BUTLER, RUNDA 9 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 8-oEW | Jacek Szczerbowski-Ryszard Zwolak | S: KONSTANTA | +32 | 13 | |
2 | 15-oNS | Mariusz Grabowski-Bohdan Pliszka | N: BIN | +30 | 14 | |
16-oNS | Przemysław Błaszczyk-Piotr Korecki | N: AZS UZ | +30 | 15 | ||
4 | 2-oNS | Tadeusz Filaber-Maciej Modrzejewski | S: MOKOTÓW | +27 | 16 | |
5 | 3-zEW | Krzysztof Czul-Janusz Wesołowski | S: SKOBUD | +25 | 17 | |
6 | 4-oNS | Grzegorz Kułak-Elżbieta Waniurska | S: CHEMIK | +23 | 18 | |
7-zEW | Zbigniew Mącior-Andrzej Szymczak | S: SILESIA | +23 | 19 | ||
8 | 14-oNS | Jakub Wojcieszek-Marta Wójcik | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.P | +22 | 20 | |
9 | 9-zEW | Jacek Ciechomski-Arkadiusz Majcher | N: ESKOM IT | +21 | 21 | |
10 | 2-zEW | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | S: MOKOTÓW | +20 | 22 | |
11 | 3-oEW | Dariusz Kozłowski-Andrzej Sulima | S: VĘGORIA | +18 | 23 | |
12 | 9-oNS | Marek Barylewski-Radosław Szczepański | N: ESKOM IT | +17 | 24 | |
13 | 15-zEW | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | N: BIN | +16 | ||
13-oNS | Łukasz Gaweł-Bernard Jadczak | N: ERBUD SA KS AZS | +16 | |||
17-oNS | Ireneusz Grynczewski-Dariusz Zembrzuski | N: AUTOSTRADA EKSPLOATACJ | +16 | |||
16 | 5-zEW | Danuta Kazmucha-Anna Sarniak | S: BRIDGE24 | +15 | ||
14-zEW | Jarosław Ostrowski-Ilya Shpuntou | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.P | +15 | |||
18 | 10-oNS | Marcin Pędziński-Sławomir Piechocki | N: STARKA PAB | +14 | ||
19 | 8-zNS | Grzegorz Superson-Vasil Valchev | S: KONSTANTA | +13 | ||
20 | 6-oEW | Alicja Myśliwiec-Ryszard Rosikiewicz | S: OBJECTIVITY | +12 | ||
17-zEW | Zdzisław Kowalewski-Witalis Talar | N: AUTOSTRADA EKSPLOATACJ | +12 | |||
22 | 1-oNS | Andrzej Szepczyński-Tomasz Twaróg | S: ELEKTROMONTAŻ | +11 | ||
23 | 5-oEW | Patryk Kuczera-Dyga-Marek Skulimowski | S: BUKS | +10 | ||
24 | 11-zEW | Marek Skotniczny-Waldemar Szelka | N: SYNIS | +9 | ||
25 | 10-zEW | Janusz Kościelny-Przemysław Machowczyk | N: STARKA PAB | +8 | ||
11-oEW | Andrzej Jeleniewski-Marek Markowski | N: UKB KLEKS | +8 | |||
27 | 12-zEW | Ryszard Sawicki-Paweł Sosnowski | N: KS KM IMPORT JAGIELLON | +6 | ||
1-zEW | Roman Opaliński-Adam Żarnowski | S: ELEKTROMONTAŻ | +6 | |||
29 | 6-zEW | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | S: Piast | +5 | ||
30 | 7-oEW | Adam Krysiak-Sylwester Sokół | S: LASER | +4 | ||
31 | 4-zNS | Zuzanna Moszczyńska-Edward Sucharda | S: ZweryfikujFirmę | +3 | ||
13-zEW | Mirosław Fechner-Adam Waszkiewicz | N: ERBUD SA KS AZS | +3 | |||
16-zNS | Maria Niklaus-Adam Pigulski | N: EKO-TECH JANTAR | +3 | |||
12-oNS | Waldemar Kożuchowski-Przemysław Maliszewski | N: KS KM IMPORT JAGIELLON | +3 | |||
35 | 4-zEW | Jarosław Kaczorowski-Bartosz Matras | S: CHEMIK | -3 | ||
12-oEW | Mariusz Ilnicki-Przemysław Saliński | N: INVENIO SZLEM | -3 | |||
13-zNS | Piotr Ratajski-Jacek Szwed | N: STRACHOTA KS AZS | -3 | |||
16-zEW | Maciej Fularz-Andrzej Łagosz | N: AZS UZ | -3 | |||
39 | 7-oNS | Ireneusz Kowalczyk-Tomasz Wiśniewski | S: SILESIA | -4 | ||
40 | 6-zNS | Oskar Tokarczuk-Bartosz Bunar | S: OBJECTIVITY | -5 | ||
41 | 12-zNS | Krzysztof Dziekański-Aleksander Poznysz | N: INVENIO SZLEM | -6 | ||
1-zNS | Zdzisław Beling-Janusz Makaruk | S: INWIT | -6 | |||
43 | 11-oNS | Andrzej Skotniczny-Ewa Sobolewska | N: SYNIS | -8 | ||
10-zNS | Piotr Dobryszycki-Franciszek Zarzecki | N: TURBO FLY-BACK | -8 | |||
45 | 11-zNS | Karol Filipowicz-Jan Sucharkiewicz | N: UKB KLEKS | -9 | ||
46 | 5-oNS | Dariusz Kowalski-Tomasz Sielicki | S: BRIDGE24 | -10 | ||
47 | 1-oEW | Krzysztof Łukaszewicz-Piotr Żak | S: INWIT | -11 | ||
48 | 6-oNS | Grzegorz Gawron-Jakub Kowal | S: Piast | -12 | ||
17-zNS | Piotr Kulesza-Ryszard Pałasz | N: AD | -12 | |||
50 | 8-zEW | Krzysztof Kleinrok-Andrzej Lubojemski | S: CZARNA PAPUGA | -13 | ||
51 | 10-oEW | Marek Bałdysz-Samuel Bałdysz | N: TURBO FLY-BACK | -14 | ||
52 | 5-zNS | Kazimierz Lichawski-Krzysztof Śliwoń | S: BUKS | -15 | ||
14-zNS | Grażyna Busse-Piotr Busse | N: FIORI GIFTS GCKi | -15 | |||
54 | 17-oEW | Wojciech Bondarewicz-Andrzej Wielowieyski | N: AD | -16 | ||
15-zNS | Andrzej Fronczak-Krzysztof Sikorski | N: GTB ANDRZEJKI | -16 | |||
13-oEW | Remigiusz Kaźmierczak-Tomasz Klimczak | N: STRACHOTA KS AZS | -16 | |||
57 | 9-oEW | Marcin Dobrowolski-Anna Maduzia | N: PAB Szczecinek | -17 | ||
58 | 3-oNS | Jarosław Jurkiewicz-Adam Krysa | S: SKOBUD | -18 | ||
59 | 2-zNS | Maciej Boczar-Krystian Dowolski | S: TAKA SOBIE | -20 | ||
60 | 9-zNS | Ewa Rodziewicz-Bielewicz-Olgierd Rodziewicz-Bielewicz | N: PAB Szczecinek | -21 | ||
61 | 14-oEW | Lena Leszczyńska-Paweł Woźnicki | N: FIORI GIFTS GCKi | -22 | ||
62 | 4-oEW | Karol Gałązka-Mateusz Stępiński | S: ZweryfikujFirmę | -23 | ||
7-zNS | Andrzej Kozikowski-Aleksander Zatke | S: LASER | -23 | |||
64 | 3-zNS | Radosław Kozłowski-Tomasz Kuś | S: VĘGORIA | -25 | ||
65 | 2-oEW | Hubert Urban-Maja Żabierek | S: TAKA SOBIE | -27 | ||
66 | 15-oEW | Ireneusz Dzikowski-Krzysztof Żak | N: GTB ANDRZEJKI | -30 | ||
16-oEW | Roch Rupniewski-Tadeusz Szwenkel | N: EKO-TECH JANTAR | -30 | |||
68 | 8-oNS | Marek Atalski-Bogdan Palikot | S: CZARNA PAPUGA | -32 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |