INDYWIDUALNA KLASYFIKACJA BUTLERA ZNORMALIZOWANEGO

Butler znormalizowany w każdym segmencie wyliczany jest przez dodanie 50.0% średniego nieznormalizowanego wyniku na rozdanie przeciwników do własnego nieznormalizowanego wyniku pary na rozdanie.

Powyżej 24 IMP na segment, zalicza się jedynie 25.0% wyniku.

Wszystkie segmenty są brane pod uwagę przy wyliczaniu średniego wyniku przeciwników, wyniki ulegają więc zmianie z każdym rozegranym segmentem.

 
miejsce   team imp/rzd roz-
dania
1-1 1-2 2-1 2-2 3-1 3-2 4-1 4-2 5-1 5-2
1 Grzegorz Dembiński NW: KTB Konin 1.49 72 +16.72 +14.83   +15.02 +20.11     +12.99 +27.74  
Andrzej Syrek NW: KTB Konin 1.49 72 +16.72 +14.83   +15.02 +20.11     +12.99 +27.74  
3 Stanisław Fangor SW: LIBERTY DDK II 1.28 24                 +20.30 +10.30
Jerzy Radomski SW: LIBERTY DDK II 1.28 24                 +20.30 +10.30
5 Bartosz Matras S: CHEMIK 1.24 48 +19.07 +15.07 +5.33 +19.86            
6 Łukasz Frąckowiak NW: Instalko SBS 1 Międzyrzec 1.23 24         +6.36 +23.11        
7 Mariusz Krakowiak NW: Tenispoint Chemik Bydgosz 1.20 72       +7.27 +21.89 +25.64 +21.35 -7.29 +17.62  
8 Jarosław Gąsiorowski SE: PKB Wtórmex 1.14 72   +15.71 +18.77   +26.73   +0.11   +10.29 +10.29
Jacek Szkup SE: PKB Wtórmex 1.14 72   +15.71 +18.77   +26.73   +0.11   +10.29 +10.29
10 Tomasz Krym SW: Laser DeLux 1.06 72 +2.25 +13.25   +9.92 +22.70   +11.50 +16.50    
Adam Krysiak SW: Laser DeLux 1.06 72 +2.25 +13.25   +9.92 +22.70   +11.50 +16.50    
12 Tomasz Kuś SW: LIBERTY DDK II 1.01 48     +8.64 +19.64         +15.19 +5.19
13 Paweł Sankowski NE: ESKOM IT Warszawa 1.00 48     +2.54 +28.54     +2.36     +14.59
14 Patryk Kuczera-Dyga S: BUKS 0.99 48   +23.42 -1.06 +20.94 +4.26          
15 Dariusz Kępa SE: OGNISKO TKKF CHEMIK 0.98 36               +23.71 -5.70 +17.30
Janusz Kucharski SE: OGNISKO TKKF CHEMIK 0.98 36               +23.71 -5.70 +17.30
17 Przemysław Bednarski NE: ETB Ełk 0.96 96 -8.82 +25.68   +24.54 +8.40 +15.40 -6.22 +12.78   +20.07
18 Arkadiusz Majcher NE: ESKOM IT Warszawa 0.94 120 +10.81 +26.31 +2.54 +28.54 +21.15 -8.85 +6.05 +14.05 -2.41 +14.59
19 Tadeusz Nędzi SW: LIBERTY DDK II 0.85 24                 +15.19 +5.19
20 Jacek Krystecki SW: Bluerefrigeration 0.85 107 -6.93 +14.86 +21.41 +21.66 +8.75 -20.25   +15.68 +23.88 +11.38
21 Konrad Ciborowski S: SFORA CIBORA 0.84 72 +28.79 +29.82   -8.17   +16.40   +5.69 -11.89  
Maciej Kędzierski S: SFORA CIBORA 0.84 72 +28.79 +29.82   -8.17   +16.40   +5.69 -11.89  
23 Anna Makarewicz NE: K2 Rebid 0.82 72 -3.41 +23.09   +24.26   +11.66 -10.03 +13.15    
Anna Zaręba NE: K2 Rebid 0.82 72 -3.41 +23.09   +24.26   +11.66 -10.03 +13.15    
25 Tomasz Sinkiewicz NE: ETB Ełk 0.80 84   +2.50 +13.33 +24.54 +8.40     +12.78 -2.36 +7.64
26 Maciej Rodzaj SE: TS Wisła - Milo Kraków 0.79 84 +33.01   +9.16 +12.16   -4.85 -1.51   +19.70 -1.30
27 Zbigniew Hylaszek SW: LIBERTY DDK II 0.79 72 -24.18 +9.82 +8.64 +19.64 +20.95 +21.95        
28 Jarosław Kaczorowski S: CHEMIK 0.78 84 +19.07 +15.07 +5.33 +19.86       +12.25 -8.38 +2.72
29 Krzysztof Makuch NE: Elektroosmoza Legionowian 0.77 60     +23.73 +16.98   +0.36     +9.26 -4.26
30 Aliaksandr Prakapenka NE: SPEKTR Mińsk 0.76 120 -6.67 +16.33 +1.40 -5.41 -13.67 +27.64 +25.20 +27.11 +3.50 +15.50
Alexander Zhukov NE: SPEKTR Mińsk 0.76 120 -6.67 +16.33 +1.40 -5.41 -13.67 +27.64 +25.20 +27.11 +3.50 +15.50
32 Bogusław Kruczek SE: Rewers - Joker Rzeszów 0.75 120 +17.41 -17.59 -8.40 +17.52 +18.19 +13.94 -19.71 +25.54 +30.40 +12.26
Jerzy Puchała SE: Rewers - Joker Rzeszów 0.75 120 +17.41 -17.59 -8.40 +17.52 +18.19 +13.94 -19.71 +25.54 +30.40 +12.26
34 Jarosław Michałowski NW: Tenispoint Chemik Bydgosz 0.75 108 +9.22 +1.22   +7.27 +21.89 +25.64 +21.35 -7.29 +17.62 -16.38
35 Robert Barankiewicz SW: Laser DeLux 0.74 72     +0.92 +20.81 +22.02 +3.52     +13.06 -6.94
36 Mirosław Kopowski NW: Okna Boniek-STB Słupsk 0.74 96 +23.58   -1.30 +26.89 -8.17 +25.75 +2.00 +7.92   -5.88
37 Grzegorz Bachanek S: POMTECH 0.71 72   -1.52 +21.25   +22.00 -18.25 +24.07 +3.67    
Sławomir Kutyła S: POMTECH 0.71 72   -1.52 +21.25   +22.00 -18.25 +24.07 +3.67    
39 Roman Kowalkowski NW: TKB PAAK Chemik Bydgoszcz 0.71 84   +7.60 +28.88   +4.22 +5.64 +15.39 +22.52 -24.59  
40 Marek Czerwonka SE: AZS AGH Piast Kraków 0.71 84     +22.19 +17.69   -0.75 +9.24 +16.87 -1.32 -4.32
41 Andrzej Skotniczny SW: SYNIS 0.71 48 +12.23 +11.23 +0.75 +9.80            
42 Mateusz Słuszniak S: SYNERGIA 0.70 60     +23.81 +7.65     -4.89   +6.79 +8.79
43 Zdzisław Beling S: INWIT 0.68 120 +9.76 +22.01 +2.48 +25.48 -6.06 +14.94 -17.30 +12.70 +9.47 +8.47
Janusz Makaruk S: INWIT 0.68 120 +9.76 +22.01 +2.48 +25.48 -6.06 +14.94 -17.30 +12.70 +9.47 +8.47
45 Marek Skotniczny SW: SYNIS 0.67 84 +12.23 +11.23     -3.50 +23.11   -25.00 +12.48 +25.48
46 Marek Skulimowski S: BUKS 0.67 108 +21.88 +23.42   +20.94 +4.26 +20.76 -20.60 +4.40 -5.05 +1.95
47 Andrzej Bacik SW: LIBERTY DDK II 0.59 48 -24.18 +9.82     +20.95 +21.95        
48 Krzysztof Widocki SW: PIAST RSB 0.58 24     +1.11   +12.81          
49 Wiesław Niedziela NE: K2 Rebid 0.57 83 +10.70 +2.70 +23.51   -4.34   -14.85   +9.20 +20.77
Tomasz Paluchowski NE: K2 Rebid 0.57 83 +10.70 +2.70 +23.51   -4.34   -14.85   +9.20 +20.77
51 Mirosław Zomkowski NE: ŁĄCZNOŚĆ NARIE Morąg 0.57 72 +19.75 +5.25 +17.70 +3.70     +1.41 -6.59    
52 Jacek Batóg NW: AZS UNIWERSYTET SZCZECIŃS 0.57 72     -5.00     +16.70 +14.58 +0.58 +18.43 -4.57
Marcin Dziembor NW: AZS UNIWERSYTET SZCZECIŃS 0.57 72     -5.00     +16.70 +14.58 +0.58 +18.43 -4.57
54 Kazimierz Kulas NE: ŁĄCZNOŚĆ NARIE Morąg 0.53 47         -14.40 +12.60     +7.75 +19.11
Dariusz Łuczak NE: ŁĄCZNOŚĆ NARIE Morąg 0.53 47         -14.40 +12.60     +7.75 +19.11
56 Ryszard Leśniewski NW: Okna Boniek-STB Słupsk 0.52 72 +0.96 -18.04   -2.30   +25.75 +21.92   +9.12  
57 Piotr Walczak S: ZIELONY 0.50 72 -9.75   +21.50 -4.99   -7.84   +25.86 +11.54  
58 Tomasz Patalan NE: Darles Santerm Gdańsk 0.50 120 +19.31 -24.19 +15.00 +27.01 -14.59 +15.41 +21.64 -5.46 -3.36 +8.64
Leszek Szkudlarek NE: Darles Santerm Gdańsk 0.50 120 +19.31 -24.19 +15.00 +27.01 -14.59 +15.41 +21.64 -5.46 -3.36 +8.64
60 Janusz Kowalewski NE: SUDOVIA International 0.49 84 -2.23 +28.02   +12.36 +6.50 -1.50   +5.33 -7.09  
61 Henryk Łakomski S: VĘGORIA 0.49 96 +21.47 -17.53 +20.76   +4.88   +23.96 -6.04 -9.79 +9.21
62 Andrzej Hermansdorfer S: BUKS 0.49 108 +21.88   -1.06 +12.46 +17.76 +20.76 -20.60 +4.40 -5.05 +1.95
63 Tomasz Winciorek NE: ESKOM IT Warszawa 0.49 108 +10.81 +26.31 +11.66 -26.34 +21.15 -8.85 +6.05 +14.05 -2.41  
64 Karol Kałuziński SE: PKB Wtórmex 0.48 96 -10.29   +3.04 -5.96 +10.79 -11.21   +17.11 +20.30 +22.30
Adam Motyka SE: PKB Wtórmex 0.48 96 -10.29   +3.04 -5.96 +10.79 -11.21   +17.11 +20.30 +22.30
66 Jerzy Kaczmarek NW: SBS POLONIA Nowy Tomyśl 0.48 48     +11.75 +4.83 +20.23 -13.78        
Andrzej Spychała NW: SBS POLONIA Nowy Tomyśl 0.48 48     +11.75 +4.83 +20.23 -13.78        
68 Jerzy Gober NE: SUDOVIA International 0.47 96 -2.23 +28.02 -1.64 +12.36 +6.50   +3.33 +5.33   -6.09
69 Jacek Lasota NE: GTB Expres z Kaszub 0.47 120 +22.60 +17.00 +5.75 -20.25 +0.75 +20.50 +11.83 -8.36 -1.69 +8.31
Michał Wantke NE: GTB Expres z Kaszub 0.47 120 +22.60 +17.00 +5.75 -20.25 +0.75 +20.50 +11.83 -8.36 -1.69 +8.31
71 Grzegorz Żyła SE: AZS AGH Piast Kraków 0.46 108 -20.70 +11.30 +22.19 +17.69   -0.75 +9.24 +16.87 -1.32 -4.32
72 Janusz Goławski NE: Reaktywacja K2 Alfa WZBS 0.46 72 +13.44   -7.41 +19.59   +1.26 -5.46     +11.97
Sławomir Sulima NE: Reaktywacja K2 Alfa WZBS 0.46 72 +13.44   -7.41 +19.59   +1.26 -5.46     +11.97
74 Krzysztof Lewandowski SW: Bluerefrigeration 0.46 95 -6.93 +14.86     +8.75 -20.25 -3.54 +15.68 +23.88 +11.38
75 Ryszard Sawicki NW: KS KM IMPORT JAGIELLONKA 0.45 96 +22.75 +5.75     +25.86 -13.39 -10.23 -12.11 +19.30 +5.30
Paweł Sosnowski NW: KS KM IMPORT JAGIELLONKA 0.45 96 +22.75 +5.75     +25.86 -13.39 -10.23 -12.11 +19.30 +5.30
77 Radosław Kozłowski S: VĘGORIA 0.45 108   -23.07 +20.76 +13.76 +4.88 +14.88 +23.96 -6.04 -9.79 +9.21
78 Lech Jaworski SW: CKR 0.45 96 +7.06 +7.06 -1.75 +2.25   +11.81   +18.77 -0.58 -1.58
Wiesław Wiśniewski SW: CKR 0.45 96 +7.06 +7.06 -1.75 +2.25   +11.81   +18.77 -0.58 -1.58
80 Bogdan Palczyński SE: TS Wisła - Milo Kraków 0.43 84 +33.01   +9.16   -17.94 -4.85 -1.51   +19.70 -1.30
81 Marek Jarosz SE: CKiS Skawina 0.43 108 -26.01 -12.21 +28.57 +4.08 +4.04 +18.26 +9.15 +16.65 +4.07  
Łukasz Pląder SE: CKiS Skawina 0.43 108 -26.01 -12.21 +28.57 +4.08 +4.04 +18.26 +9.15 +16.65 +4.07  
83 Krzysztof Krajewski NE: ŁABS Dolina Narwi Łomża 0.43 48       +8.75 +0.25     +5.14   +6.36
84 Tomasz Struzik SW: Bluerefrigeration 0.42 48     +21.41 +21.66 -8.35 -14.52        
85 Paweł Lasota NE: Elektroosmoza Legionowian 0.41 60 +23.91 -20.34 +23.73 +16.98       -19.41    
86 Krzysztof Michalczyk NE: ŁĄCZNOŚĆ NARIE Morąg 0.41 48 +19.75 +5.25         +1.41 -6.59    
87 Damian Mazurak NW: Findacja I Love Bridge/MO 0.41 120 -0.57 -0.30 +14.77 -1.00 +0.88 -5.12 +11.12 +9.70 +22.61 -2.64
88 Andrzej Szymczak S: SILESIA 0.40 84   +21.32 -11.21 -13.18 +24.64   -0.60 +10.40   +2.58
Tomasz Wiśniewski S: SILESIA 0.40 84   +21.32 -11.21 -13.18 +24.64   -0.60 +10.40   +2.58
90 Dariusz Kozłowski S: VĘGORIA 0.40 96 +21.47 -17.53   +13.76 -18.73 +14.88 +22.95 -13.05   +14.19
91 Janusz Szyszkowski SE: Dunajec Nowy Sącz 0.40 96 +16.90 +8.15 -2.71 -8.71   +9.16 +7.00 +8.41 -0.24  
92 Adam Strzelecki S: POMTECH 0.39 72 +20.19 +21.19   -16.78 +9.72   -8.84   +2.86  
93 Mieczysław Antosz SW: SV Tarnowskie Góry 0.39 24                 +4.20 +5.20
94 Andrzej Jurkiewicz SW: SYNIS 0.39 60     +0.75 +9.80       -25.00 +12.48 +25.48
95 Mirosław Kotowski SE: KAMIENNA Ostrowiec-Święto 0.38 48 +10.24 -1.32   +1.95   +7.60        
Piotr Szczygieł SE: KAMIENNA Ostrowiec-Święto 0.38 48 +10.24 -1.32   +1.95   +7.60        
97 Dorota Tokaj-Wojtczuk S: ABNEGAT 0.38 60     +3.96 -19.04   +2.88     +22.01 +13.26
Rafał Wojtczuk S: ABNEGAT 0.38 60     +3.96 -19.04   +2.88     +22.01 +13.26
99 Marcin Czarniawski NE: ETB Ełk 0.38 108 -8.82 +25.68 +4.51 -7.70   +15.40 -6.22 -20.80 +19.07 +20.07
100 Edmund Jas SE: KAMIENNA Ostrowiec-Święto 0.38 84     -13.05 +15.30 +28.60   -3.93 -7.72 +0.41 +12.41
Dariusz Nowek SE: KAMIENNA Ostrowiec-Święto 0.38 84     -13.05 +15.30 +28.60   -3.93 -7.72 +0.41 +12.41
102 Krzysztof Obłój SW: ŚWSBC 0.38 72 +1.46 +10.50 +5.03       +13.75 +8.75 -12.40  
Krzysztof Wójcik SW: ŚWSBC 0.38 72 +1.46 +10.50 +5.03       +13.75 +8.75 -12.40  
104 Robert Piechota SE: Wisłoka Dębica 0.38 60   +5.12 -7.30 +8.70         +6.49 +9.49
105 Stanisław Szuba SW: TURBO 0.37 72         -15.62 +6.80 +16.07 +31.11 -14.89 +3.46
Marian Szymonowicz SW: TURBO 0.37 72         -15.62 +6.80 +16.07 +31.11 -14.89 +3.46
107 Marek Bałdysz SW: TURBO 0.37 72 -0.10 +5.90     -11.20 +4.38     +19.00 +8.50
Samuel Bałdysz SW: TURBO 0.37 72 -0.10 +5.90     -11.20 +4.38     +19.00 +8.50
109 Krzysztof Czul S: SKOBUD 0.36 96     +24.19 +7.12 -13.75 -24.78 +9.11 +4.75 +18.67 +9.16
Janusz Wesołowski S: SKOBUD 0.36 96     +24.19 +7.12 -13.75 -24.78 +9.11 +4.75 +18.67 +9.16
111 Jan Lipior SE: Wisłoka Dębica 0.36 96     +18.78 +2.28 +1.69 -8.31 +9.26 -15.35 +10.52 +15.52
112 Piotr Kuc-Dzierżawski SE: TS Wisła - Milo Kraków 0.33 84   +16.76 +15.47 -8.53 -6.06 +15.94 -6.48 +0.52    
Tomasz Stryszawski SE: TS Wisła - Milo Kraków 0.33 84   +16.76 +15.47 -8.53 -6.06 +15.94 -6.48 +0.52    
114 Sławomir Bąk NE: Autostrada Eksploatacja & 0.33 84 +16.98 -26.27       +0.70 -3.74 -3.98 +23.16 +20.66
115 Cezary Bura NW: UNIA II Leszno 0.33 60   +3.62 +5.11 +5.57     +1.62 +3.62    
Maciej Piasecki NW: UNIA II Leszno 0.33 60   +3.62 +5.11 +5.57     +1.62 +3.62    
117 Andrzej Kozikowski SW: Laser DeLux 0.32 120 +28.56 -5.44 +9.81 +20.81 +22.02 -24.30 +11.92 -24.08 -2.38 +1.62
118 Jan Pudlik SW: GKS Piast 0.31 72 +5.17 -4.83 +3.58 -1.58 +6.12 +14.12        
Marek Nicieja SW: GKS Piast 0.31 72 +5.17 -4.83 +3.58 -1.58 +6.12 +14.12        
120 Andrzej Iwański S: ZIELONY 0.31 96 -9.75   +21.50 -4.99 +7.16 -7.84 -13.67 +25.86 +11.54  
121 Józef Grewling NW: FLUX-MEDICAL Boguniewo 0.31 48 +11.90 +18.65 -22.91 +7.10            
Jarosław Hilbrecht NW: FLUX-MEDICAL Boguniewo 0.31 48 +11.90 +18.65 -22.91 +7.10            
123 Ryszard Woliński SE: Dunajec Nowy Sącz 0.31 84 +16.90 +8.15 -2.71   -13.84 +9.16   +11.00 -2.89  
124 Jacek Bors S: POMTECH 0.30 48   +21.19   -16.78 +9.72         +0.41
125 Marek Tekieli SW: SYNIS 0.30 72 +11.79   +3.38   -3.50 +23.11 -13.00     -0.25
126 Jan Borychowski NW: UNIA II Leszno 0.29 96 +26.77 -0.98   -21.71 -1.28 -7.28   +5.24 +12.14 +15.14
Bogdan Świątek NW: UNIA II Leszno 0.29 96 +26.77 -0.98   -21.71 -1.28 -7.28   +5.24 +12.14 +15.14
128 Jarosław Łaszczuk SW: Zdrowie Piast 0.29 96 -4.08 +17.92     -14.44 -15.44 +11.19 +12.44 +11.70 +8.70
Krzysztof Han SW: Zdrowie Piast 0.29 96 -4.08 +17.92     -14.44 -15.44 +11.19 +12.44 +11.70 +8.70
130 Marek Łuczków SW: PIAST RSB 0.29 108 +4.12 -1.88   +21.36 +12.81 +17.52 -11.62 +17.80 -7.89 -20.89
131 Witold Stachnik SE: TS Wisła - Milo Kraków 0.29 60 -0.89 -9.89           -11.51 +19.71 +19.96
132 Leszek Kawski NW: BTG Bydgoszcz 0.29 96 -30.00   -25.40   +20.15 +6.27 +7.75 +2.75 +30.02 +16.17
Andrzej Wojnowski NW: BTG Bydgoszcz 0.29 96 -30.00   -25.40   +20.15 +6.27 +7.75 +2.75 +30.02 +16.17
134 Bogdan Palikot S: CZARNA PAPUGA 0.29 96 +10.43 +7.69   +15.10 -11.21 -24.46 +22.43 +17.89 -10.35  
135 Jan Maciejewski NW: GTB ATUT Rumia 0.28 72         +3.43 -11.57 +23.77 -3.17 +4.00 +4.00
136 Andrzej Lembas SE: AZS AGH Piast Kraków 0.28 60 +14.95 +15.95 +14.86   -25.00 -3.88        
Karol Suchoń SE: AZS AGH Piast Kraków 0.28 60 +14.95 +15.95 +14.86   -25.00 -3.88        
138 Edward Bondarewicz SW: MKS Strzelce 0.28 72 -2.19 -5.19 -5.38 +8.62 +12.50 +11.50        
Radosław Sawicki SW: MKS Strzelce 0.28 72 -2.19 -5.19 -5.38 +8.62 +12.50 +11.50        
140 Grzegorz Zakrzewski S: POMTECH 0.27 72 +20.19   -9.88     -0.38   +26.66 -15.67 -1.14
141 Przemysław Zawada S: ZIELONY 0.27 72   +6.12   +14.87 +11.07 -10.33 +4.41 -6.59    
142 Mariusz Grabowski NW: BIN-Chemik Aleksandrów Ku 0.27 84 +12.17   -10.78 +19.47 -1.12   +18.22   -14.61 -0.61
Bohdan Pliszka NW: BIN-Chemik Aleksandrów Ku 0.27 84 +12.17   -10.78 +19.47 -1.12   +18.22   -14.61 -0.61
144 Mirosław Sady S: CZARNA PAPUGA 0.27 108 +10.43 +7.69 -23.64 -5.89 -2.18   +22.43 +17.89 -1.19 +3.57
145 Dariusz Prawdzik NE: ETB Ełk 0.27 96 -2.50 +2.50 +13.33   +0.59 +25.66 -19.30   -2.36 +7.64
146 Tomasz Mazur SE: Wisłoka Dębica 0.26 108 -5.88   +18.78 +2.28 +1.69 -8.31 +9.26 -15.35 +10.52 +15.52
147 Grzegorz Kułak S: CHEMIK 0.26 96 -23.33   +14.41   +10.54 +23.79 -0.75 +12.25 -3.89 -7.99
148 Roman Opaliński SE: Elektromontaż Joker Rzesz 0.26 120 -10.14 +24.86 -12.89 +18.11 +2.28 +15.53 -8.05 +4.95 +4.00 -8.00
Adam Żarnowski SE: Elektromontaż Joker Rzesz 0.26 120 -10.14 +24.86 -12.89 +18.11 +2.28 +15.53 -8.05 +4.95 +4.00 -8.00
150 Grzegorz Dziębowski SW: Zdrowie Piast 0.25 60 +16.50 -7.50 +5.00 -11.00 +12.25          
Tomasz Radwański SW: Zdrowie Piast 0.25 60 +16.50 -7.50 +5.00 -11.00 +12.25          
152 Krzysztof Beyga NW: MKS Sokół Żary 0.25 84 +22.00 -10.00   -19.38 +4.14   -13.78 +29.98   +8.10
Stanisław Stefański NW: MKS Sokół Żary 0.25 84 +22.00 -10.00   -19.38 +4.14   -13.78 +29.98   +8.10
154 Błażej Krawczyk S: SFORA CIBORA 0.25 84     +21.68 +11.89 -4.84 +11.65 +10.91 -24.54   -5.89
Marcin Szymański S: SFORA CIBORA 0.25 84     +21.68 +11.89 -4.84 +11.65 +10.91 -24.54   -5.89
156 Bogdan Białoszyński NW: PROSNA Kalisz 0.25 84 +2.57 +21.57 +3.00 +25.50     -1.86   -27.98 -1.98
Wiesław Skowroński NW: PROSNA Kalisz 0.25 84 +2.57 +21.57 +3.00 +25.50     -1.86   -27.98 -1.98
158 Marek Blat S: KONSTANTA 0.24 72 +12.65 +11.81 -16.31   +16.11   +1.79 -8.68    
Jerzy Skwark S: KONSTANTA 0.24 72 +12.65 +11.81 -16.31   +16.11   +1.79 -8.68    
160 Robert Mrukowski NW: TKB PAAK Chemik Bydgoszcz 0.24 60     +5.88 -4.88     +15.39 +22.52 -24.59  
161 Maja Żabierek SE: Taka sobie drużyna 0.24 84     +1.94 +10.94 +0.76   +9.94 -0.06 +9.69 -13.31
162 Małgorzata Rojkowicz SE: Wisłoka Dębica 0.23 72 -5.88 +5.12 -7.30 +8.70         +6.49 +9.49
163 Sylwester Sokół SW: Laser DeLux 0.22 48     +0.92     +3.52     +13.06 -6.94
164 Marek Giża NW: KTB Konin 0.21 84   +22.97 -11.38   +17.10 +11.10 -22.01   -7.38 +7.62
Tomasz Latos NW: KTB Konin 0.21 84   +22.97 -11.38   +17.10 +11.10 -22.01   -7.38 +7.62
166 Lech Łaniewski NW: TKB PAAK Chemik Bydgoszcz 0.21 84 -10.70 +7.60 +28.88   +4.22 +5.64 -3.73     -14.34
167 Marek Kolczok SW: SV Tarnowskie Góry 0.21 72 +6.95 -15.05         -11.18 +24.82 +4.20 +5.20
168 Krzysztof Sojka SW: PIAST RSB 0.21 84     +1.11 +21.36   +17.52 -11.62 +17.80 -7.89 -20.89
169 Ireneusz Grynczewski NE: Autostrada Eksploatacja & 0.20 96 +16.98 -26.27 -17.42 -3.42 +4.70 +0.70     +23.16 +20.66
170 Hubert Urban SE: Taka sobie drużyna 0.20 96     +1.94 +10.94 +0.76 -0.89 +9.94 -0.06 +9.69 -13.31
171 Jacek Baka SE: CKFiS Bełżyce 0.20 120 +5.16 -2.84 +6.30 +10.07 -3.05 +9.95 +24.86 -20.39 -3.19 -3.19
Paweł Zaleski SE: CKFiS Bełżyce 0.20 120 +5.16 -2.84 +6.30 +10.07 -3.05 +9.95 +24.86 -20.39 -3.19 -3.19
173 Maria Boczar SE: Taka sobie drużyna 0.20 72 +17.70 +19.95   +1.15   -14.24 -4.24     -6.14
174 Filip Trojański S: SYNERGIA 0.20 84   +2.93 +23.81   -9.42 -0.04 -4.89   +6.79 -2.68
175 Janusz Gawęcki S: ZIELONY 0.18 60 +18.22 -10.75 -20.89           +1.44 +22.94
176 Zbigniew Hałaczkiewicz SE: OGNISKO TKKF CHEMIK 0.17 84 +22.30 -10.70 -12.21 +11.79 +0.71 +11.26 -8.54      
177 Stefan Kowalczyk S: SILESIA 0.17 84 +10.10 +22.10   -12.25   +14.83   -22.35 -1.09 +2.96
Zbigniew Mącior S: SILESIA 0.17 84 +10.10 +22.10   -12.25   +14.83   -22.35 -1.09 +2.96
179 Krzysztof Śliwoń S: BUKS 0.17 108 -18.09 +20.91 +19.46   +17.76 +2.76 +13.28 -28.73 -5.04 -4.04
180 Jerzy Boczar SE: Taka sobie drużyna 0.17 108 +17.70 +19.95   +1.15 +9.11 -14.24 -4.24 +19.76 -24.89 -6.14
181 Kamil Walczyk S: ZIELONY 0.17 84   +6.12   +14.87 +11.07 -10.33 +4.41 -6.59   -5.56
182 Jan Bojaryn NE: Hetman Białystok 0.16 72   -11.36 +3.95   -2.14 -10.31 +10.18 +20.88    
Andrzej Raczkowski NE: Hetman Białystok 0.16 72   -11.36 +3.95   -2.14 -10.31 +10.18 +20.88    
184 Sławomir Dmowski NE: Reaktywacja K2 Alfa WZBS 0.15 84   +10.44 -16.30   +1.15 +2.81   +12.54 +7.15 -4.85
Tomasz Kaczmarski NE: Reaktywacja K2 Alfa WZBS 0.15 84   +10.44 -16.30   +1.15 +2.81   +12.54 +7.15 -4.85
186 Elżbieta Waniurska S: CHEMIK 0.15 84 -23.33   +14.41   +10.54 +23.79 -0.75   -3.89 -7.99
187 Andrzej Garstka NW: Okna Boniek-STB Słupsk 0.15 108   -6.42 -5.57 +26.89 -14.23 -8.23 +2.00 +21.00 +5.70 -4.80
188 Marian Nieznański NW: Findacja I Love Bridge/MO 0.15 120 -0.57 -0.30 +14.77 -1.00 -18.00 +16.00 +15.20 -28.55 +22.61 -2.64
189 Maciej Barszczewski SW: ŚWSBC 0.14 36 -28.29 +21.96   +11.34            
Jerzy Ignyś SW: ŚWSBC 0.14 36 -28.29 +21.96   +11.34            
191 Marek Jaworski SE: TS Wisła - Milo Kraków 0.14 84 -0.89 -9.89   +12.16 -17.94     -11.51 +19.71 +19.96
192 Stanisław Adamczyk SW: PREMONT Impas 0.14 48     +9.17 -4.83         +8.64 -6.36
Andrzej Sładki SW: PREMONT Impas 0.14 48     +9.17 -4.83         +8.64 -6.36
194 Sebastian Rawlik NW: Findacja I Love Bridge/MO 0.14 120 -25.36 +2.39 -3.00 -6.17 +0.88 -5.12 +11.12 +9.70 +28.96 +2.96
195 Joanna Przytycka S: ABNEGAT 0.13 60 -13.06 -13.06   +7.95     +25.35 +0.35    
Piotr Zieliński S: ABNEGAT 0.13 60 -13.06 -13.06   +7.95     +25.35 +0.35    
197 Michał Kaleta S: BUKS 0.12 108 -18.09 +20.91 +19.46 +12.46   +2.76 +13.28 -28.73 -5.04 -4.04
198 Marek Jezierzański SW: PIAST RSB 0.12 120 +7.03 -18.97 +0.50 +10.96 -3.21 +25.79 -10.25 -5.25 +6.34 +1.07
Marek Benda SW: PIAST RSB 0.12 120 +7.03 -18.97 +0.50 +10.96 -3.21 +25.79 -10.25 -5.25 +6.34 +1.07
200 Janusz Wituszyński SW: SV Tarnowskie Góry 0.12 48 +6.95 -15.05         -11.18 +24.82    
201 Ryszard Konopka NW: Okna Boniek-STB Słupsk 0.11 96 +23.58 -6.42 -5.57   -14.23 -8.23   +21.00 +5.70 -4.80
202 Wojciech Biegajło NE: Gambling Zamek Ciechanów 0.10 72 +9.59 -13.41 -4.88   +18.95   -1.49 -1.70    
Dariusz Sierocki NE: Gambling Zamek Ciechanów 0.10 72 +9.59 -13.41 -4.88   +18.95   -1.49 -1.70    
204 Krzysztof Gusowski NW: BTG Bydgoszcz 0.10 96   +17.00   -5.29 -22.86 +16.39 -16.38 +20.62 -24.11 +23.89
Bogdan Jarząb NW: BTG Bydgoszcz 0.10 96   +17.00   -5.29 -22.86 +16.39 -16.38 +20.62 -24.11 +23.89
206 Maciej Macewicz SW: PIAST RSB 0.09 24 +4.12 -1.88                
207 Stefan Jakubowski NE: Elektroosmoza Legionowian 0.08 60 -20.46       +18.34 -8.66 +8.70 +6.70    
Tomasz Nowacki NE: Elektroosmoza Legionowian 0.08 60 -20.46       +18.34 -8.66 +8.70 +6.70    
209 Tadeusz Kowalicki NW: Instalko SBS 1 Międzyrzec 0.08 96 +1.92 +2.92 -0.88 -3.88 +6.36 +23.11   -3.61 -18.67  
210 Ryszard Rosikiewicz S: OBJECTIVITY 0.07 120 +11.40 +11.40 +4.73 -16.57 +7.96 -13.04 -17.24 +15.26 +11.70 -7.30
211 Leszek Falkowski NW: BIN-Chemik Aleksandrów Ku 0.07 84 +1.89 -14.11   +6.61   -7.12   +14.84 +15.27 -11.73
Ryszard Rapicki NW: BIN-Chemik Aleksandrów Ku 0.07 84 +1.89 -14.11   +6.61   -7.12   +14.84 +15.27 -11.73
213 Jacek Kokociński NW: KTB Konin 0.06 36             -2.28 -3.28   +7.62
214 Jacek Wojnarowicz SW: Bluerefrigeration 0.06 107 -7.66 -6.66 +23.78 -7.97 -8.35   +16.00 -11.57 +15.75 -7.20
215 Zbigniew Guła S: SILESIA 0.06 72 +8.32   +1.75   -21.07 -17.07 +15.16   +16.96  
Leszek Niemiec S: SILESIA 0.06 72 +8.32   +1.75   -21.07 -17.07 +15.16   +16.96  
217 Stanisław Pająk S: ZIELONY 0.05 84 +18.22 -10.75 -20.89   +7.16   -13.67   +1.44 +22.94
218 Maciej Boczar SE: Taka sobie drużyna 0.05 84 -8.25 +20.75 -11.19   +9.11 -0.89   +19.76 -24.89  
219 Mirosław Małecki NW: SBS POLONIA Nowy Tomyśl 0.05 48     +5.22 -13.78 +2.41 +8.41        
Marek Wichtowski NW: SBS POLONIA Nowy Tomyśl 0.05 48     +5.22 -13.78 +2.41 +8.41        
221 Wiesław Mączkowski NW: Okna Boniek-STB Słupsk 0.04 108 +0.96 -18.04 -1.30 -2.30 -8.17   +21.92 +7.92 +9.12 -5.88
222 Maciej Grabiec SE: Taka sobie drużyna 0.04 36 -8.25 +20.75 -11.19              
223 Lech Adach SE: OGNISKO TKKF CHEMIK 0.02 120 +22.30 -10.70 -12.21 +11.79 +0.71 +11.26 -8.54 -28.80 +21.95 -5.05
224 Andrzej Balunowski NE: SUDOVIA International 0.02 72     -1.64 -18.89   -1.50 +3.33   +26.34 -6.09
225 Andrzej Bondarewicz SW: Bluerefrigeration 0.02 35             -3.54 -11.57 +15.75  
226 Marek Szukała NW: UNIA II Leszno 0.01 84 +1.62   +6.10   -4.01 +10.99 -6.38   -15.25 +7.75
Przemysław Weymann NW: UNIA II Leszno 0.01 84 +1.62   +6.10   -4.01 +10.99 -6.38   -15.25 +7.75
228 Mirosław Liszewski NE: SUDOVIA International 0.01 120 +10.95 -12.05 -10.39 -18.89 -19.82 +4.12 -1.36 +25.14 +26.34 -3.41
229 Tadeusz Biskup SW: PREMONT Impas 0.01 60       +10.18 -16.58 +23.82     -10.05 -7.05
Rudolf Zając SW: PREMONT Impas 0.01 60       +10.18 -16.58 +23.82     -10.05 -7.05
231 Jan Mazurkiewicz S: ABNEGAT 0.00 60 -7.54 -29.79     +20.65   -12.53 +29.47    
Marek Różański S: ABNEGAT 0.00 60 -7.54 -29.79     +20.65   -12.53 +29.47    
233 Wojciech Bobrek NE: ETB Ełk -0.00 96 -2.50   +4.51 -7.70 +0.59 +25.66 -19.30 -20.80 +19.07  
234 Maciej Łaniewski NW: TKB PAAK Chemik Bydgoszcz -0.01 96 -2.29 +13.71   +10.88 -16.16 -19.91   +13.39 +23.61 -24.39
Roman Wachowiak NW: TKB PAAK Chemik Bydgoszcz -0.01 96 -2.29 +13.71   +10.88 -16.16 -19.91   +13.39 +23.61 -24.39
236 Janusz Pisarek SW: LIBERTY DDK II -0.02 72 +3.42 -7.58 +3.20 -0.80 -10.40 +10.64        
Karol Ruszkiewicz SW: LIBERTY DDK II -0.02 72 +3.42 -7.58 +3.20 -0.80 -10.40 +10.64        
238 Zbigniew Borkowski S: POMTECH -0.02 84 -9.52   -9.88 +8.12   -0.38   +26.66 -15.67 -1.14
239 Dariusz Biedrzycki NE: Gambling Zamek Ciechanów -0.03 108 +16.91 +11.40 +5.50 +10.18   -23.05 +0.33 -26.17 +5.61 -4.39
Dominik Głowacki NE: Gambling Zamek Ciechanów -0.03 108 +16.91 +11.40 +5.50 +10.18   -23.05 +0.33 -26.17 +5.61 -4.39
241 Henryk Brodawski NE: Autostrada Eksploatacja & -0.04 120 -16.85 +26.65 -4.39 -6.39 +23.34 -18.41 -1.19 -6.19 +4.54 -5.46
Sylwester Młynarczuk NE: Autostrada Eksploatacja & -0.04 120 -16.85 +26.65 -4.39 -6.39 +23.34 -18.41 -1.19 -6.19 +4.54 -5.46
243 Krzysztof Gacek SW: BSBS II -0.04 96 -3.80 -3.80 -1.36 +3.64     +7.30 -6.70 -9.42 +10.58
Jerzy Miś SW: BSBS II -0.04 96 -3.80 -3.80 -1.36 +3.64     +7.30 -6.70 -9.42 +10.58
245 Piotr Radzikowski SE: Leskowiec - Beskid -0.04 120 +19.34 -12.66 +19.25 -14.00 -7.70 -1.70 +4.08 -11.93 +11.88 -11.12
Robert Różak SE: Leskowiec - Beskid -0.04 120 +19.34 -12.66 +19.25 -14.00 -7.70 -1.70 +4.08 -11.93 +11.88 -11.12
247 Michał Zgaślik SW: MKS Strzelce -0.04 120 -5.08 +4.92 +1.52 -12.30 +4.25 +5.25 +23.62 -17.38 -9.81 +0.19
248 Paweł Korombel SW: GKS Piast -0.04 96 +4.17 +7.17 -9.18 -17.32 -2.36 -8.80 +3.64 +18.64    
Robert Krupiński SW: GKS Piast -0.04 96 +4.17 +7.17 -9.18 -17.32 -2.36 -8.80 +3.64 +18.64    
250 Tomasz Konopka SW: CKR -0.04 60         -4.08 -12.08 -9.56 +20.69 +2.50  
Anna Makuch SW: CKR -0.04 60         -4.08 -12.08 -9.56 +20.69 +2.50  
252 Marek Pietraszek SE: Elektromontaż Joker Rzesz -0.04 120 -4.31 +22.44 -24.74 -0.24 +2.46 -30.04 -3.70 +12.30 +18.16 +2.41
Wojciech Paszko SE: Elektromontaż Joker Rzesz -0.04 120 -4.31 +22.44 -24.74 -0.24 +2.46 -30.04 -3.70 +12.30 +18.16 +2.41
254 Aleksander Zatke SW: Laser DeLux -0.04 96 +28.56 -5.44 +9.81     -24.30 +11.92 -24.08 -2.38 +1.62
255 Mirosław Wiśniewski NW: GTB ATUT Rumia -0.05 72         +2.39 +8.39 +0.54 +1.54 -11.08 -5.08
256 Maciej Dorabiała SW: Bluerefrigeration -0.05 84 -7.66 -6.66 +23.78 -7.97   -14.52 +16.00     -7.20
257 Sławomir Bolesta NE: Hetman Białystok -0.05 84 -9.67 +13.33   +9.95 -0.05     +6.50 -26.96 +2.33
Piotr Wulkiewicz NE: Hetman Białystok -0.05 84 -9.67 +13.33   +9.95 -0.05     +6.50 -26.96 +2.33
259 Marcin Bartoszewski S: VĘGORIA -0.06 108 -17.65   -6.74 +19.76 -18.73 -0.53 +22.95 -13.05 -6.81 +14.19
260 Wawrzyniec Bąk SW: MKS Strzelce -0.07 48             +23.62 -17.38 -9.81 +0.19
261 Robert Rostek SE: OGNISKO TKKF CHEMIK -0.07 84 -5.71 +2.29 -5.76 -9.67 +13.82 -6.70 +5.70      
262 Igor Godun NE: SPEKTR Mińsk -0.08 120 +5.30 -24.95 -23.09 +26.41 -17.18 +18.07 +10.69 -7.14 -3.82 +6.18
Andrei Sotnikau NE: SPEKTR Mińsk -0.08 120 +5.30 -24.95 -23.09 +26.41 -17.18 +18.07 +10.69 -7.14 -3.82 +6.18
264 Adam Kozłowski NW: FLUX-MEDICAL Boguniewo -0.08 48             +15.61 -21.39 -12.16 +14.07
Michał Lewiński NW: FLUX-MEDICAL Boguniewo -0.08 48             +15.61 -21.39 -12.16 +14.07
266 Robert Karanowski NW: Instalko SBS 1 Międzyrzec -0.08 48             -1.30 -3.30 +7.77 -7.23
Zbigniew Przybylski NW: Instalko SBS 1 Międzyrzec -0.08 48             -1.30 -3.30 +7.77 -7.23
268 Ryszard Jaśkiewicz SE: Dunajec Nowy Sącz -0.10 96 +11.94 -10.19 -18.70 -1.70 -0.53   +1.41 +11.00 -2.89  
269 Sławomir Czech S: EKO-RÓŻANKA -0.11 84 +25.38 +9.75   -10.84 -22.34     -16.52 +22.62 -16.88
Wojciech Okuniewski S: EKO-RÓŻANKA -0.11 84 +25.38 +9.75   -10.84 -22.34     -16.52 +22.62 -16.88
271 Bartosz Ceglarski S: POMTECH -0.12 60 -9.52     +8.12     -8.84   +2.86 +0.41
272 Grzegorz Merynda SE: CKiS Skawina -0.12 108 +0.87 +9.87 +13.41 -17.59 -10.35 +0.16 +4.81 -16.06 +2.28  
Agata Kowal SE: CKiS Skawina -0.12 108 +0.87 +9.87 +13.41 -17.59 -10.35 +0.16 +4.81 -16.06 +2.28  
274 Czesław Kościelak NW: PROSNA Kalisz -0.12 72 -22.30 +6.10     +6.62 +11.62 -12.25 +1.75    
Jan Kuczera NW: PROSNA Kalisz -0.12 72 -22.30 +6.10     +6.62 +11.62 -12.25 +1.75    
276 Mariusz Kowalczyk SW: TURBO -0.12 48 -7.25 +18.75 -24.52 +7.23            
Jerzy Gładysz SW: TURBO -0.12 48 -7.25 +18.75 -24.52 +7.23            
278 Julij Chumak NE: SUDOVIA International -0.13 108 +10.95 -12.05 -10.39   -19.82 +4.12 -1.36 +25.14 -7.09 -3.41
279 Stanisław Kotas NW: Findacja I Love Bridge/MO -0.13 120 -25.36 +2.39 -3.00 -6.17 -18.00 +16.00 +15.20 -28.55 +28.96 +2.96
280 Ireneusz Jagielski NE: ŁĄCZNOŚĆ NARIE Morąg -0.13 72     +2.31 +4.31 +14.00 -0.64 -1.16 -28.39    
281 Jakub Jagodziński S: CHEMIK -0.14 84   -26.33   +14.41 +0.44 -12.81 +12.22 -2.78   +2.72
282 Edward Wójcik SE: OGNISKO TKKF CHEMIK -0.15 120 -5.71 +2.29 -5.76 -9.67 +13.82 -6.70 +5.70 -28.80 +21.95 -5.05
283 Jacek Pióro NE: ŁABS Dolina Narwi Łomża -0.15 108 +0.36 +25.36 -20.61 -20.46 +0.25 +0.83 +2.14 +5.14 -9.64  
284 Robert Rychlicki NW: Tenispoint Chemik Bydgosz -0.16 108 +9.22 +1.22 -1.10   -3.16 -3.16 -17.70 -1.40 +4.75 -6.25
285 Aleksander Gruca NW: GTB ATUT Rumia -0.16 120 -21.80 +10.20 -3.04 -25.54 +3.43 -11.57 +23.77 -3.17 +4.00 +4.00
286 Marek Kuczyński NE: Dworek Króla Stanisława O -0.17 120 -7.36 +0.64 +16.64 -11.75 -6.30 +0.15 -10.40 -8.40 +1.36 +5.36
Krzysztof Pakuła NE: Dworek Króla Stanisława O -0.17 120 -7.36 +0.64 +16.64 -11.75 -6.30 +0.15 -10.40 -8.40 +1.36 +5.36
288 Jarosław Drewing NE: GTB Expres z Kaszub -0.17 120 -25.76 +18.49 -11.94 +26.06 +7.64 -7.46 +17.25 -2.75 -22.35 -19.85
Krzysztof Firkus NE: GTB Expres z Kaszub -0.17 120 -25.76 +18.49 -11.94 +26.06 +7.64 -7.46 +17.25 -2.75 -22.35 -19.85
290 Adam Wyszyński NE: ESKOM IT Warszawa -0.17 96 -2.74 -27.74     -4.03 -0.03 +2.36 +26.11 -3.30 -7.30
291 Adam Wszeborowski NE: ŁABS Dolina Narwi Łomża -0.18 108 +0.36 +25.36 -20.61 -20.46 -3.36 +0.83 +2.14   -9.64 +6.36
292 Zdzisław Kunc SW: ŚWSBC -0.18 72     -5.93   +16.00 -2.88 +10.48   -21.71 -9.21
Marek Rzeszutek SW: ŚWSBC -0.18 72     -5.93   +16.00 -2.88 +10.48   -21.71 -9.21
294 Krzysztof Gaweł SW: SYNIS -0.19 60 +11.79 -13.21 +3.38       -13.00     -0.25
295 Tomasz Lisica NE: Dworek Króla Stanisława O -0.19 120 +6.54 -19.96 +8.83 -18.17 -25.44 +16.31 -0.49 +16.49 +4.41 -11.25
Andrzej Tutaj NE: Dworek Króla Stanisława O -0.19 120 +6.54 -19.96 +8.83 -18.17 -25.44 +16.31 -0.49 +16.49 +4.41 -11.25
297 Jacek Szczerbowski S: KONSTANTA -0.19 96 -18.19     +18.58 -28.18 +26.11 -14.18 +0.82 +6.83 -10.07
Ryszard Zwolak S: KONSTANTA -0.19 96 -18.19     +18.58 -28.18 +26.11 -14.18 +0.82 +6.83 -10.07
299 Marek Juszczak NW: FLUX-MEDICAL Boguniewo -0.20 96 -21.61 -4.61     +12.60 +5.60 -6.34 -1.34 -7.78 +4.64
Grzegorz Samol NW: FLUX-MEDICAL Boguniewo -0.20 96 -21.61 -4.61     +12.60 +5.60 -6.34 -1.34 -7.78 +4.64
301 Grzegorz Deptuła S: VĘGORIA -0.20 60 -17.65   -6.74 +19.76   -0.53     -6.81  
302 Bartosz Bunar S: OBJECTIVITY -0.20 120 +5.28 +27.52 -21.53 -13.01 -20.05 -23.05 +1.26 +15.26 +11.70 -7.30
303 Sylwester Sommer SW: NOWA STACJA -0.20 36 +26.88 -21.88   -12.25            
Konrad Stenzel SW: NOWA STACJA -0.20 36 +26.88 -21.88   -12.25            
305 Tomasz Freitag NW: PROSNA Kalisz -0.21 84     +13.62 -1.38 -3.65 -20.40   +14.14 -22.63 +2.62
Zbigniew Sabała NW: PROSNA Kalisz -0.21 84     +13.62 -1.38 -3.65 -20.40   +14.14 -22.63 +2.62
307 Marian Krasowski NE: Hetman Białystok -0.22 84 -18.36   +21.77 -27.73   -25.80 +18.12   +7.34 +6.51
Mirosław Morchat NE: Hetman Białystok -0.22 84 -18.36   +21.77 -27.73   -25.80 +18.12   +7.34 +6.51
309 Marek Tyran S: INWIT -0.22 120 -12.74 -29.74 -12.12 -8.60 +16.46 +19.46 -22.35 +13.65 +8.35 +1.35
Piotr Żak S: INWIT -0.22 120 -12.74 -29.74 -12.12 -8.60 +16.46 +19.46 -22.35 +13.65 +8.35 +1.35
311 Bogdan Bialik SW: BSBS II -0.23 48             -25.81 +15.19 +1.82 -2.18
Bogdan Jarosz SW: BSBS II -0.23 48             -25.81 +15.19 +1.82 -2.18
313 Leszek Szymaniec SW: MKS Strzelce -0.24 120 -5.08 +4.92 +1.52 -12.30 +4.25 +5.25 -10.94 +3.06 -14.50 -4.50
314 Andrzej Bunikowski NE: Darles Santerm Gdańsk -0.24 120 -16.85 +26.40 -21.41 -14.66 +1.36 -2.64 +13.54 -9.25 +5.25 -10.17
Jacek Piotrowski NE: Darles Santerm Gdańsk -0.24 120 -16.85 +26.40 -21.41 -14.66 +1.36 -2.64 +13.54 -9.25 +5.25 -10.17
316 Marek Bałabuch NW: Tenispoint Chemik Bydgosz -0.25 48     -1.10     -3.16   -1.40   -6.25
317 Bogusław Lesiecki SE: Dunajec Nowy Sącz -0.26 72       -8.71 -13.84 -11.53 +7.00 +8.41 -0.24  
318 Justyna Duszyńska NW: AZS UNIWERSYTET SZCZECIŃS -0.26 36   -8.17   -5.00 +3.70          
Yan Shpuntou NW: AZS UNIWERSYTET SZCZECIŃS -0.26 36   -8.17   -5.00 +3.70          
320 Krzysztof Warzocha S: CHEMIK -0.28 84   -26.33   +14.41 +0.44 -12.81 +12.22 -2.78 -8.38  
321 Piotr Proporowicz NW: Tenispoint Chemik Bydgosz -0.30 48 +31.66 -17.39 -9.73 -19.10            
Rafał Szafranek NW: Tenispoint Chemik Bydgosz -0.30 48 +31.66 -17.39 -9.73 -19.10            
323 Janusz Wróblewski NE: ŁĄCZNOŚĆ NARIE Morąg -0.30 95     +17.70 +3.70 +14.00 -0.64 -1.16 -28.39 -11.36 -22.74
324 Maciej Arnold NW: Instalko SBS 1 Międzyrzec -0.31 72 +1.92 +2.92 -0.88 -3.88       -3.61 -18.67  
325 Jacek Ciechomski NE: ESKOM IT Warszawa -0.31 108 -2.74 -27.74 +11.66 -26.34 -4.03 -0.03   +26.11 -3.30 -7.30
326 Jacek Grzelczak S: KONSTANTA -0.33 72   -6.60 +8.96 -10.57   -5.68     -24.61 +14.89
Michał Wróbel S: KONSTANTA -0.33 72   -6.60 +8.96 -10.57   -5.68     -24.61 +14.89
328 Rafał Junik NW: FLUX-MEDICAL Boguniewo -0.33 48     -8.90 -14.11 +1.30 +5.71        
Jolanta Ziętara NW: FLUX-MEDICAL Boguniewo -0.33 48     -8.90 -14.11 +1.30 +5.71        
330 Wiesław Puton SW: ŚWSBC -0.34 60       -9.97 +12.12 -7.00   -19.52   +4.23
Mariusz Szumski SW: ŚWSBC -0.34 60       -9.97 +12.12 -7.00   -19.52   +4.23
332 Roman Szlachetka S: KONTRA -0.34 120 -8.04 -20.29 -20.30 -13.21 -17.88 -4.53 +12.94 +22.44 +27.12 -19.12
Marek Wawrzyniak S: KONTRA -0.34 120 -8.04 -20.29 -20.30 -13.21 -17.88 -4.53 +12.94 +22.44 +27.12 -19.12
334 Stefan Kubies NW: MKS Sokół Żary -0.34 96 -11.38 +4.62 -1.76 +1.24   -10.86 -11.59   -9.43 +6.11
Sławomir Zubrycki NW: MKS Sokół Żary -0.34 96 -11.38 +4.62 -1.76 +1.24   -10.86 -11.59   -9.43 +6.11
336 Stanisław Jaśkiewicz SE: Dunajec Nowy Sącz -0.35 84 +11.94 -10.19 -18.70 -1.70 -0.53 -11.53 +1.41      
337 Robert Sadowski SW: NOWA STACJA -0.35 71 -1.25       -3.66 -6.66 +3.10 -13.61   -3.00
Robert Siedlecki SW: NOWA STACJA -0.35 71 -1.25       -3.66 -6.66 +3.10 -13.61   -3.00
339 Dariusz Lisiecki NW: KTB Konin -0.36 84 -5.86   -0.98 -0.38   -24.90 -2.28 -3.28   +7.62
340 Przemysław Gałek S: SFORA CIBORA -0.36 84 -15.25 -11.25 +20.83   -12.60   -22.31   +23.32 -12.90
Rafał Synowiec S: SFORA CIBORA -0.36 84 -15.25 -11.25 +20.83   -12.60   -22.31   +23.32 -12.90
342 Jarosław Pęski NW: GTB ATUT Rumia -0.36 120 -21.80 +10.20 -3.04 -25.54 +2.39 +8.39 +0.54 +1.54 -11.08 -5.08
343 Andrzej Parmonik NW: Instalko SBS 1 Międzyrzec -0.36 96 -3.00 -4.00 -19.30 +20.20 -9.42 -14.42 +4.43     -9.46
Andrzej Rękosiak NW: Instalko SBS 1 Międzyrzec -0.36 96 -3.00 -4.00 -19.30 +20.20 -9.42 -14.42 +4.43     -9.46
345 Stanisław Lisowski NE: MOK Mońki -0.37 84 +10.69 -23.81   -13.36 +16.33   -12.60   +0.78 -9.22
Dariusz Sterniczuk NE: MOK Mońki -0.37 84 +10.69 -23.81   -13.36 +16.33   -12.60   +0.78 -9.22
347 Zbigniew Kamiński NW: GTB ATUT Rumia -0.38 48 +8.12 -7.88 -16.64 -1.64            
Tomasz Tarasiuk NW: GTB ATUT Rumia -0.38 48 +8.12 -7.88 -16.64 -1.64            
349 Zbigniew Skibicki NE: Autostrada Eksploatacja & -0.40 60     -17.42 -3.42 +4.70   -3.74 -3.98    
350 Marek Cyrkiel SE: Rewers - Joker Rzeszów -0.42 120 +2.08 -24.68 -22.01 -17.51 -1.24 +8.76 +3.30 -0.70 -10.96 +12.04
Mariusz Kozaczyński SE: Rewers - Joker Rzeszów -0.42 120 +2.08 -24.68 -22.01 -17.51 -1.24 +8.76 +3.30 -0.70 -10.96 +12.04
352 Alicja Krzemińska NW: BIN-Chemik Aleksandrów Ku -0.43 72   -8.16 +24.66   -17.25 -10.25 -17.91 -2.36    
Paweł Krzemiński NW: BIN-Chemik Aleksandrów Ku -0.43 72   -8.16 +24.66   -17.25 -10.25 -17.91 -2.36    
354 Arkadiusz Poziemski S: OBJECTIVITY -0.44 120 +11.40 +11.40 +4.73 -16.57 +7.96 -13.04 -17.24 -28.49 +2.88 -16.35
355 Piotr Zalcman NW: Tenispoint Chemik Bydgosz -0.45 36         -3.16   -17.70   +4.75  
356 Krzysztof Kwiatkowski SW: NOWA STACJA -0.46 59     -2.17 -23.77   -23.62   +8.55 +14.00  
Rafał Łangowski SW: NOWA STACJA -0.46 59     -2.17 -23.77   -23.62   +8.55 +14.00  
358 Andrzej Dudzik S: CZARNA PAPUGA -0.46 108 -20.56 -21.42 +1.32   -2.18 +8.82 -12.17 +22.68 -1.19 -24.94
359 Wiesław Paczkowski NW: TKB PAAK Chemik Bydgoszcz -0.46 60 -10.70   +5.88 -4.88     -3.73     -14.34
360 Tadeusz Kowalczewski S: ZIELONY -0.46 12                   -5.56
361 Adam Pruszkowski SE: CKFiS Bełżyce -0.46 120 -23.53 +9.47 +14.71 -2.29 +4.30 -1.70 -9.31 -5.31 -20.06 -22.06
Agnieszka Brawata SE: CKFiS Bełżyce -0.46 120 -23.53 +9.47 +14.71 -2.29 +4.30 -1.70 -9.31 -5.31 -20.06 -22.06
363 Waldemar Kałużyński NE: Elektroosmoza Legionowian -0.47 60       -28.35   +0.36 -5.41   +9.26 -4.26
364 Marek Urbański S: SYNERGIA -0.48 96 -3.17 -14.11 -23.10   -21.56 +18.69 -1.68 -6.89 +6.00  
365 Tadeusz Janczurewicz NW: KS KM IMPORT JAGIELLONKA -0.48 84     +5.00 -4.16   -7.34 -0.83 -23.48 -18.29 +8.71
Piotr Kozicki NW: KS KM IMPORT JAGIELLONKA -0.48 84     +5.00 -4.16   -7.34 -0.83 -23.48 -18.29 +8.71
367 Grzegorz Kaleta SW: SV Tarnowskie Góry -0.49 96 -17.40 +6.60     -14.83 -13.83 -8.58 -13.58 -5.88 +20.64
Halina Kaleta SW: SV Tarnowskie Góry -0.49 96 -17.40 +6.60     -14.83 -13.83 -8.58 -13.58 -5.88 +20.64
369 Andrzej Kałużny SW: CKR -0.50 84 +19.00 +7.00 -5.31 -16.31 -0.19   -18.48     -27.50
Arkadiusz Skonieczny SW: CKR -0.50 84 +19.00 +7.00 -5.31 -16.31 -0.19   -18.48     -27.50
371 Edmund Reczuga NE: ŁĄCZNOŚĆ NARIE Morąg -0.52 48 -16.17 -15.36 +2.31 +4.31            
372 Tomasz Lipiński NW: SBS POLONIA Nowy Tomyśl -0.52 72 -5.76 -6.76         -23.43 -8.89 +6.72 +0.72
Zbyszko Paluczek NW: SBS POLONIA Nowy Tomyśl -0.52 72 -5.76 -6.76         -23.43 -8.89 +6.72 +0.72
374 Bogumił Olszewski NW: MKS Sokół Żary -0.52 60     +14.62   -10.17 -16.25   -11.59 -7.90  
Krzysztof Sinicki NW: MKS Sokół Żary -0.52 60     +14.62   -10.17 -16.25   -11.59 -7.90  
376 Maciej Czajkowski S: ABNEGAT -0.52 60     +7.95   -5.30 -15.21     -32.49 +13.76
Kazimierz Grzeszkowiak S: ABNEGAT -0.52 60     +7.95   -5.30 -15.21     -32.49 +13.76
378 Mirosław Kaczor SE: KAMIENNA Ostrowiec-Święto -0.52 60 -28.06 +22.44 -21.70   -6.48 +2.49        
Grzegorz Wieczorkiewicz SE: KAMIENNA Ostrowiec-Święto -0.52 60 -28.06 +22.44 -21.70   -6.48 +2.49        
380 Rafał Niedzielski S: EKO-RÓŻANKA -0.54 84   -8.28 -23.59   +18.33 +14.33 -24.02 -28.56   +6.22
Paweł Szymonik S: EKO-RÓŻANKA -0.54 84   -8.28 -23.59   +18.33 +14.33 -24.02 -28.56   +6.22
382 Andrzej Lubojemski S: CZARNA PAPUGA -0.54 96 -20.56 -21.42 +1.32 -5.89   +8.82 -12.17 +22.68   -24.94
383 Piotr Kuciara SE: AZS AGH Piast Kraków -0.55 96 -20.70 +11.30   -17.14 +0.25   +3.79 -3.21 -11.24 -16.24
384 Dariusz Hutnik NE: MOK Mońki -0.55 96 -1.05 -3.39 -10.36   -7.70 -1.21   -11.41 -3.05 -15.05
Andrzej Jakimiec NE: MOK Mońki -0.55 96 -1.05 -3.39 -10.36   -7.70 -1.21   -11.41 -3.05 -15.05
386 Szymon Superson S: SYNERGIA -0.56 60 -29.86     +7.65   -0.04   -19.90   +8.79
387 Marcin Purta SE: DRIM TIM -0.56 72         -5.92 +26.57 +5.47 -21.38 -22.38 -22.63
Małgorzata Purta SE: DRIM TIM -0.56 72         -5.92 +26.57 +5.47 -21.38 -22.38 -22.63
389 Tadeusz Wawer SW: MKS Strzelce -0.56 48             -10.94 +3.06 -14.50 -4.50
390 Andrzej Hycnar S: SKOBUD -0.56 84 -10.67 -21.59 -6.81   +24.72 +1.12 -5.25   -28.93  
Adam Krysa S: SKOBUD -0.56 84 -10.67 -21.59 -6.81   +24.72 +1.12 -5.25   -28.93  
392 Kazimierz Dziadkowiec SE: Leskowiec - Beskid -0.56 120 -17.40 -18.40 +11.00 -3.88 -0.71 -13.71 +6.41 -6.59 -25.73 +1.27
Tadeusz Rejdych SE: Leskowiec - Beskid -0.56 120 -17.40 -18.40 +11.00 -3.88 -0.71 -13.71 +6.41 -6.59 -25.73 +1.27
394 Krzysztof Hołowacz SE: DRIM TIM -0.57 96 -20.74 -22.99 +4.68 -11.32     -10.84 +24.77 -19.76 +1.24
Kamil Kajetanowicz SE: DRIM TIM -0.57 96 -20.74 -22.99 +4.68 -11.32     -10.84 +24.77 -19.76 +1.24
396 Leszek Hejne NW: BTG Bydgoszcz -0.59 48 -11.29 -3.29 +8.30 -21.95            
Roman Woźniak NW: BTG Bydgoszcz -0.59 48 -11.29 -3.29 +8.30 -21.95            
398 Grzegorz Cieślak S: EKO-RÓŻANKA -0.60 72 -4.25   -26.93 +9.67   -17.14 +6.19   -10.78  
Grzegorz Rewer S: EKO-RÓŻANKA -0.60 72 -4.25   -26.93 +9.67   -17.14 +6.19   -10.78  
400 Jacek Czaykowski S: SKOBUD -0.60 60 -12.14 -24.14   -19.46       +12.63   +7.07
Stefan Skowron S: SKOBUD -0.60 60 -12.14 -24.14   -19.46       +12.63   +7.07
402 Michał Tuszyński SE: AZS AGH Piast Kraków -0.61 72       -17.14 +0.25   +3.79 -3.21 -11.24 -16.24
403 Maciej Chrobot NW: AZS UNIWERSYTET SZCZECIŃS -0.61 84 -1.00       -5.80 +5.12 -0.04 -19.64 -13.61 -16.61
Zbigniew Lasocki NW: AZS UNIWERSYTET SZCZECIŃS -0.61 84 -1.00       -5.80 +5.12 -0.04 -19.64 -13.61 -16.61
405 Tadeusz Bożek NE: Elektroosmoza Legionowian -0.62 60   -17.46 -15.85   -18.64       +5.81 +8.81
Jerzy Pawelec NE: Elektroosmoza Legionowian -0.62 60   -17.46 -15.85   -18.64       +5.81 +8.81
407 Iwona Czajka NE: K2 Rebid -0.64 83     +8.81 -13.60 -2.46 -22.21   +2.98 -7.66 -19.02
Marta Makarewicz NE: K2 Rebid -0.64 83     +8.81 -13.60 -2.46 -22.21   +2.98 -7.66 -19.02
409 Marek Domagała NW: SBS POLONIA Nowy Tomyśl -0.65 72 -2.38 -1.38         -3.21 -23.90 -8.01 -8.01
Jarosław Lubczyński NW: SBS POLONIA Nowy Tomyśl -0.65 72 -2.38 -1.38         -3.21 -23.90 -8.01 -8.01
411 Waldemar Sroczyński NW: KTB Konin -0.67 48 -5.86   -0.98 -0.38   -24.90        
412 Piotr Dobryszycki SW: TURBO -0.69 48     -21.17 -21.42     -4.66 +14.34    
Franciszek Zarzecki SW: TURBO -0.69 48     -21.17 -21.42     -4.66 +14.34    
414 Grażyna Brewiak SW: SYNIS -0.69 72       -12.88 -2.54 +0.46 -3.34 -22.34 -9.25  
415 Radosław Szymczak S: KONTRA -0.71 120 +6.95 +23.95 +1.88 -24.62 -2.57 -21.15 -8.54 -20.79 -24.27 -15.53
Marcin Wiliński S: KONTRA -0.71 120 +6.95 +23.95 +1.88 -24.62 -2.57 -21.15 -8.54 -20.79 -24.27 -15.53
417 Krzysztof Kleinrok S: CZARNA PAPUGA -0.71 72     -23.64 +15.10 -11.21 -24.46     -10.35 +3.57
418 Oskar Tokarczuk S: OBJECTIVITY -0.71 120 +5.28 +27.52 -21.53 -13.01 -20.05 -23.05 +1.26 -28.49 +2.88 -16.35
419 Grzegorz Superson S: SYNERGIA -0.73 96 -3.17 -14.11 -23.10 -18.60 -21.56 +18.69 -1.68 -6.89    
420 Ewa Sobolewska SW: SYNIS -0.75 84   -13.21   -12.88 -2.54 +0.46 -3.34 -22.34 -9.25  
421 Jacek Kapela NE: Reaktywacja K2 Alfa WZBS -0.78 84 -21.45 -6.95   +5.70 -3.98   -23.34 -3.34 -12.03  
Jerzy Kosowicz NE: Reaktywacja K2 Alfa WZBS -0.78 84 -21.45 -6.95   +5.70 -3.98   -23.34 -3.34 -12.03  
423 Bogusław Mojżesz SW: BSBS II -0.78 48 -26.36 -14.36 -6.40 +9.60            
Jerzy Ujma SW: BSBS II -0.78 48 -26.36 -14.36 -6.40 +9.60            
425 Andrzej Staszek SW: PREMONT Impas -0.79 60     -7.83   -23.82 -5.42 +10.64 -21.05    
Edwin Szenkelbach SW: PREMONT Impas -0.79 60     -7.83   -23.82 -5.42 +10.64 -21.05    
427 Marek Nazarko NE: ŁABS Dolina Narwi Łomża -0.81 108 -11.59 -27.09 -18.25 +8.75   -6.36 -3.69 +1.31 -14.00 -17.00
428 Artur Duczmalewski NE: Elektroosmoza Legionowian -0.83 60 +23.91 -20.34   -28.35     -5.41 -19.41    
429 Henryk Grządziel SW: PREMONT Impas -0.83 24             +5.12 -25.12    
Dominik Kaszowski SW: PREMONT Impas -0.83 24             +5.12 -25.12    
431 Krzysztof Superson S: SYNERGIA -0.85 84 -29.86 +2.93   -18.60 -9.42     -19.90 +6.00 -2.68
432 Jacek Radomski SW: SV Tarnowskie Góry -0.86 24         -9.82 -10.82        
Michał Witkowski SW: SV Tarnowskie Góry -0.86 24         -9.82 -10.82        
434 Tadeusz Urbanek SE: Wisłoka Dębica -0.87 72 +20.25 -30.25     -19.39 -15.14 -13.96 -3.96    
Zbigniew Wilisowski SE: Wisłoka Dębica -0.87 72 +20.25 -30.25     -19.39 -15.14 -13.96 -3.96    
436 Włodzimierz Biernacki SW: Zdrowie Piast -0.88 84     -3.94 -8.94   -17.75 -9.19 -24.19 -12.38 +2.62
Krzysztof Olejnik SW: Zdrowie Piast -0.88 84     -3.94 -8.94   -17.75 -9.19 -24.19 -12.38 +2.62
438 Waldemar Kożuchowski NW: KS KM IMPORT JAGIELLONKA -0.89 60 -14.88 -21.62 -5.36 +12.00 -23.59          
Przemysław Maliszewski NW: KS KM IMPORT JAGIELLONKA -0.89 60 -14.88 -21.62 -5.36 +12.00 -23.59          
440 Tomasz Zaleski NE: ŁABS Dolina Narwi Łomża -0.93 108 -11.59 -27.09 -18.25   -3.36 -6.36 -3.69 +1.31 -14.00 -17.00
441 Robert Cylwik NW: AZS UNIWERSYTET SZCZECIŃS -0.98 48 -14.67 -28.98 -11.12 +7.88            
Robert Zaciura NW: AZS UNIWERSYTET SZCZECIŃS -0.98 48 -14.67 -28.98 -11.12 +7.88            
443 Joanna Okła SE: DRIM TIM -0.98 24 +2.77 -26.23                
Szczepan Okła SE: DRIM TIM -0.98 24 +2.77 -26.23                
445 Marcin Zbroja SE: PKB Wtórmex -1.06 72 -21.45 -12.70   -7.74   +1.24 -14.24 -21.74    
Igor Łobodziński SE: PKB Wtórmex -1.06 72 -21.45 -12.70   -7.74   +1.24 -14.24 -21.74    
447 Alfred Koda NE: MOK Mońki -1.12 60     -0.67 -4.17   -10.67 -25.09 -26.35    
Stefan Kopyt NE: MOK Mońki -1.12 60     -0.67 -4.17   -10.67 -25.09 -26.35    
449 Kazimierz Dobrzyniecki NE: Gambling Zamek Ciechanów -1.20 60       -8.88 +9.78 -25.48     -24.89 -22.56
Wojciech Palmowski NE: Gambling Zamek Ciechanów -1.20 60       -8.88 +9.78 -25.48     -24.89 -22.56
451 Michał Kilanowski SW: NOWA STACJA -1.20 72   -16.25 -8.25   -1.62   -24.27   -23.38 -12.88
Rafał Łuczak SW: NOWA STACJA -1.20 72   -16.25 -8.25   -1.62   -24.27   -23.38 -12.88
453 Jacek Adamczyk SE: KAMIENNA Ostrowiec-Święto -1.23 48             -10.29 -14.93 -24.68 -8.93
Włodzimierz Niedolaz SE: KAMIENNA Ostrowiec-Święto -1.23 48             -10.29 -14.93 -24.68 -8.93
455 Jan Stańczak NE: ŁĄCZNOŚĆ NARIE Morąg -1.31 24 -16.17 -15.36                
456 Adam Mielczarek SE: DRIM TIM -1.36 48     -24.74 -8.24 -9.59 -22.84        
Maciej Urbaniak SE: DRIM TIM -1.36 48     -24.74 -8.24 -9.59 -22.84        
458 Renata Fiszer NW: Tenispoint Chemik Bydgosz -1.36 12                   -16.38
459 Janusz Budny NE: ŁĄCZNOŚĆ NARIE Morąg -1.48 23                 -11.36 -22.74
460 Wojciech Sułek SW: GKS Piast -1.72 24             -20.05 -21.30    
Dariusz Potuszyński SW: GKS Piast -1.72 24             -20.05 -21.30    
462 Tomasz Kuś S: VĘGORIA -1.92 12   -23.07                

Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999
 Admin ©Jan Romański'2005, jfrteamy-ausbutler ©Michał Klichowicz'2017, strona wygenerowana 2020-10-09 o 00:14, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768.