INDYWIDUALNA KLASYFIKACJA BUTLERA
bez zawodników, którzy nie mają szans na rozegranie 50% rozdań
 
miejsce teamimp/rzdroz-
dania
1-11-22-12-23-13-24-14-25-15-2
1Paweł SankowskiESKOM IT Warszawa1.3148  +8+31  +3  +21
2Arkadiusz MajcherESKOM IT Warszawa1.27120+19+41+8+31+19-7+3+16+1+21
3Przemysław BednarskiETB Ełk1.1996-2+30 +27+6+13-8+10 +38
4Wiesław NiedzielaK2 Rebid1.0783+3+16+38 -2 -15 +17+32
 Tomasz PaluchowskiK2 Rebid1.0783+3+16+38 -2 -15 +17+32
6Anna ZarębaK2 Rebid0.9472+4+16 +30 +11-9+16  
 Anna MakarewiczK2 Rebid0.9472+4+16 +30 +11-9+16  
8Krzysztof MakuchElektroosmoza Legionowian0.960  +23+21 +5  +12-7
9Tomasz SinkiewiczETB Ełk0.8684 +16+8+27+6  +10-3+8
10Alexander ZhukovSPEKTR Mińsk0.821200+6-6-2-15+39+20+28+8+20
 Aliaksandr PrakapenkaSPEKTR Mińsk0.821200+6-6-2-15+39+20+28+8+20
12Paweł LasotaElektroosmoza Legionowian0.7760+20-8+23+21   -10  
13Marcin CzarniawskiETB Ełk0.69108-2+30+11-11 +13-8-28+31+38
14Janusz KowalewskiSUDOVIA International0.6384+6+25 +11+8+7 +2-6 
15Tomasz WinciorekESKOM IT Warszawa0.62108+19+41+3-28+19-7+3+16+1 
16Sławomir SulimaReaktywacja K2 Alfa WZBS0.672+16 +5+20 -5-5  +12
 Janusz GoławskiReaktywacja K2 Alfa WZBS0.672+16 +5+20 -5-5  +12
18Dariusz ŁuczakŁĄCZNOŚĆ NARIE Morąg0.647    -16+11  +15+18
 Kazimierz KulasŁĄCZNOŚĆ NARIE Morąg0.647    -16+11  +15+18
20Mirosław ZomkowskiŁĄCZNOŚĆ NARIE Morąg0.5872+16+28+11+6  -3-16  
21Krzysztof MichalczykŁĄCZNOŚĆ NARIE Morąg0.5248+16+28    -3-16  
22Krzysztof KrajewskiŁABS Dolina Narwi Łomża0.4648   +13+2  0 +7
23Sławomir BąkAutostrada Eksploatacja &0.4384+10-13   -3-20+25+19
24Leszek SzkudlarekDarles Santerm Gdańsk0.42120+10-12+12+49-19+7+15-16-4+8
 Tomasz PatalanDarles Santerm Gdańsk0.42120+10-12+12+49-19+7+15-16-4+8
26Dariusz PrawdzikETB Ełk0.4296-3+16+8 +3+31-20 -3+8
27Jerzy GoberSUDOVIA International0.4196+6+25-11+11+8 +1+2 -3
28Tomasz KaczmarskiReaktywacja K2 Alfa WZBS0.3184 +31-25 +2+7 +15+4-8
 Sławomir DmowskiReaktywacja K2 Alfa WZBS0.3184 +31-25 +2+7 +15+4-8
30Jacek LasotaGTB Expres z Kaszub0.3120+15+31-8-31+8+23+5-150+8
 Michał WantkeGTB Expres z Kaszub0.3120+15+31-8-31+8+23+5-150+8
32Ireneusz GrynczewskiAutostrada Eksploatacja &0.2996+10-13-11-6+7-3  +25+19
33Wojciech BiegajłoGambling Zamek Ciechanów0.2572+20-23+9 +15 -1-2  
 Dariusz SierockiGambling Zamek Ciechanów0.2572+20-23+9 +15 -1-2  
35Wojciech BobrekETB Ełk0.1596-3 +11-11+3+31-20-28+31 
36Igor GodunSPEKTR Mińsk0.14120-6-25-14+37-9+25+8-10-1+12
 Andrei SotnikauSPEKTR Mińsk0.14120-6-25-14+37-9+25+8-10-1+12
38Mirosław LiszewskiSUDOVIA International0.131200-6-8-27-17+6+2+35+36-5
39Andrzej RaczkowskiHetman Białystok0.1172 -21+6 -6-13+14+28  
 Jan BojarynHetman Białystok0.1172 -21+6 -6-13+14+28  
41Tomasz NowackiElektroosmoza Legionowian0.0560-15   +16-11+8+5  
 Stefan JakubowskiElektroosmoza Legionowian0.0560-15   +16-11+8+5  
43Andrzej BalunowskiSUDOVIA International0.0472  -11-27 +7+1 +36-3
44Julij ChumakSUDOVIA International0.011080-6-8 -17+6+2+35-6-5
45Henryk BrodawskiAutostrada Eksploatacja &-0.05120-10+12-12-3+31-13+3-60-8
 Sylwester MłynarczukAutostrada Eksploatacja &-0.05120-10+12-12-3+31-13+3-60-8
47Marek KuczyńskiDworek Króla Stanisława O-0.07120-3-16+25-8-7+3-8-5+2+9
 Krzysztof PakułaDworek Króla Stanisława O-0.07120-3-16+25-8-7+3-8-5+2+9
49Adam WyszyńskiESKOM IT Warszawa-0.0796-4-23  -3-2+3+33-2-9
50Jarosław DrewingGTB Expres z Kaszub-0.08120-20+8-3+28+2-11+24+6-25-19
 Krzysztof FirkusGTB Expres z Kaszub-0.08120-20+8-3+28+2-11+24+6-25-19
52Ireneusz JagielskiŁĄCZNOŚĆ NARIE Morąg-0.1172  +12+3+18-5-3-33  
53Sławomir BolestaHetman Białystok-0.1484-20+23 +2-3  +17-36+5
 Piotr WulkiewiczHetman Białystok-0.1484-20+23 +2-3  +17-36+5
55Jacek PiotrowskiDarles Santerm Gdańsk-0.2120-10+13-23-21+3+2+9+3+12-12
 Andrzej BunikowskiDarles Santerm Gdańsk-0.2120-10+13-23-21+3+2+9+3+12-12
57Zbigniew SkibickiAutostrada Eksploatacja &-0.260  -11-6+7 -20  
58Jacek CiechomskiESKOM IT Warszawa-0.32108-4-23+3-28-3-2 +33-2-9
59Dariusz BiedrzyckiGambling Zamek Ciechanów-0.36108+8+21+1+12 -39-2-35+3-8
 Dominik GłowackiGambling Zamek Ciechanów-0.36108+8+21+1+12 -39-2-35+3-8
61Mirosław MorchatHetman Białystok-0.3784-8 +14-37 -31+22 +6+3
 Marian KrasowskiHetman Białystok-0.3784-8 +14-37 -31+22 +6+3
63Adam WszeborowskiŁABS Dolina Narwi Łomża-0.38108+4+23-38-30-2+5+2 -12+7
64Jacek PióroŁABS Dolina Narwi Łomża-0.41108+4+23-38-30+2+5+20-12 
65Tadeusz BożekElektroosmoza Legionowian-0.5560 -31-12 -18   +10+18
 Jerzy PawelecElektroosmoza Legionowian-0.5560 -31-12 -18   +10+18
67Stanisław LisowskiMOK Mońki-0.5784+2-30 -12+17 -14 +1-12
 Dariusz SterniczukMOK Mońki-0.5784+2-30 -12+17 -14 +1-12
69Janusz WróblewskiŁĄCZNOŚĆ NARIE Morąg-0.5895  +11+6+18-5-3-33-17-32
70Tomasz LisicaDworek Króla Stanisława O-0.61120-4-16-5-20-31+13+2+10-1-21
 Andrzej TutajDworek Króla Stanisława O-0.61120-4-16-5-20-31+13+2+10-1-21
72Edmund ReczugaŁĄCZNOŚĆ NARIE Morąg-0.6748-16-31+12+3      
73Waldemar KałużyńskiElektroosmoza Legionowian-0.6860   -49 +5-2 +12-7
74Dariusz HutnikMOK Mońki-0.7796+3-16-1 -8-7 -17-8-20
 Andrzej JakimiecMOK Mońki-0.7796+3-16-1 -8-7 -17-8-20
76Marek NazarkoŁABS Dolina Narwi Łomża-0.79108-19-41-6+13 -7-3+6-10-18
77Artur DuczmalewskiElektroosmoza Legionowian-0.8260+20-8 -49  -2-10  
78Marta MakarewiczK2 Rebid-0.8983  +6-13-8-23 -3-15-18
 Iwona CzajkaK2 Rebid-0.8983  +6-13-8-23 -3-15-18
80Tomasz ZaleskiŁABS Dolina Narwi Łomża-0.93108-19-41-6 -2-7-3+6-10-18
81Jacek KapelaReaktywacja K2 Alfa WZBS-0.9584-16-28 +8-2 -24-6-12 
 Jerzy KosowiczReaktywacja K2 Alfa WZBS-0.9584-16-28 +8-2 -24-6-12 
83Alfred KodaMOK Mońki-160  -9+5 -6-22-28  
 Stefan KopytMOK Mońki-160  -9+5 -6-22-28  
85Wojciech PalmowskiGambling Zamek Ciechanów-1.560   -5+9-25  -31-38
 Kazimierz DobrzynieckiGambling Zamek Ciechanów-1.560   -5+9-25  -31-38
87Jan StańczakŁĄCZNOŚĆ NARIE Morąg-1.9624-16-31        
88Janusz BudnyŁĄCZNOŚĆ NARIE Morąg-2.1323        -17-32

 Admin.5.0.0.41 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2020-10-05 o 15:58, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768.