INDYWIDUALNA KLASYFIKACJA BUTLERA ZNORMALIZOWANEGO
bez zawodników, którzy nie mają szans na rozegranie 50% rozdań

Butler znormalizowany w każdym segmencie wyliczany jest przez dodanie 50.0% średniego nieznormalizowanego wyniku na rozdanie przeciwników do własnego nieznormalizowanego wyniku pary na rozdanie.

Powyżej 24 IMP na segment, zalicza się jedynie 25.0% wyniku.

Wszystkie segmenty są brane pod uwagę przy wyliczaniu średniego wyniku przeciwników, wyniki ulegają więc zmianie z każdym rozegranym segmentem.

 
miejsce   team imp/rzd roz-
dania
1-1 1-2 2-1 2-2 3-1 3-2 4-1 4-2 5-1 5-2
1 Stanisław Fangor LIBERTY DDK II 1.54 24                 +21.36 +15.61
Jerzy Radomski LIBERTY DDK II 1.54 24                 +21.36 +15.61
3 Tomasz Kuś LIBERTY DDK II 1.04 48     +19.79 +13.79         +14.64 +1.64
4 Zbigniew Hylaszek LIBERTY DDK II 0.85 72 -21.82 +8.43 +19.79 +13.79 +14.92 +26.17        
5 Tomasz Krym Laser DeLux 0.79 72 +1.25 +8.25   +4.17 +23.35   +9.06 +11.06    
Adam Krysiak Laser DeLux 0.79 72 +1.25 +8.25   +4.17 +23.35   +9.06 +11.06    
7 Jacek Krystecki Bluerefrigeration 0.78 107 -5.46 +11.50 +19.09 +25.34 +6.85 -13.15   +6.37 +25.21 +7.71
8 Robert Barankiewicz Laser DeLux 0.72 72     +9.17 +22.86 +22.65 -2.85     +11.44 -11.56
9 Tadeusz Nędzi LIBERTY DDK II 0.68 24                 +14.64 +1.64
10 Andrzej Skotniczny SYNIS 0.65 48 +11.83 +5.83 +6.33 +7.20            
11 Mieczysław Antosz SV Tarnowskie Góry 0.64 24                 +6.69 +8.69
12 Krzysztof Widocki PIAST RSB 0.63 24     +3.30   +11.77          
13 Andrzej Bacik LIBERTY DDK II 0.58 48 -21.82 +8.43     +14.92 +26.17        
14 Andrzej Kozikowski Laser DeLux 0.55 120 +27.81 -2.44 +6.61 +22.86 +22.65 -18.15 +15.44 -17.56 +0.88 +7.88
15 Marek Skotniczny SYNIS 0.54 84 +11.83 +5.83     -3.08 +20.30   -22.73 +12.10 +21.10
16 Andrzej Jurkiewicz SYNIS 0.40 60     +6.33 +7.20       -22.73 +12.10 +21.10
17 Marek Bałdysz TURBO 0.37 72 -0.05 +3.95     -13.80 +10.71     +20.67 +4.92
Samuel Bałdysz TURBO 0.37 72 -0.05 +3.95     -13.80 +10.71     +20.67 +4.92
19 Edward Bondarewicz MKS Strzelce 0.36 72 -0.39 -11.39 +3.25 +1.25 +15.06 +18.06        
Radosław Sawicki MKS Strzelce 0.36 72 -0.39 -11.39 +3.25 +1.25 +15.06 +18.06        
21 Lech Jaworski CKR 0.35 96 +5.44 +9.44 +3.25 -1.75   +4.61   +21.15 -3.12 -5.12
Wiesław Wiśniewski CKR 0.35 96 +5.44 +9.44 +3.25 -1.75   +4.61   +21.15 -3.12 -5.12
23 Tomasz Struzik Bluerefrigeration 0.34 48     +19.09 +25.34 -7.30 -20.90        
24 Stanisław Szuba TURBO 0.33 72         -15.29 +2.20 +15.54 +28.05 -15.70 +9.23
Marian Szymonowicz TURBO 0.33 72         -15.29 +2.20 +15.54 +28.05 -15.70 +9.23
26 Krzysztof Lewandowski Bluerefrigeration 0.33 95 -5.46 +11.50     +6.85 -13.15 -7.77 +6.37 +25.21 +7.71
27 Jacek Wojnarowicz Bluerefrigeration 0.24 107 -7.31 -1.31 +26.78 -11.97 -7.30   +19.17 -4.31 +13.33 -1.80
28 Marek Łuczków PIAST RSB 0.23 108 +3.56 -0.44   +19.55 +11.77 +23.09 -17.29 +10.20 -8.20 -17.20
29 Aleksander Zatke Laser DeLux 0.21 96 +27.81 -2.44 +6.61     -18.15 +15.44 -17.56 +0.88 +7.88
30 Stanisław Adamczyk PREMONT Impas 0.20 48     +1.00 +3.00         +13.86 -8.14
Andrzej Sładki PREMONT Impas 0.20 48     +1.00 +3.00         +13.86 -8.14
32 Marek Tekieli SYNIS 0.18 72 +8.88   -3.29   -3.08 +20.30 -13.48     +3.85
33 Krzysztof Sojka PIAST RSB 0.16 84     +3.30 +19.55   +23.09 -17.29 +10.20 -8.20 -17.20
34 Jan Pudlik GKS Piast 0.15 72 +6.61 -7.39 -5.59 +2.04 +8.12 +7.12        
Marek Nicieja GKS Piast 0.15 72 +6.61 -7.39 -5.59 +2.04 +8.12 +7.12        
36 Jarosław Łaszczuk Zdrowie Piast 0.15 96 -4.56 +19.44     -9.44 -20.69 +9.75 +6.75 +9.85 +2.85
Krzysztof Han Zdrowie Piast 0.15 96 -4.56 +19.44     -9.44 -20.69 +9.75 +6.75 +9.85 +2.85
38 Grzegorz Dziębowski Zdrowie Piast 0.14 60 +14.06 -9.94 -2.62 -4.62 +11.25          
Tomasz Radwański Zdrowie Piast 0.14 60 +14.06 -9.94 -2.62 -4.62 +11.25          
40 Maciej Macewicz PIAST RSB 0.13 24 +3.56 -0.44                
41 Sylwester Sokół Laser DeLux 0.13 48     +9.17     -2.85     +11.44 -11.56
42 Marek Jezierzański PIAST RSB 0.08 120 +8.03 -22.97 -5.08 +17.38 -2.12 +17.88 -9.67 +2.33 +7.75 -3.46
Marek Benda PIAST RSB 0.08 120 +8.03 -22.97 -5.08 +17.38 -2.12 +17.88 -9.67 +2.33 +7.75 -3.46
44 Mariusz Kowalczyk TURBO 0.08 48 -7.15 +23.85 -25.92 +12.83            
Jerzy Gładysz TURBO 0.08 48 -7.15 +23.85 -25.92 +12.83            
46 Marek Kolczok SV Tarnowskie Góry 0.07 72 +4.92 -19.08         -14.57 +18.43 +6.69 +8.69
47 Wiesław Puton ŚWSBC 0.05 60       -5.14 +16.56 -0.48   -9.90   +1.83
Mariusz Szumski ŚWSBC 0.05 60       -5.14 +16.56 -0.48   -9.90   +1.83
49 Andrzej Bondarewicz Bluerefrigeration 0.04 35             -7.77 -4.31 +13.33  
50 Maciej Dorabiała Bluerefrigeration 0.03 84 -7.31 -1.31 +26.78 -11.97   -20.90 +19.17     -1.80
51 Krzysztof Obłój ŚWSBC 0.01 72 +0.23 +5.92 -3.14       +10.85 -1.15 -11.64  
Krzysztof Wójcik ŚWSBC 0.01 72 +0.23 +5.92 -3.14       +10.85 -1.15 -11.64  
53 Tomasz Konopka CKR -0.01 60         -6.83 -5.83 -13.56 +20.69 +5.06  
Anna Makuch CKR -0.01 60         -6.83 -5.83 -13.56 +20.69 +5.06  
55 Zdzisław Kunc ŚWSBC -0.01 72     +1.54   +16.52 -8.44 +17.10   -22.62 -5.12
Marek Rzeszutek ŚWSBC -0.01 72     +1.54   +16.52 -8.44 +17.10   -22.62 -5.12
57 Bogdan Bialik BSBS II -0.02 48             -18.36 +21.64 +1.43 -5.57
Bogdan Jarosz BSBS II -0.02 48             -18.36 +21.64 +1.43 -5.57
59 Janusz Pisarek LIBERTY DDK II -0.06 72 +3.04 -3.96 -2.31 +2.69 -10.30 +6.86        
Karol Ruszkiewicz LIBERTY DDK II -0.06 72 +3.04 -3.96 -2.31 +2.69 -10.30 +6.86        
61 Maciej Barszczewski ŚWSBC -0.09 36 -29.62 +21.62   +4.75            
Jerzy Ignyś ŚWSBC -0.09 36 -29.62 +21.62   +4.75            
63 Krzysztof Gacek BSBS II -0.10 96 -3.31 -7.31 -5.14 +9.86     +3.61 -13.39 -8.59 +14.41
Jerzy Miś BSBS II -0.10 96 -3.31 -7.31 -5.14 +9.86     +3.61 -13.39 -8.59 +14.41
65 Paweł Korombel GKS Piast -0.16 96 +2.00 +13.00 -5.57 -19.79 -6.21 -3.31 -4.14 +8.86    
Robert Krupiński GKS Piast -0.16 96 +2.00 +13.00 -5.57 -19.79 -6.21 -3.31 -4.14 +8.86    
67 Tadeusz Biskup PREMONT Impas -0.18 60       +3.61 -19.46 +18.43     -10.08 -3.08
Rudolf Zając PREMONT Impas -0.18 60       +3.61 -19.46 +18.43     -10.08 -3.08
69 Michał Zgaślik MKS Strzelce -0.19 120 -7.83 +6.17 -3.85 -7.15 +5.75 +0.75 +15.88 -24.12 -10.69 +2.31
70 Janusz Wituszyński SV Tarnowskie Góry -0.21 48 +4.92 -19.08         -14.57 +18.43    
71 Leszek Szymaniec MKS Strzelce -0.22 120 -7.83 +6.17 -3.85 -7.15 +5.75 +0.75 -7.56 +9.44 -13.81 -8.06
72 Krzysztof Gaweł SYNIS -0.25 60 +8.88 -11.12 -3.29       -13.48     +3.85
73 Robert Sadowski NOWA STACJA -0.30 71 -1.67       -0.25 -14.25 +7.85 -4.45   -8.48
Robert Siedlecki NOWA STACJA -0.30 71 -1.67       -0.25 -14.25 +7.85 -4.45   -8.48
75 Piotr Dobryszycki TURBO -0.34 48     -17.36 -23.61     +3.75 +20.75    
Franciszek Zarzecki TURBO -0.34 48     -17.36 -23.61     +3.75 +20.75    
77 Wawrzyniec Bąk MKS Strzelce -0.35 48             +15.88 -24.12 -10.69 +2.31
78 Tadeusz Wawer MKS Strzelce -0.42 48             -7.56 +9.44 -13.81 -8.06
79 Andrzej Kałużny CKR -0.44 84 +17.38 +4.38 -15.94 -9.94 +2.61   -12.85     -22.94
Arkadiusz Skonieczny CKR -0.44 84 +17.38 +4.38 -15.94 -9.94 +2.61   -12.85     -22.94
81 Henryk Grządziel PREMONT Impas -0.50 24             +11.12 -23.12    
Dominik Kaszowski PREMONT Impas -0.50 24             +11.12 -23.12    
83 Sylwester Sommer NOWA STACJA -0.50 36 +25.88 -23.88   -20.15            
Konrad Stenzel NOWA STACJA -0.50 36 +25.88 -23.88   -20.15            
85 Włodzimierz Biernacki Zdrowie Piast -0.56 84     +1.44 -13.56   -11.75 -0.39 -13.39 -15.75 +6.25
Krzysztof Olejnik Zdrowie Piast -0.56 84     +1.44 -13.56   -11.75 -0.39 -13.39 -15.75 +6.25
87 Bogusław Mojżesz BSBS II -0.58 48 -23.21 -10.21 +1.70 +3.70            
Jerzy Ujma BSBS II -0.58 48 -23.21 -10.21 +1.70 +3.70            
89 Grzegorz Kaleta SV Tarnowskie Góry -0.59 96 -16.30 +7.70     -17.00 -20.00 -7.96 -9.96 -8.88 +15.79
Halina Kaleta SV Tarnowskie Góry -0.59 96 -16.30 +7.70     -17.00 -20.00 -7.96 -9.96 -8.88 +15.79
91 Krzysztof Kwiatkowski NOWA STACJA -0.61 59     -5.10 -23.15   -22.40   +1.24 +13.52  
Rafał Łangowski NOWA STACJA -0.61 59     -5.10 -23.15   -22.40   +1.24 +13.52  
93 Jacek Radomski SV Tarnowskie Góry -0.66 24         -10.39 -5.39        
Michał Witkowski SV Tarnowskie Góry -0.66 24         -10.39 -5.39        
95 Andrzej Staszek PREMONT Impas -0.69 60     -2.39   -23.04 +1.41 +5.79 -23.31    
Edwin Szenkelbach PREMONT Impas -0.69 60     -2.39   -23.04 +1.41 +5.79 -23.31    
97 Grażyna Brewiak SYNIS -0.74 72       -7.62 -5.77 +8.23 -9.91 -26.91 -11.15  
98 Ewa Sobolewska SYNIS -0.77 84   -11.12   -7.62 -5.77 +8.23 -9.91 -26.91 -11.15  
99 Michał Kilanowski NOWA STACJA -1.02 72   -12.67 -1.15   -1.40   -25.42   -24.19 -8.44
Rafał Łuczak NOWA STACJA -1.02 72   -12.67 -1.15   -1.40   -25.42   -24.19 -8.44
101 Wojciech Sułek GKS Piast -1.21 24             -16.08 -13.08    
Dariusz Potuszyński GKS Piast -1.21 24             -16.08 -13.08    

Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999
 Admin ©Jan Romański'2005, jfrteamy-ausbutler ©Michał Klichowicz'2017, strona wygenerowana 2020-10-09 o 00:12, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768.