INDYWIDUALNA KLASYFIKACJA BUTLERA ZNORMALIZOWANEGO
bez zawodników, którzy nie mają szans na rozegranie 50% rozdań

Butler znormalizowany w każdym segmencie wyliczany jest przez dodanie 50.0% średniego nieznormalizowanego wyniku na rozdanie przeciwników do własnego nieznormalizowanego wyniku pary na rozdanie.

Powyżej 24 IMP na segment, zalicza się jedynie 25.0% wyniku.

Wszystkie segmenty są brane pod uwagę przy wyliczaniu średniego wyniku przeciwników, wyniki ulegają więc zmianie z każdym rozegranym segmentem.

 
miejsce   team imp/rzd roz-
dania
1-1 1-2 2-1 2-2 3-1 3-2 4-1 4-2 5-1 5-2
1 Grzegorz Dembiński KTB Konin 1.33 72 +6.25 +12.33   +17.16 +19.89     +13.22 +27.10  
Andrzej Syrek KTB Konin 1.33 72 +6.25 +12.33   +17.16 +19.89     +13.22 +27.10  
3 Mariusz Krakowiak Tenispoint Chemik Bydgosz 1.16 72       +3.77 +21.72 +23.47 +21.75 -9.57 +22.47  
4 Łukasz Frąckowiak Instalko SBS 1 Międzyrzec 1.08 24         +7.00 +19.00        
5 Jarosław Michałowski Tenispoint Chemik Bydgosz 0.83 108 +14.50 +4.50   +3.77 +21.72 +23.47 +21.75 -9.57 +22.47 -12.53
6 Mirosław Kopowski Okna Boniek-STB Słupsk 0.65 96 +14.25   -1.70 +23.77 -9.10 +24.70 +9.25 +7.75   -6.44
7 Jerzy Kaczmarek SBS POLONIA Nowy Tomyśl 0.55 48     +9.23 +7.33 +17.51 -7.49        
Andrzej Spychała SBS POLONIA Nowy Tomyśl 0.55 48     +9.23 +7.33 +17.51 -7.49        
9 Roman Kowalkowski TKB PAAK Chemik Bydgoszcz 0.53 84   +2.75 +28.25   +3.64 +1.70 +8.91 +22.02 -22.77  
10 Jacek Batóg AZS UNIWERSYTET SZCZECIŃS 0.52 72     -2.25     +20.07 +9.25 +4.25 +12.57 -6.43
Marcin Dziembor AZS UNIWERSYTET SZCZECIŃS 0.52 72     -2.25     +20.07 +9.25 +4.25 +12.57 -6.43
12 Ryszard Leśniewski Okna Boniek-STB Słupsk 0.51 72 +8.61 -18.39   +3.30   +24.70 +15.75   +2.56  
13 Leszek Kawski BTG Bydgoszcz 0.45 96 -27.03   -20.25   +21.02 +10.77 +15.44 +0.44 +28.34 +14.92
Andrzej Wojnowski BTG Bydgoszcz 0.45 96 -27.03   -20.25   +21.02 +10.77 +15.44 +0.44 +28.34 +14.92
15 Damian Mazurak Findacja I Love Bridge/MO 0.43 120 -9.43 -2.70 +8.00 +3.20 +0.38 +0.38 +19.56 +7.33 +24.00 +1.00
16 Andrzej Garstka Okna Boniek-STB Słupsk 0.39 108   -9.75 +1.57 +23.77 -13.00 +0.00 +9.25 +20.25 +10.32 -0.20
17 Marek Giża KTB Konin 0.39 84   +25.25 -3.88   +17.94 +4.94 -17.78   -0.50 +6.50
Tomasz Latos KTB Konin 0.39 84   +25.25 -3.88   +17.94 +4.94 -17.78   -0.50 +6.50
19 Ryszard Sawicki KS KM IMPORT JAGIELLONKA 0.38 96 +11.44 +1.44     +25.66 -6.84 -4.91 -8.28 +14.86 +2.86
Paweł Sosnowski KS KM IMPORT JAGIELLONKA 0.38 96 +11.44 +1.44     +25.66 -6.84 -4.91 -8.28 +14.86 +2.86
21 Mariusz Grabowski BIN-Chemik Aleksandrów Ku 0.35 84 +21.92   -10.50 +13.50 +1.38   +11.64   -10.09 +1.91
Bohdan Pliszka BIN-Chemik Aleksandrów Ku 0.35 84 +21.92   -10.50 +13.50 +1.38   +11.64   -10.09 +1.91
23 Cezary Bura UNIA II Leszno 0.35 60   +6.12 +5.89 +0.70     +6.50 +1.50    
Maciej Piasecki UNIA II Leszno 0.35 60   +6.12 +5.89 +0.70     +6.50 +1.50    
25 Ryszard Konopka Okna Boniek-STB Słupsk 0.24 96 +14.25 -9.75 +1.57   -13.00 +0.00   +20.25 +10.32 -0.20
26 Jan Borychowski UNIA II Leszno 0.24 96 +25.41 -4.84   -18.88 +0.82 -13.18   +20.35 +3.36 +10.36
Bogdan Świątek UNIA II Leszno 0.24 96 +25.41 -4.84   -18.88 +0.82 -13.18   +20.35 +3.36 +10.36
28 Krzysztof Beyga MKS Sokół Żary 0.21 84 +11.12 -9.88   -11.31 +4.36   -9.49 +28.76   +3.94
Stanisław Stefański MKS Sokół Żary 0.21 84 +11.12 -9.88   -11.31 +4.36   -9.49 +28.76   +3.94
30 Sebastian Rawlik Findacja I Love Bridge/MO 0.20 120 -24.48 +5.77 +0.20 -9.10 +0.38 +0.38 +19.56 +7.33 +25.61 -1.39
31 Mirosław Wiśniewski GTB ATUT Rumia 0.19 72         +1.77 +15.77 +5.98 -1.02 -3.25 -5.25
32 Robert Mrukowski TKB PAAK Chemik Bydgoszcz 0.18 60     +6.38 -3.75     +8.91 +22.02 -22.77  
33 Marek Szukała UNIA II Leszno 0.17 84 +11.12   +0.94   -3.78 +16.22 -11.31   -8.77 +10.23
Przemysław Weymann UNIA II Leszno 0.17 84 +11.12   +0.94   -3.78 +16.22 -11.31   -8.77 +10.23
35 Lech Łaniewski TKB PAAK Chemik Bydgoszcz 0.10 84 -20.14 +2.75 +28.25   +3.64 +1.70 +4.77     -12.52
36 Jan Maciejewski GTB ATUT Rumia 0.09 72         +3.57 -16.43 +20.00 -5.10 +1.25 +3.25
37 Bogdan Białoszyński PROSNA Kalisz 0.06 84 -6.30 +20.70 -3.88 +27.62     -8.64   -25.84 +1.16
Wiesław Skowroński PROSNA Kalisz 0.06 84 -6.30 +20.70 -3.88 +27.62     -8.64   -25.84 +1.16
39 Tadeusz Kowalicki Instalko SBS 1 Międzyrzec 0.04 96 +13.75 +2.75 -5.44 +4.56 +7.00 +19.00   -19.23 -18.85  
40 Wiesław Mączkowski Okna Boniek-STB Słupsk 0.02 108 +8.61 -18.39 -1.70 +3.30 -9.10   +15.75 +7.75 +2.56 -6.44
41 Mirosław Małecki SBS POLONIA Nowy Tomyśl 0.02 48     +12.25 -16.75 +2.77 +2.77        
Marek Wichtowski SBS POLONIA Nowy Tomyśl 0.02 48     +12.25 -16.75 +2.77 +2.77        
43 Józef Grewling FLUX-MEDICAL Boguniewo 0.01 48 +5.78 +15.78 -25.04 +4.05            
Jarosław Hilbrecht FLUX-MEDICAL Boguniewo 0.01 48 +5.78 +15.78 -25.04 +4.05            
45 Jacek Kokociński KTB Konin 0.01 36             -6.18 +0.82   +5.69
46 Marian Nieznański Findacja I Love Bridge/MO -0.00 120 -9.43 -2.70 +8.00 +3.20 -15.25 +9.75 +9.80 -28.45 +24.00 +1.00
47 Czesław Kościelak PROSNA Kalisz -0.01 72 -12.33 +10.94     +6.69 +2.69 -6.77 -1.77    
Jan Kuczera PROSNA Kalisz -0.01 72 -12.33 +10.94     +6.69 +2.69 -6.77 -1.77    
49 Krzysztof Gusowski BTG Bydgoszcz -0.02 96   +18.72   -10.57 -23.59 +8.91 -21.53 +21.72 -20.28 +24.47
Bogdan Jarząb BTG Bydgoszcz -0.02 96   +18.72   -10.57 -23.59 +8.91 -21.53 +21.72 -20.28 +24.47
51 Marek Juszczak FLUX-MEDICAL Boguniewo -0.05 96 -10.09 -0.09     +9.75 -1.25 -12.52 +2.48 -1.36 +8.70
Grzegorz Samol FLUX-MEDICAL Boguniewo -0.05 96 -10.09 -0.09     +9.75 -1.25 -12.52 +2.48 -1.36 +8.70
53 Maciej Łaniewski TKB PAAK Chemik Bydgoszcz -0.06 96 +2.43 +15.43   +7.38 -15.80 -17.55   +8.91 +19.16 -25.59
Roman Wachowiak TKB PAAK Chemik Bydgoszcz -0.06 96 +2.43 +15.43   +7.38 -15.80 -17.55   +8.91 +19.16 -25.59
55 Robert Rychlicki Tenispoint Chemik Bydgosz -0.07 108 +14.50 +4.50 -4.22   -3.04 -0.04 -10.14 +0.75 -0.56 -9.56
56 Jarosław Pęski GTB ATUT Rumia -0.08 120 -10.20 +10.80 +3.61 -27.89 +1.77 +15.77 +5.98 -1.02 -3.25 -5.25
57 Rafał Junik FLUX-MEDICAL Boguniewo -0.10 48     -7.95 -9.28 +0.86 +11.43        
Jolanta Ziętara FLUX-MEDICAL Boguniewo -0.10 48     -7.95 -9.28 +0.86 +11.43        
59 Stefan Kubies MKS Sokół Żary -0.13 96 -2.75 +7.25 +4.35 -5.65   -3.64 -18.23   -1.30 +7.89
Sławomir Zubrycki MKS Sokół Żary -0.13 96 -2.75 +7.25 +4.35 -5.65   -3.64 -18.23   -1.30 +7.89
61 Aleksander Gruca GTB ATUT Rumia -0.14 120 -10.20 +10.80 +3.61 -27.89 +3.57 -16.43 +20.00 -5.10 +1.25 +3.25
62 Leszek Falkowski BIN-Chemik Aleksandrów Ku -0.15 84 -4.28 -17.28   +10.16   -12.62   +16.20 +9.77 -14.23
Ryszard Rapicki BIN-Chemik Aleksandrów Ku -0.15 84 -4.28 -17.28   +10.16   -12.62   +16.20 +9.77 -14.23
64 Piotr Proporowicz Tenispoint Chemik Bydgosz -0.17 48 +30.23 -18.84 -7.23 -12.22            
Rafał Szafranek Tenispoint Chemik Bydgosz -0.17 48 +30.23 -18.84 -7.23 -12.22            
66 Alicja Krzemińska BIN-Chemik Aleksandrów Ku -0.22 72   -3.04 +21.48   -12.56 -1.56 -16.80 -3.30    
Paweł Krzemiński BIN-Chemik Aleksandrów Ku -0.22 72   -3.04 +21.48   -12.56 -1.56 -16.80 -3.30    
68 Stanisław Kotas Findacja I Love Bridge/MO -0.23 120 -24.48 +5.77 +0.20 -9.10 -15.25 +9.75 +9.80 -28.45 +25.61 -1.39
69 Adam Kozłowski FLUX-MEDICAL Boguniewo -0.25 48             +19.16 -24.09 -17.80 +10.72
Michał Lewiński FLUX-MEDICAL Boguniewo -0.25 48             +19.16 -24.09 -17.80 +10.72
71 Marek Bałabuch Tenispoint Chemik Bydgosz -0.27 48     -4.22     -0.04   +0.75   -9.56
72 Maciej Arnold Instalko SBS 1 Międzyrzec -0.31 72 +13.75 +2.75 -5.44 +4.56       -19.23 -18.85  
73 Tomasz Freitag PROSNA Kalisz -0.32 84     +16.25 -9.75 -4.99 -16.99   +15.36 -24.88 -1.88
Zbigniew Sabała PROSNA Kalisz -0.32 84     +16.25 -9.75 -4.99 -16.99   +15.36 -24.88 -1.88
75 Andrzej Parmonik Instalko SBS 1 Międzyrzec -0.33 96 -12.75 -4.75 -14.68 +11.80 -8.75 -4.75 +10.57     -8.02
Andrzej Rękosiak Instalko SBS 1 Międzyrzec -0.33 96 -12.75 -4.75 -14.68 +11.80 -8.75 -4.75 +10.57     -8.02
77 Dariusz Lisiecki KTB Konin -0.33 84 +4.36   -3.84 -4.88   -23.85 -6.18 +0.82   +5.69
78 Robert Karanowski Instalko SBS 1 Międzyrzec -0.36 48             -7.70 -2.70 +0.00 -7.00
Zbigniew Przybylski Instalko SBS 1 Międzyrzec -0.36 48             -7.70 -2.70 +0.00 -7.00
80 Piotr Zalcman Tenispoint Chemik Bydgosz -0.38 36         -3.04   -10.14   -0.56  
81 Justyna Duszyńska AZS UNIWERSYTET SZCZECIŃS -0.39 36   -7.10   -7.25 +0.32          
Yan Shpuntou AZS UNIWERSYTET SZCZECIŃS -0.39 36   -7.10   -7.25 +0.32          
83 Wiesław Paczkowski TKB PAAK Chemik Bydgoszcz -0.42 60 -20.14   +6.38 -3.75     +4.77     -12.52
84 Marek Domagała SBS POLONIA Nowy Tomyśl -0.45 72 +8.69 +0.69         -8.88 -21.06 -4.78 -6.78
Jarosław Lubczyński SBS POLONIA Nowy Tomyśl -0.45 72 +8.69 +0.69         -8.88 -21.06 -4.78 -6.78
86 Zbigniew Kamiński GTB ATUT Rumia -0.56 48 -0.44 -10.44 -21.00 +5.00            
Tomasz Tarasiuk GTB ATUT Rumia -0.56 48 -0.44 -10.44 -21.00 +5.00            
88 Tadeusz Janczurewicz KS KM IMPORT JAGIELLONKA -0.58 84     +2.72 -0.80   -11.52 -10.08 -24.16 -14.57 +9.43
Piotr Kozicki KS KM IMPORT JAGIELLONKA -0.58 84     +2.72 -0.80   -11.52 -10.08 -24.16 -14.57 +9.43
90 Waldemar Sroczyński KTB Konin -0.59 48 +4.36   -3.84 -4.88   -23.85        
91 Maciej Chrobot AZS UNIWERSYTET SZCZECIŃS -0.60 84 -10.80       -6.20 -0.44 +5.61 -21.00 -5.23 -12.23
Zbigniew Lasocki AZS UNIWERSYTET SZCZECIŃS -0.60 84 -10.80       -6.20 -0.44 +5.61 -21.00 -5.23 -12.23
93 Leszek Hejne BTG Bydgoszcz -0.66 48 -16.65 -6.65 +7.86 -16.14            
Roman Woźniak BTG Bydgoszcz -0.66 48 -16.65 -6.65 +7.86 -16.14            
95 Bogumił Olszewski MKS Sokół Żary -0.75 60     +8.69   -8.67 -21.52   -10.23 -13.06  
Krzysztof Sinicki MKS Sokół Żary -0.75 60     +8.69   -8.67 -21.52   -10.23 -13.06  
97 Waldemar Kożuchowski KS KM IMPORT JAGIELLONKA -0.78 60 -9.75 -19.75 -1.30 +6.72 -22.77          
Przemysław Maliszewski KS KM IMPORT JAGIELLONKA -0.78 60 -9.75 -19.75 -1.30 +6.72 -22.77          
99 Robert Cylwik AZS UNIWERSYTET SZCZECIŃS -0.82 48 -4.10 -29.00 -17.62 +11.38            
Robert Zaciura AZS UNIWERSYTET SZCZECIŃS -0.82 48 -4.10 -29.00 -17.62 +11.38            
101 Tomasz Lipiński SBS POLONIA Nowy Tomyśl -0.82 72 -19.65 -8.65         -19.30 -11.11 -1.18 +0.82
Zbyszko Paluczek SBS POLONIA Nowy Tomyśl -0.82 72 -19.65 -8.65         -19.30 -11.11 -1.18 +0.82
103 Renata Fiszer Tenispoint Chemik Bydgosz -1.04 12                   -12.53

Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999
 Admin ©Jan Romański'2005, jfrteamy-ausbutler ©Michał Klichowicz'2017, strona wygenerowana 2020-10-09 o 00:11, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768.