BUTLER, RUNDA 13 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 9-oEW | Waldemar Kałużyński-Krzysztof Makuch | NE: Elektroosmoza Legiono | +44 | 13 | |
25-oEW | Jacek Gurgul-Waldemar Rybka | SE: J&J Kraków | +44 | 14 | ||
3 | 2-zEW | Sylwester Sommer-Konrad Stenzel | SW: NOWA STACJA (BARD 13) | +41 | 15 | |
4 | 19-zEW | Robert Cylwik-Robert Zaciura | NW: AZS Uniwersytet Szcze | +36 | 16 | |
5 | 11-zEW | Jan Mazurkiewicz-Marek Różański | NE: ABNEGAT WZBS Warszawa | +32 | 17 | |
6 | 26-zEW | Marek Michalski-Stanisław Zych | SE: Rewers - Joker Rzeszó | +31 | 18 | |
7 | 16-oEW | Ramunas Grigoraitis-Sonata Simanaitiene | NE: SUDOVIA International | +30 | 19 | |
8 | 6-oNS | Andrzej Maszczyszyn-Jerzy Radomski | SW: T.B. LIBERTY Bytom | +29 | 20 | |
23-zEW | Marek Gielnik-Przemysław Krasiński | NW: Admira Poznań | +29 | 21 | ||
10 | 20-oEW | Grzegorz Adamski-Przemysław Klęsk | NW: KS Pionier Entuzjaści | +27 | 22 | |
6-zNS | Bogdan Leśniak-Marek Rzeszutek | SW: ŚWSBC Chełmiec Termet | +27 | 23 | ||
12 | 24-zEW | Andrzej Garstka-Krzysztof Materek | NW: Okna Boniek-STB Słups | +26 | 24 | |
13 | 22-zNS | Marek Juszczak-Grzegorz Samol | NW: FLUX-MEDICAL Boguniew | +25 | ||
14 | 21-oEW | Dariusz Kurzawski-Rafał Szymański | NW: Lampiony Dąbrówka Poz | +24 | ||
15 | 32-zEW | Marcin Zbroja-Igor Łobodziński | SE: PKB Wtórmex Radomsko | +23 | ||
19-oEW | Janusz Przybysz-Eugeniusz Seichter | NW: BEMIX Więcbork | +23 | |||
17 | 23-oEW | Radosław Szymczak-Marcin Wiliński | NW: KONTRA Koszalin | +22 | ||
24-oNS | Mirosław Kopowski-Wiesław Mączkowski | NW: Okna Boniek-STB Słups | +22 | |||
9-zEW | Krzysztof Borkowski-Marcin Kut | NE: CKiS Pruszcz Gdański | +22 | |||
20 | 15-oEW | Krzysztof Michalczyk-Mirosław Zomkowski | NE: ŁĄCZNOŚĆ NARIE Morąg | +21 | ||
21 | 28-zEW | Tomasz Mazur-Robert Piechota | SE: Wisłoka Dębica - Kors | +20 | ||
3-zEW | Edward Bondarewicz-Radosław Sawicki | SW: MKS Strzelce Opolskie | +20 | |||
23 | 31-oEW | Bartosz Ceglarski-Dariusz Nowek | SE: STOKSOFT ŚKB | +19 | ||
24 | 5-oNS | Piotr Drąg-Edmund Gabryś | SW: GKS PIAST Gliwice I | +18 | ||
18-zNS | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | NW: UNIA II Leszno | +18 | |||
14-oNS | Maciej Wiącek-Ewa Banaszkiewicz | NE: Płockie Towarzystwo G | +18 | |||
27 | 10-oNS | Piotr Łyczkowski-Tomasz Paluchowski | NE: K2 Rebid | +15 | ||
28 | 18-oEW | Tomasz Włodarczak-Jerzy Sieracki | NW: UNIA II Leszno | +14 | ||
1-oNS | Piotr Radzikowski-Robert Różak | SW: Leskowiec Wadowice - | +14 | |||
30 | 8-zNS | Marek Rużyło-Waldemar Staniszewski | SW: ROKITA Brzeg Dolny | +13 | ||
31 | 13-zEW | Alfred Koda-Leszek Rutkowski | NE: MOK Mońki | +12 | ||
32 | 4-zEW | Bogdan Bialik-Bogusław Jarosz | SW: BSBS II Bielsko-Biala | +11 | ||
33 | 21-zNS | Grzegorz Jędrzejewski-Bartosz Kaczmarek | NW: Lampiony Dąbrówka Poz | +10 | ||
5-zNS | Piotr Brzeziński-Witold Miłoszewski | SW: ANNEBERG Zielona Góra | +10 | |||
35 | 14-zNS | Jan Bojaryn-Andrzej Raczkowski | NE: Hetman Białystok | +9 | ||
27-oNS | Bogusław Lesiecki-Janusz Szyszkowski | SE: Dunajec Nowy Sącz | +9 | |||
4-oEW | Maksymilian Karpierz-Wiesława Mirosław | SW: SZLEM Dzierżoniów | +9 | |||
38 | 13-oNS | Dariusz Hutnik-Wacław Nazaruk | NE: MOK Mońki | +8 | ||
25-zEW | Maciej Krzywka-Jerzy Madera | SE: Gonzo Concert Sanok | +8 | |||
26-oNS | Bogusław Kruczek-Jerzy Puchała | SE: Rewers - Joker Rzeszó | +8 | |||
16-zEW | Joanna Okła-Szczepan Okła | NE: DRIM TIM | +8 | |||
42 | 15-zEW | Krzysztof Pakuła-Tadeusz Więckiewicz | NE: Dworek Króla Stanisła | +7 | ||
10-zEW | Wiesław Niedziela-Waldemar Radziak | NE: K2 Rebid | +7 | |||
29-oNS | Andrzej Szczepaniak-Jarosław Ostrowski | SE: FORTA BIŁGORAJ | +7 | |||
32-oEW | Grzegorz Rewer-Paweł Szymonik | SE: SPS EKO - RÓŻANKA | +7 | |||
22-oNS | Mariusz Bielski-Mariusz Krakowiak | NW: Tenispoint Chemik Byd | +7 | |||
11-oNS | Igor Ciborowski-Bartosz Mer | NE: ABNEGAT WZBS Warszawa | +7 | |||
48 | 30-zEW | Wojciech Stachnik-Grzegorz Wadas | SE: CKiS MK Galicja Skawi | +6 | ||
8-oNS | Andrzej Sładki-Edwin Szenkelbach | SW: PREMONT IMPAS Katowic | +6 | |||
50 | 1-zEW | Ewa Kwiecień-Janusz Wrześniak | SW: Leskowiec Wadowice - | +5 | ||
17-oEW | Sebastian Rawlik-Damian Mazurak | NW: MOSiR Kostrzyn | +5 | |||
20-zNS | Patryk Araszkiewicz-Paweł Stężała | NW: KS Pionier Entuzjaści | +5 | |||
53 | 27-zNS | Andrzej Lembas-Karol Suchoń | SE: AZS AGH Piast Kraków | +4 | ||
31-zNS | Marcin Terelak-Grzegorz Zakrzewski | SE: STOKSOFT ŚKB | +4 | |||
55 | 29-zEW | Maciej Kunka-Stanisław Matusz | SE: FORTA BIŁGORAJ | +3 | ||
3-oEW | Marek Mazur-Tomasz Walania | SW: PIAST RSB Brzeg | +3 | |||
12-zEW | Zdzisław Godlewski-Krzysztof Pękała | NE: Vęgoria-2 WCK Węgorze | +3 | |||
12-oNS | Mieczysław Lebiecki-Waldemar Sadurski | NE: Vęgoria-2 WCK Węgorze | +3 | |||
17-zEW | Andrzej Parmonik-Andrzej Rękosiak | NW: Instalko SBS 1 Między | +3 | |||
60 | 28-oNS | Tadeusz Urbanek-Zbigniew Wilisowski | SE: Wisłoka Dębica - Kors | +2 | ||
61 | 30-oNS | Przemysław Picheta-Łukasz Pląder | SE: CKiS MK Galicja Skawi | +1 | ||
2-oNS | Robert Sadowski-Robert Siedlecki | SW: NOWA STACJA (BARD 13) | +1 | |||
63 | 7-oNS | SW: ZTB 7 TREFL Zawiercie | 0 | |||
7-zEW | SW: ZTB 7 TREFL Zawiercie | 0 | ||||
7-oEW | SW: Bluerefrigeration KS | 0 | ||||
7-zNS | SW: Bluerefrigeration KS | 0 | ||||
67 | 30-oEW | Lech Adamus-Krzysztof Makieła | SE: Just Bridge I AZS AGH | -1 | ||
2-oEW | Waldemar Górski-Maciej Szalewicz | SW: DK RONDO Łódź | -1 | |||
69 | 28-oEW | Andrzej Dudzik-Maciej Kliś | SE: TS Wisła Kraków | -2 | ||
70 | 12-oEW | Dominik Głowacki-Wojciech Palmowski | NE: Gambling Zamek Ciecha | -3 | ||
17-zNS | Wojciech Waszkowiak-Stanisław Owczarski | NW: MOSiR Kostrzyn | -3 | |||
12-zNS | Dariusz Biedrzycki-Przemysław Ślesicki | NE: Gambling Zamek Ciecha | -3 | |||
3-oNS | Jerzy Wiszniewski-Leszek Szymaniec | SW: MKS Strzelce Opolskie | -3 | |||
29-zNS | Tomasz Stryszawski-Piotr Kuc-Dzierżawski | SE: TS Wisła - House | -3 | |||
75 | 27-zEW | Józef Tokarz-Ryszard Woliński | SE: Dunajec Nowy Sącz | -4 | ||
31-zEW | Mirosław Kotowski-Grzegorz Wieczorkiewicz | SE: KAMIENNA | -4 | |||
77 | 17-oNS | Zbigniew Przybylski-Krzysztof Tumielewicz | NW: Instalko SBS 1 Między | -5 | ||
20-zEW | Jacek Leśniczak-Jacek Zalewski | NW: Kłodawka KART-EL | -5 | |||
1-zNS | Mirosław Marszał-Arkadiusz Gotwald | SW: BINŻ Bełchatów | -5 | |||
80 | 30-zNS | Mateusz Dominik-Piotr Szewczyk | SE: Just Bridge I AZS AGH | -6 | ||
8-oEW | Andrzej Bojda-Dariusz Budnik | SW: ROKITA Brzeg Dolny | -6 | |||
82 | 22-oEW | Adam Kozłowski-Michał Lewiński | NW: FLUX-MEDICAL Boguniew | -7 | ||
32-oNS | Jarosław Gąsiorowski-Jacek Grzelczak | SE: PKB Wtórmex Radomsko | -7 | |||
15-zNS | Janusz Budny-Janusz Wróblewski | NE: ŁĄCZNOŚĆ NARIE Morąg | -7 | |||
11-oEW | Marek Nazarko-Tomasz Zaleski | NE: Fundacja Mała Ojczyzn | -7 | |||
29-oEW | Marek Jaworski-Witold Stachnik | SE: TS Wisła - House | -7 | |||
10-zNS | Andrzej Bunikowski-Marta Janeczek | NE: Darles Santerm Gdańsk | -7 | |||
88 | 16-zNS | Yuliy Chumak-Mirosław Liszewski | NE: SUDOVIA International | -8 | ||
13-oEW | Aleksander Gruca-Jarosław Pęski | NE: GTB ATUT Rumia | -8 | |||
26-oEW | Piotr Mądry-Michał Stasik | SE: CKiS Skawina | -8 | |||
25-zNS | Jacek Brózda-Rafał Śmiałek | SE: J&J Kraków | -8 | |||
92 | 14-zEW | Marek Bytof-Stanisław Zarzecki | NE: Płockie Towarzystwo G | -9 | ||
27-oEW | Marek Czerwonka-Piotr Kuciara | SE: AZS AGH Piast Kraków | -9 | |||
4-oNS | Tomasz Kuś-Tadeusz Nędzi | SW: BSBS II Bielsko-Biala | -9 | |||
95 | 21-zEW | Wacław Janicki-Sylwester Walerowicz | NW: INFINITY BROKERZY Gdy | -10 | ||
5-zEW | Jan Pudlik-Marek Nicieja | SW: GKS PIAST Gliwice I | -10 | |||
97 | 4-zNS | Stanisław Wawszczyk-Krzysztof Wójcik | SW: SZLEM Dzierżoniów | -11 | ||
98 | 13-zNS | Tomasz Brzęcki-Mirosław Wiśniewski | NE: GTB ATUT Rumia | -12 | ||
99 | 8-zEW | Stanisław Adamczyk-Tadeusz Biskup | SW: PREMONT IMPAS Katowic | -13 | ||
100 | 1-oEW | Andrzej Krakowiak-Zbigniew Szymczyk | SW: BINŻ Bełchatów | -14 | ||
18-oNS | Roman Kowalkowski-Lech Łaniewski | NW: TKB PAAK Chemik Bydgo | -14 | |||
102 | 10-oEW | Włodzimierz Kocoń-Leszek Szkudlarek | NE: Darles Santerm Gdańsk | -15 | ||
103 | 5-oEW | Jan Obuchowicz-Robert Sikora | SW: ANNEBERG Zielona Góra | -18 | ||
18-zEW | Bartłomiej Kamelski-Marek Kamelski | NW: TKB PAAK Chemik Bydgo | -18 | |||
14-oEW | Mirosław Morchat-Andrzej Prasalski | NE: Hetman Białystok | -18 | |||
106 | 31-oNS | Edmund Jas-Włodzimierz Niedolaz | SE: KAMIENNA | -19 | ||
107 | 28-zNS | Tadeusz Garbacik-Wit Klapper | SE: TS Wisła Kraków | -20 | ||
3-zNS | Marek Jezierzański-Marek Łuczków | SW: PIAST RSB Brzeg | -20 | |||
109 | 15-oNS | Roman Kierznowski-Tomasz Lisica | NE: Dworek Króla Stanisła | -21 | ||
110 | 9-zNS | Tadeusz Bożek-Paweł Lasota | NE: Elektroosmoza Legiono | -22 | ||
24-oEW | Jarosław Jamroszczak-Marek Wróblewski | NW: ABS LAMBDA Toruń | -22 | |||
23-oNS | Jan Adamczewski-Roman Kujawski | NW: Admira Poznań | -22 | |||
113 | 19-oNS | Jacek Batóg-Marcin Dziembor | NW: AZS Uniwersytet Szcze | -23 | ||
32-zNS | Michał Kaleta-Wojciech Okuniewski | SE: SPS EKO - RÓŻANKA | -23 | |||
115 | 21-oNS | Krzysztof Czapczyk-Marek Małysa | NW: INFINITY BROKERZY Gdy | -24 | ||
116 | 22-zEW | Marek Bałabuch-Piotr Zalcman | NW: Tenispoint Chemik Byd | -25 | ||
117 | 24-zNS | Zbigniew Ehlert-Robert Kamiński | NW: ABS LAMBDA Toruń | -26 | ||
118 | 20-oNS | Jerzy Nowak-Zdzisław Świątek | NW: Kłodawka KART-EL | -27 | ||
6-zEW | Andrzej Bacik-Zbigniew Hylaszek | SW: T.B. LIBERTY Bytom | -27 | |||
120 | 6-oEW | Krzysztof Obłój-Mariusz Szumski | SW: ŚWSBC Chełmiec Termet | -29 | ||
23-zNS | Jan Chmielewski-Janusz Wierucki | NW: KONTRA Koszalin | -29 | |||
122 | 16-oNS | Krzysztof Hołowacz-Kamil Kajetanowicz | NE: DRIM TIM | -30 | ||
123 | 26-zNS | Łucja Ciborowska-Konrad Ciborowski | SE: CKiS Skawina | -31 | ||
124 | 11-zNS | Tomasz Bliński-Adam Wszeborowski | NE: Fundacja Mała Ojczyzn | -32 | ||
125 | 19-zNS | Roman Grabowski-Benedykt Mieszczak | NW: BEMIX Więcbork | -36 | ||
126 | 2-zNS | Jan Łubkowski-Jacek Węgrzyk | SW: DK RONDO Łódź | -41 | ||
127 | 9-oNS | Janusz Karczewski-Krzysztof Zastawny | NE: CKiS Pruszcz Gdański | -44 | ||
25-oNS | Zygmunt Bącal-Marian Górecki | SE: Gonzo Concert Sanok | -44 | |||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |