BUTLER, RUNDA 13 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 16-oEW | Anna Kręglewska-Wnuk-Tomasz Wnuk | N: PAB Szczecinek | +36 | 1 | |
2 | 4-zEW | Marek Blat-Jerzy Skwark | S: KONSTANTA | +32 | 2 | |
3 | 15-oEW | Janusz Kościelny-Przemysław Machowczyk | N: STARKA PAB | +26 | 3 | |
4 | 7-zEW | Maciej Janeczko-Grzegorz Plewniak | S: Piast | +22 | 4 | |
5 | 3-zNS | Jarosław Kaczorowski-Bartosz Matras | S: CHEMIK | +21 | 5 | |
6 | 14-zNS | Roman Grzelak-Waldemar Szelka | N: SYNIS | +20 | 6 | |
7 | 1-zNS | Danuta Kazmucha-Anna Sarniak | S: BRIDGE24 | +18 | 7 | |
1-oNS | Roman Opaliński-Jakub Zawada | S: ELEKTROMONTAŻ | +18 | 8 | ||
10-zEW | Henryk Brodawski-Sylwester Młynarczuk | N: AUTOSTRADA EKSPLOATACJ | +18 | 9 | ||
10 | 3-oEW | Cezary Komajda-Grzegorz Kułak | S: CHEMIK | +17 | 10 | |
10-oEW | Mariusz Grabowski-Bohdan Pliszka | N: BIN | +17 | 11 | ||
12 | 8-oNS | Andrzej Kozikowski-Aleksander Zatke | S: LASER | +16 | 12 | |
13 | 12-oNS | Jerzy Masłoń-Tomasz Woźniak | N: EKO-TECH JANTAR | +14 | ||
14 | 2-zNS | Alicja Myśliwiec-Aleks Bukat | S: OBJECTIVITY | +10 | ||
15 | 13-oEW | Ireneusz Jarosz-Robert Włodkowski | N: KS KM IMPORT JAGIELLON | +9 | ||
17-oEW | Stanisław Szuba-Marian Szymonowicz | N: TURBO FLY-BACK | +9 | |||
5-oNS | Marek Atalski-Bogdan Palikot | S: CZARNA PAPUGA | +9 | |||
18 | 13-zNS | Tadeusz Janczurewicz-Piotr Kozicki | N: KS KM IMPORT JAGIELLON | +8 | ||
19 | 17-zEW | Andrzej Jeleniewski-Marek Markowski | N: UKB KLEKS | +6 | ||
4-oEW | Maciej Grabiec-Hubert Urban | S: TAKA SOBIE | +6 | |||
21 | 12-zEW | Maria Niklaus-Adam Pigulski | N: EKO-TECH JANTAR | +5 | ||
22 | 15-zEW | Adam Marcinowski-Małgorzata Turska-Marcinowska | N: STRACHOTA KS AZS | +4 | ||
11-zNS | Tomasz Jochymski-Ilya Shpuntou | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.P | +4 | |||
5-zEW | Krzysztof Kleinrok-Andrzej Lubojemski | S: CZARNA PAPUGA | +4 | |||
9-oNS | Jacek Ciechomski-Paweł Sankowski | N: ESKOM IT | +4 | |||
16-zNS | Ewa Rodziewicz-Bielewicz-Olgierd Rodziewicz-Bielewicz | N: PAB Szczecinek | +4 | |||
27 | 6-oNS | Ireneusz Kowalczyk-Tomasz Wiśniewski | S: SILESIA | +3 | ||
2-oEW | Tomasz Klukowski-Arkadiusz Poziemski | S: OBJECTIVITY | +3 | |||
14-oNS | Andrzej Wasylko-Piotr Wasylko | N: FIORI GIFTS GCKi | +3 | |||
30 | 9-zNS | Robert Biel-Aleksander Kud | N: AZS UZ | +2 | ||
31 | 7-oNS | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | S: Piast | +1 | ||
6-zNS | Zuzanna Moszczyńska-Artur Wasiak | S: ZweryfikujFirmę | +1 | |||
8-zNS | Zdzisław Beling-Janusz Makaruk | S: INWIT | +1 | |||
11-oNS | Marek Wawrzyniak-Andrzej Wielowieyski | N: AD | +1 | |||
35 | 11-oEW | Paweł Małecki-Bartosz Stępień | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.P | -1 | ||
7-oEW | Patryk Kuczera-Dyga-Marek Skulimowski | S: BUKS | -1 | |||
6-zEW | Zbigniew Guła-Michał Błach | S: SILESIA | -1 | |||
8-zEW | Robert Barankiewicz-Tomasz Modrzejewski | S: LASER | -1 | |||
39 | 9-zEW | Marek Barylewski-Radosław Szczepański | N: ESKOM IT | -2 | ||
40 | 2-oNS | Jacek Czaykowski-Stefan Skowron | S: SKOBUD | -3 | ||
6-oEW | Karol Gałązka-Mateusz Stępiński | S: ZweryfikujFirmę | -3 | |||
14-oEW | Andrzej Jurkiewicz-Artur Pomarański | N: SYNIS | -3 | |||
43 | 11-zEW | Wojciech Bondarewicz-Tadeusz Kaczanowski | N: AD | -4 | ||
5-zNS | Marcin Bartoszewski-Tomasz Kuś | S: VĘGORIA | -4 | |||
9-oEW | Przemysław Błaszczyk-Piotr Korecki | N: AZS UZ | -4 | |||
16-zEW | Marek Rajca-Przemysław Saliński | N: INVENIO SZLEM | -4 | |||
15-zNS | Paweł Niedzielski-Jerzy Olczyk | N: STARKA PAB | -4 | |||
48 | 12-zNS | Łukasz Gaweł-Michał Wittenbeck | N: ERBUD SA KS AZS | -5 | ||
49 | 17-zNS | Marcin Baj-Tomasz Koźlecki | N: TURBO FLY-BACK | -6 | ||
4-oNS | Grzegorz Superson-Vasil Valchev | S: KONSTANTA | -6 | |||
51 | 13-zEW | Kazimierz Omernik-Wacław Wejknis | N: GTB ANDRZEJKI | -8 | ||
52 | 17-oNS | Karol Filipowicz-Jan Sucharkiewicz | N: UKB KLEKS | -9 | ||
13-oNS | Sławomir Henclik-Andrzej Zaleski | N: GTB ANDRZEJKI | -9 | |||
5-oEW | Dariusz Kozłowski-Henryk Łakomski | S: VĘGORIA | -9 | |||
55 | 2-zEW | Jarosław Jurkiewicz-Adam Krysa | S: SKOBUD | -10 | ||
56 | 12-oEW | Mirosław Fechner-Przemysław Kubicki | N: ERBUD SA KS AZS | -14 | ||
57 | 8-oEW | Krzysztof Łukaszewicz-Piotr Żak | S: INWIT | -16 | ||
58 | 10-oNS | Zdzisław Kowalewski-Witalis Talar | N: AUTOSTRADA EKSPLOATACJ | -17 | ||
3-oNS | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | S: MOKOTÓW | -17 | |||
60 | 1-oEW | Bartosz Chmurski-Tomasz Sielicki | S: BRIDGE24 | -18 | ||
1-zEW | Andrzej Szepczyński-Tomasz Twaróg | S: ELEKTROMONTAŻ | -18 | |||
10-zNS | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | N: BIN | -18 | |||
63 | 14-zEW | Lena Leszczyńska-Paweł Woźnicki | N: FIORI GIFTS GCKi | -20 | ||
64 | 3-zEW | Tadeusz Filaber-Maciej Modrzejewski | S: MOKOTÓW | -21 | ||
65 | 7-zNS | Tomasz Bednarek-Andrzej Hermansdorfer | S: BUKS | -22 | ||
66 | 15-oNS | Remigiusz Kaźmierczak-Tomasz Klimczak | N: STRACHOTA KS AZS | -26 | ||
67 | 4-zNS | Jerzy Boczar-Maria Boczar | S: TAKA SOBIE | -32 | ||
68 | 16-oNS | Krzysztof Dziekański-Piotr Klubiński | N: INVENIO SZLEM | -36 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |