BUTLER, RUNDA 10 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 4-oNS | Radosław Kozłowski-Andrzej Sulima | S: VĘGORIA | +41 | 1 | |
2 | 14-zNS | Marcin Dobrowolski-Anna Maduzia | N: PAB Szczecinek | +37 | 2 | |
3 | 5-zEW | Igor Łosiewicz-Edward Sucharda | S: ZweryfikujFirmę | +35 | 3 | |
4 | 11-oNS | Przemysław Błaszczyk-Piotr Korecki | N: AZS UZ | +33 | 4 | |
5 | 16-oNS | Grażyna Busse-Piotr Busse | N: FIORI GIFTS GCKi | +32 | 5 | |
6-oEW | Oskar Tokarczuk-Bartosz Bunar | S: OBJECTIVITY | +32 | 6 | ||
7 | 12-zEW | Henryk Brodawski-Sylwester Młynarczuk | N: AUTOSTRADA EKSPLOATACJ | +25 | 7 | |
8 | 16-zNS | Andrzej Aleksandrzak-Artur Wójcik | N: UKB KLEKS | +24 | 8 | |
9 | 1-zNS | Andrzej Szepczyński-Tomasz Twaróg | S: ELEKTROMONTAŻ | +23 | 9 | |
10 | 8-oNS | Ireneusz Kowalczyk-Tomasz Wiśniewski | S: SILESIA | +22 | 10 | |
11 | 13-oEW | Marcin Pędziński-Sławomir Piechocki | N: STARKA PAB | +18 | 11 | |
2-oEW | Tadeusz Filaber-Maciej Modrzejewski | S: MOKOTÓW | +18 | 12 | ||
13 | 8-zEW | Zbigniew Mącior-Andrzej Szymczak | S: SILESIA | +17 | ||
14 | 5-oEW | Danuta Kazmucha-Anna Sarniak | S: BRIDGE24 | +16 | ||
15 | 17-oEW | Mariusz Ilnicki-Przemysław Saliński | N: INVENIO SZLEM | +15 | ||
7-zEW | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | S: Piast | +15 | |||
17 | 10-zEW | Andrzej Grela-Jarosław Łakomy | N: BIN | +13 | ||
9-oEW | Jacek Ciechomski-Radosław Szczepański | N: ESKOM IT | +13 | |||
1-oNS | Kazimierz Lichawski-Krzysztof Śliwoń | S: BUKS | +13 | |||
20 | 10-oEW | Łukasz Gaweł-Bernard Jadczak | N: ERBUD SA KS AZS | +12 | ||
21 | 3-oNS | Maciej Boczar-Maciej Grabiec | S: TAKA SOBIE | +11 | ||
22 | 13-zNS | Paweł Niedzielski-Jerzy Olczyk | N: STARKA PAB | +10 | ||
6-zNS | Arkadiusz Poziemski-Maciej Racewicz | S: OBJECTIVITY | +10 | |||
24 | 15-oEW | Marek Bałdysz-Samuel Bałdysz | N: TURBO FLY-BACK | +9 | ||
25 | 12-oNS | Ireneusz Grynczewski-Dariusz Zembrzuski | N: AUTOSTRADA EKSPLOATACJ | +8 | ||
14-oEW | Anna Kręglewska-Wnuk-Tomasz Wnuk | N: PAB Szczecinek | +8 | |||
27 | 4-zEW | Marcin Bartoszewski-Grzegorz Deptuła | S: VĘGORIA | +6 | ||
3-zNS | Jarosław Jurkiewicz-Adam Krysa | S: SKOBUD | +6 | |||
29 | 2-zNS | Sławomir Kowalczyk-Marek Pawlik | S: MOKOTÓW | +4 | ||
30 | 15-zNS | Stanisław Szuba-Marian Szymonowicz | N: TURBO FLY-BACK | +3 | ||
11-zEW | Robert Biel-Aleksander Kud | N: AZS UZ | +3 | |||
9-zNS | Arkadiusz Majcher-Paweł Sankowski | N: ESKOM IT | +3 | |||
33 | 7-oNS | Maciej Janeczko-Grzegorz Plewniak | S: Piast | +1 | ||
17-zEW | Remigiusz Kaźmierczak-Tomasz Klimczak | N: STRACHOTA KS AZS | +1 | |||
35 | 17-zNS | Piotr Klubiński-Aleksander Poznysz | N: INVENIO SZLEM | -1 | ||
7-oEW | Jarosław Stach-Rafał Wolański | S: KONSTANTA | -1 | |||
37 | 9-zEW | Paweł Jassem-Jakub Wojcieszek | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.P | -3 | ||
11-zNS | Waldemar Kożuchowski-Przemysław Maliszewski | N: KS KM IMPORT JAGIELLON | -3 | |||
15-zEW | Andrzej Fronczak-Krzysztof Sikorski | N: GTB ANDRZEJKI | -3 | |||
40 | 2-zEW | Grzegorz Lewaciak-Marek Tyran | S: INWIT | -4 | ||
41 | 4-zNS | Grzegorz Kułak-Elżbieta Waniurska | S: CHEMIK | -6 | ||
3-zEW | Jerzy Boczar-Maria Boczar | S: TAKA SOBIE | -6 | |||
43 | 14-oNS | Jerzy Masłoń-Tomasz Woźniak | N: EKO-TECH JANTAR | -8 | ||
12-oEW | Andrzej Jurkiewicz-Artur Pomarański | N: SYNIS | -8 | |||
45 | 15-oNS | Kazimierz Omernik-Wacław Wejknis | N: GTB ANDRZEJKI | -9 | ||
46 | 6-zEW | Robert Barankiewicz-Adam Krysiak | S: LASER | -10 | ||
13-zEW | Tadeusz Kaczanowski-Andrzej Wielowieyski | N: AD | -10 | |||
48 | 3-oEW | Krzysztof Czul-Janusz Wesołowski | S: SKOBUD | -11 | ||
49 | 10-oNS | Mariusz Grabowski-Bohdan Pliszka | N: BIN | -12 | ||
50 | 10-zNS | Mirosław Fechner-Adam Waszkiewicz | N: ERBUD SA KS AZS | -13 | ||
1-oEW | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | S: ELEKTROMONTAŻ | -13 | |||
9-oNS | Jarosław Ostrowski-Ilya Shpuntou | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.P | -13 | |||
53 | 7-zNS | Jacek Szczerbowski-Ryszard Zwolak | S: KONSTANTA | -15 | ||
17-oNS | Piotr Ratajski-Jacek Szwed | N: STRACHOTA KS AZS | -15 | |||
55 | 5-oNS | Karol Gałązka-Aleksander Krych | S: ZweryfikujFirmę | -16 | ||
56 | 8-zNS | Krzysztof Kleinrok-Andrzej Lubojemski | S: CZARNA PAPUGA | -17 | ||
57 | 2-oNS | Krzysztof Łukaszewicz-Piotr Żak | S: INWIT | -18 | ||
13-oNS | Piotr Kulesza-Ryszard Pałasz | N: AD | -18 | |||
59 | 8-oEW | Marek Atalski-Bogdan Palikot | S: CZARNA PAPUGA | -22 | ||
60 | 1-zEW | Tomasz Bednarek-Andrzej Hermansdorfer | S: BUKS | -23 | ||
61 | 16-zEW | Andrzej Wasylko-Piotr Wasylko | N: FIORI GIFTS GCKi | -24 | ||
62 | 12-zNS | Marek Skotniczny-Waldemar Szelka | N: SYNIS | -25 | ||
63 | 14-zEW | Maria Niklaus-Adam Pigulski | N: EKO-TECH JANTAR | -31 | ||
64 | 16-oEW | Andrzej Jeleniewski-Marek Markowski | N: UKB KLEKS | -32 | ||
6-oNS | Andrzej Kozikowski-Aleksander Zatke | S: LASER | -32 | |||
66 | 11-oEW | Ryszard Sawicki-Paweł Sosnowski | N: KS KM IMPORT JAGIELLON | -33 | ||
67 | 5-zNS | Dariusz Kowalski-Tomasz Sielicki | S: BRIDGE24 | -35 | ||
68 | 4-oEW | Jakub Jagodziński-Józef Myć | S: CHEMIK | -41 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |