INDYWIDUALNA KLASYFIKACJA BUTLERA ZNORMALIZOWANEGO
bez zawodników, którzy nie mają szans na rozegranie 50% rozdań

Butler znormalizowany w każdym segmencie wyliczany jest przez dodanie 50.0% średniego nieznormalizowanego wyniku na rozdanie przeciwników do własnego nieznormalizowanego wyniku pary na rozdanie.

Powyżej 24 IMP na segment, zalicza się jedynie 25.0% wyniku.

Wszystkie segmenty są brane pod uwagę przy wyliczaniu średniego wyniku przeciwników, wyniki ulegają więc zmianie z każdym rozegranym segmentem.

 
miejsce   team imp/rzd roz-
dania
1-1 1-2 2-1 2-2 3-1 3-2 4-1 4-2 5-1 5-2
1 Paweł Sankowski ESKOM IT Warszawa 1.18 48     +9.80 +27.55     +1.61     +17.61
2 Arkadiusz Majcher ESKOM IT Warszawa 1.09 120 +14.57 +23.82 +9.80 +27.55 +20.56 -5.44 +6.00 +19.00 -2.39 +17.61
3 Przemysław Bednarski ETB Ełk 0.88 96 -5.11 +22.39   +24.62 +6.42 +13.42 -7.64 +10.36   +20.15
4 Krzysztof Makuch Elektroosmoza Legionowian 0.82 60     +21.80 +19.80   +3.61     +10.47 -6.35
5 Anna Makarewicz K2 Rebid 0.76 72 +0.61 +12.61   +23.97   +10.39 -10.20 +17.56    
Anna Zaręba K2 Rebid 0.76 72 +0.61 +12.61   +23.97   +10.39 -10.20 +17.56    
7 Tomasz Sinkiewicz ETB Ełk 0.76 84   +11.38 +7.82 +24.62 +6.42     +10.36 -4.08 +6.92
8 Wiesław Niedziela K2 Rebid 0.70 83 +2.56 +15.56 +25.97   -2.61   -13.44   +10.06 +19.64
Tomasz Paluchowski K2 Rebid 0.70 83 +2.56 +15.56 +25.97   -2.61   -13.44   +10.06 +19.64
10 Paweł Lasota Elektroosmoza Legionowian 0.65 60 +19.39 -8.61 +21.80 +19.80       -13.39    
11 Aliaksandr Prakapenka SPEKTR Mińsk 0.65 120 -0.18 +5.82 -5.58 -2.21 -13.50 +26.67 +21.29 +26.78 +3.38 +15.38
Alexander Zhukov SPEKTR Mińsk 0.65 120 -0.18 +5.82 -5.58 -2.21 -13.50 +26.67 +21.29 +26.78 +3.38 +15.38
13 Janusz Kowalewski SUDOVIA International 0.55 84 +6.36 +24.61   +12.78 +3.38 +2.38   +3.50 -7.14  
14 Mirosław Zomkowski ŁĄCZNOŚĆ NARIE Morąg 0.53 72 +10.50 +19.50 +11.25 +6.25     +1.94 -11.06    
15 Tomasz Winciorek ESKOM IT Warszawa 0.49 108 +14.57 +23.82 +2.39 -25.61 +20.56 -5.44 +6.00 +19.00 -2.39  
16 Krzysztof Michalczyk ŁĄCZNOŚĆ NARIE Morąg 0.44 48 +10.50 +19.50         +1.94 -11.06    
17 Marcin Czarniawski ETB Ełk 0.42 108 -5.11 +22.39 +12.04 -7.94   +13.42 -7.64 -20.81 +18.40 +20.15
18 Jerzy Gober SUDOVIA International 0.41 96 +6.36 +24.61 -9.22 +12.78 +3.38   +2.50 +3.50   -4.14
19 Tomasz Patalan Darles Santerm Gdańsk 0.40 120 +9.44 -12.56 +9.22 +27.62 -14.06 +11.94 +20.24 -10.71 -2.46 +9.54
Leszek Szkudlarek Darles Santerm Gdańsk 0.40 120 +9.44 -12.56 +9.22 +27.62 -14.06 +11.94 +20.24 -10.71 -2.46 +9.54
21 Janusz Goławski Reaktywacja K2 Alfa WZBS 0.39 72 +9.11   +1.61 +16.61   -6.53 -3.20     +10.80
Sławomir Sulima Reaktywacja K2 Alfa WZBS 0.39 72 +9.11   +1.61 +16.61   -6.53 -3.20     +10.80
23 Kazimierz Kulas ŁĄCZNOŚĆ NARIE Morąg 0.39 47         -15.70 +11.30     +9.65 +13.10
Dariusz Łuczak ŁĄCZNOŚĆ NARIE Morąg 0.39 47         -15.70 +11.30     +9.65 +13.10
25 Sławomir Bąk Autostrada Eksploatacja & 0.36 84 +8.80 -14.20       -3.44 -3.53 +0.57 +23.64 +18.39
26 Jacek Lasota GTB Expres z Kaszub 0.34 120 +15.30 +22.98 -1.04 -18.79 +2.65 +17.65 +8.58 -13.46 -0.56 +7.44
Michał Wantke GTB Expres z Kaszub 0.34 120 +15.30 +22.98 -1.04 -18.79 +2.65 +17.65 +8.58 -13.46 -0.56 +7.44
28 Wojciech Biegajło Gambling Zamek Ciechanów 0.28 72 +19.79 -23.21 +3.30   +19.19   +0.04 +1.06    
Dariusz Sierocki Gambling Zamek Ciechanów 0.28 72 +19.79 -23.21 +3.30   +19.19   +0.04 +1.06    
30 Krzysztof Krajewski ŁABS Dolina Narwi Łomża 0.28 48       +7.65 -3.50     +0.66   +8.59
31 Dariusz Prawdzik ETB Ełk 0.27 96 -7.62 +11.38 +7.82   +2.79 +24.61 -15.81   -4.08 +6.92
32 Ireneusz Grynczewski Autostrada Eksploatacja & 0.24 96 +8.80 -14.20 -10.71 -5.71 +6.56 -3.44     +23.64 +18.39
33 Stefan Jakubowski Elektroosmoza Legionowian 0.18 60 -13.20       +19.57 -7.43 +7.56 +4.56    
Tomasz Nowacki Elektroosmoza Legionowian 0.18 60 -13.20       +19.57 -7.43 +7.56 +4.56    
35 Sławomir Dmowski Reaktywacja K2 Alfa WZBS 0.14 84   +18.86 -24.69   -1.15 +2.57   +16.80 +5.56 -6.44
Tomasz Kaczmarski Reaktywacja K2 Alfa WZBS 0.14 84   +18.86 -24.69   -1.15 +2.57   +16.80 +5.56 -6.44
37 Jan Bojaryn Hetman Białystok 0.13 72   -22.08 +10.19   -0.49 -8.40 +10.89 +19.30    
Andrzej Raczkowski Hetman Białystok 0.13 72   -22.08 +10.19   -0.49 -8.40 +10.89 +19.30    
39 Mirosław Liszewski SUDOVIA International 0.06 120 +4.19 -1.81 -4.42 -19.24 -20.11 +0.30 +0.92 +25.67 +26.79 -5.21
40 Wojciech Bobrek ETB Ełk 0.06 96 -7.62   +12.04 -7.94 +2.79 +24.61 -15.81 -20.81 +18.40  
41 Sławomir Bolesta Hetman Białystok 0.01 84 -18.50 +24.50   +6.19 -1.71     +12.38 -27.13 +4.82
Piotr Wulkiewicz Hetman Białystok 0.01 84 -18.50 +24.50   +6.19 -1.71     +12.38 -27.13 +4.82
43 Igor Godun SPEKTR Mińsk 0.00 120 -2.94 -21.19 -15.14 +26.11 -16.35 +16.90 +12.60 -4.49 -4.11 +8.89
Andrei Sotnikau SPEKTR Mińsk 0.00 120 -2.94 -21.19 -15.14 +26.11 -16.35 +16.90 +12.60 -4.49 -4.11 +8.89
45 Andrzej Balunowski SUDOVIA International -0.01 72     -9.22 -19.24   +2.38 +2.50   +26.79 -4.14
46 Marek Kuczyński Dworek Króla Stanisława O -0.02 120 +2.24 -10.76 +25.79 -13.50 -6.75 +5.11 -7.70 -4.70 +0.49 +7.49
Krzysztof Pakuła Dworek Króla Stanisława O -0.02 120 +2.24 -10.76 +25.79 -13.50 -6.75 +5.11 -7.70 -4.70 +0.49 +7.49
48 Ireneusz Jagielski ŁĄCZNOŚĆ NARIE Morąg -0.03 72     +11.44 +2.44 +15.22 -3.41 +0.18 -27.76    
49 Jarosław Drewing GTB Expres z Kaszub -0.05 120 -19.21 +8.79 -2.49 +25.51 +7.24 -5.71 +18.50 +0.50 -22.14 -16.89
Krzysztof Firkus GTB Expres z Kaszub -0.05 120 -19.21 +8.79 -2.49 +25.51 +7.24 -5.71 +18.50 +0.50 -22.14 -16.89
51 Julij Chumak SUDOVIA International -0.07 108 +4.19 -1.81 -4.42   -20.11 +0.30 +0.92 +25.67 -7.14 -5.21
52 Adam Wszeborowski ŁABS Dolina Narwi Łomża -0.09 108 +2.49 +21.49 -22.26 -20.21 -0.46 +8.58 +2.66   -10.41 +8.59
53 Andrzej Bunikowski Darles Santerm Gdańsk -0.12 120 -7.89 +15.11 -18.00 -16.00 +1.49 +0.49 +14.29 -2.35 +6.50 -8.42
Jacek Piotrowski Darles Santerm Gdańsk -0.12 120 -7.89 +15.11 -18.00 -16.00 +1.49 +0.49 +14.29 -2.35 +6.50 -8.42
55 Dariusz Biedrzycki Gambling Zamek Ciechanów -0.16 108 +6.86 +21.42 -3.62 +8.89   -23.56 -2.18 -26.93 +6.58 -4.42
Dominik Głowacki Gambling Zamek Ciechanów -0.16 108 +6.86 +21.42 -3.62 +8.89   -23.56 -2.18 -26.93 +6.58 -4.42
57 Jacek Pióro ŁABS Dolina Narwi Łomża -0.19 108 +2.49 +21.49 -22.26 -20.21 -3.50 +8.58 +2.66 +0.66 -10.41  
58 Henryk Brodawski Autostrada Eksploatacja & -0.20 120 -8.44 +13.56 -13.72 -4.72 +22.36 -16.39 -1.43 -10.43 +1.80 -6.20
Sylwester Młynarczuk Autostrada Eksploatacja & -0.20 120 -8.44 +13.56 -13.72 -4.72 +22.36 -16.39 -1.43 -10.43 +1.80 -6.20
60 Zbigniew Skibicki Autostrada Eksploatacja & -0.21 60     -10.71 -5.71 +6.56   -3.53 +0.57    
61 Marian Krasowski Hetman Białystok -0.22 84 -9.08   +14.36 -26.89   -24.46 +16.30   +7.66 +4.04
Mirosław Morchat Hetman Białystok -0.22 84 -9.08   +14.36 -26.89   -24.46 +16.30   +7.66 +4.04
63 Adam Wyszyński ESKOM IT Warszawa -0.24 96 -5.53 -24.53     -4.20 -3.20 +1.61 +24.86 -2.44 -9.44
64 Janusz Wróblewski ŁĄCZNOŚĆ NARIE Morąg -0.33 95     +11.25 +6.25 +15.22 -3.41 +0.18 -27.76 -11.76 -21.20
65 Tomasz Lisica Dworek Króla Stanisława O -0.34 120 +1.29 -10.71 -1.42 -16.42 -26.31 +12.44 -0.62 +10.79 +3.94 -14.04
Andrzej Tutaj Dworek Króla Stanisława O -0.34 120 +1.29 -10.71 -1.42 -16.42 -26.31 +12.44 -0.62 +10.79 +3.94 -14.04
67 Stanisław Lisowski MOK Mońki -0.41 84 +6.60 -20.90   -13.08 +16.82   -13.58   +1.36 -11.64
Dariusz Sterniczuk MOK Mońki -0.41 84 +6.60 -20.90   -13.08 +16.82   -13.58   +1.36 -11.64
69 Waldemar Kałużyński Elektroosmoza Legionowian -0.44 60       -28.69   +3.61 -5.39   +10.47 -6.35
70 Jacek Ciechomski ESKOM IT Warszawa -0.44 108 -5.53 -24.53 +2.39 -25.61 -4.20 -3.20   +24.86 -2.44 -9.44
71 Edmund Reczuga ŁĄCZNOŚĆ NARIE Morąg -0.47 48 -12.42 -24.21 +11.44 +2.44            
72 Tadeusz Bożek Elektroosmoza Legionowian -0.58 60   -23.95 -10.44   -19.39       +5.57 +13.57
Jerzy Pawelec Elektroosmoza Legionowian -0.58 60   -23.95 -10.44   -19.39       +5.57 +13.57
74 Dariusz Hutnik MOK Mońki -0.60 96 +4.29 -12.42 -2.08   -4.94 -5.29   -17.21 -3.81 -15.81
Andrzej Jakimiec MOK Mońki -0.60 96 +4.29 -12.42 -2.08   -4.94 -5.29   -17.21 -3.81 -15.81
76 Artur Duczmalewski Elektroosmoza Legionowian -0.61 60 +19.39 -8.61   -28.69     -5.39 -13.39    
77 Marek Nazarko ŁABS Dolina Narwi Łomża -0.72 108 -14.06 -23.31 -11.35 +7.65   -5.46 -3.56 +5.44 -12.78 -20.77
78 Tomasz Zaleski ŁABS Dolina Narwi Łomża -0.80 108 -14.06 -23.31 -11.35   -0.46 -5.46 -3.56 +5.44 -12.78 -20.77
79 Iwona Czajka K2 Rebid -0.84 83     +1.57 -13.63 -6.20 -21.20   -4.20 -11.43 -14.72
Marta Makarewicz K2 Rebid -0.84 83     +1.57 -13.63 -6.20 -21.20   -4.20 -11.43 -14.72
81 Jacek Kapela Reaktywacja K2 Alfa WZBS -0.87 84 -13.00 -22.00   +7.56 -1.43   -24.61 -6.61 -13.20  
Jerzy Kosowicz Reaktywacja K2 Alfa WZBS -0.87 84 -13.00 -22.00   +7.56 -1.43   -24.61 -6.61 -13.20  
83 Alfred Koda MOK Mońki -1.06 60     -7.50 -2.35   -6.18 -23.14 -24.58    
Stefan Kopyt MOK Mońki -1.06 60     -7.50 -2.35   -6.18 -23.14 -24.58    
85 Kazimierz Dobrzyniecki Gambling Zamek Ciechanów -1.20 60       -10.70 +9.36 -23.89     -23.97 -22.90
Wojciech Palmowski Gambling Zamek Ciechanów -1.20 60       -10.70 +9.36 -23.89     -23.97 -22.90
87 Janusz Budny ŁĄCZNOŚĆ NARIE Morąg -1.43 23                 -11.76 -21.20
88 Jan Stańczak ŁĄCZNOŚĆ NARIE Morąg -1.53 24 -12.42 -24.21                

Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999
 Admin ©Jan Romański'2005, jfrteamy-ausbutler ©Michał Klichowicz'2017, strona wygenerowana 2020-10-09 o 00:11, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768.