BUTLER, RUNDA 11 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 2-oNS | Tomasz Klukowski-Ryszard Rosikiewicz | S: OBJECTIVITY | +33 | 1 | |
2 | 16-oNS | Sławomir Henclik-Andrzej Zaleski | N: GTB ANDRZEJKI | +30 | 2 | |
3 | 7-oEW | Jakub Kowal-Marcin Krawczyk | S: Piast | +29 | 3 | |
4 | 8-zEW | Maciej Boczar-Maciej Grabiec | S: TAKA SOBIE | +24 | 4 | |
11-zNS | Marek Skotniczny-Marek Tekieli | N: SYNIS | +24 | 5 | ||
6 | 13-zEW | Henryk Brodawski-Sylwester Młynarczuk | N: AUTOSTRADA EKSPLOATACJ | +22 | 6 | |
7 | 12-zEW | Przemysław Błaszczyk-Piotr Korecki | N: AZS UZ | +20 | 7 | |
14-oEW | Piotr Dobryszycki-Franciszek Zarzecki | N: TURBO FLY-BACK | +20 | 8 | ||
9 | 10-zNS | Tadeusz Janczurewicz-Piotr Kozicki | N: KS KM IMPORT JAGIELLON | +19 | 9 | |
10 | 1-oNS | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | S: ELEKTROMONTAŻ | +18 | 10 | |
11 | 17-oNS | Lena Leszczyńska-Paweł Woźnicki | N: FIORI GIFTS GCKi | +17 | 11 | |
10-oNS | Paweł Jassem-Piotr Jassem | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.P | +17 | 12 | ||
13 | 7-zEW | Grzegorz Lewaciak-Marek Tyran | S: INWIT | +16 | ||
14 | 4-zEW | Marcin Bartoszewski-Dariusz Kozłowski | S: VĘGORIA | +15 | ||
11-oEW | Roman Grzelak-Waldemar Szelka | N: SYNIS | +15 | |||
9-oNS | Marek Barylewski-Jacek Ciechomski | N: ESKOM IT | +15 | |||
17 | 6-zNS | Zbigniew Guła-Michał Błach | S: SILESIA | +13 | ||
5-zNS | Krzysztof Kleinrok-Andrzej Lubojemski | S: CZARNA PAPUGA | +13 | |||
16-zNS | Marek Rajca-Przemysław Saliński | N: INVENIO SZLEM | +13 | |||
5-oNS | Mateusz Stępiński-Edward Sucharda | S: ZweryfikujFirmę | +13 | |||
13-oNS | Ireneusz Grynczewski-Dariusz Zembrzuski | N: AUTOSTRADA EKSPLOATACJ | +13 | |||
22 | 6-oNS | Marek Skulimowski-Krzysztof Śliwoń | S: BUKS | +12 | ||
23 | 2-zNS | Waldemar Burakowski-Marek Pawlik | S: MOKOTÓW | +10 | ||
24 | 3-oNS | Cezary Komajda-Grzegorz Kułak | S: CHEMIK | +9 | ||
3-zEW | Jarosław Kaczorowski-Bartosz Matras | S: CHEMIK | +9 | |||
15-oEW | Karol Filipowicz-Jan Sucharkiewicz | N: UKB KLEKS | +9 | |||
27 | 1-zEW | Roman Opaliński-Jakub Zawada | S: ELEKTROMONTAŻ | +7 | ||
28 | 8-oEW | Tomasz Krym-Adam Krysiak | S: LASER | +6 | ||
29 | 4-oEW | Jarosław Stach-Rafał Wolański | S: KONSTANTA | +5 | ||
30 | 12-oEW | Paweł Gruszczyński-Sławomir Piechocki | N: STARKA PAB | +4 | ||
31 | 17-zEW | Grażyna Busse-Piotr Busse | N: FIORI GIFTS GCKi | +2 | ||
32 | 15-zEW | Roch Rupniewski-Andrzej Wilemski | N: EKO-TECH JANTAR | +1 | ||
14-zNS | Marcin Baj-Tomasz Koźlecki | N: TURBO FLY-BACK | +1 | |||
9-zNS | Bernard Jadczak-Michał Robak | N: ERBUD SA KS AZS | +1 | |||
35 | 9-zEW | Arkadiusz Majcher-Tomasz Winciorek | N: ESKOM IT | -1 | ||
14-zEW | Marek Wawrzyniak-Andrzej Wielowieyski | N: AD | -1 | |||
15-zNS | Andrzej Jeleniewski-Artur Wójcik | N: UKB KLEKS | -1 | |||
38 | 17-zNS | Adam Marcinowski-Małgorzata Turska-Marcinowska | N: STRACHOTA KS AZS | -2 | ||
39 | 12-oNS | Robert Biel-Aleksander Kud | N: AZS UZ | -4 | ||
40 | 4-oNS | Radosław Kozłowski-Henryk Łakomski | S: VĘGORIA | -5 | ||
41 | 8-oNS | Jerzy Boczar-Maria Boczar | S: TAKA SOBIE | -6 | ||
42 | 1-zNS | Jacek Czaykowski-Stefan Skowron | S: SKOBUD | -7 | ||
43 | 15-oNS | Jerzy Masłoń-Tomasz Woźniak | N: EKO-TECH JANTAR | -9 | ||
3-zNS | Danuta Kazmucha-Anna Sarniak | S: BRIDGE24 | -9 | |||
3-oEW | Bartosz Chmurski-Dariusz Kowalski | S: BRIDGE24 | -9 | |||
46 | 2-zEW | Alicja Myśliwiec-Arkadiusz Poziemski | S: OBJECTIVITY | -10 | ||
47 | 6-oEW | Zbigniew Mącior-Andrzej Szymczak | S: SILESIA | -12 | ||
48 | 16-zEW | Kazimierz Omernik-Wacław Wejknis | N: GTB ANDRZEJKI | -13 | ||
5-zEW | Karol Gałązka-Igor Łosiewicz | S: ZweryfikujFirmę | -13 | |||
13-oEW | Anna Kręglewska-Wnuk-Tomasz Wnuk | N: PAB Szczecinek | -13 | |||
5-oEW | Marek Atalski-Bogdan Palikot | S: CZARNA PAPUGA | -13 | |||
6-zEW | Andrzej Hermansdorfer-Patryk Kuczera-Dyga | S: BUKS | -13 | |||
53 | 11-oNS | Mariusz Grabowski-Bohdan Pliszka | N: BIN | -15 | ||
9-oEW | Mirosław Fechner-Przemysław Kubicki | N: ERBUD SA KS AZS | -15 | |||
4-zNS | Marek Blat-Jerzy Skwark | S: KONSTANTA | -15 | |||
56 | 7-zNS | Maciej Janeczko-Grzegorz Plewniak | S: Piast | -16 | ||
57 | 17-oEW | Piotr Ratajski-Jacek Szwed | N: STRACHOTA KS AZS | -17 | ||
10-oEW | Ireneusz Jarosz-Robert Włodkowski | N: KS KM IMPORT JAGIELLON | -17 | |||
59 | 1-oEW | Jarosław Jurkiewicz-Adam Krysa | S: SKOBUD | -18 | ||
60 | 10-zEW | Paweł Małecki-Bartosz Stępień | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.P | -19 | ||
61 | 14-oNS | Piotr Kulesza-Ryszard Pałasz | N: AD | -20 | ||
12-zNS | Paweł Niedzielski-Jerzy Olczyk | N: STARKA PAB | -20 | |||
63 | 13-zNS | Marcin Dobrowolski-Anna Maduzia | N: PAB Szczecinek | -22 | ||
64 | 11-zEW | Alicja Krzemińska-Paweł Krzemiński | N: BIN | -24 | ||
8-zNS | Andrzej Kozikowski-Aleksander Zatke | S: LASER | -24 | |||
66 | 7-oNS | Zdzisław Beling-Janusz Makaruk | S: INWIT | -29 | ||
67 | 16-oEW | Mariusz Ilnicki-Piotr Klubiński | N: INVENIO SZLEM | -30 | ||
68 | 2-oEW | Tadeusz Filaber-Maciej Modrzejewski | S: MOKOTÓW | -33 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |