INDYWIDUALNA KLASYFIKACJA BUTLERA
bez zawodników, którzy nie mają szans na rozegranie 50% rozdań
 
miejsce teamimp/rzdroz-
dania
1-11-22-12-23-13-24-14-25-15-2
1Grzegorz DembińskiKTB Konin1.6472+13+16 +18+18  +14+39 
 Andrzej SyrekKTB Konin1.6472+13+16 +18+18  +14+39 
3Mariusz KrakowiakTenispoint Chemik Bydgosz1.472   +8+23+27+24-9+28 
4Łukasz FrąckowiakInstalko SBS 1 Międzyrzec1.2524    +9+21    
5Jarosław MichałowskiTenispoint Chemik Bydgosz1.12108+20+10 +8+23+27+24-9+28-10
6Tomasz LatosKTB Konin0.7984 +56-5 +16+3-17 +3+10
 Marek GiżaKTB Konin0.7984 +56-5 +16+3-17 +3+10
8Mirosław KopowskiOkna Boniek-STB Słupsk0.7596+15 -4+22-18+38+12+13 -6
9Ryszard LeśniewskiOkna Boniek-STB Słupsk0.7272+8-19 +1 +38+21 +3 
10Roman KowalkowskiTKB PAAK Chemik Bydgoszcz0.6584 +5+36 +5+2+7+33-33 
11Leszek KawskiBTG Bydgoszcz0.6496-35 -18 +33+15+16+1+33+16
 Andrzej WojnowskiBTG Bydgoszcz0.6496-35 -18 +33+15+16+1+33+16
13Jerzy KaczmarekSBS POLONIA Nowy Tomyśl0.6348  +6+11+19-6    
 Andrzej SpychałaSBS POLONIA Nowy Tomyśl0.6348  +6+11+19-6    
15Marcin DziemborAZS UNIWERSYTET SZCZECIŃS0.5772  -6  +27+10+5+12-7
 Jacek BatógAZS UNIWERSYTET SZCZECIŃS0.5772  -6  +27+10+5+12-7
17Stanisław StefańskiMKS Sokół Żary0.5284+12-9 -10+8 -8+49 +2
 Krzysztof BeygaMKS Sokół Żary0.5284+12-9 -10+8 -8+49 +2
19Damian MazurakFindacja I Love Bridge/MO0.51120-10-5+5+6-1-1+20+12+32+3
20Bohdan PliszkaBIN-Chemik Aleksandrów Ku0.4884+23 -5+19+2 +13 -120
 Mariusz GrabowskiBIN-Chemik Aleksandrów Ku0.4884+23 -5+19+2 +13 -120
22Andrzej GarstkaOkna Boniek-STB Słupsk0.4108 -9+1+22-16-3+12+23+15-2
23Cezary BuraUNIA II Leszno0.3860 +5+4-1  +10+5  
 Maciej PiaseckiUNIA II Leszno0.3860 +5+4-1  +10+5  
25Paweł SosnowskiKS KM IMPORT JAGIELLONKA0.3696+12+2  +30-7-7-7+120
 Bogdan ŚwiątekUNIA II Leszno0.3696+33-4 -220-14 +21+7+14
 Jan BorychowskiUNIA II Leszno0.3696+33-4 -220-14 +21+7+14
 Ryszard SawickiKS KM IMPORT JAGIELLONKA0.3696+12+2  +30-7-7-7+120
29Mirosław WiśniewskiGTB ATUT Rumia0.3272    0+14+70+20
30Ryszard KonopkaOkna Boniek-STB Słupsk0.2596+15-9+1 -16-3 +23+15-2
31Mirosław MałeckiSBS POLONIA Nowy Tomyśl0.2348  +19-10+1+1    
 Marek WichtowskiSBS POLONIA Nowy Tomyśl0.2348  +19-10+1+1    
33Wiesław SkowrońskiPROSNA Kalisz0.2384-8+19-3+42  -5 -28+2
 Bogdan BiałoszyńskiPROSNA Kalisz0.2384-8+19-3+42  -5 -28+2
35Lech ŁaniewskiTKB PAAK Chemik Bydgoszcz0.2184-23+5+36 +5+2+9  -16
36Robert MrukowskiTKB PAAK Chemik Bydgoszcz0.1560  +7-5  +7+33-33 
37Rafał SzafranekTenispoint Chemik Bydgosz0.1348+35-19-3-7      
 Piotr ProporowiczTenispoint Chemik Bydgosz0.1348+35-19-3-7      
39Sebastian RawlikFindacja I Love Bridge/MO0.1120-33+4+3-18-1-1+20+12+28-2
40Marek SzukałaUNIA II Leszno0.184+10 -1 -3+17-10 -12+7
 Przemysław WeymannUNIA II Leszno0.184+10 -1 -3+17-10 -12+7
42Robert RychlickiTenispoint Chemik Bydgosz0.05108+20+10+1 -5-2-13+30-9
43Bogdan JarząbBTG Bydgoszcz0.0496 +19 -10-30+7-19+25-19+31
 Krzysztof GusowskiBTG Bydgoszcz0.0496 +19 -10-30+7-19+25-19+31
45Jarosław HilbrechtFLUX-MEDICAL Boguniewo0.0248+11+21-36+5      
 Józef GrewlingFLUX-MEDICAL Boguniewo0.0248+11+21-36+5      
47Jacek KokocińskiKTB Konin036      -70 +7
48Wiesław MączkowskiOkna Boniek-STB Słupsk-0.01108+8-19-4+1-18 +21+13+3-6
49Jan MaciejewskiGTB ATUT Rumia-0.0172    +3-17+17-14+4+6
50Tadeusz KowalickiInstalko SBS 1 Międzyrzec-0.0396+19+8-5+5+9+21 -21-39 
51Stefan KubiesMKS Sokół Żary-0.07960+10+5-5 0-20 -3+6
 Sławomir ZubryckiMKS Sokół Żary-0.07960+10+5-5 0-20 -3+6
53Grzegorz SamolFLUX-MEDICAL Boguniewo-0.0996-12-2  +12+1-16-10+9
 Marek JuszczakFLUX-MEDICAL Boguniewo-0.0996-12-2  +12+1-16-10+9
55Leszek FalkowskiBIN-Chemik Aleksandrów Ku-0.184-3-16 +10 -12 +9+14-10
 Ryszard RapickiBIN-Chemik Aleksandrów Ku-0.184-3-16 +10 -12 +9+14-10
57Rafał JunikFLUX-MEDICAL Boguniewo-0.148  -7-8-2+12    
 Jolanta ZiętaraFLUX-MEDICAL Boguniewo-0.148  -7-8-2+12    
59Jan KuczeraPROSNA Kalisz-0.1372-15+9  +8+4-10-5  
 Czesław KościelakPROSNA Kalisz-0.1372-15+9  +8+4-10-5  
61Marek BałabuchTenispoint Chemik Bydgosz-0.1548  +1  -2 +3 -9
62Jarosław PęskiGTB ATUT Rumia-0.16120-12+9+3-420+14+70+20
63Marian NieznańskiFindacja I Love Bridge/MO-0.19120-10-5+5+6-19+6+8-49+32+3
64Andrzej ParmonikInstalko SBS 1 Międzyrzec-0.2296-10-2-10+10-8-4+10  -7
 Andrzej RękosiakInstalko SBS 1 Międzyrzec-0.2296-10-2-10+10-8-4+10  -7
66Roman WachowiakTKB PAAK Chemik Bydgoszcz-0.2996+3+16 +8-23-27 +7+19-31
 Maciej ŁaniewskiTKB PAAK Chemik Bydgoszcz-0.2996+3+16 +8-23-27 +7+19-31
68Aleksander GrucaGTB ATUT Rumia-0.36120-12+9+3-42+3-17+17-14+4+6
69Alicja KrzemińskaBIN-Chemik Aleksandrów Ku-0.3872 -5+18 -12-1-24-3  
 Paweł KrzemińskiBIN-Chemik Aleksandrów Ku-0.3872 -5+18 -12-1-24-3  
71Tomasz FreitagPROSNA Kalisz-0.484  +19-7-9-21 +19-32-3
 Zbigniew SabałaPROSNA Kalisz-0.484  +19-7-9-21 +19-32-3
73Maciej ArnoldInstalko SBS 1 Międzyrzec-0.4672+19+8-5+5   -21-39 
 Jarosław LubczyńskiSBS POLONIA Nowy Tomyśl-0.4672+10+2    -12-23-4-6
 Marek DomagałaSBS POLONIA Nowy Tomyśl-0.4672+10+2    -12-23-4-6
76Zbigniew KamińskiGTB ATUT Rumia-0.46480-10-19+7      
 Tomasz TarasiukGTB ATUT Rumia-0.46480-10-19+7      
78Dariusz LisieckiKTB Konin-0.4684+8 -3-6 -38-70 +7
79Wiesław PaczkowskiTKB PAAK Chemik Bydgoszcz-0.4760-23 +7-5  +9  -16
80Michał LewińskiFLUX-MEDICAL Boguniewo-0.548      +19-25-28+10
 Adam KozłowskiFLUX-MEDICAL Boguniewo-0.548      +19-25-28+10
82Piotr ZalcmanTenispoint Chemik Bydgosz-0.536    -5 -13 0 
83Robert KaranowskiInstalko SBS 1 Międzyrzec-0.5848      -10-5-3-10
 Zbigniew PrzybylskiInstalko SBS 1 Międzyrzec-0.5848      -10-5-3-10
85Stanisław KotasFindacja I Love Bridge/MO-0.6120-33+4+3-18-19+6+8-49+28-2
86Zbigniew LasockiAZS UNIWERSYTET SZCZECIŃS-0.6184-8   -80+5-19-7-14
 Maciej ChrobotAZS UNIWERSYTET SZCZECIŃS-0.6184-8   -80+5-19-7-14
88Yan ShpuntouAZS UNIWERSYTET SZCZECIŃS-0.6136 -16 -11+5     
 Justyna DuszyńskaAZS UNIWERSYTET SZCZECIŃS-0.6136 -16 -11+5     
90Tadeusz JanczurewiczKS KM IMPORT JAGIELLONKA-0.7984  +3-8 -15-9-33-14+10
 Piotr KozickiKS KM IMPORT JAGIELLONKA-0.7984  +3-8 -15-9-33-14+10
92Waldemar SroczyńskiKTB Konin-0.8148+8 -3-6 -38    
93Bogumił OlszewskiMKS Sokół Żary-0.8260  +10 -5-27 -12-15 
 Krzysztof SinickiMKS Sokół Żary-0.8260  +10 -5-27 -12-15 
95Renata FiszerTenispoint Chemik Bydgosz-0.8312         -10
96Tomasz LipińskiSBS POLONIA Nowy Tomyśl-0.8872-19-8    -21-13-20
 Zbyszko PaluczekSBS POLONIA Nowy Tomyśl-0.8872-19-8    -21-13-20
98Leszek HejneBTG Bydgoszcz-0.9248-20-10+5-19      
 Roman WoźniakBTG Bydgoszcz-0.9248-20-10+5-19      
100Waldemar KożuchowskiKS KM IMPORT JAGIELLONKA-0.9860-11-21-1+7-33     
 Przemysław MaliszewskiKS KM IMPORT JAGIELLONKA-0.9860-11-21-1+7-33     
102Robert ZaciuraAZS UNIWERSYTET SZCZECIŃS-1.6348-13-56-19+10      
 Robert CylwikAZS UNIWERSYTET SZCZECIŃS-1.6348-13-56-19+10      

 Admin.5.0.0.41 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2020-10-05 o 04:25, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768.