INDYWIDUALNA KLASYFIKACJA BUTLERA
bez zawodników, którzy nie mają szans na rozegranie 50% rozdań
 
miejsce teamimp/rzdroz-
dania
1-11-22-12-23-13-24-14-25-15-2
1Janusz KucharskiOGNISKO TKKF CHEMIK1.8936       +47+4+17
 Dariusz KępaOGNISKO TKKF CHEMIK1.8936       +47+4+17
3Jacek SzkupPKB Wtórmex172 +16+21 +21 0 +3+11
 Jarosław GąsiorowskiPKB Wtórmex172 +16+21 +21 0 +3+11
5Maciej RodzajTS Wisła - Milo Kraków0.9984+34 +14+11 +11-4 +13+4
6Jerzy PuchałaRewers - Joker Rzeszów0.95120+24-15-14+22+19+14-21+20+56+9
 Bogusław KruczekRewers - Joker Rzeszów0.95120+24-15-14+22+19+14-21+20+56+9
8Maciej GrabiecTaka sobie drużyna0.8136+15+35-21       
9Witold StachnikTS Wisła - Milo Kraków0.7760+13-7     -18+34+24
10Ryszard WolińskiDunajec Nowy Sącz0.7684+10+14+2 -5+19 +17+7 
11Maja ŻabierekTaka sobie drużyna0.7184  +4+7+5 +18+14+21-9
12Jan LipiorWisłoka Dębica0.6196  +37+13-5-14+10-10+7+21
13Bogdan PalczyńskiTS Wisła - Milo Kraków0.6184+34 +14 -21+11-4 +13+4
14Marek CzerwonkaAZS AGH Piast Kraków0.5784  +28+22 -9+4+18-11-4
15Hubert UrbanTaka sobie drużyna0.5596  +4+7+5-7+18+14+21-9
16Karol KałuzińskiPKB Wtórmex0.5496-18 -4-7+17-6 +11+32+27
 Adam MotykaPKB Wtórmex0.5496-18 -4-7+17-6 +11+32+27
18Grzegorz ŻyłaAZS AGH Piast Kraków0.54108-7+17+28+22 -9+4+18-11-4
19Piotr SzczygiełKAMIENNA Ostrowiec-Święto0.4448+180 +7 -4    
 Mirosław KotowskiKAMIENNA Ostrowiec-Święto0.4448+180 +7 -4    
21Robert PiechotaWisłoka Dębica0.4360 0+2+9    +11+4
22Marek JaworskiTS Wisła - Milo Kraków0.4384+13-7 +11-21  -18+34+24
23Janusz SzyszkowskiDunajec Nowy Sącz0.4296+10+14+2-9 +19+9+6-11 
24Tomasz MazurWisłoka Dębica0.38108-18 +37+13-5-14+10-10+7+21
25Marek JaroszCKiS Skawina0.36108-34-10+34+3-5+6+15+19+11 
 Łukasz PląderCKiS Skawina0.36108-34-10+34+3-5+6+15+19+11 
27Roman OpalińskiElektromontaż Joker Rzesz0.36120-24+15-11+21+6+22-3+16+11-10
 Adam ŻarnowskiElektromontaż Joker Rzesz0.36120-24+15-11+21+6+22-3+16+11-10
29Zbigniew HałaczkiewiczOGNISKO TKKF CHEMIK0.3584+11-8-8+8+12+17-3   
30Marek PietraszekElektromontaż Joker Rzesz0.24120+11+29-34-3+12-22-3+7+21+11
 Wojciech PaszkoElektromontaż Joker Rzesz0.24120+11+29-34-3+12-22-3+7+21+11
32Lech AdachOGNISKO TKKF CHEMIK0.22120+11-8-8+8+12+17-3-29+24+2
33Maria BoczarTaka sobie drużyna0.2172+7+24 +9 -6-10  -9
34Karol SuchońAZS AGH Piast Kraków0.260+3+18+14 -27+4    
 Andrzej LembasAZS AGH Piast Kraków0.260+3+18+14 -27+4    
36Grzegorz WieczorkiewiczKAMIENNA Ostrowiec-Święto0.1260-28+38-19 +7+9    
 Mirosław KaczorKAMIENNA Ostrowiec-Święto0.1260-28+38-19 +7+9    
38Małgorzata RojkowiczWisłoka Dębica0.1172-180+2+9    +11+4
39Ryszard JaśkiewiczDunajec Nowy Sącz0.0496+18-16-20+2-12 +8+17+7 
40Tomasz StryszawskiTS Wisła - Milo Kraków0.0484 +10+8-8-17+6-3+7  
 Piotr Kuc-DzierżawskiTS Wisła - Milo Kraków0.0484 +10+8-8-17+6-3+7  
42Edmund JasKAMIENNA Ostrowiec-Święto084  -14+14+27 -9-17-11+10
 Dariusz NowekKAMIENNA Ostrowiec-Święto084  -14+14+27 -9-17-11+10
44Jacek BakaCKFiS Bełżyce-0.15120-8-2-2+9-7+5+21-20-3-11
 Paweł ZaleskiCKFiS Bełżyce-0.15120-8-2-2+9-7+5+21-20-3-11
46Edward WójcikOGNISKO TKKF CHEMIK-0.2120+8+2-14-11+5-19+8-29+24+2
47Maciej BoczarTaka sobie drużyna-0.2484+15+35-21 +4-7 +10-56 
48Jerzy BoczarTaka sobie drużyna-0.25108+7+24 +9+4-6-10+10-56-9
49Robert RostekOGNISKO TKKF CHEMIK-0.2584+8+2-14-11+5-19+8   
50Adam PruszkowskiCKFiS Bełżyce-0.28120-11+8+20-2+10+11-8-3-32-27
 Agnieszka BrawataCKFiS Bełżyce-0.28120-11+8+20-2+10+11-8-3-32-27
52Grzegorz MeryndaCKiS Skawina-0.29108-13+7+11-21-4+70-11-7 
 Agata KowalCKiS Skawina-0.29108-13+7+11-21-4+70-11-7 
54Bogusław LesieckiDunajec Nowy Sącz-0.3872   -9-5-17+9+6-11 
55Krzysztof HołowaczDRIM TIM-0.496-7-24-2-9  -8+29-13-4
 Kamil KajetanowiczDRIM TIM-0.496-7-24-2-9  -8+29-13-4
57Tadeusz RejdychLeskowiec - Beskid-0.43120-3-18+14-7+7-5+3-16-24-2
 Piotr RadzikowskiLeskowiec - Beskid-0.43120+7-17+19-14-10-11+3-7-4-17
 Kazimierz DziadkowiecLeskowiec - Beskid-0.43120-3-18+14-7+7-5+3-16-24-2
 Robert RóżakLeskowiec - Beskid-0.43120+7-17+19-14-10-11+3-7-4-17
61Stanisław JaśkiewiczDunajec Nowy Sącz-0.4484+18-16-20+2-12-17+8   
62Piotr KuciaraAZS AGH Piast Kraków-0.5396-7+17 -22-7 +3-7-7-21
63Mariusz KozaczyńskiRewers - Joker Rzeszów-0.6120-11-29-28-22+5+14+8+3-21+9
 Marek CyrkielRewers - Joker Rzeszów-0.6120-11-29-28-22+5+14+8+3-21+9
65Michał TuszyńskiAZS AGH Piast Kraków-0.8572   -22-7 +3-7-7-21
66Włodzimierz NiedolazKAMIENNA Ostrowiec-Święto-0.9648      -8-6-21-11
 Jacek AdamczykKAMIENNA Ostrowiec-Święto-0.9648      -8-6-21-11
68Zbigniew WilisowskiWisłoka Dębica-1.0472+28-38  -19-14-18-14  
 Tadeusz UrbanekWisłoka Dębica-1.0472+28-38  -19-14-18-14  
70Marcin ZbrojaPKB Wtórmex-1.0872-10-14 -9 -11-15-19  
 Igor ŁobodzińskiPKB Wtórmex-1.0872-10-14 -9 -11-15-19  
72Małgorzata PurtaDRIM TIM-1.2872    -12+22+3-47-34-24
 Marcin PurtaDRIM TIM-1.2872    -12+22+3-47-34-24
74Adam MielczarekDRIM TIM-1.6348  -37-13-6-22    
 Maciej UrbaniakDRIM TIM-1.6348  -37-13-6-22    
76Joanna OkłaDRIM TIM-2.0824-15-35        
 Szczepan OkłaDRIM TIM-2.0824-15-35        

 Admin.5.0.0.41 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2020-10-04 o 18:07, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768.