INDYWIDUALNA KLASYFIKACJA BUTLERA ZNORMALIZOWANEGO
bez zawodników, którzy nie mają szans na rozegranie 50% rozdań

Butler znormalizowany w każdym segmencie wyliczany jest przez dodanie 50.0% średniego nieznormalizowanego wyniku na rozdanie przeciwników do własnego nieznormalizowanego wyniku pary na rozdanie.

Powyżej 24 IMP na segment, zalicza się jedynie 25.0% wyniku.

Wszystkie segmenty są brane pod uwagę przy wyliczaniu średniego wyniku przeciwników, wyniki ulegają więc zmianie z każdym rozegranym segmentem.

 
miejsce   team imp/rzd roz-
dania
1-1 1-2 2-1 2-2 3-1 3-2 4-1 4-2 5-1 5-2
1 Dariusz Kępa OGNISKO TKKF CHEMIK 1.11 36               +24.15 +1.45 +14.45
Janusz Kucharski OGNISKO TKKF CHEMIK 1.11 36               +24.15 +1.45 +14.45
3 Jarosław Gąsiorowski PKB Wtórmex 0.99 72   +14.80 +22.58   +23.57   -1.72   +2.10 +10.10
Jacek Szkup PKB Wtórmex 0.99 72   +14.80 +22.58   +23.57   -1.72   +2.10 +10.10
5 Maciej Rodzaj TS Wisła - Milo Kraków 0.79 84 +28.67   +12.74 +9.74   +4.50 -0.87   +10.39 +1.39
6 Bogusław Kruczek Rewers - Joker Rzeszów 0.66 120 +26.15 -12.85 -12.57 +17.86 +13.38 +8.38 -21.90 +19.10 +31.76 +9.54
Jerzy Puchała Rewers - Joker Rzeszów 0.66 120 +26.15 -12.85 -12.57 +17.86 +13.38 +8.38 -21.90 +19.10 +31.76 +9.54
8 Maja Żabierek Taka sobie drużyna 0.59 84     +6.73 +9.73 +7.17   +12.38 +8.38 +17.74 -12.26
9 Marek Czerwonka AZS AGH Piast Kraków 0.58 84     +21.74 +18.74   -9.05 +8.25 +20.94 -9.37 -2.37
10 Ryszard Woliński Dunajec Nowy Sącz 0.54 84 +3.50 +7.50 +1.10   -6.26 +17.74   +16.84 +5.28  
11 Grzegorz Żyła AZS AGH Piast Kraków 0.50 108 -9.55 +14.45 +21.74 +18.74   -9.05 +8.25 +20.94 -9.37 -2.37
12 Bogdan Palczyński TS Wisła - Milo Kraków 0.50 84 +28.67   +12.74   -15.00 +4.50 -0.87   +10.39 +1.39
13 Robert Piechota Wisłoka Dębica 0.49 60   +2.62 -0.61 +6.39         +14.13 +7.13
14 Karol Kałuziński PKB Wtórmex 0.48 96 -19.20   -0.20 -3.20 +17.21 -5.79   +9.28 +24.71 +23.46
Adam Motyka PKB Wtórmex 0.48 96 -19.20   -0.20 -3.20 +17.21 -5.79   +9.28 +24.71 +23.46
16 Mirosław Kotowski KAMIENNA Ostrowiec-Święto 0.47 48 +19.20 +1.63   +4.45   -2.58        
Piotr Szczygieł KAMIENNA Ostrowiec-Święto 0.47 48 +19.20 +1.63   +4.45   -2.58        
18 Witold Stachnik TS Wisła - Milo Kraków 0.45 60 +11.28 -8.72           -14.87 +20.90 +18.40
19 Hubert Urban Taka sobie drużyna 0.43 96     +6.73 +9.73 +7.17 -8.72 +12.38 +8.38 +17.74 -12.26
20 Marek Jarosz CKiS Skawina 0.35 108 -22.25 -9.79 +28.14 +4.64 -1.20 +6.54 +8.50 +12.50 +11.12  
Łukasz Pląder CKiS Skawina 0.35 108 -22.25 -9.79 +28.14 +4.64 -1.20 +6.54 +8.50 +12.50 +11.12  
22 Andrzej Lembas AZS AGH Piast Kraków 0.27 60 +0.45 +15.45 +18.50   -24.91 +6.62        
Karol Suchoń AZS AGH Piast Kraków 0.27 60 +0.45 +15.45 +18.50   -24.91 +6.62        
24 Marek Jaworski TS Wisła - Milo Kraków 0.26 84 +11.28 -8.72   +9.74 -15.00     -14.87 +20.90 +18.40
25 Roman Opaliński Elektromontaż Joker Rzesz 0.22 120 -19.50 +19.50 -12.72 +19.28 -2.53 +13.47 -5.55 +13.45 +10.84 -10.16
Adam Żarnowski Elektromontaż Joker Rzesz 0.22 120 -19.50 +19.50 -12.72 +19.28 -2.53 +13.47 -5.55 +13.45 +10.84 -10.16
27 Janusz Szyszkowski Dunajec Nowy Sącz 0.21 96 +3.50 +7.50 +1.10 -9.90   +17.74 +8.84 +0.25 -8.83  
28 Zbigniew Hałaczkiewicz OGNISKO TKKF CHEMIK 0.21 84 +9.71 -9.29 -7.79 +8.21 +10.80 +14.55 -8.60      
29 Małgorzata Rojkowicz Wisłoka Dębica 0.20 72 -15.38 +2.62 -0.61 +6.39         +14.13 +7.13
30 Jan Lipior Wisłoka Dębica 0.18 96     +18.72 +4.47 -8.26 -17.26 +10.54 -10.24 +2.86 +16.86
31 Maria Boczar Taka sobie drużyna 0.17 72 +4.39 +21.39   +2.50   -3.83 -7.59     -4.50
32 Maciej Grabiec Taka sobie drużyna 0.16 36 +4.56 +16.31 -15.00              
33 Lech Adach OGNISKO TKKF CHEMIK 0.09 120 +9.71 -9.29 -7.79 +8.21 +10.80 +14.55 -8.60 -27.86 +21.45 -0.55
34 Piotr Kuc-Dzierżawski TS Wisła - Milo Kraków 0.07 84   +12.17 +9.78 -6.22 -14.27 +8.73 -7.14 +2.86    
Tomasz Stryszawski TS Wisła - Milo Kraków 0.07 84   +12.17 +9.78 -6.22 -14.27 +8.73 -7.14 +2.86    
36 Ryszard Jaśkiewicz Dunajec Nowy Sącz 0.04 96 +20.73 -10.00 -21.29 +0.71 -10.22   +2.25 +16.84 +5.28  
37 Marek Pietraszek Elektromontaż Joker Rzesz 0.02 120 +7.74 +21.99 -24.33 -0.83 +6.40 -27.60 -5.55 +4.45 +15.25 +5.25
Wojciech Paszko Elektromontaż Joker Rzesz 0.02 120 +7.74 +21.99 -24.33 -0.83 +6.40 -27.60 -5.55 +4.45 +15.25 +5.25
39 Tomasz Mazur Wisłoka Dębica 0.02 108 -15.38   +18.72 +4.47 -8.26 -17.26 +10.54 -10.24 +2.86 +16.86
40 Edmund Jas KAMIENNA Ostrowiec-Święto 0.01 84     -16.55 +11.45 +26.18   -8.88 -14.59 -8.85 +12.15
Dariusz Nowek KAMIENNA Ostrowiec-Święto 0.01 84     -16.55 +11.45 +26.18   -8.88 -14.59 -8.85 +12.15
42 Jerzy Boczar Taka sobie drużyna -0.00 108 +4.39 +21.39   +2.50 +2.28 -3.83 -7.59 +12.41 -27.50 -4.50
43 Jacek Baka CKFiS Bełżyce -0.01 120 -9.26 -3.26 +1.54 +9.12 -9.55 +2.45 +25.50 -15.50 +3.00 -5.00
Paweł Zaleski CKFiS Bełżyce -0.01 120 -9.26 -3.26 +1.54 +9.12 -9.55 +2.45 +25.50 -15.50 +3.00 -5.00
45 Grzegorz Merynda CKiS Skawina -0.08 108 -10.06 +9.94 +13.15 -18.85 -4.24 +8.50 +6.00 -8.27 -4.59  
Agata Kowal CKiS Skawina -0.08 108 -10.06 +9.94 +13.15 -18.85 -4.24 +8.50 +6.00 -8.27 -4.59  
47 Robert Rostek OGNISKO TKKF CHEMIK -0.15 84 +7.10 +1.10 -9.75 -7.29 +6.16 -15.46 +5.39      
48 Edward Wójcik OGNISKO TKKF CHEMIK -0.16 120 +7.10 +1.10 -9.75 -7.29 +6.16 -15.46 +5.39 -27.86 +21.45 -0.55
49 Maciej Boczar Taka sobie drużyna -0.19 84 +4.56 +16.31 -15.00   +2.28 -8.72   +12.41 -27.50  
50 Mirosław Kaczor KAMIENNA Ostrowiec-Święto -0.26 60 -30.62 +21.88 -21.55   +2.86 +12.13        
Grzegorz Wieczorkiewicz KAMIENNA Ostrowiec-Święto -0.26 60 -30.62 +21.88 -21.55   +2.86 +12.13        
52 Adam Pruszkowski CKFiS Bełżyce -0.26 120 -9.22 +9.78 +18.80 -3.20 +7.45 +8.45 -11.26 -6.26 -23.27 -22.02
Agnieszka Brawata CKFiS Bełżyce -0.26 120 -9.22 +9.78 +18.80 -3.20 +7.45 +8.45 -11.26 -6.26 -23.27 -22.02
54 Piotr Radzikowski Leskowiec - Beskid -0.28 120 +6.93 -17.07 +18.95 -14.16 -11.29 -12.29 +4.64 -5.36 +4.46 -8.54
Robert Różak Leskowiec - Beskid -0.28 120 +6.93 -17.07 +18.95 -14.16 -11.29 -12.29 +4.64 -5.36 +4.46 -8.54
56 Krzysztof Hołowacz DRIM TIM -0.31 96 -6.46 -23.46 -0.37 -7.37     -9.26 +25.49 -8.75 +0.25
Kamil Kajetanowicz DRIM TIM -0.31 96 -6.46 -23.46 -0.37 -7.37     -9.26 +25.49 -8.75 +0.25
58 Kazimierz Dziadkowiec Leskowiec - Beskid -0.36 120 -1.57 -16.57 +13.84 -4.38 +6.10 -5.90 +5.15 -13.85 -23.76 -1.76
Tadeusz Rejdych Leskowiec - Beskid -0.36 120 -1.57 -16.57 +13.84 -4.38 +6.10 -5.90 +5.15 -13.85 -23.76 -1.76
60 Marek Cyrkiel Rewers - Joker Rzeszów -0.38 120 -9.36 -23.61 -21.87 -18.87 +7.41 +16.41 +6.71 +1.71 -17.20 +12.80
Mariusz Kozaczyński Rewers - Joker Rzeszów -0.38 120 -9.36 -23.61 -21.87 -18.87 +7.41 +16.41 +6.71 +1.71 -17.20 +12.80
62 Stanisław Jaśkiewicz Dunajec Nowy Sącz -0.39 84 +20.73 -10.00 -21.29 +0.71 -10.22 -15.22 +2.25      
63 Bogusław Lesiecki Dunajec Nowy Sącz -0.43 72       -9.90 -6.26 -15.22 +8.84 +0.25 -8.83  
64 Piotr Kuciara AZS AGH Piast Kraków -0.48 96 -9.55 +14.45   -17.50 -7.05   +3.21 -6.79 -4.59 -18.59
65 Marcin Purta DRIM TIM -0.66 72         -10.36 +23.64 +4.78 -21.29 -23.56 -21.06
Małgorzata Purta DRIM TIM -0.66 72         -10.36 +23.64 +4.78 -21.29 -23.56 -21.06
67 Tadeusz Urbanek Wisłoka Dębica -0.71 72 +24.95 -27.55     -14.50 -9.50 -14.20 -10.20    
Zbigniew Wilisowski Wisłoka Dębica -0.71 72 +24.95 -27.55     -14.50 -9.50 -14.20 -10.20    
69 Michał Tuszyński AZS AGH Piast Kraków -0.71 72       -17.50 -7.05   +3.21 -6.79 -4.59 -18.59
70 Marcin Zbroja PKB Wtórmex -0.86 72 -6.46 -10.46   -8.46   -6.75 -12.83 -16.83    
Igor Łobodziński PKB Wtórmex -0.86 72 -6.46 -10.46   -8.46   -6.75 -12.83 -16.83    
72 Jacek Adamczyk KAMIENNA Ostrowiec-Święto -0.91 48             -9.20 -5.88 -19.36 -9.36
Włodzimierz Niedolaz KAMIENNA Ostrowiec-Święto -0.91 48             -9.20 -5.88 -19.36 -9.36
74 Adam Mielczarek DRIM TIM -1.23 48     -24.84 -10.59 -3.85 -19.85        
Maciej Urbaniak DRIM TIM -1.23 48     -24.84 -10.59 -3.85 -19.85        
76 Joanna Okła DRIM TIM -1.61 24 -13.42 -25.17                
Szczepan Okła DRIM TIM -1.61 24 -13.42 -25.17                

Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999
 Admin ©Jan Romański'2005, jfrteamy-ausbutler ©Michał Klichowicz'2017, strona wygenerowana 2020-10-09 o 00:11, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768.