|
|
BUTLER, RUNDA 12 SEGMENT 2 |
|
miejsce | stół | | team | impy | | Rzd# |
1 | 2-oNS | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | SFORA CIBORA Kraków | +34 | | 13 |
2 | 4-zNS | Przemysław Gałek-Rafał Synowiec | MILO Kraków | +29 | | 14 |
3 | 4-oEW | Tomasz Stryszawski-Piotr Radzikowski | MILO Kraków | +28 | | 15 |
4 | 2-zNS | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | DYKTATOR Kraków | +21 | | 16 |
5 | 5-zEW | Marek Czerwonka-Jarosław Nowakowski | PIAST Kraków | +15 | | 17 |
| 3-oEW | Andrzej Cholewa-Ryszard Jaśkiewicz | LESKOWIEC Wadowice | +15 | | 18 |
7 | 6-oNS | Grzegorz Kułak-Michał Świdziński | CKFiS Bełżyce | +13 | | 19 |
| 7-oEW | Krzysztof Kujawa-Sławomir Olech | TERMOCHEM CHEMIK | +13 | | 20 |
9 | 7-zEW | Rafał Niedzielski-Jan Przygrodzki | INTEGRA Biała Podlaska | +9 | | 21 |
| 3-zEW | Janusz Gawęcki-Ireneusz Michalski | SPLINTER QUICKPACK | +9 | | 22 |
11 | 1-zNS | Hubert Jaworowski-Aleksander Jezioro | TS WISŁA Kraków | +8 | | 23 |
12 | 5-oNS | Łukasz Łęgowski-Grzegorz Żyła | PIAST Kraków | +5 | | 24 |
| 8-zNS | Krzysztof Marucha-Wiesław Skubisz | YAMIT Zamość | +5 | | |
14 | 8-oNS | Rafał Marks-Paweł Szymaszczyk | AZS UW Warszawa | +4 | | |
| 1-oEW | Włodzimierz Wala-Piotr Stopa | TS WISŁA Kraków | +4 | | |
16 | 6-zEW | Jacek Przybyś-Dariusz Zieliński | CKFiS Bełżyce | +3 | | |
17 | 6-zNS | Stanisław Drobot-Dariusz Kulpiński | HOTEL POLSKI - DROPOL | -3 | | |
18 | 1-oNS | Maciej Grabiec-Błażej Krawczyk | MPEC Tarnów | -4 | | |
| 8-oEW | Andrzej Kokoryka-Jacek Karwowski | YAMIT Zamość | -4 | | |
20 | 5-oEW | Kazimierz Dziadkowiec-Tadeusz Rejdych | KETZ SUPER BOND - x | -5 | | |
| 8-zEW | Andrzej Bernatowicz-Jan Betley | AZS UW Warszawa | -5 | | |
22 | 1-zEW | Wojciech Stachnik-Grzegorz Wadas | MPEC Tarnów | -8 | | |
23 | 3-zNS | Piotr Zięba-Maciej Mąka | LESKOWIEC Wadowice | -9 | | |
| 7-zNS | Lech Adach-Bartosz Matras | TERMOCHEM CHEMIK | -9 | | |
25 | 6-oEW | Tomasz Bajorek-Marek Cyrkiel | HOTEL POLSKI - DROPOL | -13 | | |
| 7-oNS | Jerzy Brzustowski-Tomasz Pawluk | INTEGRA Biała Podlaska | -13 | | |
27 | 3-oNS | Jerzy Maludziński-Hubert Urban | SPLINTER QUICKPACK | -15 | | |
| 5-zNS | Józef Barczyk-Stanisław Urbanowski | KETZ SUPER BOND - x | -15 | | |
29 | 2-zEW | Magdalena Holeksa-Kamila Wesołowska | SFORA CIBORA Kraków | -21 | | |
30 | 4-oNS | Ryszard Pisarczyk-Wiesław Siek | SZLEMIK SAN Nisko | -28 | | |
31 | 4-zEW | Andrzej Byzdra-Grzegorz Nalepa | SZLEMIK SAN Nisko | -29 | | |
32 | 2-oEW | Kazimierz Chłobowski-Mirosław Sady | DYKTATOR Kraków | -34 | | |
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 Admin.5.0.0.41 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2014-01-05 o 18:52, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768. |