INDYWIDUALNA KLASYFIKACJA BUTLERA ZNORMALIZOWANEGO

Butler znormalizowany w każdym segmencie wyliczany jest przez dodanie 50.0% średniego nieznormalizowanego wyniku na rozdanie przeciwników do własnego nieznormalizowanego wyniku pary na rozdanie.

Powyżej 24 IMP na segment, zalicza się jedynie 25.0% wyniku.

Wszystkie segmenty są brane pod uwagę przy wyliczaniu średniego wyniku przeciwników, wyniki ulegają więc zmianie z każdym rozegranym segmentem.

 
miejsce   team imp/rzd roz-
dania
1-1 1-2 2-1 2-2 3-1 3-2 4-1 4-2 5-1 5-2
1 Grzegorz Dembiński NW: KTB Konin 1.46 72 +15.69 +14.50   +13.96 +21.30     +11.73 +27.99  
Andrzej Syrek NW: KTB Konin 1.46 72 +15.69 +14.50   +13.96 +21.30     +11.73 +27.99  
3 Stanisław Fangor SW: LIBERTY DDK II 1.26 24                 +19.07 +11.07
Jerzy Radomski SW: LIBERTY DDK II 1.26 24                 +19.07 +11.07
5 Łukasz Frąckowiak NW: Instalko SBS 1 Międzyrzec 1.15 24         +4.34 +23.34        
6 Mariusz Krakowiak NW: Tenispoint Chemik Bydgosz 1.14 72       +6.41 +19.75 +25.75 +20.88 -7.93 +17.25  
7 Jarosław Gąsiorowski SE: PKB Wtórmex 1.08 72   +14.29 +16.20   +26.62   -1.94   +11.18 +11.18
Jacek Szkup SE: PKB Wtórmex 1.08 72   +14.29 +16.20   +26.62   -1.94   +11.18 +11.18
9 Tomasz Krym SW: Laser DeLux 1.07 72 +0.42 +12.42   +11.83 +23.38   +13.12 +16.12    
Adam Krysiak SW: Laser DeLux 1.07 72 +0.42 +12.42   +11.83 +23.38   +13.12 +16.12    
11 Tomasz Kuś SW: LIBERTY DDK II 1.07 48     +12.38 +20.38         +14.27 +4.27
12 Paweł Sankowski NE: ESKOM IT Warszawa 1.04 48     +5.38 +28.38     -0.06     +16.29
13 Arkadiusz Majcher NE: ESKOM IT Warszawa 0.98 120 +10.94 +26.44 +5.38 +28.38 +19.88 -8.12 +8.83 +13.83 -3.71 +16.29
14 Dariusz Kępa SE: OGNISKO TKKF CHEMIK 0.96 36               +23.25 -5.35 +16.65
Janusz Kucharski SE: OGNISKO TKKF CHEMIK 0.96 36               +23.25 -5.35 +16.65
16 Przemysław Bednarski NE: ETB Ełk 0.90 96 -10.77 +25.98   +24.40 +6.75 +14.75 -7.84 +13.16   +20.20
17 Zbigniew Hylaszek SW: LIBERTY DDK II 0.84 72 -24.50 +9.75 +12.38 +20.38 +17.34 +25.34        
18 Andrzej Skotniczny SW: SYNIS 0.83 48 +12.30 +12.30 +4.17 +11.20            
19 Jacek Krystecki SW: Bluerefrigeration 0.81 107 -6.40 +14.47 +20.88 +21.38 +7.70 -19.30   +13.91 +23.73 +10.48
20 Maciej Rodzaj SE: TS Wisła - Milo Kraków 0.78 84 +32.64   +7.10 +13.10   -4.60 -2.48   +19.83 -0.17
21 Tadeusz Nędzi SW: LIBERTY DDK II 0.77 24                 +14.27 +4.27
22 Mirosław Kopowski NW: Okna Boniek-STB Słupsk 0.77 96 +23.81   +0.40 +26.56 -9.44 +26.07 +4.90 +8.00   -6.38
23 Robert Barankiewicz SW: Laser DeLux 0.77 72     +3.83 +21.94 +22.32 +2.83     +12.19 -7.81
24 Tomasz Sinkiewicz NE: ETB Ełk 0.75 84   +2.75 +10.24 +24.40 +6.75     +13.16 -2.50 +8.50
25 Anna Makarewicz NE: K2 Rebid 0.74 72 -3.71 +22.54   +24.25   +10.95 -11.62 +10.88    
Anna Zaręba NE: K2 Rebid 0.74 72 -3.71 +22.54   +24.25   +10.95 -11.62 +10.88    
27 Jarosław Michałowski NW: Tenispoint Chemik Bydgosz 0.74 108 +10.25 +2.25   +6.41 +19.75 +25.75 +20.88 -7.93 +17.25 -14.75
28 Bogusław Kruczek SE: Rewers - Joker Rzeszów 0.73 120 +17.56 -16.44 -7.75 +17.46 +17.15 +14.15 -20.82 +25.68 +30.20 +10.12
Jerzy Puchała SE: Rewers - Joker Rzeszów 0.73 120 +17.56 -16.44 -7.75 +17.46 +17.15 +14.15 -20.82 +25.68 +30.20 +10.12
30 Krzysztof Makuch NE: Elektroosmoza Legionowian 0.73 60     +23.12 +15.38   -0.06     +10.25 -5.17
31 Aliaksandr Prakapenka NE: SPEKTR Mińsk 0.72 120 -4.76 +16.24 +0.75 -5.55 -14.25 +27.25 +21.23 +27.44 +3.75 +14.75
Alexander Zhukov NE: SPEKTR Mińsk 0.72 120 -4.76 +16.24 +0.75 -5.55 -14.25 +27.25 +21.23 +27.44 +3.75 +14.75
33 Marek Czerwonka SE: AZS AGH Piast Kraków 0.72 84     +22.46 +17.71   +1.43 +10.14 +13.28 -0.69 -3.69
34 Roman Kowalkowski NW: TKB PAAK Chemik Bydgoszcz 0.68 84   +8.38 +28.19   +3.86 +5.26 +13.44 +22.66 -24.94  
35 Marek Skotniczny SW: SYNIS 0.67 84 +12.30 +12.30     -3.23 +22.20   -23.98 +10.63 +25.63
36 Krzysztof Widocki SW: PIAST RSB 0.64 24     +2.45   +12.82          
37 Wiesław Niedziela NE: K2 Rebid 0.59 83 +8.20 +2.20 +23.75   -4.05   -12.12   +10.28 +20.34
Tomasz Paluchowski NE: K2 Rebid 0.59 83 +8.20 +2.20 +23.75   -4.05   -12.12   +10.28 +20.34
39 Karol Kałuziński SE: PKB Wtórmex 0.58 96 -8.71   +6.17 -5.83 +12.93 -9.07   +19.06 +19.34 +22.09
Adam Motyka SE: PKB Wtórmex 0.58 96 -8.71   +6.17 -5.83 +12.93 -9.07   +19.06 +19.34 +22.09
41 Andrzej Bacik SW: LIBERTY DDK II 0.58 48 -24.50 +9.75     +17.34 +25.34        
42 Jerzy Kaczmarek NW: SBS POLONIA Nowy Tomyśl 0.58 48     +13.67 +5.50 +21.25 -12.75        
Andrzej Spychała NW: SBS POLONIA Nowy Tomyśl 0.58 48     +13.67 +5.50 +21.25 -12.75        
