|
|
BUTLER, RUNDA 13 SEGMENT 1 |
|
miejsce | stół | | team | impy | | Rzd# |
1 | 8-zNS | Rafał Marks-Paweł Szymaszczyk | AZS UW Warszawa | +33 | | 1 |
2 | 1-oEW | Konrad Ciborowski-Tomasz Radko | SFORA CIBORA Kraków | +32 | | 2 |
3 | 4-oEW | Łukasz Łęgowski-Grzegorz Żyła | PIAST Kraków | +23 | | 3 |
4 | 3-zNS | Grzegorz Nalepa-Jan Sączawa | SZLEMIK SAN Nisko | +22 | | 4 |
5 | 5-zEW | Kazimierz Dziadkowiec-Tadeusz Rejdych | KETZ SUPER BOND - x | +20 | | 5 |
| 3-oNS | Ryszard Jaśkiewicz-Krzysztof Szymala | LESKOWIEC Wadowice | +20 | | 6 |
7 | 2-zNS | Janusz Gawęcki-Mirosław Kotowski | SPLINTER QUICKPACK | +18 | | 7 |
8 | 4-zNS | Marek Czerwonka-Jarosław Nowakowski | PIAST Kraków | +15 | | 8 |
| 7-oNS | Krzysztof Kujawa-Sławomir Olech | TERMOCHEM CHEMIK | +15 | | 9 |
10 | 1-zEW | Włodzimierz Wala-Piotr Stopa | TS WISŁA Kraków | +12 | | 10 |
11 | 2-oEW | Jerzy Maludziński-Hubert Urban | SPLINTER QUICKPACK | +10 | | 11 |
12 | 7-zEW | Bartosz Matras-Leszek Młodziński | TERMOCHEM CHEMIK | +9 | | 12 |
13 | 5-oEW | Maciej Grabiec-Błażej Krawczyk | MPEC Tarnów | +7 | | |
14 | 8-oEW | Jan Betley-Anna Sztyber | AZS UW Warszawa | +4 | | |
| 6-zEW | Krzysztof Marucha-Wiesław Skubisz | YAMIT Zamość | +4 | | |
16 | 6-oNS | Konrad Codello-Jakub Jagodziński | YAMIT Zamość | +2 | | |
17 | 6-oEW | Jerzy Brzustowski-Tomasz Pawluk | INTEGRA Biała Podlaska | -2 | | |
18 | 8-oNS | Mariusz Kita-Bogusław Lesiecki | HOTEL POLSKI - DROPOL | -4 | | |
| 6-zNS | Rafał Niedzielski-Jan Przygrodzki | INTEGRA Biała Podlaska | -4 | | |
20 | 5-oNS | Marek Adamczyk-Andrzej Trygar | KETZ SUPER BOND - x | -7 | | |
21 | 7-zNS | Jacek Przybyś-Dariusz Zieliński | CKFiS Bełżyce | -9 | | |
22 | 2-oNS | Kazimierz Chłobowski-Mirosław Sady | DYKTATOR Kraków | -10 | | |
23 | 1-zNS | Magdalena Holeksa-Kamila Wesołowska | SFORA CIBORA Kraków | -12 | | |
24 | 7-oEW | Adam Pruszkowski-Leszek Zagozdon | CKFiS Bełżyce | -15 | | |
| 4-zEW | Przemysław Gałek-Rafał Synowiec | MILO Kraków | -15 | | |
26 | 2-zEW | Tadeusz Biernat-Jacek Kalinowski | DYKTATOR Kraków | -18 | | |
27 | 3-oEW | Andrzej Byzdra-Ryszard Pisarczyk | SZLEMIK SAN Nisko | -20 | | |
| 5-zNS | Maciej Kita-Michał Krysa | MPEC Tarnów | -20 | | |
29 | 3-zEW | Piotr Zięba-Maciej Mąka | LESKOWIEC Wadowice | -22 | | |
30 | 4-oNS | Maciej Rodzaj-Robert Różak | MILO Kraków | -23 | | |
31 | 1-oNS | Adam Grobler-Jacek Stasica | TS WISŁA Kraków | -32 | | |
32 | 8-zEW | Tomasz Bajorek-Marek Cyrkiel | HOTEL POLSKI - DROPOL | -33 | | |
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 Admin.5.0.0.41 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2014-01-05 o 18:52, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768. |