BUTLER, RUNDA 10 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 3-oNS | Jacek Krystecki-Maciej Bielawski | SW: Bluerefrigeration KS | +60 | 1 | |
2 | 20-zEW | Marek Wróblewski-Grzegorz Zasada | NW: ABS LAMBDA Toruń | +38 | 2 | |
18-oNS | Marek Gielnik-Przemysław Krasiński | NW: Admira Poznań | +38 | 3 | ||
4 | 22-zEW | Adam Kozłowski-Michał Lewiński | NW: FLUX-MEDICAL Boguniew | +34 | 4 | |
5 | 2-oEW | Wiesława Mirosław-Jerzy Pieszczuch | SW: SZLEM Dzierżoniów | +33 | 5 | |
6 | 26-oEW | Jarosław Gąsiorowski-Jacek Grzelczak | SE: PKB Wtórmex Radomsko | +31 | 6 | |
7 | 19-oEW | Jerzy Nowak-Tomasz Wasilewski | NW: Kłodawka KART-EL | +29 | 7 | |
30-zNS | Zygmunt Bącal-Jerzy Laskowski | SE: Gonzo Concert Sanok | +29 | 8 | ||
9 | 30-oNS | Andrzej Szczepaniak-Jarosław Ostrowski | SE: FORTA BIŁGORAJ | +27 | 9 | |
8-zEW | Andrzej Sładki-Edwin Szenkelbach | SW: PREMONT IMPAS Katowic | +27 | 10 | ||
7-zNS | Maciej Macewicz-Dariusz Reguła | SW: PIAST RSB Brzeg | +27 | 11 | ||
10-oNS | Edward Bednarczyk-Andrei Kavalenka | NE: Dworek Króla Stanisła | +27 | 12 | ||
13 | 4-zNS | Michał Kilanowski-Krzysztof Kwiatkowski | SW: NOWA STACJA (BARD 13) | +26 | ||
14 | 29-oNS | Kacper Kuflowski-Franciszek Kurlit | SE: CKiS Skawina | +25 | ||
15 | 23-oNS | Grzegorz Jędrzejewski-Bartosz Kaczmarek | NW: Lampiony Dąbrówka Poz | +24 | ||
16-oEW | Marek Nazarko-Tomasz Zaleski | NE: Fundacja Mała Ojczyzn | +24 | |||
17 | 5-zNS | Anna Kowalska-Tomasz Radwański | SW: BINŻ Bełchatów | +22 | ||
18 | 20-oEW | Maciej Chrobot-Zbigniew Lasocki | NW: AZS Uniwersytet Szcze | +21 | ||
21-oNS | Radosław Szymczak-Marcin Wiliński | NW: KONTRA Koszalin | +21 | |||
20 | 15-oEW | Janusz Kobylarski-Anna Nosalska | NE: Darles Santerm Gdańsk | +20 | ||
6-oEW | Wacław Opacki-Grzegorz Wasiak | SW: DK RONDO Łódź | +20 | |||
22 | 7-oEW | Marek Benda-Marek Jezierzański | SW: PIAST RSB Brzeg | +19 | ||
22-oNS | Jarosław Hilbrecht-Piotr Solecki | NW: FLUX-MEDICAL Boguniew | +19 | |||
24 | 27-zNS | Waldemar Haponiuk-Piotr Szczygieł | SE: KAMIENNA | +18 | ||
25 | 3-zEW | Krzysztof Lewandowski-Bohdan Mazur | SW: Bluerefrigeration KS | +17 | ||
24-zEW | Patryk Araszkiewicz-Paweł Stężała | NW: KS Pionier Entuzjaści | +17 | |||
11-oEW | Mieczysław Lebiecki-Waldemar Sadurski | NE: Vęgoria-2 WCK Węgorze | +17 | |||
12-oNS | Yuliy Chumak-Mirosław Liszewski | NE: SUDOVIA International | +17 | |||
29 | 26-zEW | Tadeusz Garbacik-Maciej Kliś | SE: TS Wisła Kraków | +16 | ||
30 | 6-zEW | Andrzej Maszczyszyn-Karol Ruszkiewicz | SW: T.B. LIBERTY Bytom | +13 | ||
25-zNS | Ryhor Abramovich-Zbigniew Borkowski | SE: STOKSOFT ŚKB | +13 | |||
1-zEW | Tadeusz Masłowski-Sławomir Polak | SW: ANNEBERG Zielona Góra | +13 | |||
17-oEW | Andrzej Parmonik-Andrzej Rękosiak | NW: Instalko SBS 1 Między | +13 | |||
34 | 4-oEW | Robert Sadowski-Robert Siedlecki | SW: NOWA STACJA (BARD 13) | +12 | ||
11-zEW | Joanna Okła-Szczepan Okła | NE: DRIM TIM | +12 | |||
36 | 15-zEW | Jarosław Pęski-Zbigniew Pinkiewicz | NE: GTB ATUT Rumia | +11 | ||
32-zNS | Michał Kaleta-Wojciech Okuniewski | SE: SPS EKO - RÓŻANKA | +11 | |||
38 | 29-zEW | Konrad Ciborowski-Michał Stasik | SE: CKiS Skawina | +10 | ||
14-oNS | Sławomir Bolesta-Andrzej Prasalski | NE: Hetman Białystok | +10 | |||
40 | 1-oEW | Piotr Radzikowski-Robert Różak | SW: Leskowiec Wadowice - | +8 | ||
31-oNS | Tadeusz Urbanek-Zbigniew Wilisowski | SE: Wisłoka Dębica - Kors | +8 | |||
2-zEW | Bogdan Leśniak-Marek Rzeszutek | SW: ŚWSBC Chełmiec Termet | +8 | |||
43 | 9-zEW | Danuta Krupnik-Ewa Banaszkiewicz | NE: Płockie Towarzystwo G | +7 | ||
10-zNS | Alfred Koda-Leszek Rutkowski | NE: MOK Mońki | +7 | |||
14-zNS | Tadeusz Bożek-Artur Duczmalewski | NE: Elektroosmoza Legiono | +7 | |||
24-oNS | Grzegorz Adamski-Przemysław Klęsk | NW: KS Pionier Entuzjaści | +7 | |||
47 | 5-oNS | Jan Pudlik-Marek Nicieja | SW: GKS PIAST Gliwice I | +6 | ||
8-oNS | Tadeusz Biskup-Rudolf Zając | SW: PREMONT IMPAS Katowic | +6 | |||
49 | 27-oNS | Maciej Rodzaj-Ryszard Skotarski | SE: TS Wisła - House | +5 | ||
12-zEW | Andrzej Balunowski-Andrzej Głowacki | NE: SUDOVIA International | +5 | |||
13-oNS | Ireneusz Jagielski-Edmund Reczuga | NE: ŁĄCZNOŚĆ NARIE Morąg | +5 | |||
52 | 23-zNS | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | NW: UNIA II Leszno | +4 | ||
25-oNS | Jarosław Nowakowski-Marek Czerwonka | SE: AZS AGH Piast Kraków | +4 | |||
54 | 16-zNS | Tomasz Bliński-Adam Wszeborowski | NE: Fundacja Mała Ojczyzn | +3 | ||
9-oEW | Jacek Kuśmierz-Marcin Kut | NE: CKiS Pruszcz Gdański | +3 | |||
17-zNS | Maciej Arnold-Tadeusz Kowalicki | NW: Instalko SBS 1 Między | +3 | |||
57 | 32-oNS | Ryszard Jaśkiewicz-Stanisław Jaśkiewicz | SE: Dunajec Nowy Sącz | +2 | ||
58 | 18-zNS | Wiesław Andruk-Mirosław Małypan | NW: INFINITY BROKERZY Gdy | +1 | ||
19-zNS | Paweł Siwiński-Zdzisław Świątek | NW: Kłodawka KART-EL | +1 | |||
21-zEW | Jerzy Kullass-Janusz Wierucki | NW: KONTRA Koszalin | +1 | |||
31-zNS | Marek Cyrkiel-Stanisław Zych | SE: Rewers - Joker Rzeszó | +1 | |||
62 | 13-zEW | Kazimierz Kulas-Dariusz Łuczak | NE: ŁĄCZNOŚĆ NARIE Morąg | 0 | ||
28-zNS | Marek Jarosz-Łukasz Pląder | SE: CKiS MK Galicja Skawi | 0 | |||
28-zEW | Jacek Brózda-Rafał Śmiałek | SE: J&J Kraków | 0 | |||
28-oNS | Jacek Gurgul-Waldemar Rybka | SE: J&J Kraków | 0 | |||
13-zNS | Anna Makarewicz-Anna Zaręba | NE: K2 Rebid | 0 | |||
28-oEW | Grzegorz Merynda-Agata Kowal | SE: CKiS MK Galicja Skawi | 0 | |||
68 | 19-zEW | Andrzej Garstka-Marek Pietrzak | NW: Okna Boniek-STB Słups | -1 | ||
31-zEW | Robert Piechota-Małgorzata Rojkowicz | SE: Wisłoka Dębica - Kors | -1 | |||
21-zNS | Maciej Łaniewski-Roman Wachowiak | NW: TKB PAAK Chemik Bydgo | -1 | |||
18-zEW | Jan Adamczewski-Roman Kujawski | NW: Admira Poznań | -1 | |||
72 | 32-oEW | Sławomir Czech-Paweł Szymonik | SE: SPS EKO - RÓŻANKA | -2 | ||
73 | 9-oNS | Marek Bytof-Maciej Wiącek | NE: Płockie Towarzystwo G | -3 | ||
17-zEW | Mariusz Bielski-Grzegorz Rojewski | NW: Tenispoint Chemik Byd | -3 | |||
16-zEW | Dariusz Biedrzycki-Kazimierz Dobrzyniecki | NE: Gambling Zamek Ciecha | -3 | |||
76 | 25-oEW | Marcin Terelak-Adam Strzelecki | SE: STOKSOFT ŚKB | -4 | ||
23-zEW | Dariusz Kurzawski-Rafał Szymański | NW: Lampiony Dąbrówka Poz | -4 | |||
78 | 12-zNS | Maciej Czajkowski-Kazimierz Grzeszkowiak | NE: ABNEGAT WZBS Warszawa | -5 | ||
27-oEW | Włodzimierz Niedolaz-Piotr Waluszewski | SE: KAMIENNA | -5 | |||
13-oEW | Wiesław Niedziela-Waldemar Radziak | NE: K2 Rebid | -5 | |||
81 | 8-oEW | Jerzy Wiszniewski-Leszek Szymaniec | SW: MKS Strzelce Opolskie | -6 | ||
5-oEW | Jacek Szkup-Bogdan Żelazowski | SW: BINŻ Bełchatów | -6 | |||
83 | 9-zNS | Sławomir Hennig-Krzysztof Zastawny | NE: CKiS Pruszcz Gdański | -7 | ||
14-zEW | Jan Bojaryn-Andrzej Raczkowski | NE: Hetman Białystok | -7 | |||
10-zEW | Krzysztof Pakuła-Tadeusz Więckiewicz | NE: Dworek Króla Stanisła | -7 | |||
24-oEW | Kazimierz Ligęza-Bogdan Zieliński | NW: BEMIX Więcbork | -7 | |||
87 | 31-oEW | Bogusław Kruczek-Marek Michalski | SE: Rewers - Joker Rzeszó | -8 | ||
2-zNS | Maksymilian Karpierz-Grzegorz Tarka | SW: SZLEM Dzierżoniów | -8 | |||
1-oNS | Piotr Brzeziński-Jan Obuchowicz | SW: ANNEBERG Zielona Góra | -8 | |||
90 | 14-oEW | Stefan Jakubowski-Tomasz Nowacki | NE: Elektroosmoza Legiono | -10 | ||
29-zNS | Lech Adamus-Krzysztof Makieła | SE: Just Bridge I AZS AGH | -10 | |||
92 | 15-zNS | Andrzej Bunikowski-Jacek Piotrowski | NE: Darles Santerm Gdańsk | -11 | ||
32-zEW | Janusz Szyszkowski-Ryszard Woliński | SE: Dunajec Nowy Sącz | -11 | |||
94 | 4-oNS | Krzysztof Gacek-Jerzy Miś | SW: BSBS II Bielsko-Biala | -12 | ||
11-zNS | Krzysztof Pękała-Zenon Wawer | NE: Vęgoria-2 WCK Węgorze | -12 | |||
96 | 6-zNS | Jacek Omelańczuk-Piotr Piotrowski | SW: DK RONDO Łódź | -13 | ||
1-zNS | Piotr Ludwikowski-Dariusz Motyl | SW: Leskowiec Wadowice - | -13 | |||
17-oNS | Mariusz Krakowiak-Piotr Zalcman | NW: Tenispoint Chemik Byd | -13 | |||
25-zEW | Andrzej Lembas-Karol Suchoń | SE: AZS AGH Piast Kraków | -13 | |||
100 | 26-zNS | Karol Kałuziński-Adam Motyka | SE: PKB Wtórmex Radomsko | -16 | ||
101 | 11-oNS | Adam Mielczarek-Maciej Urbaniak | NE: DRIM TIM | -17 | ||
3-zNS | Marek Rużyło-Waldemar Staniszewski | SW: ROKITA Brzeg Dolny | -17 | |||
12-oEW | Jan Mazurkiewicz-Marek Różański | NE: ABNEGAT WZBS Warszawa | -17 | |||
24-zNS | Jan Nawrocki-Tadeusz Wasilewski | NW: BEMIX Więcbork | -17 | |||
105 | 27-zEW | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | SE: TS Wisła - House | -18 | ||
106 | 22-oEW | Marian Nieznański-Damian Mazurak | NW: MOSiR Kostrzyn | -19 | ||
7-oNS | Krzysztof Sala-Mariusz Gawłowski | SW: ZTB 7 TREFL Zawiercie | -19 | |||
108 | 6-oNS | Andrzej Bacik-Zbigniew Hylaszek | SW: T.B. LIBERTY Bytom | -20 | ||
15-oNS | Tomasz Brzęcki-Mirosław Wiśniewski | NE: GTB ATUT Rumia | -20 | |||
110 | 20-oNS | Jarosław Hausman-Jerzy Kurzawski | NW: ABS LAMBDA Toruń | -21 | ||
21-oEW | Justyna Graniczny-Bartłomiej Kamelski | NW: TKB PAAK Chemik Bydgo | -21 | |||
112 | 5-zEW | Piotr Drąg-Edmund Gabryś | SW: GKS PIAST Gliwice I | -22 | ||
113 | 23-oEW | Marek Szukała-Janusz Zwierzyński | NW: UNIA II Leszno | -24 | ||
16-oNS | Dominik Głowacki-Wojciech Palmowski | NE: Gambling Zamek Ciecha | -24 | |||
115 | 29-oEW | Dominik Caus-Wiktor Pantak | SE: Just Bridge I AZS AGH | -25 | ||
116 | 4-zEW | Tomasz Kuś-Tadeusz Nędzi | SW: BSBS II Bielsko-Biala | -26 | ||
117 | 10-oEW | Stefan Kopyt-Dariusz Sterniczuk | NE: MOK Mońki | -27 | ||
7-zEW | Mariusz Gawłowski-Sławomir Brodziński | SW: ZTB 7 TREFL Zawiercie | -27 | |||
8-zNS | Jerzy Serafin-Krzysztof Wołynkiewicz | SW: MKS Strzelce Opolskie | -27 | |||
30-oEW | Marian Górecki-Bogusław Nidecki | SE: Gonzo Concert Sanok | -27 | |||
121 | 19-oNS | Mirosław Kopowski-Ryszard Leśniewski | NW: Okna Boniek-STB Słups | -29 | ||
30-zEW | Maciej Kunka-Stanisław Matusz | SE: FORTA BIŁGORAJ | -29 | |||
123 | 26-oNS | Wit Klapper-Jerzy Michałek | SE: TS Wisła Kraków | -31 | ||
124 | 2-oNS | Mariusz Szumski-Leszek Urbańczyk | SW: ŚWSBC Chełmiec Termet | -33 | ||
125 | 22-zNS | Stanisław Kotas-Sebastian Rawlik | NW: MOSiR Kostrzyn | -34 | ||
126 | 18-oEW | Krzysztof Czapczyk-Jarosław Jaworski | NW: INFINITY BROKERZY Gdy | -38 | ||
20-zNS | Jacek Batóg-Marcin Dziembor | NW: AZS Uniwersytet Szcze | -38 | |||
128 | 3-oEW | Dariusz Budnik-Wojciech Peisert | SW: ROKITA Brzeg Dolny | -60 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |