BUTLER, RUNDA 15 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 13-zNS | Robert Głowacki-Andrzej Kondeja | S: KBS LEGIONOWIANIN | +43 | 1 | |
2 | 1-oEW | Danuta Kazmucha-Justyna Żmuda | N: Connector Poznań | +38 | 2 | |
3 | 16-zEW | Tomasz Bajorek-Adam Żarnowski | S: ELEKTROMONTAŻ | +28 | 3 | |
4 | 14-zNS | Andrei Arlovich-Andrei Sotnikau | S: KATOK SL | +27 | 4 | |
5 | 9-oNS | Zbigniew Guła-Ryszard Matlak | S: ZTB 7TREFL | +22 | 5 | |
6 | 4-zNS | Andrzej Pawlak-Ryszard Sakowicz | N: Latteria Tinis - Stein | +20 | 6 | |
7 | 12-zEW | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: KS ENERGETYK | +18 | 7 | |
8-oEW | Rafał Konieczny-Roman Wachowiak | N: Chemik Bydgoszcz | +18 | 8 | ||
9 | 3-oNS | Dariusz Krajewski-Leszek Łuniewski | N: INTERBUD Jarosław Szcz | +17 | 9 | |
10 | 7-oNS | Henryk Brodawski-Sylwester Młynarczuk | N: Autostrada Eksploatacj | +15 | 10 | |
11 | 7-zNS | Marek Małysa-Janusz Przybyszewski | N: ALFA Gdynia | +13 | 11 | |
10-zEW | Adam Krysa-Ryszard Skotarski | S: PIAST - CKiS | +13 | 12 | ||
13-oEW | Dariusz Zembrzuski-Ludwik Piotrowski | S: KBS LEGIONOWIANIN | +13 | |||
14 | 15-oNS | Robert Kowalski-Dariusz Nowek | S: SPS CONSTRUCTION II | +12 | ||
15 | 4-oEW | Waldemar Sroczyński-Piotr Tuszyński | N: Latteria Tinis - Stein | +11 | ||
5-oNS | Jarosław Śmieszek-Adam Wujków | N: Konkret Chełmno | +11 | |||
17 | 15-zNS | Paweł Miechowicz-Piotr Ilczuk | S: CONSUS II | +8 | ||
18 | 6-oNS | Robert Karanowski-Zbigniew Przybylski | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | +7 | ||
2-oEW | Przemysław Błaszczyk-Marta Maj-Rudnicka | N: KDK 1 Kutno | +7 | |||
20 | 12-oNS | Mirosław Białożyt-Leszek Niemiec | S: KS ENERGETYK | +6 | ||
21 | 11-zNS | Cezary Komajda-Michał Świdziński | S: SYNERGIA | +5 | ||
1-zEW | Wiesław Tabiszewski-Sławomir Zimniak | N: BKB Bolesławiec | +5 | |||
23 | 11-oEW | Mariusz Kowalski-Adam Suwik | S: SYNERGIA | +4 | ||
8-zEW | Jerzy Razik-Piotr Wasylko | N: ZOIM Szczecin | +4 | |||
2-zNS | Wiesław Niciński-Adam Pawłowski | N: KDK 1 Kutno | +4 | |||
5-zNS | Jakub Przerembski-Robert Stoliński | N: INWIT Pabianice | +4 | |||
27 | 10-oEW | Paweł Chindelewicz-Aleksander Kot | S: MBIKE ROWERY | +3 | ||
6-zEW | Stanisław Owczarski-Wojciech Waszkowiak | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | +3 | |||
9-zNS | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | S: MKS MAZOVIA | +3 | |||
30 | 16-oEW | Dariusz Kardas-Teresa Pudelewicz | S: BINŻ | +1 | ||
3-zEW | Mariusz Nowak-Jarosław Szczygieł | N: INTERBUD Jarosław Szcz | +1 | |||
14-oNS | Konrad Ciborowski-Tomasz Radko | S: SFORA CIBORA Kraków | +1 | |||
33 | 3-zNS | Karol Mykietyn-Robert Sekulski | N: COMFORTSA - AZS PWR IV | -1 | ||
14-oEW | Ihar Radziukevich-Aleh Tsimakhovich | S: KATOK SL | -1 | |||
16-oNS | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | S: ELEKTROMONTAŻ | -1 | |||
36 | 9-zEW | Maciej Chwirut-Eugeniusz Zalewski | S: ZTB 7TREFL | -3 | ||
10-oNS | Bartłomiej Igła-Adam Lonski | S: PIAST - CKiS | -3 | |||
6-zNS | Andrzej Latanowicz-Andrzej Witkowski | N: Oaza Kórnik | -3 | |||
39 | 2-zEW | Marek Lichocki-Ryszard Pichla | N: SBS Pale Franki Elbląg | -4 | ||
5-zEW | Mariusz Arutiunianc-Jacek Gackowski | N: Konkret Chełmno | -4 | |||
8-zNS | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | N: Chemik Bydgoszcz | -4 | |||
11-oNS | Jacek Kalinowski-Mirosław Sady | S: DYKTATOR | -4 | |||
43 | 11-zEW | Tadeusz Biernat-Kazimierz Chłobowski | S: DYKTATOR | -5 | ||
1-zNS | Ewa Banaszkiewicz-Grażyna Brewiak | N: Connector Poznań | -5 | |||
45 | 12-oEW | Tomasz Piątkowski-Dariusz Zarębski | S: SPÓJNIA | -6 | ||
46 | 2-oNS | Andrzej Fronczak-Jerzy Sukow | N: SBS Pale Franki Elbląg | -7 | ||
6-oEW | Maciej Sobieralski-Marek Szukała | N: Oaza Kórnik | -7 | |||
48 | 15-zEW | Bartosz Ceglarski-Grzegorz Zakrzewski | S: SPS CONSTRUCTION II | -8 | ||
49 | 5-oEW | Anna Kowalska-Witold Turant | N: INWIT Pabianice | -11 | ||
4-oNS | Stanisław Janik-Zdzisław Romaniszyn | N: GIFT Bridge Club Pozna | -11 | |||
51 | 15-oEW | Zdzisław Beling-Grzegorz Lewaciak | S: CONSUS II | -12 | ||
52 | 10-zNS | Waldemar Burakowski-Waldemar Radziak | S: MBIKE ROWERY | -13 | ||
7-zEW | Jarosław Gąsiorowski-Zdzisław Kowalewski | N: Autostrada Eksploatacj | -13 | |||
13-oNS | Krzysztof Śliwoń-Krzysztof Tomsia | S: BUKS MDK MOSM | -13 | |||
55 | 7-oEW | Antoni Sękowski-Zbigniew Skibicki | N: ALFA Gdynia | -15 | ||
56 | 3-oEW | Paweł Kowalczewski-Maciej Wręczycki | N: COMFORTSA - AZS PWR IV | -17 | ||
57 | 8-oNS | Maciej Bielawski-Sławomir Niajko | N: ZOIM Szczecin | -18 | ||
12-zNS | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | S: SPÓJNIA | -18 | |||
59 | 4-zEW | Ewa Rodziewicz-Bielewicz-Marcin Woźniak | N: GIFT Bridge Club Pozna | -20 | ||
60 | 9-oEW | Maciej Modrzejewski-Jerzy Orzeł | S: MKS MAZOVIA | -22 | ||
61 | 14-zEW | Grzegorz Gawron-Jakub Kowal | S: SFORA CIBORA Kraków | -27 | ||
62 | 16-zNS | Andrzej Kaźmierczak-Andrzej Majcher | S: BINŻ | -28 | ||
63 | 1-oNS | Andrzej Kaźmierczak-Waldemar Siuda | N: BKB Bolesławiec | -38 | ||
64 | 13-zEW | Michał Haczewski-Marek Nowakowski | S: BUKS MDK MOSM | -43 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |