|
|
BUTLER, RUNDA 11 SEGMENT 1 |
|
miejsce | stół | | team | impy | | Rzd# |
1 | 2-zEW | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | DYKTATOR Kraków | +42 | | 1 |
2 | 7-zNS | Rafał Niedzielski-Jan Przygrodzki | INTEGRA Biała Podlaska | +37 | | 2 |
3 | 4-oNS | Przemysław Gałek-Rafał Synowiec | MILO Kraków | +27 | | 3 |
4 | 6-zNS | Konrad Codello-Jakub Jagodziński | YAMIT Zamość | +23 | | 4 |
5 | 2-oNS | Jacek Kalinowski-Mirosław Sady | DYKTATOR Kraków | +21 | | 5 |
6 | 6-oEW | Andrzej Kokoryka-Jacek Karwowski | YAMIT Zamość | +20 | | 6 |
7 | 5-oEW | Ryszard Pisarczyk-Wiesław Siek | SZLEMIK SAN Nisko | +18 | | 7 |
8 | 4-zEW | Tomasz Stryszawski-Piotr Radzikowski | MILO Kraków | +11 | | 8 |
| 7-oNS | Tomasz Bajorek-Marek Cyrkiel | HOTEL POLSKI - DROPOL | +11 | | 9 |
10 | 3-zEW | Piotr Zięba-Maciej Mąka | LESKOWIEC Wadowice | +8 | | 10 |
11 | 8-oEW | Rafał Marks-Anna Sztyber | AZS UW Warszawa | +7 | | 11 |
| 3-oNS | Andrzej Cholewa-Krzysztof Szymala | LESKOWIEC Wadowice | +7 | | 12 |
13 | 5-zNS | Andrzej Byzdra-Grzegorz Nalepa | SZLEMIK SAN Nisko | +3 | | |
| 8-zNS | Mateusz Sobczak-Mateusz Stępiński | AZS UW Warszawa | +3 | | |
15 | 1-oEW | Marek Czerwonka-Jarosław Nowakowski | PIAST Kraków | 0 | | |
| 1-zNS | Łukasz Łęgowski-Grzegorz Żyła | PIAST Kraków | 0 | | |
| 1-oNS | Hubert Jaworowski-Aleksander Jezioro | TS WISŁA Kraków | 0 | | |
| 1-zEW | Włodzimierz Wala-Jacek Stasica | TS WISŁA Kraków | 0 | | |
19 | 5-zEW | Marek Adamczyk-Andrzej Trygar | KETZ SUPER BOND - x | -3 | | |
| 8-zEW | Grzegorz Kułak-Michał Świdziński | CKFiS Bełżyce | -3 | | |
21 | 3-oEW | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | SFORA CIBORA Kraków | -7 | | |
| 8-oNS | Adam Pruszkowski-Leszek Zagozdon | CKFiS Bełżyce | -7 | | |
23 | 3-zNS | Magdalena Holeksa-Kamila Wesołowska | SFORA CIBORA Kraków | -8 | | |
24 | 7-oEW | Jerzy Brzustowski-Tomasz Pawluk | INTEGRA Biała Podlaska | -11 | | |
| 4-zNS | Janusz Gawęcki-Mirosław Kotowski | SPLINTER QUICKPACK | -11 | | |
26 | 5-oNS | Kazimierz Dziadkowiec-Tadeusz Rejdych | KETZ SUPER BOND - x | -18 | | |
27 | 6-oNS | Bartosz Matras-Leszek Młodziński | TERMOCHEM CHEMIK | -20 | | |
28 | 2-oEW | Maciej Grabiec-Błażej Krawczyk | MPEC Tarnów | -21 | | |
29 | 6-zEW | Lech Adach-Edward Wójcik | TERMOCHEM CHEMIK | -23 | | |
30 | 4-oEW | Jerzy Maludziński-Hubert Urban | SPLINTER QUICKPACK | -27 | | |
31 | 7-zEW | Stanisław Drobot-Dariusz Kulpiński | HOTEL POLSKI - DROPOL | -37 | | |
32 | 2-zNS | Wojciech Stachnik-Grzegorz Wadas | MPEC Tarnów | -42 | | |
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 Admin.5.0.0.41 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2014-01-05 o 18:52, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768. |