BUTLER, RUNDA 14 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 7-zEW | Bogdan Leśniak-Krzysztof Obłój | SW: ŚWSBC Chełmiec Termet | +49 | 1 | |
2 | 24-zNS | Jacek Batóg-Marcin Dziembor | NW: AZS Uniwersytet Szcze | +44 | 2 | |
3 | 17-zEW | Jerzy Kullass-Roman Szlachetka | NW: KONTRA Koszalin | +40 | 3 | |
4 | 16-zEW | Paweł Gałązka-Włodzimierz Karłowicz | NE: ABNEGAT WZBS Warszawa | +34 | 4 | |
5 | 8-oNS | Andrzej Bondarewicz-Wojciech Rozwadowski | SW: Bluerefrigeration KS | +30 | 5 | |
19-zNS | Andrzej Garstka-Krzysztof Materek | NW: Okna Boniek-STB Słups | +30 | 6 | ||
7 | 4-oNS | Marek Rużyło-Waldemar Staniszewski | SW: ROKITA Brzeg Dolny | +29 | 7 | |
8 | 13-oEW | Edward Bednarczyk-Andrei Kavalenka | NE: Dworek Króla Stanisła | +28 | 8 | |
26-zNS | Bogusław Kruczek-Jerzy Puchała | SE: Rewers - Joker Rzeszó | +28 | 9 | ||
10 | 3-oEW | Krzysztof Malejka-Wanda Wiszniewska | SW: MKS Strzelce Opolskie | +27 | 10 | |
11 | 19-oEW | Mirosław Kopowski-Wiesław Mączkowski | NW: Okna Boniek-STB Słups | +25 | 11 | |
12 | 20-zNS | Marek Gielnik-Przemysław Krasiński | NW: Admira Poznań | +24 | 12 | |
26-oNS | Ryszard Cieślik-Piotr Kuciara | SE: AZS AGH Piast Kraków | +24 | |||
14 | 29-oNS | Jacek Gurgul-Waldemar Rybka | SE: J&J Kraków | +23 | ||
30-zEW | Marcin Zbroja-Igor Łobodziński | SE: PKB Wtórmex Radomsko | +23 | |||
16 | 28-zNS | Tomasz Mazur-Robert Piechota | SE: Wisłoka Dębica - Kors | +22 | ||
15-oNS | Iwona Czajka-Marta Makarewicz | NE: K2 Rebid | +22 | |||
18 | 2-zNS | Maciej Macewicz-Dariusz Reguła | SW: PIAST RSB Brzeg | +21 | ||
10-zEW | Tomasz Brzęcki-Mirosław Wiśniewski | NE: GTB ATUT Rumia | +21 | |||
20 | 21-oEW | Mariusz Bielski-Mariusz Krakowiak | NW: Tenispoint Chemik Byd | +20 | ||
27-zEW | Włodzimierz Wala-Jerzy Michałek | SE: TS Wisła Kraków | +20 | |||
31-zEW | Zbigniew Borkowski-Adam Strzelecki | SE: STOKSOFT ŚKB | +20 | |||
22-zEW | Marek Szukała-Janusz Zwierzyński | NW: UNIA II Leszno | +20 | |||
24 | 22-oEW | Wiesław Andruk-Sylwester Walerowicz | NW: INFINITY BROKERZY Gdy | +19 | ||
25-oNS | Piotr Mądry-Michał Stasik | SE: CKiS Skawina | +19 | |||
5-zNS | Piotr Drąg-Edmund Gabryś | SW: GKS PIAST Gliwice I | +19 | |||
27 | 18-oEW | Marcin Figura-Grzegorz Zasada | NW: ABS LAMBDA Toruń | +16 | ||
6-oEW | Janusz Pisarek-Karol Ruszkiewicz | SW: T.B. LIBERTY Bytom | +16 | |||
3-zNS | Jerzy Serafin-Krzysztof Wołynkiewicz | SW: MKS Strzelce Opolskie | +16 | |||
15-zEW | Piotr Łyczkowski-Tomasz Paluchowski | NE: K2 Rebid | +16 | |||
31 | 16-oNS | Joanna Przytycka-Piotr Zieliński | NE: ABNEGAT WZBS Warszawa | +15 | ||
28-oEW | Tadeusz Urbanek-Zbigniew Wilisowski | SE: Wisłoka Dębica - Kors | +15 | |||
33 | 14-zNS | Danuta Krupnik-Ewa Banaszkiewicz | NE: Płockie Towarzystwo G | +14 | ||
32-oNS | Tomasz Pawluk-Jerzy Brzustowski | SE: SPS EKO - RÓŻANKA | +14 | |||
35 | 9-zNS | Krzysztof Borkowski-Marcin Kut | NE: CKiS Pruszcz Gdański | +13 | ||
7-oEW | Mariusz Gawłowski-Mariusz Gawłowski | SW: ZTB 7 TREFL Zawiercie | +13 | |||
27-oEW | Bogusław Lesiecki-Ryszard Woliński | SE: Dunajec Nowy Sącz | +13 | |||
38 | 24-oNS | Lech Łaniewski-Roman Wachowiak | NW: TKB PAAK Chemik Bydgo | +12 | ||
39 | 4-zNS | Tomasz Kuś-Tadeusz Nędzi | SW: BSBS II Bielsko-Biala | +11 | ||
13-zEW | Janusz Kobylarski-Anna Nosalska | NE: Darles Santerm Gdańsk | +11 | |||
41 | 5-oNS | Stanisław Wawszczyk-Krzysztof Wójcik | SW: SZLEM Dzierżoniów | +10 | ||
21-zNS | Marek Bałabuch-Piotr Zalcman | NW: Tenispoint Chemik Byd | +10 | |||
43 | 2-oEW | Marek Łuczków-Krzysztof Widocki | SW: PIAST RSB Brzeg | +9 | ||
44 | 11-oNS | Dariusz Biedrzycki-Przemysław Ślesicki | NE: Gambling Zamek Ciecha | +8 | ||
45 | 32-zNS | Mateusz Dominik-Piotr Szewczyk | SE: Just Bridge I AZS AGH | +7 | ||
46 | 17-oEW | Zbigniew Przybylski-Krzysztof Tumielewicz | NW: Instalko SBS 1 Między | +6 | ||
11-zEW | Dominik Głowacki-Wojciech Palmowski | NE: Gambling Zamek Ciecha | +6 | |||
1-zNS | Jan Łubkowski-Jacek Węgrzyk | SW: DK RONDO Łódź | +6 | |||
49 | 14-oEW | Dariusz Krajewski-Maciej Wiącek | NE: Płockie Towarzystwo G | +5 | ||
23-zEW | Janusz Hliwa-Stanisław Owczarski | NW: MOSiR Kostrzyn | +5 | |||
10-oNS | Aleksander Gruca-Jarosław Pęski | NE: GTB ATUT Rumia | +5 | |||
29-zNS | Gabriel Szarafin-Piotr Zawiślak | SE: FORTA BIŁGORAJ | +5 | |||
9-oEW | Sławomir Hennig-Leszek Radomski | NE: CKiS Pruszcz Gdański | +5 | |||
54 | 12-zNS | Małgorzata Purta-Marcin Purta | NE: DRIM TIM | +4 | ||
31-oEW | Grzegorz Merynda-Agata Kowal | SE: CKiS MK Galicja Skawi | +4 | |||
6-zEW | Piotr Brzeziński-Witold Miłoszewski | SW: ANNEBERG Zielona Góra | +4 | |||
12-oNS | Marek Nazarko-Tomasz Zaleski | NE: Fundacja Mała Ojczyzn | +4 | |||
58 | 25-zEW | Kacper Kuflowski-Franciszek Kurlit | SE: CKiS Skawina | +3 | ||
59 | 8-zNS | Stanisław Adamczyk-Tadeusz Biskup | SW: PREMONT IMPAS Katowic | +2 | ||
20-oNS | Krzysztof Lipowski-Bogdan Trun | NW: KS Pionier Entuzjaści | +2 | |||
23-oEW | Jerzy Nowak-Zdzisław Świątek | NW: Kłodawka KART-EL | +2 | |||
62 | 30-oNS | Jarosław Gąsiorowski-Jacek Grzelczak | SE: PKB Wtórmex Radomsko | +1 | ||
63 | 18-zEW | Jarosław Hilbrecht-Piotr Solecki | NW: FLUX-MEDICAL Boguniew | 0 | ||
1-oEW | Waldemar Górski-Maciej Szalewicz | SW: DK RONDO Łódź | 0 | |||
18-zNS | Zbigniew Ehlert-Robert Kamiński | NW: ABS LAMBDA Toruń | 0 | |||
1-oNS | Piotr Radzikowski-Robert Różak | SW: Leskowiec Wadowice - | 0 | |||
67 | 30-oEW | Waldemar Haponiuk-Piotr Szczygieł | SE: KAMIENNA | -1 | ||
68 | 23-oNS | Wojciech Waszkowiak-Sebastian Rawlik | NW: MOSiR Kostrzyn | -2 | ||
8-zEW | Maciej Dorabiała-Jacek Wojnarowicz | SW: Bluerefrigeration KS | -2 | |||
20-oEW | Jan Adamczewski-Roman Kujawski | NW: Admira Poznań | -2 | |||
71 | 25-zNS | Maciej Krzywka-Jerzy Madera | SE: Gonzo Concert Sanok | -3 | ||
72 | 12-oEW | Krzysztof Hołowacz-Kamil Kajetanowicz | NE: DRIM TIM | -4 | ||
12-zEW | Giedre Jankunaite-Giedrius Szarkanas | NE: Fundacja Mała Ojczyzn | -4 | |||
6-zNS | Andrzej Bacik-Zbigniew Hylaszek | SW: T.B. LIBERTY Bytom | -4 | |||
31-oNS | Bartosz Ceglarski-Dariusz Nowek | SE: STOKSOFT ŚKB | -4 | |||
76 | 14-oNS | Artur Duczmalewski-Waldemar Kałużyński | NE: Elektroosmoza Legiono | -5 | ||
29-zEW | Jacek Brózda-Rafał Śmiałek | SE: J&J Kraków | -5 | |||
23-zNS | Jacek Leśniczak-Jacek Zalewski | NW: Kłodawka KART-EL | -5 | |||
9-oNS | Mirosław Morchat-Andrzej Prasalski | NE: Hetman Białystok | -5 | |||
10-oEW | Kazimierz Kulas-Dariusz Łuczak | NE: ŁĄCZNOŚĆ NARIE Morąg | -5 | |||
81 | 11-zNS | Yuliy Chumak-Mirosław Liszewski | NE: SUDOVIA International | -6 | ||
17-oNS | Jan Chmielewski-Janusz Wierucki | NW: KONTRA Koszalin | -6 | |||
1-zEW | Ewa Kwiecień-Janusz Wrześniak | SW: Leskowiec Wadowice - | -6 | |||
84 | 32-zEW | Grzegorz Rewer-Paweł Szymonik | SE: SPS EKO - RÓŻANKA | -7 | ||
85 | 11-oEW | Andrzej Balunowski-Andrzej Głowacki | NE: SUDOVIA International | -8 | ||
86 | 2-oNS | Anna Kowalska-Tomasz Radwański | SW: BINŻ Bełchatów | -9 | ||
87 | 21-zEW | Kazimierz Ligęza-Bogdan Zieliński | NW: BEMIX Więcbork | -10 | ||
5-oEW | Jan Pudlik-Marek Nicieja | SW: GKS PIAST Gliwice I | -10 | |||
89 | 13-zNS | Roman Kierznowski-Tomasz Lisica | NE: Dworek Króla Stanisła | -11 | ||
4-zEW | Andrzej Bojda-Dariusz Budnik | SW: ROKITA Brzeg Dolny | -11 | |||
91 | 24-oEW | Maciej Chrobot-Zbigniew Lasocki | NW: AZS Uniwersytet Szcze | -12 | ||
92 | 7-oNS | Mariusz Szumski-Leszek Urbańczyk | SW: ŚWSBC Chełmiec Termet | -13 | ||
27-oNS | Andrzej Dudzik-Maciej Kliś | SE: TS Wisła Kraków | -13 | |||
9-zEW | Grzegorz Dziębowski-Piotr Wulkiewicz | NE: Hetman Białystok | -13 | |||
95 | 32-oEW | Roman Madej-Mateusz Słuszniak | SE: Just Bridge I AZS AGH | -14 | ||
14-zEW | Paweł Lasota-Krzysztof Makuch | NE: Elektroosmoza Legiono | -14 | |||
97 | 28-oNS | Tomasz Stryszawski-Piotr Kuc-Dzierżawski | SE: TS Wisła - House | -15 | ||
16-oEW | Zdzisław Godlewski-Dariusz Nowak | NE: Vęgoria-2 WCK Węgorze | -15 | |||
99 | 18-oNS | Marek Juszczak-Grzegorz Samol | NW: FLUX-MEDICAL Boguniew | -16 | ||
3-zEW | Robert Sadowski-Robert Siedlecki | SW: NOWA STACJA (BARD 13) | -16 | |||
6-oNS | Robert Sikora-Aleksander Zdybel | SW: ANNEBERG Zielona Góra | -16 | |||
15-zNS | Alfred Koda-Leszek Rutkowski | NE: MOK Mońki | -16 | |||
103 | 22-oNS | Tomasz Włodarczak-Jerzy Sieracki | NW: UNIA II Leszno | -19 | ||
25-oEW | Jerzy Góralczyk-Mariusz Czesnar | SE: Gonzo Concert Sanok | -19 | |||
5-zEW | Wiesława Mirosław-Jerzy Pieszczuch | SW: SZLEM Dzierżoniów | -19 | |||
106 | 31-zNS | Wojciech Stachnik-Grzegorz Wadas | SE: CKiS MK Galicja Skawi | -20 | ||
21-oNS | Roman Grabowski-Benedykt Mieszczak | NW: BEMIX Więcbork | -20 | |||
22-zNS | Krzysztof Czapczyk-Wacław Janicki | NW: INFINITY BROKERZY Gdy | -20 | |||
27-zNS | Stanisław Jaśkiewicz-Janusz Szyszkowski | SE: Dunajec Nowy Sącz | -20 | |||
110 | 10-zNS | Ireneusz Jagielski-Jan Stańczak | NE: ŁĄCZNOŚĆ NARIE Morąg | -21 | ||
2-zEW | Mirosław Marszał-Arkadiusz Gotwald | SW: BINŻ Bełchatów | -21 | |||
112 | 15-oEW | Stefan Kopyt-Dariusz Sterniczuk | NE: MOK Mońki | -22 | ||
28-zEW | Marek Jaworski-Witold Stachnik | SE: TS Wisła - House | -22 | |||
114 | 29-oEW | Maciej Kunka-Stanisław Matusz | SE: FORTA BIŁGORAJ | -23 | ||
30-zNS | Mirosław Kotowski-Grzegorz Wieczorkiewicz | SE: KAMIENNA | -23 | |||
116 | 26-oEW | Mariusz Kozaczyński-Marek Michalski | SE: Rewers - Joker Rzeszó | -24 | ||
20-zEW | Grzegorz Adamski-Przemysław Klęsk | NW: KS Pionier Entuzjaści | -24 | |||
118 | 19-oNS | Grzegorz Jędrzejewski-Bartosz Kaczmarek | NW: Lampiony Dąbrówka Poz | -25 | ||
119 | 3-oNS | Michał Kilanowski-Krzysztof Kwiatkowski | SW: NOWA STACJA (BARD 13) | -27 | ||
120 | 26-zEW | Andrzej Lembas-Karol Suchoń | SE: AZS AGH Piast Kraków | -28 | ||
13-oNS | Włodzimierz Kocoń-Leszek Szkudlarek | NE: Darles Santerm Gdańsk | -28 | |||
122 | 4-oEW | Bogdan Bialik-Bogusław Jarosz | SW: BSBS II Bielsko-Biala | -29 | ||
123 | 8-oEW | Andrzej Sładki-Edwin Szenkelbach | SW: PREMONT IMPAS Katowic | -30 | ||
19-zEW | Marek Domagała-Jarosław Lubczyński | NW: Lampiony Dąbrówka Poz | -30 | |||
125 | 16-zNS | Mieczysław Lebiecki-Krzysztof Pękała | NE: Vęgoria-2 WCK Węgorze | -34 | ||
126 | 17-zNS | Maciej Arnold-Tadeusz Kowalicki | NW: Instalko SBS 1 Między | -40 | ||
127 | 24-zEW | Roman Kowalkowski-Wiesław Paczkowski | NW: TKB PAAK Chemik Bydgo | -44 | ||
128 | 7-zNS | Sławomir Brodziński-Rafał Furgal | SW: ZTB 7 TREFL Zawiercie | -49 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |