|
|
BUTLER, RUNDA 14 SEGMENT 2 |
|
miejsce | stół | | team | impy | | Rzd# |
1 | 6-oNS | Mariusz Kita-Bogusław Lesiecki | HOTEL POLSKI - DROPOL | +44 | | 13 |
2 | 4-oEW | Tomasz Stryszawski-Piotr Radzikowski | MILO Kraków | +42 | | 14 |
3 | 5-zEW | Konrad Ciborowski-Tomasz Radko | SFORA CIBORA Kraków | +27 | | 15 |
4 | 1-oEW | Hubert Jaworowski-Piotr Stopa | TS WISŁA Kraków | +26 | | 16 |
5 | 7-oNS | Grzegorz Kułak-Michał Świdziński | CKFiS Bełżyce | +22 | | 17 |
6 | 5-oNS | Magdalena Holeksa-Kamila Wesołowska | SFORA CIBORA Kraków | +19 | | 18 |
7 | 3-oNS | Mieczysław Szwarc-Piotr Kuciara | PIAST Kraków | +15 | | 19 |
8 | 3-zNS | Piotr Zięba-Maciej Mąka | LESKOWIEC Wadowice | +14 | | 20 |
9 | 8-zNS | Rafał Niedzielski-Jan Przygrodzki | INTEGRA Biała Podlaska | +12 | | 21 |
10 | 4-zEW | Maciej Grabiec-Błażej Krawczyk | MPEC Tarnów | +10 | | 22 |
11 | 2-oNS | Ryszard Pisarczyk-Wiesław Siek | SZLEMIK SAN Nisko | +7 | | 23 |
12 | 2-zNS | Jacek Kalinowski-Mirosław Sady | DYKTATOR Kraków | +5 | | 24 |
| 1-zNS | Włodzimierz Wala-Jacek Stasica | TS WISŁA Kraków | +5 | | |
14 | 8-oEW | Jerzy Brzustowski-Tomasz Pawluk | INTEGRA Biała Podlaska | +4 | | |
| 7-zEW | Adam Pruszkowski-Leszek Zagozdon | CKFiS Bełżyce | +4 | | |
16 | 6-zEW | Stanisław Drobot-Dariusz Kulpiński | HOTEL POLSKI - DROPOL | +3 | | |
17 | 6-zNS | Leszek Młodziński-Edward Wójcik | TERMOCHEM CHEMIK | -3 | | |
18 | 7-zNS | Krzysztof Marucha-Wiesław Skubisz | YAMIT Zamość | -4 | | |
| 8-oNS | Mateusz Sobczak-Mateusz Stępiński | AZS UW Warszawa | -4 | | |
20 | 1-zEW | Janusz Gawęcki-Mirosław Kotowski | SPLINTER QUICKPACK | -5 | | |
| 2-zEW | Andrzej Byzdra-Grzegorz Nalepa | SZLEMIK SAN Nisko | -5 | | |
22 | 2-oEW | Tadeusz Biernat-Kazimierz Chłobowski | DYKTATOR Kraków | -7 | | |
23 | 4-zNS | Maciej Rodzaj-Robert Różak | MILO Kraków | -10 | | |
24 | 8-zEW | Andrzej Bernatowicz-Anna Sztyber | AZS UW Warszawa | -12 | | |
25 | 3-zEW | Marek Czerwonka-Jarosław Nowakowski | PIAST Kraków | -14 | | |
26 | 3-oEW | Ryszard Jaśkiewicz-Krzysztof Szymala | LESKOWIEC Wadowice | -15 | | |
27 | 5-oEW | Kazimierz Dziadkowiec-Tadeusz Rejdych | KETZ SUPER BOND - x | -19 | | |
28 | 7-oEW | Konrad Codello-Jakub Jagodziński | YAMIT Zamość | -22 | | |
29 | 1-oNS | Jerzy Maludziński-Hubert Urban | SPLINTER QUICKPACK | -26 | | |
30 | 5-zNS | Marek Adamczyk-Andrzej Trygar | KETZ SUPER BOND - x | -27 | | |
31 | 4-oNS | Maciej Kita-Michał Krysa | MPEC Tarnów | -42 | | |
32 | 6-oEW | Krzysztof Kujawa-Sławomir Olech | TERMOCHEM CHEMIK | -44 | | |
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 Admin.5.0.0.41 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2014-01-05 o 18:52, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768. |