BUTLER, RUNDA 13 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 7-zEW | Maciej Janeczko-Grzegorz Plewniak | S: Piast | +47 | 13 | |
2 | 9-oNS | Jacek Ciechomski-Paweł Sankowski | N: ESKOM IT | +38 | 14 | |
2-zEW | Jarosław Jurkiewicz-Adam Krysa | S: SKOBUD | +38 | 15 | ||
4 | 16-oEW | Marcin Dobrowolski-Anna Maduzia | N: PAB Szczecinek | +36 | 16 | |
5 | 16-zEW | Mariusz Ilnicki-Piotr Klubiński | N: INVENIO SZLEM | +35 | 17 | |
6 | 11-zEW | Tadeusz Kaczanowski-Piotr Kulesza | N: AD | +29 | 18 | |
7 | 3-zNS | Andrzej Kokoryka-Tomasz Raczkiewicz | S: CHEMIK | +28 | 19 | |
8 | 17-oNS | Karol Filipowicz-Jan Sucharkiewicz | N: UKB KLEKS | +27 | 20 | |
15-oEW | Janusz Kościelny-Przemysław Machowczyk | N: STARKA PAB | +27 | 21 | ||
10 | 10-zEW | Henryk Brodawski-Sylwester Młynarczuk | N: AUTOSTRADA EKSPLOATACJ | +25 | 22 | |
11 | 12-zNS | Łukasz Gaweł-Michał Wittenbeck | N: ERBUD SA KS AZS | +23 | 23 | |
12 | 13-zEW | Andrzej Fronczak-Krzysztof Sikorski | N: GTB ANDRZEJKI | +19 | 24 | |
13 | 7-oEW | Patryk Kuczera-Dyga-Marek Skulimowski | S: BUKS | +17 | ||
14 | 4-oEW | Maciej Grabiec-Hubert Urban | S: TAKA SOBIE | +16 | ||
15 | 11-oNS | Wojciech Bondarewicz-Marek Wawrzyniak | N: AD | +15 | ||
16 | 10-oNS | Ireneusz Grynczewski-Dariusz Zembrzuski | N: AUTOSTRADA EKSPLOATACJ | +13 | ||
17 | 1-zEW | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | S: ELEKTROMONTAŻ | +12 | ||
1-oEW | Dariusz Kowalski-Tomasz Sielicki | S: BRIDGE24 | +12 | |||
19 | 14-zEW | Grażyna Busse-Piotr Busse | N: FIORI GIFTS GCKi | +10 | ||
20 | 9-zNS | Robert Biel-Aleksander Kud | N: AZS UZ | +9 | ||
21 | 17-zNS | Marcin Baj-Tomasz Koźlecki | N: TURBO FLY-BACK | +6 | ||
8-zEW | Robert Barankiewicz-Tomasz Modrzejewski | S: LASER | +6 | |||
15-zEW | Adam Marcinowski-Małgorzata Turska-Marcinowska | N: STRACHOTA KS AZS | +6 | |||
24 | 13-oEW | Ryszard Sawicki-Paweł Sosnowski | N: KS KM IMPORT JAGIELLON | +5 | ||
12-oNS | Roch Rupniewski-Andrzej Wilemski | N: EKO-TECH JANTAR | +5 | |||
5-oEW | Radosław Kozłowski-Henryk Łakomski | S: VĘGORIA | +5 | |||
14-oNS | Andrzej Wasylko-Piotr Wasylko | N: FIORI GIFTS GCKi | +5 | |||
28 | 4-zEW | Jarosław Stach-Rafał Wolański | S: KONSTANTA | +4 | ||
2-oEW | Ryszard Rosikiewicz-Aleks Bukat | S: OBJECTIVITY | +4 | |||
30 | 3-oEW | Cezary Komajda-Grzegorz Kułak | S: CHEMIK | +3 | ||
8-oEW | Grzegorz Lewaciak-Marek Tyran | S: INWIT | +3 | |||
32 | 5-zNS | Marcin Bartoszewski-Dariusz Kozłowski | S: VĘGORIA | +2 | ||
33 | 6-zEW | Zbigniew Mącior-Andrzej Szymczak | S: SILESIA | +1 | ||
6-oEW | Igor Łosiewicz-Edward Sucharda | S: ZweryfikujFirmę | +1 | |||
35 | 6-zNS | Zuzanna Moszczyńska-Artur Wasiak | S: ZweryfikujFirmę | -1 | ||
6-oNS | Ireneusz Kowalczyk-Tomasz Wiśniewski | S: SILESIA | -1 | |||
37 | 5-zEW | Krzysztof Kleinrok-Andrzej Lubojemski | S: CZARNA PAPUGA | -2 | ||
38 | 3-oNS | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | S: MOKOTÓW | -3 | ||
8-oNS | Tomasz Krym-Adam Krysiak | S: LASER | -3 | |||
40 | 2-oNS | Krzysztof Czul-Janusz Wesołowski | S: SKOBUD | -4 | ||
4-zNS | Jerzy Boczar-Maciej Boczar | S: TAKA SOBIE | -4 | |||
42 | 5-oNS | Marek Atalski-Bogdan Palikot | S: CZARNA PAPUGA | -5 | ||
13-oNS | Ireneusz Dzikowski-Jacek Sikora | N: GTB ANDRZEJKI | -5 | |||
14-oEW | Andrzej Jurkiewicz-Artur Pomarański | N: SYNIS | -5 | |||
12-oEW | Mirosław Fechner-Bernard Jadczak | N: ERBUD SA KS AZS | -5 | |||
46 | 17-zEW | Andrzej Jeleniewski-Marek Markowski | N: UKB KLEKS | -6 | ||
15-zNS | Paweł Gruszczyński-Sławomir Piechocki | N: STARKA PAB | -6 | |||
8-zNS | Zdzisław Beling-Janusz Makaruk | S: INWIT | -6 | |||
49 | 9-zEW | Arkadiusz Majcher-Tomasz Winciorek | N: ESKOM IT | -9 | ||
50 | 14-zNS | Roman Grzelak-Waldemar Szelka | N: SYNIS | -10 | ||
51 | 1-zNS | Bartosz Chmurski-Danuta Kazmucha | S: BRIDGE24 | -12 | ||
1-oNS | Andrzej Szepczyński-Tomasz Twaróg | S: ELEKTROMONTAŻ | -12 | |||
53 | 10-oEW | Andrzej Grela-Jarosław Łakomy | N: BIN | -13 | ||
54 | 11-oEW | Paweł Jassem-Tomasz Jochymski | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.P | -15 | ||
55 | 4-oNS | Grzegorz Superson-Vasil Valchev | S: KONSTANTA | -16 | ||
56 | 7-oNS | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | S: Piast | -17 | ||
57 | 13-zNS | Waldemar Kożuchowski-Przemysław Maliszewski | N: KS KM IMPORT JAGIELLON | -19 | ||
58 | 12-zEW | Maria Niklaus-Adam Pigulski | N: EKO-TECH JANTAR | -23 | ||
59 | 10-zNS | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | N: BIN | -25 | ||
60 | 15-oNS | Remigiusz Kaźmierczak-Tomasz Klimczak | N: STRACHOTA KS AZS | -27 | ||
17-oEW | Marek Bałdysz-Samuel Bałdysz | N: TURBO FLY-BACK | -27 | |||
62 | 3-zEW | Waldemar Burakowski-Marek Pawlik | S: MOKOTÓW | -28 | ||
63 | 11-zNS | Paweł Małecki-Ilya Shpuntou | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.P | -29 | ||
64 | 16-zNS | Ewa Rodziewicz-Bielewicz-Olgierd Rodziewicz-Bielewicz | N: PAB Szczecinek | -35 | ||
65 | 16-oNS | Marek Rajca-Przemysław Saliński | N: INVENIO SZLEM | -36 | ||
66 | 2-zNS | Alicja Myśliwiec-Arkadiusz Poziemski | S: OBJECTIVITY | -38 | ||
9-oEW | Przemysław Błaszczyk-Piotr Korecki | N: AZS UZ | -38 | |||
68 | 7-zNS | Krzysztof Śliwoń-Piotr Matkowski | S: BUKS | -47 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |