BUTLER, RUNDA 9 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 8-oEW | Jarosław Stach-Michał Wróbel | S: KONSTANTA | +38 | 1 | |
2 | 11-oEW | Karol Filipowicz-Jan Sucharkiewicz | N: UKB KLEKS | +32 | 2 | |
3 | 2-oNS | Tadeusz Filaber-Maciej Modrzejewski | S: MOKOTÓW | +25 | 3 | |
4 | 8-zNS | Grzegorz Superson-Vasil Valchev | S: KONSTANTA | +24 | 4 | |
5 | 15-oNS | Mariusz Grabowski-Bohdan Pliszka | N: BIN | +23 | 5 | |
6 | 10-oNS | Paweł Niedzielski-Jerzy Olczyk | N: STARKA PAB | +22 | 6 | |
7 | 6-zNS | Alicja Myśliwiec-Arkadiusz Poziemski | S: OBJECTIVITY | +21 | 7 | |
8 | 5-oEW | Patryk Kuczera-Dyga-Marek Skulimowski | S: BUKS | +20 | 8 | |
9 | 3-zEW | Krzysztof Czul-Janusz Wesołowski | S: SKOBUD | +17 | 9 | |
10 | 12-zEW | Ryszard Sawicki-Paweł Sosnowski | N: KS KM IMPORT JAGIELLON | +16 | 10 | |
11 | 13-oNS | Łukasz Gaweł-Adam Waszkiewicz | N: ERBUD SA KS AZS | +15 | 11 | |
14-zNS | Andrzej Wasylko-Piotr Wasylko | N: FIORI GIFTS GCKi | +15 | 12 | ||
4-zEW | Jarosław Kaczorowski-Bartosz Matras | S: CHEMIK | +15 | |||
14 | 9-zNS | Marcin Dobrowolski-Anna Maduzia | N: PAB Szczecinek | +12 | ||
16-zNS | Maria Niklaus-Adam Pigulski | N: EKO-TECH JANTAR | +12 | |||
5-zEW | Dariusz Kowalski-Tomasz Sielicki | S: BRIDGE24 | +12 | |||
17 | 16-oEW | Jerzy Masłoń-Tomasz Woźniak | N: EKO-TECH JANTAR | +11 | ||
17-oNS | Ireneusz Grynczewski-Dariusz Zembrzuski | N: AUTOSTRADA EKSPLOATACJ | +11 | |||
19 | 9-oNS | Marek Barylewski-Radosław Szczepański | N: ESKOM IT | +10 | ||
17-zEW | Henryk Brodawski-Sylwester Młynarczuk | N: AUTOSTRADA EKSPLOATACJ | +10 | |||
6-oNS | Grzegorz Gawron-Jakub Kowal | S: Piast | +10 | |||
22 | 14-oEW | Lena Leszczyńska-Paweł Woźnicki | N: FIORI GIFTS GCKi | +9 | ||
10-zNS | Stanisław Szuba-Marian Szymonowicz | N: TURBO FLY-BACK | +9 | |||
24 | 3-oNS | Jarosław Jurkiewicz-Adam Krysa | S: SKOBUD | +7 | ||
2-zNS | Krystian Dowolski-Maciej Grabiec | S: TAKA SOBIE | +7 | |||
26 | 1-oEW | Grzegorz Lewaciak-Marek Tyran | S: INWIT | +6 | ||
4-oNS | Jakub Jagodziński-Józef Myć | S: CHEMIK | +6 | |||
12-oNS | Waldemar Kożuchowski-Przemysław Maliszewski | N: KS KM IMPORT JAGIELLON | +6 | |||
11-zNS | Andrzej Aleksandrzak-Artur Wójcik | N: UKB KLEKS | +6 | |||
30 | 15-zNS | Kazimierz Omernik-Wacław Wejknis | N: GTB ANDRZEJKI | +5 | ||
1-zNS | Zdzisław Beling-Janusz Makaruk | S: INWIT | +5 | |||
32 | 7-zEW | Leszek Niemiec-Andrzej Piecuch | S: SILESIA | +2 | ||
33 | 13-zNS | Cezary Mroczek-Andrzej Pękala | N: STRACHOTA KS AZS | +1 | ||
7-oEW | Adam Krysiak-Sylwester Sokół | S: LASER | +1 | |||
35 | 7-oNS | Ireneusz Kowalczyk-Tomasz Wiśniewski | S: SILESIA | -1 | ||
13-zEW | Mirosław Fechner-Marek Woźniak | N: ERBUD SA KS AZS | -1 | |||
37 | 7-zNS | Andrzej Kozikowski-Aleksander Zatke | S: LASER | -2 | ||
38 | 15-zEW | Andrzej Grela-Jarosław Łakomy | N: BIN | -5 | ||
1-zEW | Roman Opaliński-Adam Żarnowski | S: ELEKTROMONTAŻ | -5 | |||
40 | 4-oEW | Mateusz Stępiński-Aleksander Krych | S: ZweryfikujFirmę | -6 | ||
1-oNS | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | S: ELEKTROMONTAŻ | -6 | |||
12-oEW | Mariusz Ilnicki-Przemysław Saliński | N: INVENIO SZLEM | -6 | |||
11-zEW | Marek Skotniczny-Waldemar Szelka | N: SYNIS | -6 | |||
44 | 3-oEW | Dariusz Kozłowski-Andrzej Sulima | S: VĘGORIA | -7 | ||
2-zEW | Sławomir Kowalczyk-Marek Pawlik | S: MOKOTÓW | -7 | |||
46 | 10-zEW | Janusz Kościelny-Przemysław Machowczyk | N: STARKA PAB | -9 | ||
14-oNS | Jakub Wojcieszek-Marta Wójcik | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.P | -9 | |||
48 | 17-zNS | Wojciech Bondarewicz-Tadeusz Kaczanowski | N: AD | -10 | ||
6-oEW | Ryszard Rosikiewicz-Oskar Tokarczuk | S: OBJECTIVITY | -10 | |||
9-oEW | Anna Kręglewska-Wnuk-Tomasz Wnuk | N: PAB Szczecinek | -10 | |||
51 | 16-oNS | Robert Biel-Aleksander Kud | N: AZS UZ | -11 | ||
17-oEW | Piotr Kulesza-Ryszard Pałasz | N: AD | -11 | |||
53 | 16-zEW | Maciej Fularz-Andrzej Łagosz | N: AZS UZ | -12 | ||
5-zNS | Tomasz Bednarek-Andrzej Hermansdorfer | S: BUKS | -12 | |||
9-zEW | Arkadiusz Majcher-Paweł Sankowski | N: ESKOM IT | -12 | |||
56 | 13-oEW | Adam Marcinowski-Małgorzata Turska-Marcinowska | N: STRACHOTA KS AZS | -15 | ||
14-zEW | Jarosław Ostrowski-Ilya Shpuntou | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.P | -15 | |||
4-zNS | Karol Gałązka-Zuzanna Moszczyńska | S: ZweryfikujFirmę | -15 | |||
59 | 12-zNS | Piotr Klubiński-Aleksander Poznysz | N: INVENIO SZLEM | -16 | ||
60 | 3-zNS | Grzegorz Deptuła-Tomasz Kuś | S: VĘGORIA | -17 | ||
61 | 5-oNS | Bartosz Chmurski-Anna Sarniak | S: BRIDGE24 | -20 | ||
62 | 6-zEW | Maciej Janeczko-Grzegorz Plewniak | S: Piast | -21 | ||
63 | 10-oEW | Piotr Dobryszycki-Franciszek Zarzecki | N: TURBO FLY-BACK | -22 | ||
64 | 15-oEW | Ireneusz Dzikowski-Krzysztof Żak | N: GTB ANDRZEJKI | -23 | ||
65 | 8-zEW | Krzysztof Kleinrok-Andrzej Lubojemski | S: CZARNA PAPUGA | -24 | ||
66 | 2-oEW | Jerzy Boczar-Maria Boczar | S: TAKA SOBIE | -25 | ||
67 | 11-oNS | Andrzej Jurkiewicz-Artur Pomarański | N: SYNIS | -32 | ||
68 | 8-oNS | Marek Atalski-Bogdan Palikot | S: CZARNA PAPUGA | -38 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |