&J Kraków | +24 | ||
19-zNS | Marek Juszczak-Grzegorz Samol | NW: FLUX-MEDICAL Boguniew | +24 | |||
18 | 11-zNS | Mariusz Kita-Dariusz Sosin | NE: Hetman Białystok | +23 | ||
17-zNS | Zbigniew Przybylski-Krzysztof Tumielewicz | NW: Instalko SBS 1 Między | +23 | |||
29-zEW | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | SE: TS Wisła - House | +23 | |||
21 | 2-zEW | Stanisław Wawszczyk-Krzysztof Wójcik | SW: SZLEM Dzierżoniów | +21 | ||
8-oNS | Stanisław Adamczyk-Tadeusz Biskup | SW: PREMONT IMPAS Katowic | +21 | |||
32-zNS | Michał Kaleta-Wojciech Okuniewski | SE: SPS EKO - RÓŻANKA | +21 | |||
24 | 21-zNS | Jarosław Jamroszczak-Grzegorz Zasada | NW: ABS LAMBDA Toruń | +20 | ||
15-oEW | Roman Kierznowski-Tomasz Lisica | NE: Dworek Króla Stanisła | +20 | |||
26 | 1-oEW | Piotr Radzikowski-Robert Różak | SW: Leskowiec Wadowice - | +19 | ||
15-zEW | Wiesław Pietrzak-Zenon Wawer | NE: Vęgoria-2 WCK Węgorze | +19 | |||
13-zEW | Anna Makarewicz-Anna Zaręba | NE: K2 Rebid | +19 | |||
29 | 17-oEW | Andrzej Parmonik-Andrzej Rękosiak | NW: Instalko SBS 1 Między | +18 | ||
30 | 16-zNS | Marek Bytof-Stanisław Zarzecki | NE: Płockie Towarzystwo G | +17 | ||
3-zNS | Bogdan Leśniak-Marek Rzeszutek | SW: ŚWSBC Chełmiec Termet | +17 | |||
31-oNS | Ryszard Jaśkiewicz-Stanisław Jaśkiewicz | SE: Dunajec Nowy Sącz | +17 | |||
26-zNS | Marcin Zbroja-Igor Łobodziński | SE: PKB Wtórmex Radomsko | +17 | |||
34 | 25-oNS | Jacek Brózda-Rafał Śmiałek | SE: J&J Kraków | +15 | ||
35 | 2-oEW | Jacek Krystecki-Maciej Bielawski | SW: Bluerefrigeration KS | +14 | ||
36 | 27-zEW | Janusz Buksa-Maciej Mąka | SE: AZS AGH Piast Kraków | +13 | ||
22-oEW | Mirosław Kopowski-Ryszard Leśniewski | NW: Okna Boniek-STB Słups | +13 | |||
38 | 18-oEW | Marek Domagała-Dariusz Kurzawski | NW: Lampiony Dąbrówka Poz | +12 | ||
27-oEW | Waldemar Haponiuk-Piotr Szczygieł | SE: KAMIENNA | +12 | |||
24-zEW | Wiesław Andruk-Mirosław Małypan | NW: INFINITY BROKERZY Gdy | +12 | |||
20-zNS | Tomasz Derba-Roman Szlachetka | NW: KONTRA Koszalin | +12 | |||
28-zEW | Włodzimierz Wala-Jerzy Michałek | SE: TS Wisła Kraków | +12 | |||
9-oNS | Dariusz Biedrzycki-Dariusz Sierocki | NE: Gambling Zamek Ciecha | +12 | |||
19-oNS | Marek Szukała-Janusz Zwierzyński | NW: UNIA II Leszno | +12 | |||
45 | 30-oEW | Andrzej Szczepaniak-Jarosław Ostrowski | SE: FORTA BIŁGORAJ | +11 | ||
20-oEW | Radosław Szymczak-Marcin Wiliński | NW: KONTRA Koszalin | +11 | |||
47 | 29-oEW | Roman Madej-Wiktor Pantak | SE: Just Bridge I AZS AGH | +10 | ||
5-oEW | Marek Benda-Marek Jezierzański | SW: PIAST RSB Brzeg | +10 | |||
49 | 8-zNS | Anna Kowalska-Tomasz Radwański | SW: BINŻ Bełchatów | +9 | ||
50 | 23-zEW | Paweł Siwiński-Zdzisław Świątek | NW: Kłodawka KART-EL | +8 | ||
26-oEW | Karol Kałuziński-Adam Motyka | SE: PKB Wtórmex Radomsko | +8 | |||
52 | 10-zNS | Zbigniew Kamiński-Jan Maciejewski | NE: GTB ATUT Rumia | +7 | ||
53 | 23-oEW | Marek Klatkiewicz-Jan Weber | NW: Admira Poznań | +6 | ||
1-zEW | Dariusz Budnik-Wojciech Peisert | SW: ROKITA Brzeg Dolny | +6 | |||
21-oEW | Marcin Figura-Jacek Pamuła | NW: ABS LAMBDA Toruń | +6 | |||
32-oNS | Marek Cyrkiel-Marek Michalski | SE: Rewers - Joker Rzeszó | +6 | |||
57 | 30-zEW | Tomasz Mazur-Robert Piechota | SE: Wisłoka Dębica - Kors | +5 | ||
58 | 6-oEW | Edward Bondarewicz-Radosław Sawicki | SW: MKS Strzelce Opolskie | +4 | ||
59 | 6-zNS | Jerzy Wiszniewski-Leszek Szymaniec | SW: MKS Strzelce Opolskie | +3 | ||
60 | 28-oEW | Bartosz Bańkowski-Marek Jarosz | SE: CKiS MK Galicja Skawi | +2 | ||
13-oNS | Iwona Czajka-Marta Makarewicz | NE: K2 Rebid | +2 | |||
62 | 12-oNS | Stefan Jakubowski-Tomasz Nowacki | NE: Elektroosmoza Legiono | +1 | ||
63 | 24-oEW | Mariusz Krakowiak-Piotr Zalcman | NW: Tenispoint Chemik Byd | 0 | ||
24-oNS | Wacław Janicki-Sylwester Walerowicz | NW: INFINITY BROKERZY Gdy | 0 | |||
18-zNS | Grzegorz Jędrzejewski-Bartosz Kaczmarek | NW: Lampiony Dąbrówka Poz | 0 | |||
18-zEW | Janusz Kurdej-Janusz Przybysz | NW: BEMIX Więcbork | 0 | |||
67 | 12-oEW | Krzysztof Michalczyk-Edmund Reczuga | NE: ŁĄCZNOŚĆ NARIE Morąg | -1 | ||
68 | 13-oEW | Ramunas Grigoraitis-Sonata Simanaitiene | NE: SUDOVIA International | -2 | ||
28-oNS | Andrzej Dudzik-Maciej Kliś | SE: TS Wisła Kraków | -2 | |||
70 | 6-zEW | Andrzej Maszczyszyn-Zbigniew Hylaszek | SW: T.B. LIBERTY Bytom | -3 | ||
71 | 6-oNS | Janusz Pisarek-Karol Ruszkiewicz | SW: T.B. LIBERTY Bytom | -4 | ||
72 | 30-zNS | Andrzej Potrzyszcz-Piotr Zawiślak | SE: FORTA BIŁGORAJ | -5 | ||
73 | 1-zNS | Piotr Ludwikowski-Dariusz Motyl | SW: Leskowiec Wadowice - | -6 | ||
32-oEW | Sławomir Czech-Paweł Szymonik | SE: SPS EKO - RÓŻANKA | -6 | |||
21-oNS | Robert Mrukowski-Waldemar Zieliński | NW: TKB PAAK Chemik Bydgo | -6 | |||
23-oNS | Mirosław Bublewicz-Maciej Wierzbicki | NW: Kłodawka KART-EL | -6 | |||
77 | 10-zEW | Stanisław Gawryszczak-Bogdan Zakrzewski | NE: Fundacja Mała Ojczyzn | -7 | ||
78 | 23-zNS | Marek Gielnik-Przemysław Krasiński | NW: Admira Poznań | -8 | ||
26-oNS | Kacper Kuflowski-Franciszek Kurlit | SE: CKiS Skawina | -8 | |||
80 | 8-zEW | Andrzej Sładki-Edwin Szenkelbach | SW: PREMONT IMPAS Katowic | -9 | ||
81 | 5-oNS | Paweł Korombel-Robert Krupiński | SW: GKS PIAST Gliwice I | -10 | ||
29-oNS | Marek Jaworski-Witold Stachnik | SE: TS Wisła - House | -10 | |||
83 | 20-oNS | Stanisław Kotas-Stanisław Owczarski | NW: MOSiR Kostrzyn | -11 | ||
30-oNS | Tadeusz Urbanek-Zbigniew Wilisowski | SE: Wisłoka Dębica - Kors | -11 | |||
85 | 18-oNS | Adam Seichter-Eugeniusz Seichter | NW: BEMIX Więcbork | -12 | ||
19-oEW | Adam Kozłowski-Michał Lewiński | NW: FLUX-MEDICAL Boguniew | -12 | |||
20-zEW | Sebastian Rawlik-Damian Mazurak | NW: MOSiR Kostrzyn | -12 | |||
24-zNS | Mariusz Bielski-Grzegorz Rojewski | NW: Tenispoint Chemik Byd | -12 | |||
28-zNS | Grzegorz Merynda-Agata Kowal | SE: CKiS MK Galicja Skawi | -12 | |||
27-oNS | Jarosław Nowakowski-Marek Czerwonka | SE: AZS AGH Piast Kraków | -12 | |||
9-oEW | Sławomir Hennig-Krzysztof Zastawny | NE: CKiS Pruszcz Gdański | -12 | |||
92 | 27-zNS | Mirosław Kotowski-Grzegorz Wieczorkiewicz | SE: KAMIENNA | -13 | ||
22-oNS | Maciej Chrobot-Zbigniew Lasocki | NW: AZS Uniwersytet Szcze | -13 | |||
94 | 2-oNS | Maksymilian Karpierz-Wiesława Mirosław | SW: SZLEM Dzierżoniów | -14 | ||
95 | 25-oEW | Marcin Terelak-Grzegorz Zakrzewski | SE: STOKSOFT ŚKB | -15 | ||
96 | 3-zEW | Roman Miłkowski-Robert Sikora | SW: ANNEBERG Zielona Góra | -17 | ||
26-zEW | Łucja Ciborowska-Michał Stasik | SE: CKiS Skawina | -17 | |||
31-oEW | Jerzy Góralczyk-Mariusz Czesnar | SE: Gonzo Concert Sanok | -17 | |||
16-zEW | Alfred Koda-Leszek Rutkowski | NE: MOK Mońki | -17 | |||
100 | 17-oNS | Krzysztof Lipowski-Bogdan Trun | NW: KS Pionier Entuzjaści | -18 | ||
101 | 13-zNS | Yuliy Chumak-Mirosław Liszewski | NE: SUDOVIA International | -19 | ||
15-zNS | Edward Bednarczyk-Andrei Kavalenka | NE: Dworek Króla Stanisła | -19 | |||
1-oNS | Marek Rużyło-Waldemar Staniszewski | SW: ROKITA Brzeg Dolny | -19 | |||
104 | 15-oNS | Mieczysław Lebiecki-Waldemar Sadurski | NE: Vęgoria-2 WCK Węgorze | -20 | ||
21-zEW | Bartłomiej Kamelski-Roman Kowalkowski | NW: TKB PAAK Chemik Bydgo | -20 | |||
106 | 2-zNS | Andrzej Bondarewicz-Wojciech Rozwadowski | SW: Bluerefrigeration KS | -21 | ||
8-oEW | Jacek Szkup-Bogdan Żelazowski | SW: BINŻ Bełchatów | -21 | |||
32-zEW | Mariusz Kozaczyński-Stanisław Zych | SE: Rewers - Joker Rzeszó | -21 | |||
109 | 11-zEW | Janusz Kobylarski-Anna Nosalska | NE: Darles Santerm Gdańsk | -23 | ||
17-zEW | Patryk Araszkiewicz-Paweł Stężała | NW: KS Pionier Entuzjaści | -23 | |||
29-zNS | Lech Adamus-Krzysztof Makieła | SE: Just Bridge I AZS AGH | -23 | |||
112 | 25-zNS | Ryhor Abramovich-Zbigniew Borkowski | SE: STOKSOFT ŚKB | -24 | ||
19-zEW | Jacek Kokociński-Andrzej Syrek | NW: UNIA II Leszno | -24 | |||
114 | 3-oNS | Piotr Brzeziński-Jan Obuchowicz | SW: ANNEBERG Zielona Góra | -25 | ||
10-oEW | Jarosław Pęski-Zbigniew Pinkiewicz | NE: GTB ATUT Rumia | -25 | |||
116 | 9-zEW | Wojciech Biegajło-Kazimierz Dobrzyniecki | NE: Gambling Zamek Ciecha | -28 | ||
4-oNS | Krzysztof Gacek-Jerzy Miś | SW: BSBS II Bielsko-Biala | -28 | |||
118 | 4-zNS | Wacław Opacki-Grzegorz Wasiak | SW: DK RONDO Łódź | -30 | ||
12-zEW | Artur Duczmalewski-Krzysztof Makuch | NE: Elektroosmoza Legiono | -30 | |||
120 | 31-zEW | Józef Tokarz-Ryszard Woliński | SE: Dunajec Nowy Sącz | -32 | ||
16-oNS | Dariusz Hutnik-Wacław Nazaruk | NE: MOK Mońki | -32 | |||
122 | 5-zEW | Jan Pudlik-Marek Nicieja | SW: GKS PIAST Gliwice I | -33 | ||
22-zNS | Krzysztof Materek-Krzysztof Boniek | NW: Okna Boniek-STB Słups | -33 | |||
124 | 11-oEW | Sławomir Bolesta-Andrzej Prasalski | NE: Hetman Białystok | -35 | ||
125 | 14-oNS | Jan Mazurkiewicz-Marek Różański | NE: ABNEGAT WZBS Warszawa | -37 | ||
126 | 14-zNS | Maciej Urbaniak-Marek Matczuk | NE: DRIM TIM | -38 | ||
127 | 7-zEW | Mariusz Gawłowski-Wojciech Szuba | SW: ZTB 7 TREFL Zawiercie | -46 | ||
128 | 7-oNS | Sławomir Brodziński-Krzysztof Sala | SW: ZTB 7 TREFL Zawiercie | -47 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |