BUTLER, RUNDA 9 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 11-zEW | Alexandr Karbanovich-Alexander Zhukov | S: KATOK SL | +40 | 13 | |
2 | 3-oEW | Antoni Sękowski-Zbigniew Skibicki | N: ALFA Gdynia | +35 | 14 | |
3 | 13-oEW | Cezary Przasnek-Krzysztof Roguski | S: MKS MAZOVIA | +30 | 15 | |
4 | 14-oEW | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: KS ENERGETYK | +24 | 16 | |
5 | 1-zNS | Stanisław Owczarski-Wojciech Waszkowiak | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | +23 | 17 | |
15-oEW | Michał Haczewski-Ryszard Rogala | S: BUKS MDK MOSM | +23 | 18 | ||
7 | 15-zNS | Adam Pietrzak-Zygmunt Sienicki | S: BUKS MDK MOSM | +21 | 19 | |
10-zNS | Piotr Lutek-Michał Świdziński | S: SYNERGIA | +21 | 20 | ||
9 | 11-oEW | Karol Gałązka-Piotr Kruszewski | S: SPÓJNIA | +20 | 21 | |
10 | 9-oNS | Zdzisław Beling-Grzegorz Lewaciak | S: CONSUS II | +19 | 22 | |
11 | 12-zNS | Tadeusz Gumkowski-Dariusz Zembrzuski | S: KBS LEGIONOWIANIN | +17 | 23 | |
8-oEW | Robert Stoliński-Witold Turant | N: INWIT Pabianice | +17 | 24 | ||
13 | 5-zEW | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | N: Chemik Bydgoszcz | +16 | ||
6-zNS | Jarosław Gąsiorowski-Artur Rutkowski | N: Autostrada Eksploatacj | +16 | |||
15 | 12-oNS | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | S: ELEKTROMONTAŻ | +15 | ||
16 | 14-zNS | Mirosław Białożyt-Leszek Niemiec | S: KS ENERGETYK | +14 | ||
17 | 4-zNS | Andrzej Latanowicz-Andrzej Witkowski | N: Oaza Kórnik | +12 | ||
18 | 5-oEW | Michał Klukowski-Piotr Zatorski | N: COMFORTSA - AZS PWR IV | +10 | ||
4-oNS | Danuta Kazmucha-Justyna Żmuda | N: Connector Poznań | +10 | |||
20 | 16-oNS | Adam Krysa-Adam Lonski | S: PIAST - CKiS | +8 | ||
7-zNS | Krzysztof Jassem-Marcin Mazurkiewicz | N: Konkret Chełmno | +8 | |||
22 | 8-zNS | Anna Kowalska-Marek Tyran | N: INWIT Pabianice | +7 | ||
3-zEW | Marek Urbański-Ryszard Woliński | N: Latteria Tinis - Stein | +7 | |||
24 | 6-oNS | Przemysław Błaszczyk-Marta Maj-Rudnicka | N: KDK 1 Kutno | +6 | ||
13-zEW | Robert Kowalski-Dariusz Nowek | S: SPS CONSTRUCTION II | +6 | |||
26 | 2-zNS | Marek Lichocki-Ryszard Pichla | N: SBS Pale Franki Elbląg | +5 | ||
27 | 16-zNS | Zbigniew Guła-Ryszard Matlak | S: ZTB 7TREFL | +4 | ||
28 | 2-oEW | Dariusz Bogucki-Sławomir Wrzosek | N: SBS Pale Franki Elbląg | +3 | ||
9-zNS | Marek Barylewski-Waldemar Radziak | S: MBIKE ROWERY | +3 | |||
30 | 10-oEW | Mariusz Kowalski-Adam Suwik | S: SYNERGIA | +2 | ||
31 | 1-oNS | Jarosław Molenda-Artur Winkler | N: BKB Bolesławiec | +1 | ||
32 | 7-oEW | Adam Błachnio-Adam Wujków | N: Konkret Chełmno | 0 | ||
7-oNS | Jerzy Razik-Piotr Wasylko | N: ZOIM Szczecin | 0 | |||
34 | 1-oEW | Mirosław Bublewicz-Wiesław Żegilewicz | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | -1 | ||
35 | 10-oNS | Andrzej Kaźmierczak-Andrzej Majcher | S: BINŻ | -2 | ||
36 | 9-zEW | Paweł Miechowicz-Piotr Ilczuk | S: CONSUS II | -3 | ||
2-oNS | Stanisław Janik-Zdzisław Romaniszyn | N: GIFT Bridge Club Pozna | -3 | |||
38 | 16-zEW | Magdalena Holeksa-Bartłomiej Igła | S: PIAST - CKiS | -4 | ||
39 | 2-zEW | Aleksander Nowakowski-Justyna Stachowiak | N: GIFT Bridge Club Pozna | -5 | ||
40 | 6-oEW | Henryk Brodawski-Włodzimierz Buze | N: Autostrada Eksploatacj | -6 | ||
13-zNS | Maciej Modrzejewski-Andrzej Potyński | S: MKS MAZOVIA | -6 | |||
42 | 3-zNS | Marek Banasiński-Ireneusz Jarosz | N: ALFA Gdynia | -7 | ||
8-zEW | Jarosław Szczygieł-Maciej Wiącek | N: INTERBUD Jarosław Szcz | -7 | |||
44 | 7-zEW | Maciej Bielawski-Sławomir Niajko | N: ZOIM Szczecin | -8 | ||
16-oEW | Maciej Chwirut-Eugeniusz Zalewski | S: ZTB 7TREFL | -8 | |||
46 | 4-oEW | Maciej Sobieralski-Marek Szukała | N: Oaza Kórnik | -10 | ||
5-oNS | Rafał Konieczny-Roman Wachowiak | N: Chemik Bydgoszcz | -10 | |||
48 | 4-zEW | Katarzyna Dufrat-Joanna Taczewska | N: Connector Poznań | -12 | ||
49 | 14-zEW | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | S: SFORA CIBORA Kraków | -14 | ||
50 | 12-oEW | Robert Głowacki-Andrzej Kondeja | S: KBS LEGIONOWIANIN | -15 | ||
51 | 5-zNS | Grzegorz Bajek-Maciej Wręczycki | N: COMFORTSA - AZS PWR IV | -16 | ||
6-zEW | Czesław Pawłosik-Lech Warwocki | N: KDK 1 Kutno | -16 | |||
53 | 8-oNS | Tomasz Paluchowski-Bogdan Szulejewski | N: INTERBUD Jarosław Szcz | -17 | ||
12-zEW | Przemysław Zawada-Adam Żarnowski | S: ELEKTROMONTAŻ | -17 | |||
55 | 9-oEW | Paweł Chindelewicz-Aleksander Kot | S: MBIKE ROWERY | -19 | ||
56 | 11-oNS | Andrei Arlovich-Valentin Zhuravel | S: KATOK SL | -20 | ||
57 | 10-zEW | Jacek Grzelczak-Igor Łobodziński | S: BINŻ | -21 | ||
15-zEW | Tadeusz Biernat-Jacek Kalinowski | S: DYKTATOR | -21 | |||
59 | 15-oNS | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | S: DYKTATOR | -23 | ||
1-zEW | Wiesław Tabiszewski-Sławomir Zimniak | N: BKB Bolesławiec | -23 | |||
61 | 14-oNS | Konrad Ciborowski-Tomasz Radko | S: SFORA CIBORA Kraków | -24 | ||
62 | 13-oNS | Bartosz Ceglarski-Grzegorz Zakrzewski | S: SPS CONSTRUCTION II | -30 | ||
63 | 3-oNS | Waldemar Sroczyński-Piotr Tuszyński | N: Latteria Tinis - Stein | -35 | ||
64 | 11-zNS | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | S: SPÓJNIA | -40 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |