BUTLER, RUNDA 8 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 2-oEW | Tadeusz Filaber-Maciej Modrzejewski | S: MOKOTÓW | +45 | 1 | |
2 | 16-zEW | Marek Bałdysz-Samuel Bałdysz | N: TURBO FLY-BACK | +44 | 2 | |
3-oNS | Zuzanna Moszczyńska-Edward Sucharda | S: ZweryfikujFirmę | +44 | 3 | ||
4 | 13-oEW | Jarosław Ostrowski-Jakub Wojcieszek | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.P | +43 | 4 | |
5 | 11-zEW | Kazimierz Omernik-Wacław Wejknis | N: GTB ANDRZEJKI | +35 | 5 | |
6 | 9-zNS | Jacek Ciechomski-Arkadiusz Majcher | N: ESKOM IT | +31 | 6 | |
7 | 8-oNS | Jacek Szczerbowski-Ryszard Zwolak | S: KONSTANTA | +28 | 7 | |
8 | 17-zEW | Ewa Rodziewicz-Bielewicz-Olgierd Rodziewicz-Bielewicz | N: PAB Szczecinek | +27 | 8 | |
9 | 2-zEW | Marcin Bartoszewski-Grzegorz Deptuła | S: VĘGORIA | +25 | 9 | |
6-zNS | Ireneusz Kowalczyk-Tomasz Wiśniewski | S: SILESIA | +25 | 10 | ||
11 | 5-oEW | Bartosz Chmurski-Tomasz Sielicki | S: BRIDGE24 | +24 | 11 | |
4-oNS | Patryk Kuczera-Dyga-Marek Skulimowski | S: BUKS | +24 | 12 | ||
13 | 11-oNS | Andrzej Fronczak-Krzysztof Sikorski | N: GTB ANDRZEJKI | +23 | ||
14-oNS | Piotr Klubiński-Aleksander Poznysz | N: INVENIO SZLEM | +23 | |||
15 | 4-zEW | Tomasz Bednarek-Andrzej Hermansdorfer | S: BUKS | +22 | ||
16 | 7-zNS | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | S: Piast | +19 | ||
6-oNS | Ryszard Rosikiewicz-Bartosz Bunar | S: OBJECTIVITY | +19 | |||
18 | 15-zEW | Andrzej Aleksandrzak-Artur Wójcik | N: UKB KLEKS | +17 | ||
19 | 1-zNS | Roman Opaliński-Adam Żarnowski | S: ELEKTROMONTAŻ | +15 | ||
20 | 9-oEW | Marek Barylewski-Radosław Szczepański | N: ESKOM IT | +14 | ||
21 | 15-oEW | Ireneusz Jarosz-Robert Włodkowski | N: KS KM IMPORT JAGIELLON | +13 | ||
17-oEW | Marcin Pędziński-Sławomir Piechocki | N: STARKA PAB | +13 | |||
7-oEW | Maciej Janeczko-Grzegorz Plewniak | S: Piast | +13 | |||
24 | 12-oEW | Mariusz Grabowski-Bohdan Pliszka | N: BIN | +9 | ||
25 | 3-zNS | Jarosław Jurkiewicz-Adam Krysa | S: SKOBUD | +7 | ||
10-oNS | Maria Niklaus-Adam Pigulski | N: EKO-TECH JANTAR | +7 | |||
27 | 1-oEW | Andrzej Szepczyński-Tomasz Twaróg | S: ELEKTROMONTAŻ | +6 | ||
12-zNS | Andrzej Grela-Jarosław Łakomy | N: BIN | +6 | |||
29 | 5-zEW | Zdzisław Beling-Janusz Makaruk | S: INWIT | +5 | ||
8-zNS | Robert Barankiewicz-Andrzej Kozikowski | S: LASER | +5 | |||
31 | 14-zEW | Mariusz Ilnicki-Przemysław Saliński | N: INVENIO SZLEM | +4 | ||
32 | 16-oEW | Andrzej Jurkiewicz-Artur Pomarański | N: SYNIS | +3 | ||
33 | 13-zEW | Remigiusz Kaźmierczak-Tomasz Klimczak | N: STRACHOTA KS AZS | +2 | ||
10-zNS | Henryk Brodawski-Sylwester Młynarczuk | N: AUTOSTRADA EKSPLOATACJ | +2 | |||
35 | 10-zEW | Andrzej Wilemski-Tomasz Woźniak | N: EKO-TECH JANTAR | -2 | ||
13-zNS | Paweł Małecki-Ilya Shpuntou | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.P | -2 | |||
37 | 16-oNS | Piotr Dobryszycki-Franciszek Zarzecki | N: TURBO FLY-BACK | -3 | ||
38 | 14-zNS | Mirosław Fechner-Adam Waszkiewicz | N: ERBUD SA KS AZS | -4 | ||
39 | 5-zNS | Danuta Kazmucha-Anna Sarniak | S: BRIDGE24 | -5 | ||
8-zEW | Grzegorz Superson-Vasil Valchev | S: KONSTANTA | -5 | |||
41 | 12-zEW | Grażyna Busse-Piotr Busse | N: FIORI GIFTS GCKi | -6 | ||
1-oNS | Jerzy Boczar-Maria Boczar | S: TAKA SOBIE | -6 | |||
43 | 3-zEW | Karol Gałązka-Igor Łosiewicz | S: ZweryfikujFirmę | -7 | ||
10-oEW | Zdzisław Kowalewski-Witalis Talar | N: AUTOSTRADA EKSPLOATACJ | -7 | |||
45 | 12-oNS | Andrzej Wasylko-Piotr Wasylko | N: FIORI GIFTS GCKi | -9 | ||
46 | 17-oNS | Anna Kręglewska-Wnuk-Tomasz Wnuk | N: PAB Szczecinek | -13 | ||
15-oNS | Karol Filipowicz-Jan Sucharkiewicz | N: UKB KLEKS | -13 | |||
7-oNS | Marek Atalski-Bogdan Palikot | S: CZARNA PAPUGA | -13 | |||
49 | 9-oNS | Wojciech Bondarewicz-Tadeusz Kaczanowski | N: AD | -14 | ||
50 | 1-zEW | Hubert Urban-Maja Żabierek | S: TAKA SOBIE | -15 | ||
51 | 15-zNS | Tadeusz Janczurewicz-Piotr Kozicki | N: KS KM IMPORT JAGIELLON | -17 | ||
52 | 6-oEW | Zbigniew Mącior-Andrzej Szymczak | S: SILESIA | -19 | ||
7-zEW | Krzysztof Kleinrok-Andrzej Lubojemski | S: CZARNA PAPUGA | -19 | |||
54 | 4-zNS | Jarosław Kaczorowski-Bartosz Matras | S: CHEMIK | -22 | ||
55 | 14-oEW | Łukasz Gaweł-Bernard Jadczak | N: ERBUD SA KS AZS | -23 | ||
11-oEW | Maciej Fularz-Andrzej Łagosz | N: AZS UZ | -23 | |||
57 | 5-oNS | Grzegorz Lewaciak-Marek Tyran | S: INWIT | -24 | ||
4-oEW | Grzegorz Kułak-Elżbieta Waniurska | S: CHEMIK | -24 | |||
59 | 2-zNS | Sławomir Kowalczyk-Marek Pawlik | S: MOKOTÓW | -25 | ||
6-zEW | Arkadiusz Poziemski-Maciej Racewicz | S: OBJECTIVITY | -25 | |||
61 | 17-zNS | Janusz Kościelny-Przemysław Machowczyk | N: STARKA PAB | -27 | ||
62 | 8-oEW | Adam Krysiak-Sylwester Sokół | S: LASER | -28 | ||
63 | 9-zEW | Piotr Kulesza-Ryszard Pałasz | N: AD | -31 | ||
64 | 11-zNS | Robert Biel-Przemysław Błaszczyk | N: AZS UZ | -35 | ||
65 | 13-oNS | Adam Marcinowski-Małgorzata Turska-Marcinowska | N: STRACHOTA KS AZS | -43 | ||
66 | 16-zNS | Marek Skotniczny-Waldemar Szelka | N: SYNIS | -44 | ||
3-oEW | Krzysztof Czul-Janusz Wesołowski | S: SKOBUD | -44 | |||
68 | 2-oNS | Radosław Kozłowski-Tomasz Kuś | S: VĘGORIA | -45 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |