BUTLER, RUNDA 12 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 28-oEW | Tadeusz Urbanek-Zbigniew Wilisowski | SE: Wisłoka Dębica - Kors | +50 | 13 | |
2 | 8-zNS | Stanisław Adamczyk-Tadeusz Biskup | SW: PREMONT IMPAS Katowic | +46 | 14 | |
3 | 23-oEW | Adam Seichter-Eugeniusz Seichter | NW: BEMIX Więcbork | +40 | 15 | |
4 | 16-oNS | Dariusz Krajewski-Maciej Wiącek | NE: Płockie Towarzystwo G | +37 | 16 | |
5 | 27-oNS | Piotr Mądry-Michał Stasik | SE: CKiS Skawina | +35 | 17 | |
6 | 9-oEW | Krzysztof Borkowski-Krzysztof Zastawny | NE: CKiS Pruszcz Gdański | +32 | 18 | |
7 | 3-zNS | Marek Benda-Marek Jezierzański | SW: PIAST RSB Brzeg | +27 | 19 | |
8 | 6-zEW | Jacek Krystecki-Maciej Bielawski | SW: Bluerefrigeration KS | +25 | 20 | |
1-oEW | Ewa Kwiecień-Janusz Wrześniak | SW: Leskowiec Wadowice - | +25 | 21 | ||
12-oNS | Iwona Czajka-Marta Makarewicz | NE: K2 Rebid | +25 | 22 | ||
11 | 2-oNS | Andrzej Krakowiak-Zbigniew Szymczyk | SW: BINŻ Bełchatów | +24 | 23 | |
28-zNS | Tomasz Mazur-Robert Piechota | SE: Wisłoka Dębica - Kors | +24 | 24 | ||
13 | 15-zNS | Małgorzata Purta-Marcin Purta | NE: DRIM TIM | +22 | ||
25-zEW | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | SE: TS Wisła - House | +22 | |||
24-oNS | Grzegorz Jędrzejewski-Bartosz Kaczmarek | NW: Lampiony Dąbrówka Poz | +22 | |||
16 | 4-zEW | Jan Obuchowicz-Aleksander Zdybel | SW: ANNEBERG Zielona Góra | +20 | ||
23-zEW | Jarosław Hilbrecht-Piotr Solecki | NW: FLUX-MEDICAL Boguniew | +20 | |||
18 | 29-zEW | Wit Klapper-Jerzy Michałek | SE: TS Wisła Kraków | +19 | ||
18-oEW | Mirosław Bublewicz-Maciej Wierzbicki | NW: Kłodawka KART-EL | +19 | |||
18-zNS | Jacek Leśniczak-Jacek Zalewski | NW: Kłodawka KART-EL | +19 | |||
21 | 3-oEW | Marek Mazur-Tomasz Walania | SW: PIAST RSB Brzeg | +18 | ||
13-oNS | Maciej Czajkowski-Kazimierz Grzeszkowiak | NE: ABNEGAT WZBS Warszawa | +18 | |||
23 | 26-oEW | Bogusław Kruczek-Jerzy Puchała | SE: Rewers - Joker Rzeszó | +16 | ||
2-zEW | Mirosław Marszał-Arkadiusz Gotwald | SW: BINŻ Bełchatów | +16 | |||
19-oNS | Marek Gielnik-Przemysław Krasiński | NW: Admira Poznań | +16 | |||
26 | 29-oNS | Andrzej Dudzik-Tadeusz Garbacik | SE: TS Wisła Kraków | +14 | ||
14-zNS | Adam Karczmarz-Wojciech Adamkiewicz | NE: SUDOVIA International | +14 | |||
10-zNS | Dariusz Biedrzycki-Przemysław Ślesicki | NE: Gambling Zamek Ciecha | +14 | |||
20-oNS | Mirosław Kopowski-Wiesław Mączkowski | NW: Okna Boniek-STB Słups | +14 | |||
14-oEW | Ramunas Grigoraitis-Sonata Simanaitiene | NE: SUDOVIA International | +14 | |||
31 | 8-oNS | Wiesława Mirosław-Jerzy Pieszczuch | SW: SZLEM Dzierżoniów | +13 | ||
9-zEW | Giedre Jankunaite-Giedrius Szarkanas | NE: Fundacja Mała Ojczyzn | +13 | |||
24-zNS | Patryk Araszkiewicz-Paweł Stężała | NW: KS Pionier Entuzjaści | +13 | |||
34 | 31-oEW | Edmund Jas-Włodzimierz Niedolaz | SE: KAMIENNA | +12 | ||
35 | 15-oNS | Dariusz Hutnik-Wacław Nazaruk | NE: MOK Mońki | +11 | ||
12-zEW | Piotr Łyczkowski-Tomasz Paluchowski | NE: K2 Rebid | +11 | |||
22-zEW | Tomasz Derba-Roman Szlachetka | NW: KONTRA Koszalin | +11 | |||
38 | 10-oNS | Andrzej Bunikowski-Marta Janeczek | NE: Darles Santerm Gdańsk | +10 | ||
27-zNS | Józef Tokarz-Stanisław Jaśkiewicz | SE: Dunajec Nowy Sącz | +10 | |||
11-zNS | Zbigniew Kamiński-Tomasz Tarasiuk | NE: GTB ATUT Rumia | +10 | |||
4-oNS | Piotr Brzeziński-Witold Miłoszewski | SW: ANNEBERG Zielona Góra | +10 | |||
42 | 21-zEW | Jarosław Hausman-Jerzy Kurzawski | NW: ABS LAMBDA Toruń | +9 | ||
43 | 11-oEW | Tomasz Brzęcki-Mirosław Wiśniewski | NE: GTB ATUT Rumia | +8 | ||
17-zNS | Andrzej Parmonik-Andrzej Rękosiak | NW: Instalko SBS 1 Między | +8 | |||
13-zNS | Janusz Budny-Janusz Wróblewski | NE: ŁĄCZNOŚĆ NARIE Morąg | +8 | |||
30-zNS | Dariusz Kardas-Teresa Pudelewicz | SE: PKB Wtórmex Radomsko | +8 | |||
19-zEW | Mariusz Branowski-Marian Wierszycki | NW: Admira Poznań | +8 | |||
22-oNS | Jan Chmielewski-Janusz Wierucki | NW: KONTRA Koszalin | +8 | |||
1-zEW | Michał Kilanowski-Krzysztof Kwiatkowski | SW: NOWA STACJA (BARD 13) | +8 | |||
50 | 6-oNS | Andrzej Bondarewicz-Wojciech Rozwadowski | SW: Bluerefrigeration KS | +7 | ||
51 | 17-oNS | Wiesław Andruk-Wacław Janicki | NW: INFINITY BROKERZY Gdy | +6 | ||
26-zEW | Jacek Brózda-Rafał Śmiałek | SE: J&J Kraków | +6 | |||
53 | 32-zEW | Michał Kaleta-Wojciech Okuniewski | SE: SPS EKO - RÓŻANKA | +5 | ||
54 | 16-zEW | Marek Bytof-Stanisław Zarzecki | NE: Płockie Towarzystwo G | +4 | ||
5-zEW | Mariusz Szumski-Leszek Urbańczyk | SW: ŚWSBC Chełmiec Termet | +4 | |||
20-zEW | Andrzej Garstka-Ryszard Konopka | NW: Okna Boniek-STB Słups | +4 | |||
57 | 32-oNS | Tomasz Pawluk-Jerzy Brzustowski | SE: SPS EKO - RÓŻANKA | +3 | ||
21-oEW | Stanisław Kotas-Damian Mazurak | NW: MOSiR Kostrzyn | +3 | |||
59 | 25-oNS | Maciej Rodzaj-Ryszard Skotarski | SE: TS Wisła - House | +1 | ||
60 | 7-zNS | SW: ZTB 7 TREFL Zawiercie | 0 | |||
5-oEW | Piotr Drąg-Edmund Gabryś | SW: GKS PIAST Gliwice I | 0 | |||
7-zEW | SW: ROKITA Brzeg Dolny | 0 | ||||
7-oNS | SW: ROKITA Brzeg Dolny | 0 | ||||
5-oNS | Bogdan Leśniak-Krzysztof Obłój | SW: ŚWSBC Chełmiec Termet | 0 | |||
7-oEW | SW: ZTB 7 TREFL Zawiercie | 0 | ||||
31-zEW | Roman Madej-Mateusz Słuszniak | SE: Just Bridge I AZS AGH | 0 | |||
30-oNS | Zbigniew Borkowski-Adam Strzelecki | SE: STOKSOFT ŚKB | 0 | |||
30-oEW | Marcin Zbroja-Igor Łobodziński | SE: PKB Wtórmex Radomsko | 0 | |||
31-zNS | Mirosław Kotowski-Grzegorz Wieczorkiewicz | SE: KAMIENNA | 0 | |||
70 | 25-oEW | Jerzy Góralczyk-Zygmunt Bącal | SE: Gonzo Concert Sanok | -1 | ||
71 | 32-oEW | Przemysław Picheta-Łukasz Pląder | SE: CKiS MK Galicja Skawi | -3 | ||
21-oNS | Marcin Figura-Jacek Pamuła | NW: ABS LAMBDA Toruń | -3 | |||
73 | 5-zNS | Paweł Korombel-Robert Krupiński | SW: GKS PIAST Gliwice I | -4 | ||
16-zNS | Roman Kierznowski-Tomasz Lisica | NE: Dworek Króla Stanisła | -4 | |||
20-zNS | Bartłomiej Kamelski-Marek Kamelski | NW: TKB PAAK Chemik Bydgo | -4 | |||
76 | 32-zNS | Grzegorz Merynda-Agata Kowal | SE: CKiS MK Galicja Skawi | -5 | ||
77 | 26-zNS | Mariusz Kozaczyński-Marek Michalski | SE: Rewers - Joker Rzeszó | -6 | ||
17-oEW | Zbigniew Przybylski-Krzysztof Tumielewicz | NW: Instalko SBS 1 Między | -6 | |||
79 | 6-oEW | Andrzej Maszczyszyn-Jerzy Radomski | SW: T.B. LIBERTY Bytom | -7 | ||
80 | 22-oEW | Tomasz Włodarczak-Jerzy Sieracki | NW: UNIA II Leszno | -8 | ||
11-oNS | Artur Duczmalewski-Waldemar Kałużyński | NE: Elektroosmoza Legiono | -8 | |||
30-zEW | Bartosz Ceglarski-Dariusz Nowek | SE: STOKSOFT ŚKB | -8 | |||
19-zNS | Robert Cylwik-Robert Zaciura | NW: AZS Uniwersytet Szcze | -8 | |||
1-zNS | Piotr Ludwikowski-Dariusz Motyl | SW: Leskowiec Wadowice - | -8 | |||
17-zEW | Marek Małysa-Sylwester Walerowicz | NW: INFINITY BROKERZY Gdy | -8 | |||
13-zEW | Paweł Gałązka-Włodzimierz Karłowicz | NE: ABNEGAT WZBS Warszawa | -8 | |||
87 | 21-zNS | Wojciech Waszkowiak-Sebastian Rawlik | NW: MOSiR Kostrzyn | -9 | ||
88 | 27-zEW | Kacper Kuflowski-Franciszek Kurlit | SE: CKiS Skawina | -10 | ||
11-zEW | Tadeusz Bożek-Paweł Lasota | NE: Elektroosmoza Legiono | -10 | |||
4-oEW | Bogusław Mojżesz-Jerzy Ujma | SW: BSBS II Bielsko-Biala | -10 | |||
10-oEW | Dariusz Sierocki-Marek Szymanowski | NE: Gambling Zamek Ciecha | -10 | |||
92 | 22-zNS | Marek Szukała-Janusz Zwierzyński | NW: UNIA II Leszno | -11 | ||
15-oEW | Joanna Okła-Szczepan Okła | NE: DRIM TIM | -11 | |||
12-zNS | Mirosław Morchat-Andrzej Prasalski | NE: Hetman Białystok | -11 | |||
95 | 31-oNS | Mateusz Dominik-Piotr Szewczyk | SE: Just Bridge I AZS AGH | -12 | ||
96 | 8-oEW | Andrzej Sładki-Edwin Szenkelbach | SW: PREMONT IMPAS Katowic | -13 | ||
24-zEW | Marek Domagała-Jarosław Lubczyński | NW: Lampiony Dąbrówka Poz | -13 | |||
9-zNS | Jacek Kuśmierz-Elżbieta Wesołowska | NE: CKiS Pruszcz Gdański | -13 | |||
99 | 20-oEW | Wiesław Paczkowski-Roman Wachowiak | NW: TKB PAAK Chemik Bydgo | -14 | ||
14-zEW | Zdzisław Godlewski-Dariusz Nowak | NE: Vęgoria-2 WCK Węgorze | -14 | |||
10-zEW | Włodzimierz Kocoń-Leszek Szkudlarek | NE: Darles Santerm Gdańsk | -14 | |||
14-oNS | Mieczysław Lebiecki-Waldemar Sadurski | NE: Vęgoria-2 WCK Węgorze | -14 | |||
29-oEW | Maciej Kunka-Stanisław Matusz | SE: FORTA BIŁGORAJ | -14 | |||
104 | 18-zEW | Grzegorz Rojewski-Robert Rychlicki | NW: Tenispoint Chemik Byd | -15 | ||
105 | 2-zNS | Edward Bondarewicz-Radosław Sawicki | SW: MKS Strzelce Opolskie | -16 | ||
19-oEW | Maciej Chrobot-Zbigniew Lasocki | NW: AZS Uniwersytet Szcze | -16 | |||
26-oNS | Jacek Gurgul-Waldemar Rybka | SE: J&J Kraków | -16 | |||
108 | 3-oNS | Jacek Omelańczuk-Piotr Piotrowski | SW: DK RONDO Łódź | -18 | ||
13-oEW | Krzysztof Michalczyk-Mirosław Zomkowski | NE: ŁĄCZNOŚĆ NARIE Morąg | -18 | |||
110 | 18-oNS | Mariusz Bielski-Mariusz Krakowiak | NW: Tenispoint Chemik Byd | -19 | ||
29-zNS | Józef Małysz-Marcin Pachniewski | SE: FORTA BIŁGORAJ | -19 | |||
112 | 23-zNS | Roman Grabowski-Benedykt Mieszczak | NW: BEMIX Więcbork | -20 | ||
4-zNS | Krzysztof Gacek-Jerzy Miś | SW: BSBS II Bielsko-Biala | -20 | |||
114 | 25-zNS | Marian Górecki-Bogusław Nidecki | SE: Gonzo Concert Sanok | -22 | ||
24-oEW | Krzysztof Lipowski-Bogdan Trun | NW: KS Pionier Entuzjaści | -22 | |||
15-zEW | Stefan Kopyt-Dariusz Sterniczuk | NE: MOK Mońki | -22 | |||
117 | 2-oEW | Jerzy Wiszniewski-Leszek Szymaniec | SW: MKS Strzelce Opolskie | -24 | ||
28-zEW | Marek Czerwonka-Piotr Kuciara | SE: AZS AGH Piast Kraków | -24 | |||
119 | 6-zNS | Andrzej Bacik-Zbigniew Hylaszek | SW: T.B. LIBERTY Bytom | -25 | ||
12-oEW | Grzegorz Dziębowski-Piotr Wulkiewicz | NE: Hetman Białystok | -25 | |||
1-oNS | Rafał Łangowski-Rafał Łuczak | SW: NOWA STACJA (BARD 13) | -25 | |||
122 | 3-zEW | Jan Łubkowski-Jacek Węgrzyk | SW: DK RONDO Łódź | -27 | ||
123 | 9-oNS | Bartosz Bejenka-Krzysztof Krajewski | NE: Fundacja Mała Ojczyzn | -32 | ||
124 | 27-oEW | Bogusław Lesiecki-Janusz Szyszkowski | SE: Dunajec Nowy Sącz | -35 | ||
125 | 16-oEW | Edward Bednarczyk-Andrei Kavalenka | NE: Dworek Króla Stanisła | -37 | ||
126 | 23-oNS | Marek Juszczak-Grzegorz Samol | NW: FLUX-MEDICAL Boguniew | -40 | ||
127 | 8-zEW | Maksymilian Karpierz-Stanisław Wawszczyk | SW: SZLEM Dzierżoniów | -46 | ||
128 | 28-oNS | Ryszard Cieślik-Michał Tuszyński | SE: AZS AGH Piast Kraków | -50 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |