BUTLER, RUNDA 10 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 10-oNS | Viktar Lipnitski-Aliaksandr Prakapenka | NE: ENIGMA Mińsk | +53 | 1 | |
2 | 23-oNS | Mirosław Fechner-Przemysław Kubicki | SW: AZS IX | +47 | 2 | |
3 | 6-oEW | Rafał Konieczny-Roman Wachowiak | NW: CHEMIK Bydgoszcz | +43 | 3 | |
4 | 5-zEW | Andrzej Garstka-Ryszard Konopka | NW: FESTIWAL Słupsk | +42 | 4 | |
5 | 13-oEW | Paulina Klimentowska-Wiesław Niedziela | NE: K2 OLDERSI Raszyn | +38 | 5 | |
6 | 14-oNS | Sławomir Kowalczyk-Marek Pawlik | NE: K2 Raszyn | +31 | 6 | |
7 | 27-zNS | Lech Adach-Leszek Młodziński | SE: TERMOCHEM CHEMIK | +30 | 7 | |
8 | 18-oEW | Artur Janeczko-Ryszard Zwolak | SW: Jocker Oświęcim | +28 | 8 | |
9 | 20-zEW | Sylwester Sommer-Konrad Stenzel | SW: Bard 13 | +27 | 9 | |
18-zNS | Krzysztof Momot-Jacek Szczerbowski | SW: Jocker Oświęcim | +27 | 10 | ||
11 | 22-oEW | Longin Bartnik-Marek Werner | SW: MULTI Opole | +26 | 11 | |
20-oEW | Zdzisław Krzemiński-Andrzej Piecuch | SW: Silesia II Gliwice | +26 | 12 | ||
6-zNS | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | NW: CHEMIK Bydgoszcz | +26 | |||
14 | 8-zEW | Dariusz Lisiecki-Zbigniew Szumigalski | NW: KTB Konin | +23 | ||
28-zNS | Andrzej Koziejowski-Wiesław Teresiński | SE: YAMIT Zamość | +23 | |||
16 | 24-oEW | Przemysław Piotrowski-Michał Wittenbeck | SW: RAG AZS PWR VII | +22 | ||
2-oEW | Jacek Batóg-Robert Cylwik | NW: ASKO-TECH Szczecin | +22 | |||
1-oNS | Janusz Kościelny-Przemysław Machowczyk | NW: UKB KLEKS Szamotuły | +22 | |||
19 | 26-zEW | Marek Czerwonka-Jarosław Nowakowski | SE: PIAST Kraków | +21 | ||
4-oNS | Zdzisław Romaniszyn-Piotr Solecki | NW: GIFT & RCK Rogoźno | +21 | |||
21-oEW | Paweł Kaleta-Rafał Parkitny | SW: BUKS II | +21 | |||
22 | 32-oEW | Jan Betley-Anna Sztyber | SE: AZS UW Warszawa | +20 | ||
23 | 25-zNS | Grzegorz Kułak-Michał Świdziński | SE: CKFiS Bełżyce | +19 | ||
3-oEW | Leszek Konieczny-Jerzy Sadowski | NW: LKS Pomorzanin Nowoga | +19 | |||
3-zEW | Jan Obuchowicz-Eugeniusz Wilniewiec | NW: ANNEBERG Zielona Gór | +19 | |||
15-zEW | Wojciech Bobrek-Dariusz Prawdzik | NE: ETB PRIM Ełk | +19 | |||
27 | 21-zEW | Antoni Jurkun-Stanisław Szczepański | SW: POMOLOGIA | +18 | ||
24-zEW | Piotr Dobryszycki-Jerzy Gładysz | SW: KS Turbo ARAJ | +18 | |||
29-zNS | Jerzy Brzustowski-Sławomir Czech | SE: INTEGRA Biała Podlask | +18 | |||
32-zNS | Mateusz Sobczak-Mateusz Stępiński | SE: AZS UW Warszawa | +18 | |||
30-zEW | Józef Barczyk-Stanisław Urbanowski | SE: KETZ SUPER BOND - x | +18 | |||
32 | 13-zNS | Edward Krusiewicz-Tomasz Ryffa | NE: K2 OLDERSI Raszyn | +17 | ||
19-zEW | Dariusz Kardas-Teresa Pudelewicz | SW: BINŻ Bełchatów | +17 | |||
34 | 30-oNS | Tadeusz Garbacik-Andrzej Dudzik | SE: KETZ SUPER BOND - x | +16 | ||
14-zEW | Piotr Łyczkowski-Andrzej Serwach | NE: K2 Raszyn | +16 | |||
36 | 16-oNS | Leszek Biegański-Leszek Pęcherzewski | NE: MASOVIA Płock | +13 | ||
26-oEW | Mariusz Kita-Bogusław Lesiecki | SE: HOTEL POLSKI - DROPOL | +13 | |||
38 | 7-oEW | Alicja Kupczyk-Tomasz Kupczyk | NW: GWIAZDA II Bydgoszcz | +12 | ||
17-oNS | Andrzej Kozikowski-Tomasz Spodenkiewicz | SW: A-Media Sieradz | +12 | |||
40 | 9-oEW | Kazimierz Dominiak-Eugeniusz Starzyński | NE: KOSMETERIA Żukowo | +11 | ||
41 | 19-oEW | Robert Cimr-Andrzej Jarecki | SW: Senior I Katowice | +10 | ||
42 | 7-zEW | Jan Chmielewski-Jerzy Kullass | NW: KB KONTRA Koszalin | +9 | ||
11-oNS | Sławomir Dytkowski-Andrzej Fronczak | NE: GEOSTA Olsztyn | +9 | |||
17-zNS | Andrzej Hermansdorfer-Stanisław Adamczyk | SW: EDGAS Chorzów | +9 | |||
1-zNS | Paweł Małecki-Bartosz Stępień | NW: DĄBRÓWKA SENIOR Pozna | +9 | |||
46 | 28-oNS | Konrad Ciborowski-Tomasz Radko | SE: SFORA CIBORA Kraków | +8 | ||
47 | 31-oEW | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | SE: DYKTATOR Kraków | +7 | ||
15-oEW | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | NE: MKS MAZOVIA Mińsk Maz | +7 | |||
4-zNS | Karol Szwenkel-Tadeusz Szwenkel | NW: JANTAR Toruń | +7 | |||
50 | 12-oNS | Igor Grzejdziak-Sabina Grzejdziak | NE: SPÓJNIA-ALK Warszawa | +6 | ||
10-zNS | Jacek Piotrowski-Roman Kowalewski | NE: SPÓJNIA Gdańsk | +6 | |||
52 | 22-zEW | Marek Michalski-Dariusz Wincenty | SW: KS Konfeks I | +5 | ||
27-oNS | Maciej Grabiec-Wojciech Stachnik | SE: MPEC Tarnów | +5 | |||
54 | 29-oEW | Rafał Niedzielski-Paweł Szymonik | SE: INTEGRA Biała Podlask | +4 | ||
8-oEW | Andrzej Grela-Wiesław Paczkowski | NW: PAAK HS Bydgoszcz | +4 | |||
56 | 25-oEW | Adam Pruszkowski-Leszek Zagozdon | SE: CKFiS Bełżyce | +3 | ||
12-zEW | Piotr Krajewski-Igor Łosiewicz | NE: SPÓJNIA-ALK Warszawa | +3 | |||
9-zEW | Maciej Czarnecki-Przemysław Czarnecki | NE: LAZARON Białystok | +3 | |||
16-zNS | Tadeusz Kądzielewski-Henryk Łakomski | NE: VĘGORIA WCK Węgorzewo | +3 | |||
60 | 23-zEW | Bernard Jadczak-Zdzisław Wójcik | SW: AZS IX | +2 | ||
11-zNS | Edmund Pinkiewicz-Zbigniew Walczyński | NE: ALFA-COMPENSA Gdynia | +2 | |||
2-zNS | Konrad Araszkiewicz-Patryk Araszkiewicz | NW: ASKO-TECH Szczecin | +2 | |||
5-oEW | Janusz Kurdej-Eugeniusz Seichter | NW: LAMBDA Toruń | +2 | |||
31-zEW | Agata Kowal-Grzegorz Merynda | SE: MILO Kraków | +2 | |||
65 | 11-zEW | Lech Grabski-Janusz Wróblewski | NE: GEOSTA Olsztyn | -2 | ||
5-oNS | Bogusław Dyk-Mirosław Kopowski | NW: FESTIWAL Słupsk | -2 | |||
23-zNS | Wiesław Tabiszewski-Sławomir Zimniak | SW: BKB Bolesławiec | -2 | |||
2-zEW | Edward Kaczmarek-Mirosław Sankiewicz | NW: GEOTECH Stargard | -2 | |||
31-zNS | Tadeusz Biernat-Jacek Kalinowski | SE: DYKTATOR Kraków | -2 | |||
70 | 12-zNS | Jan Bojaryn-Dariusz Hutnik | NE: HETMAN Białystok | -3 | ||
25-oNS | Ryszard Pisarczyk-Wiesław Siek | SE: SZLEMIK SAN Nisko | -3 | |||
9-zNS | Jarosław Drewing-Krzysztof Firkus | NE: KOSMETERIA Żukowo | -3 | |||
16-zEW | Adam Cybulski-Leszek Szeląg | NE: MASOVIA Płock | -3 | |||
74 | 29-oNS | Jacek Adamczyk-Ireneusz Michalski | SE: SPLINTER QUICKPACK | -4 | ||
8-oNS | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | NW: KTB Konin | -4 | |||
76 | 27-oEW | Krzysztof Kujawa-Sławomir Olech | SE: TERMOCHEM CHEMIK | -5 | ||
22-zNS | Andrzej Skotniczny-Cezary Wołczak | SW: MULTI Opole | -5 | |||
78 | 10-zEW | Illia Feranchuk-Igor Godun | NE: ENIGMA Mińsk | -6 | ||
12-oEW | Tomasz Bliński-Piotr Demiańczuk | NE: HETMAN Białystok | -6 | |||
80 | 15-oNS | Przemysław Bednarski-Janusz Kowalówka | NE: ETB PRIM Ełk | -7 | ||
4-zEW | Sławomir Czapliński-Jerzy Gurzęda | NW: GIFT & RCK Rogoźno | -7 | |||
31-oNS | Maciej Rodzaj-Robert Różak | SE: MILO Kraków | -7 | |||
83 | 28-oEW | Jakub Jagodziński-Krzysztof Marucha | SE: YAMIT Zamość | -8 | ||
84 | 1-zEW | Andrzej Aleksandrzak-Tomasz Freitag | NW: UKB KLEKS Szamotuły | -9 | ||
11-oEW | Krzysztof Czapczyk-Zbigniew Stikel | NE: ALFA-COMPENSA Gdynia | -9 | |||
17-zEW | Grzegorz Dziębowski-Jarosław Łaszczuk | SW: A-Media Sieradz | -9 | |||
7-zNS | Maciej Jakubowski-Tomasz Lubiewski | NW: GWIAZDA II Bydgoszcz | -9 | |||
88 | 19-oNS | Andrzej Kaźmierczak-Igor Łobodziński | SW: BINŻ Bełchatów | -10 | ||
89 | 9-oNS | Mariusz Tatarczuk-Mirosław Hryszko | NE: LAZARON Białystok | -11 | ||
90 | 7-oNS | Piotr Jankowski-Janusz Wierucki | NW: KB KONTRA Koszalin | -12 | ||
17-oEW | Andrzej Bacik-Jacek Radomski | SW: EDGAS Chorzów | -12 | |||
92 | 26-oNS | Łukasz Łęgowski-Grzegorz Żyła | SE: PIAST Kraków | -13 | ||
16-oEW | Radosław Kozłowski-Andrzej Sulima | NE: VĘGORIA WCK Węgorzewo | -13 | |||
94 | 30-oEW | Hubert Jaworowski-Aleksander Jezioro | SE: TS WISŁA Kraków | -16 | ||
14-zNS | Adam Lonski-Krzysztof Mielnik | NE: SDK Tczew | -16 | |||
96 | 19-zNS | Barbara Kulawik-Barbara Lesiecka | SW: Senior I Katowice | -17 | ||
13-zEW | Krzysztof Buzała-Zenon Wierzbicki | NE: WIMPEL Gdańsk | -17 | |||
98 | 32-zEW | Piotr Zięba-Maciej Mąka | SE: LESKOWIEC Wadowice | -18 | ||
24-zNS | Andrzej Górzyński-Mirosław Miłaszewski | SW: RAG AZS PWR VII | -18 | |||
30-zNS | Jan Piotrowski-Piotr Stopa | SE: TS WISŁA Kraków | -18 | |||
29-zEW | Jerzy Maludziński-Hubert Urban | SE: SPLINTER QUICKPACK | -18 | |||
21-zNS | Patryk Kuczera-Dyga-Jerzy Staszak | SW: BUKS II | -18 | |||
103 | 3-zNS | Marian Siwy-Roman Szlachetka | NW: LKS Pomorzanin Nowoga | -19 | ||
15-zNS | Maciej Modrzejewski-Cezary Przasnek | NE: MKS MAZOVIA Mińsk Maz | -19 | |||
25-zEW | Andrzej Byzdra-Jan Sączawa | SE: SZLEMIK SAN Nisko | -19 | |||
3-oNS | Kazimierz Mazur-Stanisław Pryputniewicz | NW: ANNEBERG Zielona Gór | -19 | |||
107 | 32-oNS | Andrzej Cholewa-Piotr Kamiński | SE: LESKOWIEC Wadowice | -20 | ||
108 | 26-zNS | Robert Piechota-Bogdan Rojkowicz | SE: HOTEL POLSKI - DROPOL | -21 | ||
4-oEW | Cezary Bołądź-Andrzej Wilemski | NW: JANTAR Toruń | -21 | |||
21-oNS | Zdzisław Gryzło-Ryszard Jakubowski | SW: POMOLOGIA | -21 | |||
111 | 24-oNS | Andrzej Olszewski-Włodzimierz Wittenbeck | SW: KS Turbo ARAJ | -22 | ||
1-oEW | Aleksandra Jarosz-Ilya Shpuntou | NW: DĄBRÓWKA SENIOR Pozna | -22 | |||
2-oNS | Zbigniew Kułaczkowski-Ryszard Pawłowski | NW: GEOTECH Stargard | -22 | |||
114 | 8-zNS | Marek Giża-Tomasz Latos | NW: PAAK HS Bydgoszcz | -23 | ||
28-zEW | Magdalena Holeksa-Kamila Wesołowska | SE: SFORA CIBORA Kraków | -23 | |||
116 | 20-oNS | Piotr Kaczorowski-Tomasz Radwański | SW: Bard 13 | -26 | ||
6-zEW | Elżbieta Czekaj-Leszek Szkudlarek | NW: DARLES SANTERM Gdańsk | -26 | |||
22-oNS | Ryszard Laskowski-Bogumił Wegner | SW: KS Konfeks I | -26 | |||
119 | 18-zEW | Jacek Grzelczak-Tomasz Stasiołek | SW: INTRA Łódź | -27 | ||
20-zNS | Krzysztof Gaweł-Mirosław Zieliński | SW: Silesia II Gliwice | -27 | |||
121 | 18-oNS | Roman Owsiak-Krzysztof Porczyński | SW: INTRA Łódź | -28 | ||
122 | 27-zEW | Maciej Kita-Michał Krysa | SE: MPEC Tarnów | -30 | ||
123 | 14-oEW | Jarosław Bartosiński-Aleksander Kasprzak | NE: SDK Tczew | -31 | ||
124 | 13-oNS | Marcin Wolny-Maria Tomczewska | NE: WIMPEL Gdańsk | -38 | ||
125 | 5-zNS | Zbigniew Ehlert-Robert Kamiński | NW: LAMBDA Toruń | -42 | ||
126 | 6-oNS | Andrzej Bunikowski-Marta Janeczek | NW: DARLES SANTERM Gdańsk | -43 | ||
127 | 23-oEW | Andrzej Kaźmierczak-Artur Winkler | SW: BKB Bolesławiec | -47 | ||
128 | 10-oEW | Andrzej Grynder-Jan Wieczorek | NE: SPÓJNIA Gdańsk | -53 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |