|
|
BUTLER, RUNDA 8 SEGMENT 1 |
|
miejsce | stół | | team | impy | | Rzd# |
1 | 2-oNS | Jerzy Maludziński-Hubert Urban | SPLINTER QUICKPACK | +41 | | 1 |
2 | 1-zEW | Magdalena Holeksa-Kamila Wesołowska | SFORA CIBORA Kraków | +33 | | 2 |
| 1-oNS | Konrad Ciborowski-Tomasz Radko | SFORA CIBORA Kraków | +33 | | 3 |
4 | 5-oNS | Maciej Grabiec-Błażej Krawczyk | MPEC Tarnów | +26 | | 4 |
5 | 8-zNS | Rafał Marks-Paweł Szymaszczyk | AZS UW Warszawa | +23 | | 5 |
| 2-zNS | Stanisław Drobot-Marek Cyrkiel | HOTEL POLSKI - DROPOL | +23 | | 6 |
7 | 7-oNS | Ryszard Jaśkiewicz-Jerzy Pasich | LESKOWIEC Wadowice | +20 | | 7 |
8 | 4-oNS | Łukasz Łęgowski-Grzegorz Żyła | PIAST Kraków | +15 | | 8 |
9 | 3-oNS | Ryszard Pisarczyk-Wiesław Siek | SZLEMIK SAN Nisko | +13 | | 9 |
10 | 6-oEW | Tadeusz Garbacik-Andrzej Dudzik | KETZ SUPER BOND - x | +12 | | 10 |
11 | 5-zNS | Rafał Niedzielski-Jan Przygrodzki | INTEGRA Biała Podlaska | +11 | | 11 |
12 | 3-zEW | Andrzej Byzdra-Jan Sączawa | SZLEMIK SAN Nisko | +8 | | 12 |
13 | 8-oNS | Tadeusz Biernat-Reginald Sukiennik | DYKTATOR Kraków | +6 | | |
14 | 7-zEW | Andrzej Cholewa-Piotr Kamiński | LESKOWIEC Wadowice | +3 | | |
15 | 6-zEW | Maciej Rodzaj-Robert Różak | MILO Kraków | +2 | | |
| 4-zEW | Marek Czerwonka-Jarosław Nowakowski | PIAST Kraków | +2 | | |
17 | 4-zNS | Krzysztof Marucha-Wiesław Skubisz | YAMIT Zamość | -2 | | |
| 6-zNS | Marek Adamczyk-Andrzej Trygar | KETZ SUPER BOND - x | -2 | | |
19 | 7-zNS | Hubert Jaworowski-Aleksander Jezioro | TS WISŁA Kraków | -3 | | |
20 | 8-oEW | Jan Betley-Anna Sztyber | AZS UW Warszawa | -6 | | |
21 | 3-zNS | Lech Adach-Leszek Młodziński | TERMOCHEM CHEMIK | -8 | | |
22 | 5-zEW | Maciej Kita-Michał Krysa | MPEC Tarnów | -11 | | |
23 | 6-oNS | Przemysław Gałek-Rafał Synowiec | MILO Kraków | -12 | | |
24 | 3-oEW | Krzysztof Kujawa-Sławomir Olech | TERMOCHEM CHEMIK | -13 | | |
25 | 4-oEW | Andrzej Koziejowski-Wiesław Teresiński | YAMIT Zamość | -15 | | |
26 | 7-oEW | Adam Grobler-Jacek Stasica | TS WISŁA Kraków | -20 | | |
27 | 2-zEW | Janusz Gawęcki-Mirosław Kotowski | SPLINTER QUICKPACK | -23 | | |
| 8-zEW | Kazimierz Chłobowski-Mirosław Sady | DYKTATOR Kraków | -23 | | |
29 | 5-oEW | Jerzy Brzustowski-Paweł Szymonik | INTEGRA Biała Podlaska | -26 | | |
30 | 1-zNS | Jacek Przybyś-Dariusz Zieliński | CKFiS Bełżyce | -33 | | |
| 1-oEW | Grzegorz Kułak-Michał Świdziński | CKFiS Bełżyce | -33 | | |
32 | 2-oEW | Mariusz Kita-Bogusław Lesiecki | HOTEL POLSKI - DROPOL | -41 | | |
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 Admin.5.0.0.41 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2014-01-05 o 18:52, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768. |