44 Jacek Batóg NW: AZS UNIWERSYTET SZCZECIŃS 0.56 72     -6.50     +16.80 +12.56 +2.56 +20.36 -5.64
Marcin Dziembor NW: AZS UNIWERSYTET SZCZECIŃS 0.56 72     -6.50     +16.80 +12.56 +2.56 +20.36 -5.64
46 Mirosław Zomkowski NE: ŁĄCZNOŚĆ NARIE Morąg 0.54 72 +19.82 +6.07 +16.86 +3.86     -1.42 -6.42    
47 Ryszard Leśniewski NW: Okna Boniek-STB Słupsk 0.53 72 +2.91 -18.09   -1.60   +26.07 +21.00   +7.62  
48 Janusz Goławski NE: Reaktywacja K2 Alfa WZBS 0.51 72 +13.88   -5.71 +20.29   -0.75 -2.62     +11.38
Sławomir Sulima NE: Reaktywacja K2 Alfa WZBS 0.51 72 +13.88   -5.71 +20.29   -0.75 -2.62     +11.38
50 Janusz Kowalewski NE: SUDOVIA International 0.50 84 -2.84 +28.16   +11.44 +4.75 +0.75   +5.75 -6.43  
51 Mieczysław Antosz SW: SV Tarnowskie Góry 0.48 24                 +5.27 +6.27
52 Tomasz Winciorek NE: ESKOM IT Warszawa 0.48 108 +10.94 +26.44 +9.95 -26.30 +19.88 -8.12 +8.83 +13.83 -3.71  
53 Lech Jaworski SW: CKR 0.47 96 +7.19 +7.19 +0.42 +2.42   +12.94   +19.07 -1.38 -2.38
Wiesław Wiśniewski SW: CKR 0.47 96 +7.19 +7.19 +0.42 +2.42   +12.94   +19.07 -1.38 -2.38
55 Kazimierz Kulas NE: ŁĄCZNOŚĆ NARIE Morąg 0.47 47         -16.30 +13.70     +6.55 +17.92
Dariusz Łuczak NE: ŁĄCZNOŚĆ NARIE Morąg 0.47 47         -16.30 +13.70     +6.55 +17.92
57 Grzegorz Żyła SE: AZS AGH Piast Kraków 0.46 108 -23.35 +12.65 +22.46 +17.71   +1.43 +10.14 +13.28 -0.69 -3.69
58 Andrzej Jurkiewicz SW: SYNIS 0.46 60     +4.17 +11.20       -23.98 +10.63 +25.63
59 Ryszard Sawicki NW: KS KM IMPORT JAGIELLONKA 0.46 96 +20.88 +6.88     +26.62 -13.38 -8.39 -12.25 +20.29 +3.29
Paweł Sosnowski NW: KS KM IMPORT JAGIELLONKA 0.46 96 +20.88 +6.88     +26.62 -13.38 -8.39 -12.25 +20.29 +3.29
61 Krzysztof Lewandowski SW: Bluerefrigeration 0.46 95 -6.40 +14.47     +7.70 -19.30 -1.28 +13.91 +23.73 +10.48
62 Damian Mazurak NW: Findacja I Love Bridge/MO 0.45 120 +1.36 +0.40 +15.68 +0.07 +1.50 -5.50 +13.62 +6.80 +22.59 -2.66
63 Tomasz Patalan NE: Darles Santerm Gdańsk 0.44 120 +18.14 -24.61 +12.90 +26.94 -13.42 +14.58 +18.63 -3.90 -3.50 +7.50
Leszek Szkudlarek NE: Darles Santerm Gdańsk 0.44 120 +18.14 -24.61 +12.90 +26.94 -13.42 +14.58 +18.63 -3.90 -3.50 +7.50
65 Jacek Lasota NE: GTB Expres z Kaszub 0.44 120 +21.70 +17.90 +3.05 -19.95 +3.55 +20.05 +9.08 -7.50 -1.86 +7.14
Michał Wantke NE: GTB Expres z Kaszub 0.44 120 +21.70 +17.90 +3.05 -19.95 +3.55 +20.05 +9.08 -7.50 -1.86 +7.14
67 Krzysztof Krajewski NE: ŁABS Dolina Narwi Łomża 0.44 48       +8.55 -0.93     +6.37   +7.22
68 Jan Lipior SE: Wisłoka Dębica 0.42 96     +19.09 +4.09 +0.71 -7.29 +12.12 -14.30 +9.46 +16.46
69 Stanisław Szuba SW: TURBO 0.42 72         -15.52 +6.20 +17.60 +30.53 -13.55 +4.72
Marian Szymonowicz SW: TURBO 0.42 72         -15.52 +6.20 +17.60 +30.53 -13.55 +4.72
71 Tomasz Struzik SW: Bluerefrigeration 0.41 48     +20.88 +21.38 -8.08 -14.37        
72 Janusz Szyszkowski SE: Dunajec Nowy Sącz 0.41 96 +17.15 +8.40 -4.83 -7.83   +9.10 +8.04 +10.06 -0.61  
73 Bogdan Palczyński SE: TS Wisła - Milo Kraków 0.41 84 +32.64   +7.10   -18.04 -4.60 -2.48   +19.83 -0.17
74 Jerzy Gober NE: SUDOVIA International 0.41 96 -2.84 +28.16 -2.56 +11.44 +4.75   +0.75 +5.75   -6.43
75 Mirosław Kotowski SE: KAMIENNA Ostrowiec-Święto 0.39 48 +8.35 -1.69   +2.70   +9.25        
Piotr Szczygieł SE: KAMIENNA Ostrowiec-Święto 0.39 48 +8.35 -1.69   +2.70   +9.25        
77 Edmund Jas SE: KAMIENNA Ostrowiec-Święto 0.39 84     -11.30 +14.65 +27.75   -4.62 -7.08 -0.44 +13.56
Dariusz Nowek SE: KAMIENNA Ostrowiec-Święto 0.39 84     -11.30 +14.65 +27.75   -4.62 -7.08 -0.44 +13.56
79 Paweł Lasota NE: Elektroosmoza Legionowian 0.38 60 +24.20 -20.05 +23.12 +15.38       -19.71    
80 Marek Jarosz SE: CKiS Skawina 0.38 108 -26.11 -13.07 +28.90 +3.15 +1.17 +19.12 +6.40 +16.90 +4.38  
Łukasz Pląder SE: CKiS Skawina 0.38 108 -26.11 -13.07 +28.90 +3.15 +1.17 +19.12 +6.40 +16.90 +4.38  
82 Krzysztof Michalczyk NE: ŁĄCZNOŚĆ NARIE Morąg 0.38 48 +19.82 +6.07         -1.42 -6.42    
83 Piotr Kuc-Dzierżawski SE: TS Wisła - Milo Kraków 0.36 84   +17.39 +18.50 -6.50 -7.45 +14.55 -5.54 -0.54    
Tomasz Stryszawski SE: TS Wisła - Milo Kraków 0.36 84   +17.39 +18.50 -6.50 -7.45 +14.55 -5.54 -0.54    
85 Witold Stachnik SE: TS Wisła - Milo Kraków 0.36 60 -0.94 -9.94           -7.48 +20.00 +20.00
86 Sławomir Bąk NE: Autostrada Eksploatacja & 0.36 84 +16.38 -25.88       +1.20 +0.25 -4.95 +23.20 +19.95
87 Marek Bałdysz SW: TURBO 0.35 72 -0.21 +6.79     -12.80 +4.48     +19.27 +7.77
Samuel Bałdysz SW: TURBO 0.35 72 -0.21 +6.79     -12.80 +4.48     +19.27 +7.77
89 Marcin Czarniawski NE: ETB Ełk 0.35 108 -10.77 +25.98 +5.17 -7.00   +14.75 -7.84 -21.31 +18.45 +20.20
90 Jarosław Łaszczuk SW: Zdrowie Piast 0.35 96 -1.31 +18.69     -10.36 -18.36 +12.38 +11.88 +12.62 +7.62
Krzysztof Han SW: Zdrowie Piast 0.35 96 -1.31 +18.69     -10.36 -18.36 +12.38 +11.88 +12.62 +7.62
92 Tomasz Mazur SE: Wisłoka Dębica 0.34 108 -3.75   +19.09 +4.09 +0.71 -7.29 +12.12 -14.30 +9.46 +16.46
93 Andrzej Kozikowski SW: Laser DeLux 0.32 120 +28.89 -5.36 +7.94 +21.94 +22.32 -23.38 +8.69 -22.31 -2.31 +1.69
94 Edward Bondarewicz SW: MKS Strzelce 0.31 72 -3.06 -7.06 -2.00 +8.00 +13.12 +13.12        
Radosław Sawicki SW: MKS Strzelce 0.31 72 -3.06 -7.06 -2.00 +8.00 +13.12 +13.12        
96 Jan Pudlik SW: GKS Piast 0.31 72 +6.06 -3.94 +0.63 -3.44 +8.32 +14.32        
Marek Nicieja SW: GKS Piast 0.31 72 +6.06 -3.94 +0.63 -3.44 +8.32 +14.32        
98 Robert Piechota SE: Wisłoka Dębica 0.30 60   +5.25 -10.17 +8.83         +5.52 +8.52
99 Krzysztof Obłój SW: ŚWSBC 0.30 72 -0.28 +10.77 +1.59       +14.70 +5.70 -10.99  
Krzysztof Wójcik SW: ŚWSBC 0.30 72 -0.28 +10.77 +1.59       +14.70 +5.70 -10.99  
101 Józef Grewling NW: FLUX-MEDICAL Boguniewo 0.30 48 +12.40 +17.90 -22.33 +6.24            
Jarosław Hilbrecht NW: FLUX-MEDICAL Boguniewo 0.30 48 +12.40 +17.90 -22.33 +6.24            
103 Marek Łuczków SW: PIAST RSB 0.30 108 +3.96 -3.04   +20.45 +12.82 +17.48 -8.52 +15.20 -5.72 -20.72
104 Dariusz Prawdzik NE: ETB Ełk 0.29 96 -3.25 +2.75 +10.24   +2.45 +25.07 -15.31   -2.50 +8.50
105 Cezary Bura NW: UNIA II Leszno 0.28 60   +2.86 +3.30 +4.68     +2.62 +3.62    
Maciej Piasecki NW: UNIA II Leszno 0.28 60   +2.86 +3.30 +4.68     +2.62 +3.62    
107 Jan Borychowski NW: UNIA II Leszno 0.28 96 +26.21 -1.04   -21.24 -2.27 -6.27   +6.24 +10.14 +15.14
Bogdan Świątek NW: UNIA II Leszno 0.28 96 +26.21 -1.04   -21.24 -2.27 -6.27   +6.24 +10.14 +15.14
109 Mariusz Grabowski NW: BIN-Chemik Aleksandrów Ku 0.27 84 +15.29   -11.75 +18.25 -0.50   +15.86   -15.56 +1.44
Bohdan Pliszka NW: BIN-Chemik Aleksandrów Ku 0.27 84 +15.29   -11.75 +18.25 -0.50   +15.86   -15.56 +1.44
111 Ryszard Woliński SE: Dunajec Nowy Sącz 0.27 84 +17.15 +8.40 -4.83   -11.90 +9.10   +10.04 -4.94  
112 Roman Opaliński SE: Elektromontaż Joker Rzesz 0.27 120 -10.15 +23.85 -10.94 +18.06 +1.09 +15.34 -5.30 +4.70 +5.04 -8.96
Adam Żarnowski SE: Elektromontaż Joker Rzesz 0.27 120 -10.15 +23.85 -10.94 +18.06 +1.09 +15.34 -5.30 +4.70 +5.04 -8.96
114 Leszek Kawski NW: BTG Bydgoszcz 0.27 96 -30.12   -25.62   +19.90 +5.41 +9.88 +0.88 +30.11 +15.29
Andrzej Wojnowski NW: BTG Bydgoszcz 0.27 96 -30.12   -25.62   +19.90 +5.41 +9.88 +0.88 +30.11 +15.29
116 Krzysztof Sojka SW: PIAST RSB 0.25 84     +2.45 +20.45   +17.48 -8.52 +15.20 -5.72 -20.72
117 Krzysztof Beyga NW: MKS Sokół Żary 0.25 84 +19.91 -10.09   -19.31 +7.14   -13.75 +29.50   +7.20
Stanisław Stefański NW: MKS Sokół Żary 0.25 84 +19.91 -10.09   -19.31 +7.14   -13.75 +29.50   +7.20
119 Maja Żabierek SE: Taka sobie drużyna 0.24 84     -0.45 +11.55 +3.39   +12.15 -0.85 +8.71 -14.29
120 Bogdan Białoszyński NW: PROSNA Kalisz 0.24 84 +0.68 +21.68 +4.91 +25.16     -3.86   -27.54 -1.04
Wiesław Skowroński NW: PROSNA Kalisz 0.24 84 +0.68 +21.68 +4.91 +25.16     -3.86   -27.54 -1.04
122 Robert Mrukowski NW: TKB PAAK Chemik Bydgoszcz 0.23 60     +6.50 -3.81     +13.44 +22.66 -24.94  
123 Sylwester Sokół SW: Laser DeLux 0.23 48     +3.83     +2.83     +12.19 -7.81
124 Marek Tekieli SW: SYNIS 0.22 72 +10.70   +0.48   -3.23 +22.20 -14.73     +0.70
125 Hubert Urban SE: Taka sobie drużyna 0.22 96     -0.45 +11.55 +3.39 +1.06 +12.15 -0.85 +8.71 -14.29
126 Jan Maciejewski NW: GTB ATUT Rumia 0.22 72         +1.36 -11.64 +22.68 -2.44 +2.90 +2.90
127 Andrzej Lembas SE: AZS AGH Piast Kraków 0.22 60 +14.70 +14.70 +13.85   -24.46 -5.75        
Karol Suchoń SE: AZS AGH Piast Kraków 0.22 60 +14.70 +14.70 +13.85   -24.46 -5.75        
129 Lech Łaniewski NW: TKB PAAK Chemik Bydgoszcz 0.21 84 -13.71 +8.38 +28.19   +3.86 +5.26 -0.59     -13.44
130 Ireneusz Grynczewski NE: Autostrada Eksploatacja & 0.21 96 +16.38 -25.88 -16.39 -3.39 +5.20 +1.20     +23.20 +19.95
131 Marek Giża NW: KTB Konin 0.21 84   +23.19 -12.14   +15.20 +13.20 -21.27   -8.38 +7.62
Tomasz Latos NW: KTB Konin 0.21 84   +23.19 -12.14   +15.20 +13.20 -21.27   -8.38 +7.62
133 Marek Kolczok SW: SV Tarnowskie Góry 0.20 72 +4.34 -15.66         -8.25 +22.75 +5.27 +6.27
134 Jan Bojaryn NE: Hetman Białystok 0.20 72   -12.50 +4.69   -0.49 -9.63 +11.23 +21.30    
Andrzej Raczkowski NE: Hetman Białystok 0.20 72   -12.50 +4.69   -0.49 -9.63 +11.23 +21.30    
136 Marek Jaworski SE: TS Wisła - Milo Kraków 0.20 84 -0.94 -9.94   +13.10 -18.04     -7.48 +20.00 +20.00
137 Małgorzata Rojkowicz SE: Wisłoka Dębica 0.20 72 -3.75 +5.25 -10.17 +8.83         +5.52 +8.52
138 Maria Boczar SE: Taka sobie drużyna 0.19 72 +18.83 +19.83   +1.40   -15.61 -6.80     -4.15
139 Marian Nieznański NW: Findacja I Love Bridge/MO 0.18 120 +1.36 +0.40 +15.68 +0.07 -18.50 +15.50 +15.16 -28.09 +22.59 -2.66
140 Andrzej Garstka NW: Okna Boniek-STB Słupsk 0.17 108   -5.44 -7.64 +26.56 -12.32 -10.32 +4.90 +20.15 +6.80 -3.84
141 Jacek Baka SE: CKFiS Bełżyce 0.17 120 +5.10 -2.90 +8.26 +9.38 -5.30 +9.70 +25.85 -20.65 -4.54 -4.54
Paweł Zaleski SE: CKFiS Bełżyce 0.17 120 +5.10 -2.90 +8.26 +9.38 -5.30 +9.70 +25.85 -20.65 -4.54 -4.54
143 Zbigniew Hałaczkiewicz SE: OGNISKO TKKF CHEMIK 0.17 84 +22.84 -10.66 -15.07 +9.93 +4.29 +11.33 -8.50      
144 Wojciech Biegajło NE: Gambling Zamek Ciechanów 0.15 72 +8.45 -13.55 -2.70   +19.69   +1.17 -2.00    
Dariusz Sierocki NE: Gambling Zamek Ciechanów 0.15 72 +8.45 -13.55 -2.70   +19.69   +1.17 -2.00    
146 Jerzy Boczar SE: Taka sobie drużyna 0.15 108 +18.83 +19.83   +1.40 +8.06 -15.61 -6.80 +19.20 -24.65 -4.15
147 Grzegorz Dziębowski SW: Zdrowie Piast 0.14 60 +14.12 -8.88 +3.34 -11.66 +11.42          
Tomasz Radwański SW: Zdrowie Piast 0.14 60 +14.12 -8.88 +3.34 -11.66 +11.42          
149 Sławomir Dmowski NE: Reaktywacja K2 Alfa WZBS 0.14 84   +9.88 -16.80   +0.25 +3.94   +11.38 +6.88 -4.12
Tomasz Kaczmarski NE: Reaktywacja K2 Alfa WZBS 0.14 84   +9.88 -16.80   +0.25 +3.94   +11.38 +6.88 -4.12
151 Maciej Barszczewski SW: ŚWSBC 0.13 36 -27.50 +21.00   +11.03            
Jerzy Ignyś SW: ŚWSBC 0.13 36 -27.50 +21.00   +11.03            
153 Sebastian Rawlik NW: Findacja I Love Bridge/MO 0.12 120 -24.94 +2.31 -3.93 -5.44 +1.50 -5.50 +13.62 +6.80 +28.41 +1.91
154 Leszek Falkowski NW: BIN-Chemik Aleksandrów Ku 0.12 84 +3.75 -14.25   +7.62   -5.50   +15.67 +15.41 -12.59
Ryszard Rapicki NW: BIN-Chemik Aleksandrów Ku 0.12 84 +3.75 -14.25   +7.62   -5.50   +15.67 +15.41 -12.59
156 Maciej Grabiec SE: Taka sobie drużyna 0.12 36 -8.38 +21.12 -8.54              
157 Ryszard Konopka NW: Okna Boniek-STB Słupsk 0.12 96 +23.81 -5.44 -7.64   -12.32 -10.32   +20.15 +6.80 -3.84
158 Andrzej Bondarewicz SW: Bluerefrigeration 0.11 35             -1.28 -9.17 +14.17  
159 Marek Jezierzański SW: PIAST RSB 0.10 120 +4.34 -18.66 -1.23 +11.00 -2.30 +24.70 -11.83 -2.83 +9.03 -0.40
Marek Benda SW: PIAST RSB 0.10 120 +4.34 -18.66 -1.23 +11.00 -2.30 +24.70 -11.83 -2.83 +9.03 -0.40
161 Stefan Jakubowski NE: Elektroosmoza Legionowian 0.09 60 -19.62       +19.96 -10.04 +7.20 +8.20    
Tomasz Nowacki NE: Elektroosmoza Legionowian 0.09 60 -19.62       +19.96 -10.04 +7.20 +8.20    
163 Maciej Boczar SE: Taka sobie drużyna 0.09 84 -8.38 +21.12 -8.54   +8.06 +1.06   +19.20 -24.65  
164 Krzysztof Gusowski NW: BTG Bydgoszcz 0.09 96   +16.88   -5.93 -23.56 +16.44 -16.75 +21.25 -23.25 +23.75
Bogdan Jarząb NW: BTG Bydgoszcz 0.09 96   +16.88   -5.93 -23.56 +16.44 -16.75 +21.25 -23.25 +23.75
166 Jacek Wojnarowicz SW: Bluerefrigeration 0.09 107 -7.30 -7.30 +24.59 -7.66 -8.08   +16.02 -9.17 +14.17 -5.80
167 Janusz Wituszyński SW: SV Tarnowskie Góry 0.07 48 +4.34 -15.66         -8.25 +22.75    
168 Jacek Kokociński NW: KTB Konin 0.06 36             -4.27 -0.27   +6.69
169 Stanisław Adamczyk SW: PREMONT Impas 0.06 48     +5.50 -4.50         +8.86 -7.14
Andrzej Sładki SW: PREMONT Impas 0.06 48     +5.50 -4.50         +8.86 -7.14
171 Tadeusz Kowalicki NW: Instalko SBS 1 Międzyrzec 0.05 96 +1.00 +3.00 +0.63 -3.38 +4.34 +23.34   -4.69 -19.19  
172 Wojciech Bobrek NE: ETB Ełk 0.04 96 -3.25   +5.17 -7.00 +2.45 +25.07 -15.31 -21.31 +18.45  
173 Wiesław Mączkowski NW: Okna Boniek-STB Słupsk 0.04 108 +2.91 -18.09 +0.40 -1.60 -9.44   +21.00 +8.00 +7.62 -6.38
174 Maciej Macewicz SW: PIAST RSB 0.04 24 +3.96 -3.04                
175 Lech Adach SE: OGNISKO TKKF CHEMIK 0.03 120 +22.84 -10.66 -15.07 +9.93 +4.29 +11.33 -8.50 -28.42 +21.70 -3.30
176 Piotr Radzikowski SE: Leskowiec - Beskid 0.02 120 +22.26 -13.74 +21.43 -12.96 -7.66 +0.34 +5.15 -13.85 +11.62 -10.38
Robert Różak SE: Leskowiec - Beskid 0.02 120 +22.26 -13.74 +21.43 -12.96 -7.66 +0.34 +5.15 -13.85 +11.62 -10.38
178 Mirosław Małecki NW: SBS POLONIA Nowy Tomyśl 0.01 48     +2.69 -12.31 +1.56 +8.56        
Marek Wichtowski NW: SBS POLONIA Nowy Tomyśl 0.01 48     +2.69 -12.31 +1.56 +8.56        
180 Janusz Pisarek SW: LIBERTY DDK II 0.01 72 +5.56 -6.44 +1.27 -0.73 -10.10 +10.86        
Karol Ruszkiewicz SW: LIBERTY DDK II 0.01 72 +5.56 -6.44 +1.27 -0.73 -10.10 +10.86        
182 Tadeusz Biskup SW: PREMONT Impas 0.01 60       +11.06 -17.19 +22.75     -10.66 -5.66
Rudolf Zając SW: PREMONT Impas 0.01 60       +11.06 -17.19 +22.75     -10.66 -5.66
184 Marek Szukała NW: UNIA II Leszno -0.01 84 -0.14   +8.20   -2.27 +10.73 -8.31   -17.33 +8.67
Przemysław Weymann NW: UNIA II Leszno -0.01 84 -0.14   +8.20   -2.27 +10.73 -8.31   -17.33 +8.67
186 Ireneusz Jagielski NE: ŁĄCZNOŚĆ NARIE Morąg -0.01 72     +5.14 +5.14 +15.90 +0.23 +1.70 -28.60    
187 Andrzej Balunowski NE: SUDOVIA International -0.01 72     -2.56 -19.24   +0.75 +0.75   +26.20 -6.43
188 Paweł Korombel SW: GKS Piast -0.01 96 +5.50 +9.50 -7.25 -18.29 -3.62 -9.73 +5.86 +16.86    
Robert Krupiński SW: GKS Piast -0.01 96 +5.50 +9.50 -7.25 -18.29 -3.62 -9.73 +5.86 +16.86    
190 Krzysztof Gacek SW: BSBS II -0.01 96 -3.73 -3.73 -4.14 +4.86     +10.07 -7.92 -8.38 +11.62
Jerzy Miś SW: BSBS II -0.01 96 -3.73 -3.73 -4.14 +4.86     +10.07 -7.92 -8.38 +11.62
192 Maciej Dorabiała SW: Bluerefrigeration -0.02 84 -7.30 -7.30 +24.59 -7.66   -14.37 +16.02     -5.80
193 Mirosław Liszewski NE: SUDOVIA International -0.02 120 +8.69 -12.31 -7.44 -19.24 -20.77 +2.30 -0.50 +24.75 +26.20 -4.55
194 Igor Godun NE: SPEKTR Mińsk -0.03 120 +6.00 -25.00 -21.43 +26.07 -16.05 +17.70 +12.37 -7.49 -2.77 +7.23
Andrei Sotnikau NE: SPEKTR Mińsk -0.03 120 +6.00 -25.00 -21.43 +26.07 -16.05 +17.70 +12.37 -7.49 -2.77 +7.23
196 Maciej Łaniewski NW: TKB PAAK Chemik Bydgoszcz -0.03 96 -3.93 +14.07   +9.50 -14.33 -20.33   +13.44 +22.62 -24.38
Roman Wachowiak NW: TKB PAAK Chemik Bydgoszcz -0.03 96 -3.93 +14.07   +9.50 -14.33 -20.33   +13.44 +22.62 -24.38
198 Tomasz Konopka SW: CKR -0.03 60         -6.17 -12.17 -8.06 +20.19 +4.12  
Anna Makuch SW: CKR -0.03 60         -6.17 -12.17 -8.06 +20.19 +4.12  
200 Marek Pietraszek SE: Elektromontaż Joker Rzesz -0.04 120 -5.29 +22.71 -25.36 +0.39 +2.50 -30.25 -4.35 +14.65 +17.56 +3.06
Wojciech Paszko SE: Elektromontaż Joker Rzesz -0.04 120 -5.29 +22.71 -25.36 +0.39 +2.50 -30.25 -4.35 +14.65 +17.56 +3.06
202 Wawrzyniec Bąk SW: MKS Strzelce -0.04 48             +24.19 -18.31 -8.88 +1.12
203 Mirosław Wiśniewski NW: GTB ATUT Rumia -0.04 72         +3.31 +7.31 +2.57 -1.43 -11.00 -4.00
204 Michał Zgaślik SW: MKS Strzelce -0.05 120 -6.17 +3.83 +1.82 -13.38 +5.00 +5.00 +24.19 -18.31 -8.88 +1.12
205 Dariusz Biedrzycki NE: Gambling Zamek Ciechanów -0.06 108 +15.57 +12.75 +5.75 +9.23   -23.06 -0.76 -26.01 +5.56 -5.44
Dominik Głowacki NE: Gambling Zamek Ciechanów -0.06 108 +15.57 +12.75 +5.75 +9.23   -23.06 -0.76 -26.01 +5.56 -5.44
207 Henryk Brodawski NE: Autostrada Eksploatacja & -0.06 120 -16.12 +26.62 -6.65 -6.65 +23.29 -18.71 -5.06 -4.06 +4.38 -4.62
Sylwester Młynarczuk NE: Autostrada Eksploatacja & -0.06 120 -16.12 +26.62 -6.65 -6.65 +23.29 -18.71 -5.06 -4.06 +4.38 -4.62
209 Aleksander Zatke SW: Laser DeLux -0.06 96 +28.89 -5.36 +7.94     -23.38 +8.69 -22.31 -2.31 +1.69
210 Mariusz Kowalczyk SW: TURBO -0.07 48 -4.30 +18.70 -24.95 +7.30            
Jerzy Gładysz SW: TURBO -0.07 48 -4.30 +18.70 -24.95 +7.30            
212 Sławomir Bolesta NE: Hetman Białystok -0.07 84 -8.25 +13.75   +9.69 -1.77     +4.75 -27.10 +3.24
Piotr Wulkiewicz NE: Hetman Białystok -0.07 84 -8.25 +13.75   +9.69 -1.77     +4.75 -27.10 +3.24
214 Robert Rychlicki NW: Tenispoint Chemik Bydgosz -0.07 108 +10.25 +2.25 +1.40   -2.33 -2.33 -14.71 +0.37 +4.88 -7.12
215 Marek Kuczyński NE: Dworek Króla Stanisława O -0.09 120 -4.37 +1.63 +17.50 -10.93 -6.14 +0.13 -8.30 -9.30 +2.90 +5.90
Krzysztof Pakuła NE: Dworek Króla Stanisława O -0.09 120 -4.37 +1.63 +17.50 -10.93 -6.14 +0.13 -8.30 -9.30 +2.90 +5.90
217 Robert Rostek SE: OGNISKO TKKF CHEMIK -0.09 84 -5.83 +2.17 -3.86 -10.51 +11.96 -6.74 +4.83      
218 Robert Karanowski NW: Instalko SBS 1 Międzyrzec -0.10 48             -2.60 -3.60 +8.68 -7.32
Zbigniew Przybylski NW: Instalko SBS 1 Międzyrzec -0.10 48             -2.60 -3.60 +8.68 -7.32
220 Grzegorz Merynda SE: CKiS Skawina -0.11 108 +1.28 +10.28 +11.56 -17.44 -9.30 -1.62 +6.46 -17.45 +3.92  
Agata Kowal SE: CKiS Skawina -0.11 108 +1.28 +10.28 +11.56 -17.44 -9.30 -1.62 +6.46 -17.45 +3.92  
222 Czesław Kościelak NW: PROSNA Kalisz -0.12 72 -22.41 +5.20     +7.69 +11.69 -10.33 -0.33    
Jan Kuczera NW: PROSNA Kalisz -0.12 72 -22.41 +5.20     +7.69 +11.69 -10.33 -0.33    
224 Jarosław Drewing NE: GTB Expres z Kaszub -0.14 120 -25.80 +18.45 -10.15 +26.10 +7.63 -6.90 +19.32 -3.93 -22.12 -18.87
Krzysztof Firkus NE: GTB Expres z Kaszub -0.14 120 -25.80 +18.45 -10.15 +26.10 +7.63 -6.90 +19.32 -3.93 -22.12 -18.87
226 Adam Kozłowski NW: FLUX-MEDICAL Boguniewo -0.14 48             +15.62 -22.38 -12.33 +12.57
Michał Lewiński NW: FLUX-MEDICAL Boguniewo -0.14 48             +15.62 -22.38 -12.33 +12.57
228 Justyna Duszyńska NW: AZS UNIWERSYTET SZCZECIŃS -0.14 36   -7.44   -4.50 +6.80          
Yan Shpuntou NW: AZS UNIWERSYTET SZCZECIŃS -0.14 36   -7.44   -4.50 +6.80          
230 Stanisław Kotas NW: Findacja I Love Bridge/MO -0.15 120 -24.94 +2.31 -3.93 -5.44 -18.50 +15.50 +15.16 -28.09 +28.41 +1.91
231 Edward Wójcik SE: OGNISKO TKKF CHEMIK -0.15 120 -5.83 +2.17 -3.86 -10.51 +11.96 -6.74 +4.83 -28.42 +21.70 -3.30
232 Julij Chumak NE: SUDOVIA International -0.15 108 +8.69 -12.31 -7.44   -20.77 +2.30 -0.50 +24.75 -6.43 -4.55
233 Marek Bałabuch NW: Tenispoint Chemik Bydgosz -0.16 48     +1.40     -2.33   +0.37   -7.12
234 Marek Juszczak NW: FLUX-MEDICAL Boguniewo -0.17 96 -19.56 -5.56     +11.38 +6.38 -8.44 +0.56 -7.14 +6.26
Grzegorz Samol NW: FLUX-MEDICAL Boguniewo -0.17 96 -19.56 -5.56     +11.38 +6.38 -8.44 +0.56 -7.14 +6.26
236 Zdzisław Kunc SW: ŚWSBC -0.17 72     -3.40   +16.27 -3.04 +7.63   -21.55 -8.30
Marek Rzeszutek SW: ŚWSBC -0.17 72     -3.40   +16.27 -3.04 +7.63   -21.55 -8.30
238 Jacek Pióro NE: ŁABS Dolina Narwi Łomża -0.17 108 +1.90 +24.90 -20.87 -20.90 -0.93 +3.08 -1.63 +6.37 -10.78  
239 Adam Wszeborowski NE: ŁABS Dolina Narwi Łomża -0.18 108 +1.90 +24.90 -20.87 -20.90 -2.50 +3.08 -1.63   -10.78 +7.22
240 Ryszard Jaśkiewicz SE: Dunajec Nowy Sącz -0.18 96 +10.55 -9.54 -17.66 -2.66 -4.50   +1.06 +10.04 -4.94  
241 Andrzej Bunikowski NE: Darles Santerm Gdańsk -0.19 120 -15.87 +26.38 -20.76 -13.01 -0.10 -2.10 +15.10 -8.45 +5.07 -8.92
Jacek Piotrowski NE: Darles Santerm Gdańsk -0.19 120 -15.87 +26.38 -20.76 -13.01 -0.10 -2.10 +15.10 -8.45 +5.07 -8.92
243 Bogusław Lesiecki SE: Dunajec Nowy Sącz -0.19 72       -7.83 -11.90 -11.50 +8.04 +10.06 -0.61  
244 Sylwester Sommer SW: NOWA STACJA -0.20 36 +26.08 -20.92   -12.30            
Konrad Stenzel SW: NOWA STACJA -0.20 36 +26.08 -20.92   -12.30            
246 Tomasz Freitag NW: PROSNA Kalisz -0.20 84     +11.25 -0.75 -1.90 -20.90   +15.14 -22.39 +2.86
Zbigniew Sabała NW: PROSNA Kalisz -0.20 84     +11.25 -0.75 -1.90 -20.90   +15.14 -22.39 +2.86
248 Aleksander Gruca NW: GTB ATUT Rumia -0.20 120 -19.84 +10.16 -5.09 -25.34 +1.36 -11.64 +22.68 -2.44 +2.90 +2.90
249 Bogdan Bialik SW: BSBS II -0.22 48             -26.23 +16.27 +1.75 -2.25
Bogdan Jarosz SW: BSBS II -0.22 48             -26.23 +16.27 +1.75 -2.25
251 Adam Wyszyński NE: ESKOM IT Warszawa -0.23 96 -4.75 -27.75     -2.62 -0.62 -0.06 +26.44 -4.80 -7.80
252 Tomasz Lisica NE: Dworek Króla Stanisława O -0.24 120 +6.10 -20.15 +7.08 -18.92 -25.86 +16.14 -2.31 +16.45 +5.58 -12.95
Andrzej Tutaj NE: Dworek Króla Stanisława O -0.24 120 +6.10 -20.15 +7.08 -18.92 -25.86 +16.14 -2.31 +16.45 +5.58 -12.95
254 Wiesław Puton SW: ŚWSBC -0.25 60       -10.41 +13.96 -5.73   -16.37   +3.30
Mariusz Szumski SW: ŚWSBC -0.25 60       -10.41 +13.96 -5.73   -16.37   +3.30
256 Janusz Wróblewski NE: ŁĄCZNOŚĆ NARIE Morąg -0.26 95     +16.86 +3.86 +15.90 +0.23 +1.70 -28.60 -12.37 -22.26
257 Marian Krasowski NE: Hetman Białystok -0.26 84 -17.50   +20.16 -27.34   -25.27 +15.30   +6.26 +6.17
Mirosław Morchat NE: Hetman Białystok -0.26 84 -17.50   +20.16 -27.34   -25.27 +15.30   +6.26 +6.17
259 Krzysztof Gaweł SW: SYNIS -0.27 60 +10.70 -13.30 +0.48       -14.73     +0.70
260 Leszek Szymaniec SW: MKS Strzelce -0.27 120 -6.17 +3.83 +1.82 -13.38 +5.00 +5.00 -13.81 +4.19 -13.50 -5.50
261 Zbigniew Kamiński NW: GTB ATUT Rumia -0.29 48 +9.62 -8.38 -13.66 -1.66            
Tomasz Tarasiuk NW: GTB ATUT Rumia -0.29 48 +9.62 -8.38 -13.66 -1.66            
263 Maciej Arnold NW: Instalko SBS 1 Międzyrzec -0.31 72 +1.00 +3.00 +0.63 -3.38       -4.69 -19.19  
264 Robert Sadowski SW: NOWA STACJA -0.32 71 +0.17       -1.97 -6.97 +1.43 -11.70   -3.73
Robert Siedlecki SW: NOWA STACJA -0.32 71 +0.17       -1.97 -6.97 +1.43 -11.70   -3.73
266 Zbigniew Skibicki NE: Autostrada Eksploatacja & -0.32 60     -16.39 -3.39 +5.20   +0.25 -4.95    
267 Piotr Proporowicz NW: Tenispoint Chemik Bydgosz -0.33 48 +31.56 -17.38 -11.59 -18.60            
Rafał Szafranek NW: Tenispoint Chemik Bydgosz -0.33 48 +31.56 -17.38 -11.59 -18.60            
269 Piotr Zalcman NW: Tenispoint Chemik Bydgosz -0.34 36         -2.33   -14.71   +4.88  
270 Dariusz Lisiecki NW: KTB Konin -0.34 84 -4.86   -0.04 -1.14   -24.96 -4.27 -0.27   +6.69
271 Jacek Ciechomski NE: ESKOM IT Warszawa -0.35 108 -4.75 -27.75 +9.95 -26.30 -2.62 -0.62   +26.44 -4.80 -7.80
272 Andrzej Parmonik NW: Instalko SBS 1 Międzyrzec -0.36 96 -4.10 -2.10 -21.20 +20.16 -10.44 -14.44 +6.36     -8.43
Andrzej Rękosiak NW: Instalko SBS 1 Międzyrzec -0.36 96 -4.10 -2.10 -21.20 +20.16 -10.44 -14.44 +6.36     -8.43
274 Stanisław Lisowski NE: MOK Mońki -0.36 84 +12.37 -24.38   -12.50 +17.24   -13.25   +0.16 -9.84
Dariusz Sterniczuk NE: MOK Mońki -0.36 84 +12.37 -24.38   -12.50 +17.24   -13.25   +0.16 -9.84
276 Jarosław Pęski NW: GTB ATUT Rumia -0.36 120 -19.84 +10.16 -5.09 -25.34 +3.31 +7.31 +2.57 -1.43 -11.00 -4.00
277 Rafał Junik NW: FLUX-MEDICAL Boguniewo -0.39 48     -9.76 -13.25 +0.29 +4.07        
Jolanta Ziętara NW: FLUX-MEDICAL Boguniewo -0.39 48     -9.76 -13.25 +0.29 +4.07        
279 Stanisław Jaśkiewicz SE: Dunajec Nowy Sącz -0.41 84 +10.55 -9.54 -17.66 -2.66 -4.50 -11.50 +1.06      
280 Marek Cyrkiel SE: Rewers - Joker Rzeszów -0.41 120 +3.15 -24.85 -22.23 -17.48 +0.20 +8.20 +4.34 -3.66 -9.83 +13.17
Mariusz Kozaczyński SE: Rewers - Joker Rzeszów -0.41 120 +3.15 -24.85 -22.23 -17.48 +0.20 +8.20 +4.34 -3.66 -9.83 +13.17
282 Stefan Kubies NW: MKS Sokół Żary -0.41 96 -12.75 +5.25 -3.76 +0.24   -11.86 -14.44   -8.32 +6.30
Sławomir Zubrycki NW: MKS Sokół Żary -0.41 96 -12.75 +5.25 -3.76 +0.24   -11.86 -14.44   -8.32 +6.30
284 Wiesław Paczkowski NW: TKB PAAK Chemik Bydgoszcz -0.42 60 -13.71   +6.50 -3.81     -0.59     -13.44
285 Edmund Reczuga NE: ŁĄCZNOŚĆ NARIE Morąg -0.42 48 -15.92 -14.50 +5.14 +5.14            
286 Adam Pruszkowski SE: CKFiS Bełżyce -0.45 120 -24.00 +9.50 +13.29 -1.71 +4.65 -3.35 -10.29 -2.29 -18.45 -21.20
Agnieszka Brawata SE: CKFiS Bełżyce -0.45 120 -24.00 +9.50 +13.29 -1.71 +4.65 -3.35 -10.29 -2.29 -18.45 -21.20
288 Waldemar Kałużyński NE: Elektroosmoza Legionowian -0.45 60       -28.38   -0.06 -3.71   +10.25 -5.17
289 Tadeusz Janczurewicz NW: KS KM IMPORT JAGIELLONKA -0.45 84     +6.88 -3.33   -6.44 -3.71 -23.64 -17.93 +10.07
Piotr Kozicki NW: KS KM IMPORT JAGIELLONKA -0.45 84     +6.88 -3.33   -6.44 -3.71 -23.64 -17.93 +10.07
291 Alicja Krzemińska NW: BIN-Chemik Aleksandrów Ku -0.47 72   -9.33 +24.56   -16.12 -11.12 -17.83 -3.74    
Paweł Krzemiński NW: BIN-Chemik Aleksandrów Ku -0.47 72   -9.33 +24.56   -16.12 -11.12 -17.83 -3.74    
293 Bogumił Olszewski NW: MKS Sokół Żary -0.49 60     +16.69   -12.50 -16.33   -8.44 -8.80  
Krzysztof Sinicki NW: MKS Sokół Żary -0.49 60     +16.69   -12.50 -16.33   -8.44 -8.80  
295 Tomasz Lipiński NW: SBS POLONIA Nowy Tomyśl -0.50 72 -4.76 -6.76         -22.32 -8.70 +6.73 -0.27
Zbyszko Paluczek NW: SBS POLONIA Nowy Tomyśl -0.50 72 -4.76 -6.76         -22.32 -8.70 +6.73 -0.27
297 Mirosław Kaczor SE: KAMIENNA Ostrowiec-Święto -0.51 60 -22.85 +21.40 -23.35   -6.54 +0.52        
Grzegorz Wieczorkiewicz SE: KAMIENNA Ostrowiec-Święto -0.51 60 -22.85 +21.40 -23.35   -6.54 +0.52        
299 Dariusz Hutnik NE: MOK Mońki -0.52 96 +0.23 -3.44 -10.50   -6.00 -3.33   -9.55 -3.31 -14.31
Andrzej Jakimiec NE: MOK Mońki -0.52 96 +0.23 -3.44 -10.50   -6.00 -3.33   -9.55 -3.31 -14.31
301 Andrzej Kałużny SW: CKR -0.53 84 +19.59 +7.34 -8.97 -16.97 +0.94   -20.18     -25.88
Arkadiusz Skonieczny SW: CKR -0.53 84 +19.59 +7.34 -8.97 -16.97 +0.94   -20.18     -25.88
303 Marcin Purta SE: DRIM TIM -0.54 72         -5.85 +26.90 +5.50 -21.12 -22.22 -22.22
Małgorzata Purta SE: DRIM TIM -0.54 72         -5.85 +26.90 +5.50 -21.12 -22.22 -22.22
305 Krzysztof Kwiatkowski SW: NOWA STACJA -0.55 59     -3.79 -23.37   -23.61   +5.92 +12.27  
Rafał Łangowski SW: NOWA STACJA -0.55 59     -3.79 -23.37   -23.61   +5.92 +12.27  
307 Piotr Kuciara SE: AZS AGH Piast Kraków -0.55 96 -23.35 +12.65   -17.15 +0.42   +2.93 -2.07 -9.80 -16.80
308 Grzegorz Kaleta SW: SV Tarnowskie Góry -0.56 96 -16.10 +6.90     -15.50 -15.50 -10.44 -13.44 -7.67 +18.38
Halina Kaleta SW: SV Tarnowskie Góry -0.56 96 -16.10 +6.90     -15.50 -15.50 -10.44 -13.44 -7.67 +18.38
310 Krzysztof Hołowacz SE: DRIM TIM -0.56 96 -21.88 -22.88 +7.31 -11.69     -9.90 +24.57 -19.86 +0.14
Kamil Kajetanowicz SE: DRIM TIM -0.56 96 -21.88 -22.88 +7.31 -11.69     -9.90 +24.57 -19.86 +0.14
312 Leszek Hejne NW: BTG Bydgoszcz -0.57 48 -11.99 -3.99 +9.29 -20.71            
Roman Woźniak NW: BTG Bydgoszcz -0.57 48 -11.99 -3.99 +9.29 -20.71            
314 Michał Tuszyński SE: AZS AGH Piast Kraków -0.59 72       -17.15 +0.42   +2.93 -2.07 -9.80 -16.80
315 Tadeusz Wawer SW: MKS Strzelce -0.60 48             -13.81 +4.19 -13.50 -5.50
316 Kazimierz Dziadkowiec SE: Leskowiec - Beskid -0.61 120 -17.75 -17.75 +9.04 -4.75 +1.18 -13.82 +3.56 -6.44 -25.68 -0.68
Tadeusz Rejdych SE: Leskowiec - Beskid -0.61 120 -17.75 -17.75 +9.04 -4.75 +1.18 -13.82 +3.56 -6.44 -25.68 -0.68
318 Maciej Chrobot NW: AZS UNIWERSYTET SZCZECIŃS -0.62 84 -1.93       -8.84 +5.62 +1.91 -20.66 -11.69 -16.69
Zbigniew Lasocki NW: AZS UNIWERSYTET SZCZECIŃS -0.62 84 -1.93       -8.84 +5.62 +1.91 -20.66 -11.69 -16.69
320 Tadeusz Bożek NE: Elektroosmoza Legionowian -0.63 60   -18.62 -14.12   -20.06       +4.94 +9.94
Jerzy Pawelec NE: Elektroosmoza Legionowian -0.63 60   -18.62 -14.12   -20.06       +4.94 +9.94
322 Waldemar Sroczyński NW: KTB Konin -0.65 48 -4.86   -0.04 -1.14   -24.96        
323 Marek Domagała NW: SBS POLONIA Nowy Tomyśl -0.67 72 -1.31 -3.31         -5.99 -23.05 -7.27 -7.27
Jarosław Lubczyński NW: SBS POLONIA Nowy Tomyśl -0.67 72 -1.31 -3.31         -5.99 -23.05 -7.27 -7.27
325 Iwona Czajka NE: K2 Rebid -0.68 83     +7.94 -13.48 -5.62 -22.12   +2.38 -7.04 -18.37
Marta Makarewicz NE: K2 Rebid -0.68 83     +7.94 -13.48 -5.62 -22.12   +2.38 -7.04 -18.37
327 Piotr Dobryszycki SW: TURBO -0.71 48     -20.80 -21.30     -6.97 +15.03    
Franciszek Zarzecki SW: TURBO -0.71 48     -20.80 -21.30     -6.97 +15.03    
329 Grażyna Brewiak SW: SYNIS -0.74 72       -12.92 -4.28 +0.72 -1.38 -23.38 -12.30  
330 Andrzej Staszek SW: PREMONT Impas -0.75 60     -7.94   -23.79 -4.38 +12.38 -20.98    
Edwin Szenkelbach SW: PREMONT Impas -0.75 60     -7.94   -23.79 -4.38 +12.38 -20.98    
332 Bogusław Mojżesz SW: BSBS II -0.76 48 -26.88 -14.62 -5.10 +9.90            
Jerzy Ujma SW: BSBS II -0.76 48 -26.88 -14.62 -5.10 +9.90            
334 Artur Duczmalewski NE: Elektroosmoza Legionowian -0.79 60 +24.20 -20.05   -28.38     -3.71 -19.71    
335 Jacek Kapela NE: Reaktywacja K2 Alfa WZBS -0.80 84 -21.92 -8.17   +5.20 -2.95   -25.30 -2.05 -11.62  
Jerzy Kosowicz NE: Reaktywacja K2 Alfa WZBS -0.80 84 -21.92 -8.17   +5.20 -2.95   -25.30 -2.05 -11.62  
337 Ewa Sobolewska SW: SYNIS -0.80 84   -13.30   -12.92 -4.28 +0.72 -1.38 -23.38 -12.30  
338 Marek Nazarko NE: ŁABS Dolina Narwi Łomża -0.80 108 -11.42 -26.92 -17.45 +8.55   -7.50 +0.14 -0.86 -13.10 -18.10
339 Włodzimierz Biernacki SW: Zdrowie Piast -0.85 84     -0.81 -9.81   -17.58 -11.06 -22.06 -13.00 +3.00
Krzysztof Olejnik SW: Zdrowie Piast -0.85 84     -0.81 -9.81   -17.58 -11.06 -22.06 -13.00 +3.00
341 Henryk Grządziel SW: PREMONT Impas -0.90 24             +3.33 -24.93    
Dominik Kaszowski SW: PREMONT Impas -0.90 24             +3.33 -24.93    
343 Tomasz Zaleski NE: ŁABS Dolina Narwi Łomża -0.90 108 -11.42 -26.92 -17.45   -2.50 -7.50 +0.14 -0.86 -13.10 -18.10
344 Jacek Radomski SW: SV Tarnowskie Góry -0.91 24         -10.94 -10.94        
Michał Witkowski SW: SV Tarnowskie Góry -0.91 24         -10.94 -10.94        
346 Robert Cylwik NW: AZS UNIWERSYTET SZCZECIŃS -0.92 48 -13.44 -28.82 -8.50 +6.50            
Robert Zaciura NW: AZS UNIWERSYTET SZCZECIŃS -0.92 48 -13.44 -28.82 -8.50 +6.50            
348 Joanna Okła SE: DRIM TIM -0.96 24 +3.20 -26.30                
Szczepan Okła SE: DRIM TIM -0.96 24 +3.20 -26.30                
350 Waldemar Kożuchowski NW: KS KM IMPORT JAGIELLONKA -0.97 60 -15.81 -21.31 -7.74 +10.88 -23.94          
Przemysław Maliszewski NW: KS KM IMPORT JAGIELLONKA -0.97 60 -15.81 -21.31 -7.74 +10.88 -23.94          
352 Tadeusz Urbanek SE: Wisłoka Dębica -0.99 72 +14.43 -29.82     -19.15 -16.15 -16.83 -3.83    
Zbigniew Wilisowski SE: Wisłoka Dębica -0.99 72 +14.43 -29.82     -19.15 -16.15 -16.83 -3.83    
354 Marcin Zbroja SE: PKB Wtórmex -1.04 72 -21.49 -12.74   -7.88   +1.14 -11.61 -22.11    
Igor Łobodziński SE: PKB Wtórmex -1.04 72 -21.49 -12.74   -7.88   +1.14 -11.61 -22.11    
356 Alfred Koda NE: MOK Mońki -1.08 60     -2.25 -5.05   -8.76 -22.43 -26.25    
Stefan Kopyt NE: MOK Mońki -1.08 60     -2.25 -5.05   -8.76 -22.43 -26.25    
358 Kazimierz Dobrzyniecki NE: Gambling Zamek Ciechanów -1.17 60       -7.70 +9.16 -24.59     -24.06 -22.88
Wojciech Palmowski NE: Gambling Zamek Ciechanów -1.17 60       -7.70 +9.16 -24.59     -24.06 -22.88
360 Michał Kilanowski SW: NOWA STACJA -1.17 72   -16.83 -6.30   -1.86   -23.95   -23.54 -12.04
Rafał Łuczak SW: NOWA STACJA -1.17 72   -16.83 -6.30   -1.86   -23.95   -23.54 -12.04
362 Renata Fiszer NW: Tenispoint Chemik Bydgosz -1.23 12                   -14.75
363 Jan Stańczak NE: ŁĄCZNOŚĆ NARIE Morąg -1.27 24 -15.92 -14.50                
364 Jacek Adamczyk SE: KAMIENNA Ostrowiec-Święto -1.28 48             -10.71 -16.62 -24.35 -9.85
Włodzimierz Niedolaz SE: KAMIENNA Ostrowiec-Święto -1.28 48             -10.71 -16.62 -24.35 -9.85
366 Adam Mielczarek SE: DRIM TIM -1.37 48     -24.80 -9.80 -8.44 -22.69        
Maciej Urbaniak SE: DRIM TIM -1.37 48     -24.80 -9.80 -8.44 -22.69        
368 Janusz Budny NE: ŁĄCZNOŚĆ NARIE Morąg -1.51 23                 -12.37 -22.26
369 Wojciech Sułek SW: GKS Piast -1.74 24             -21.16 -20.66    
Dariusz Potuszyński SW: GKS Piast -1.74 24             -21.16 -20.66    

Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999
 Admin ©Jan Romański'2005, jfrteamy-ausbutler ©Michał Klichowicz'2017, strona wygenerowana 2020-10-09 o 00:12, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768.