|
|
BUTLER, RUNDA 12 SEGMENT 1 |
|
miejsce | stół | | team | impy | | Rzd# |
1 | 3-oEW | Ryszard Jaśkiewicz-Krzysztof Szymala | LESKOWIEC Wadowice | +50 | | 1 |
2 | 7-oNS | Jerzy Brzustowski-Tomasz Pawluk | INTEGRA Biała Podlaska | +28 | | 2 |
3 | 2-oNS | Konrad Ciborowski-Tomasz Radko | SFORA CIBORA Kraków | +27 | | 3 |
| 4-oNS | Ryszard Pisarczyk-Wiesław Siek | SZLEMIK SAN Nisko | +27 | | 4 |
5 | 6-oEW | Tomasz Bajorek-Marek Cyrkiel | HOTEL POLSKI - DROPOL | +22 | | 5 |
6 | 5-oNS | Łukasz Łęgowski-Grzegorz Żyła | PIAST Kraków | +17 | | 6 |
7 | 6-zEW | Jacek Przybyś-Dariusz Zieliński | CKFiS Bełżyce | +12 | | 7 |
8 | 7-zNS | Lech Adach-Edward Wójcik | TERMOCHEM CHEMIK | +10 | | 8 |
9 | 1-oNS | Wojciech Stachnik-Grzegorz Wadas | MPEC Tarnów | +8 | | 9 |
10 | 8-oNS | Mateusz Sobczak-Mateusz Stępiński | AZS UW Warszawa | +7 | | 10 |
| 3-zEW | Janusz Gawęcki-Mirosław Kotowski | SPLINTER QUICKPACK | +7 | | 11 |
12 | 1-zNS | Adam Grobler-Jacek Stasica | TS WISŁA Kraków | +6 | | 12 |
| 8-zEW | Andrzej Bernatowicz-Jan Betley | AZS UW Warszawa | +6 | | |
14 | 4-zEW | Andrzej Byzdra-Grzegorz Nalepa | SZLEMIK SAN Nisko | +5 | | |
15 | 2-zNS | Tadeusz Biernat-Jacek Kalinowski | DYKTATOR Kraków | +3 | | |
16 | 5-zNS | Józef Barczyk-Stanisław Urbanowski | KETZ SUPER BOND - x | +2 | | |
17 | 5-zEW | Marek Czerwonka-Jarosław Nowakowski | PIAST Kraków | -2 | | |
18 | 2-zEW | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | SFORA CIBORA Kraków | -3 | | |
19 | 4-zNS | Tomasz Stryszawski-Piotr Radzikowski | MILO Kraków | -5 | | |
20 | 1-zEW | Maciej Kita-Michał Krysa | MPEC Tarnów | -6 | | |
| 8-zNS | Konrad Codello-Jakub Jagodziński | YAMIT Zamość | -6 | | |
22 | 3-zNS | Piotr Zięba-Maciej Mąka | LESKOWIEC Wadowice | -7 | | |
| 8-oEW | Andrzej Kokoryka-Jacek Karwowski | YAMIT Zamość | -7 | | |
24 | 1-oEW | Hubert Jaworowski-Aleksander Jezioro | TS WISŁA Kraków | -8 | | |
25 | 7-zEW | Rafał Niedzielski-Jan Przygrodzki | INTEGRA Biała Podlaska | -10 | | |
26 | 6-zNS | Stanisław Drobot-Dariusz Kulpiński | HOTEL POLSKI - DROPOL | -12 | | |
27 | 5-oEW | Marek Adamczyk-Andrzej Trygar | KETZ SUPER BOND - x | -17 | | |
28 | 6-oNS | Adam Pruszkowski-Leszek Zagozdon | CKFiS Bełżyce | -22 | | |
29 | 4-oEW | Maciej Rodzaj-Robert Różak | MILO Kraków | -27 | | |
| 2-oEW | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | DYKTATOR Kraków | -27 | | |
31 | 7-oEW | Krzysztof Kujawa-Sławomir Olech | TERMOCHEM CHEMIK | -28 | | |
32 | 3-oNS | Ireneusz Michalski-Stanisław Prus | SPLINTER QUICKPACK | -50 | | |
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 Admin.5.0.0.41 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2014-01-05 o 18:52, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768. |