INDYWIDUALNA KLASYFIKACJA BUTLERA
bez zawodników, którzy nie mają szans na rozegranie 50% rozdań
 
miejsce teamimp/rzdroz-
dania
1-11-22-12-23-13-24-14-25-15-2
1Jerzy RadomskiLIBERTY DDK II1.9224        +27+19
 Stanisław FangorLIBERTY DDK II1.9224        +27+19
3Tomasz KuśLIBERTY DDK II1.2348  +22+16    +17+4
4Adam KrysiakLaser DeLux1.0772+3+10 +4+30 +14+16  
 Tomasz KrymLaser DeLux1.0772+3+10 +4+30 +14+16  
6Robert BarankiewiczLaser DeLux1.0472  +9+25+38+2  +12-11
7Jacek KrysteckiBluerefrigeration1.04107-5+15+21+37+6-14 +8+34+9
8Tadeusz NędziLIBERTY DDK II0.8824        +17+4
9Zbigniew HylaszekLIBERTY DDK II0.7972-25+6+22+16+13+25    
10Marek BałdyszTURBO0.75720+4  -13+12  +39+12
 Samuel BałdyszTURBO0.75720+4  -13+12  +39+12
12Krzysztof WidockiPIAST RSB0.7524  +8 +10     
13Andrzej KozikowskiLaser DeLux0.7120+25-6+8+25+38-16+17-16+1+8
14Andrzej SkotnicznySYNIS0.6348+11+5+6+8      
15Marek SkotnicznySYNIS0.684+11+5  +4+28 -29+11+20
16Tomasz StruzikBluerefrigeration0.5448  +21+37-10-22    
17Wiesław WiśniewskiCKR0.5196+6+10+50 +6 +32-4-6
 Lech JaworskiCKR0.5196+6+10+50 +6 +32-4-6
19Radosław SawickiMKS Strzelce0.572+1-10+20+20+23    
 Edward BondarewiczMKS Strzelce0.572+1-10+20+20+23    
21Krzysztof LewandowskiBluerefrigeration0.4995-5+15  +6-14-6+8+34+9
22Stanisław SzubaTURBO0.4772    -14+3+16+29-11+11
 Marian SzymonowiczTURBO0.4772    -14+3+16+29-11+11
24Grzegorz DziębowskiZdrowie Piast0.4560+19-5+1-1+13     
 Tomasz RadwańskiZdrowie Piast0.4560+19-5+1-1+13     
26Mieczysław AntoszSV Tarnowskie Góry0.4224        +4+6
27Andrzej BacikLIBERTY DDK II0.448-25+6  +13+25    
28Jacek WojnarowiczBluerefrigeration0.39107-11-5+35-12-10 +330+13-1
29Krzysztof HanZdrowie Piast0.3196-3+21  -13-25+18+15+12+5
 Jarosław ŁaszczukZdrowie Piast0.3196-3+21  -13-25+18+15+12+5
31Marek TekieliSYNIS0.3172+5 -2 +4+28-16  +3
32Andrzej JurkiewiczSYNIS0.2760  +6+8   -29+11+20
33Sylwester SokółLaser DeLux0.2548  +9  +2  +12-11
34Krzysztof SojkaPIAST RSB0.2384  +8+25 +22-16+11-11-20
35Aleksander ZatkeLaser DeLux0.2296+25-6+8  -16+17-16+1+8
36Stanisław AdamczykPREMONT Impas0.2148  -20    +17-5
 Andrzej SładkiPREMONT Impas0.2148  -20    +17-5
38Maciej DorabiałaBluerefrigeration0.284-11-5+35-12 -22+33  -1
39Anna MakuchCKR0.260    -7-6-10+25+10 
 Tomasz KonopkaCKR0.260    -7-6-10+25+10 
41Andrzej BondarewiczBluerefrigeration0.235      -60+13 
42Jerzy IgnyśŚWSBC0.1736-32+29 +9      
 Maciej BarszczewskiŚWSBC0.1736-32+29 +9      
44Marek ŁuczkówPIAST RSB0.161080-4 +25+10+22-16+11-11-20
45Marek JezierzańskiPIAST RSB0.14120+8-23+2+21-6+14-10+2+12-3
 Marek BendaPIAST RSB0.14120+8-23+2+21-6+14-10+2+12-3
47Krzysztof WójcikŚWSBC0.0672+2+13-6   +10-2-13 
 Krzysztof ObłójŚWSBC0.0672+2+13-6   +10-2-13 
49Jan PudlikGKS Piast0.0372+8-6-9-4+7+6    
 Marek NiciejaGKS Piast0.0372+8-6-9-4+7+6    
51Bogdan BialikBSBS II-0.0248      -16+24-1-8
