BUTLER, RUNDA 3 SEGMENT 1
 
miejscestół team   impy    Rzd#
15-oNSJarosław Ostrowski-Jakub WojcieszekDĄBROWKA NAUKABRYDZA.PL+32    1  
21-oNSMirosław Fechner-Przemysław KubickiERBUD AZS Wratislavia IX+23    2  
35-zEWPiotr Jassem-Bartosz StępieńDĄBROWKA NAUKABRYDZA.PL+22    3  
43-zEWJarosław Cieślak-Dominik FilipowiczGOLDBECK COMFORT SA AZS+16    4  
56-oEWAnna Kręglewska-Wnuk-Tomasz WnukTRANSFER PAB+14    5  
63-oNSMarek Czerepak-Tomasz SpodenkiewiczGOLDBECK COMFORT SA AZS+13    6  
72-zNSPiotr Kulesza-Ryszard PałaszAD+11    7  
 4-zNSPaweł Chindelewicz-Aleksander KasprzakGTB SDK+11    8  
97-zEWMariusz Ilnicki-Przemysław SalińskiINVENIO SZLEM+10    9  
 7-oEWStanisław Janik-Jerzy NowakKŁODAWKA KART-EL+10   10  
114-oEWKrzysztof Mielnik-Mirosław SzalińskiGTB SDK+5   11  
 6-zNSMarcin Dobrowolski-Anna MaduziaTRANSFER PAB+5   12  
132-oEWTadeusz Kaczanowski-Wojciech BondarewiczAD+4  
141-zEWŁukasz Gaweł-Michał RobakERBUD AZS Wratislavia IX+1  
158-oNSFIORI GIFTS GCKiB0  
 8-zEWFIORI GIFTS GCKiB0  
 8-zNSUKB KLEKS0  
 8-oEWUKB KLEKS0  
191-zNSPaweł Gruszczyński-Sławomir PiechockiUNIA WINKHAUS-1  
202-oNSZofia Miechowicz-Tomasz BartnickiAZS UZ-4  
216-zEWAndrzej Pękala-Cezary MroczekSTRACHOTA KS AZS-5  
 4-oNSPiotr Brzeziński-Witold MiłoszewskiANNEBERG-5  
237-oNSPiotr Klubiński-Aleksander PoznyszINVENIO SZLEM-10  
 7-zNSPaweł Siwiński-Jacek ZalewskiKŁODAWKA KART-EL-10  
254-zEWMieczysław Stefański-Jarosław WachnowskiANNEBERG-11  
 2-zEWPrzemysław Błaszczyk-Piotr KoreckiAZS UZ-11  
273-oEWTomasz Osiński-Karol SzwenkelEKO-TECH JANTAR-13  
286-oNSPiotr Ratajski-Jacek SzwedSTRACHOTA KS AZS-14  
293-zNSJerzy Masłoń-Tomasz WoźniakEKO-TECH JANTAR-16  
305-zNSPrzemysław Machowczyk-Grzegorz RojewskiSTARKA PAB-22  
311-oEWTomasz Włodarczak-Jerzy SierackiUNIA WINKHAUS-23  
325-oEWMarcin Pędziński-Maciej SobieralskiSTARKA PAB-32  

Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999
 Admin.5.0.0.41 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2021-09-05 o 17:45, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768.