 Bogdan JaroszBSBS II-0.0248      -16+24-1-8
53Krzysztof GacekBSBS II-0.0996-6-10-2+13  +7-10-12+11
 Jerzy MiśBSBS II-0.0996-6-10-2+13  +7-10-12+11
55Marek KolczokSV Tarnowskie Góry-0.1372+3-21    -17+16+4+6
56Mariusz SzumskiŚWSBC-0.1360   -8+13-3 -11 +1
 Wiesław PutonŚWSBC-0.1360   -8+13-3 -11 +1
58Mariusz KowalczykTURBO-0.1748-8+23-35+12      
 Jerzy GładyszTURBO-0.1748-8+23-35+12      
60Maciej MacewiczPIAST RSB-0.17240-4        
61Michał ZgaślikMKS Strzelce-0.18120-8+6+1-5+9+4+16-24-17-4
62Robert KrupińskiGKS Piast-0.2496-1+10-8-25-4-6-1+12  
 Paweł KorombelGKS Piast-0.2496-1+10-8-25-4-6-1+12  
64Karol RuszkiewiczLIBERTY DDK II-0.2972-3-10-50-13+10    
 Janusz PisarekLIBERTY DDK II-0.2972-3-10-50-13+10    
66Robert SiedleckiNOWA STACJA-0.371-2   +4-10+6-8 -11
 Robert SadowskiNOWA STACJA-0.371-2   +4-10+6-8 -11
68Leszek SzymaniecMKS Strzelce-0.3120-8+6+1-5+9+4-7+10-27-19
69Zdzisław KuncŚWSBC-0.3272  +2 +14-12+16 -34-9
 Marek RzeszutekŚWSBC-0.3272  +2 +14-12+16 -34-9
71Arkadiusz SkoniecznyCKR-0.3784+21+8-22-16+4 -8  -18
 Andrzej KałużnyCKR-0.3784+21+8-22-16+4 -8  -18
73Janusz WituszyńskiSV Tarnowskie Góry-0.448+3-21    -17+16  
74Krzysztof GawełSYNIS-0.4260+5-15-2   -16  +3
75Rudolf ZającPREMONT Impas-0.4360   +5-30+16  -12-5
 Tadeusz BiskupPREMONT Impas-0.4360   +5-30+16  -12-5
77Piotr DobryszyckiTURBO-0.4648  -21-37  +8+28  
 Franciszek ZarzeckiTURBO-0.4648  -21-37  +8+28  
79Krzysztof OlejnikZdrowie Piast-0.5284  +2-13 -10+1-12-17+5
 Włodzimierz BiernackiZdrowie Piast-0.5284  +2-13 -10+1-12-17+5
81Michał WitkowskiSV Tarnowskie Góry-0.5424    -9-4    
 Jacek RadomskiSV Tarnowskie Góry-0.5424    -9-4    
83Jerzy UjmaBSBS II-0.648-21-8-1+1      
 Wawrzyniec BąkMKS Strzelce-0.648      +16-24-17-4
 Bogusław MojżeszBSBS II-0.648-21-8-1+1      
86Henryk GrządzielPREMONT Impas-0.6324      +10-25  
 Dominik KaszowskiPREMONT Impas-0.6324      +10-25  
88Konrad StenzelNOWA STACJA-0.6736+26-29 -21      
 Sylwester SommerNOWA STACJA-0.6736+26-29 -21      
90Grażyna BrewiakSYNIS-0.7172   -9-4+10-8-28-12 
91Ewa SobolewskaSYNIS-0.7984 -15 -9-4+10-8-28-12 
92Grzegorz KaletaSV Tarnowskie Góry-0.8296-19+5  -20-23-14-16-10+18
 Halina KaletaSV Tarnowskie Góry-0.8296-19+5  -20-23-14-16-10+18
94Krzysztof KwiatkowskiNOWA STACJA-0.8559  -8-25 -28 0+11 
 Rafał ŁangowskiNOWA STACJA-0.8559  -8-25 -28 0+11 
96Tadeusz WawerMKS Strzelce-0.948      -7+10-27-19
97Andrzej StaszekPREMONT Impas-1.0860  -1 -38-2+8-32  
 Edwin SzenkelbachPREMONT Impas-1.0860  -1 -38-2+8-32  
99Dariusz PotuszyńskiGKS Piast-1.3824      -18-15  
 Wojciech SułekGKS Piast-1.3824      -18-15  
101Rafał ŁuczakNOWA STACJA-1.4372 -13-2 -4 -33 -39-12
 Michał KilanowskiNOWA STACJA-1.4372 -13-2 -4 -33 -39-12

 Admin.5.0.0.41 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2020-10-26 o 11:26, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768.