BUTLER, RUNDA 13 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 9-oEW | Mariusz Kowalski-Adam Suwik | S: SYNERGIA | +33 | 13 | |
2 | 6-zNS | Mirosław Bublewicz-Wiesław Żegilewicz | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | +32 | 14 | |
3 | 5-oNS | Andrzej Jeleniewski-Jarosław Wachnowski | N: Latteria Tinis - Stein | +31 | 15 | |
1-oNS | Jarosław Molenda-Artur Winkler | N: BKB Bolesławiec | +31 | 16 | ||
5 | 1-zNS | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | N: Chemik Bydgoszcz | +28 | 17 | |
6 | 7-oNS | Wiesław Niciński-Adam Pawłowski | N: KDK 1 Kutno | +27 | 18 | |
15-oEW | Zbigniew Borkowski-Aleksander Knawa | S: SPS CONSTRUCTION II | +27 | 19 | ||
8 | 11-zEW | Jacek Kalinowski-Mirosław Sady | S: DYKTATOR | +25 | 20 | |
9 | 8-oNS | Andrzej Fronczak-Jerzy Sukow | N: SBS Pale Franki Elbląg | +23 | 21 | |
10 | 10-oEW | Karol Gałązka-Piotr Kruszewski | S: SPÓJNIA | +21 | 22 | |
6-oEW | Stanisław Owczarski-Wojciech Waszkowiak | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | +21 | 23 | ||
12 | 4-zNS | Ewa Banaszkiewicz-Grażyna Brewiak | N: Connector Poznań | +16 | 24 | |
7-zNS | Tomasz Paluchowski-Bogdan Szulejewski | N: INTERBUD Jarosław Szcz | +16 | |||
14 | 16-oEW | Ihar Radziukevich-Aleh Tsimakhovich | S: KATOK SL | +14 | ||
15 | 12-oEW | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | S: MKS MAZOVIA | +13 | ||
16 | 13-zNS | Waldemar Burakowski-Waldemar Radziak | S: MBIKE ROWERY | +12 | ||
8-zEW | Marek Lichocki-Ryszard Pichla | N: SBS Pale Franki Elbląg | +12 | |||
2-oNS | Antoni Sękowski-Zbigniew Skibicki | N: ALFA Gdynia | +12 | |||
19 | 5-zNS | Włodzimierz Buze-Artur Rutkowski | N: Autostrada Eksploatacj | +11 | ||
20 | 3-zNS | Jerzy Razik-Piotr Wasylko | N: ZOIM Szczecin | +10 | ||
21 | 12-zEW | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: KS ENERGETYK | +9 | ||
14-zNS | Przemysław Zawada-Jacek Znamirowski | S: ELEKTROMONTAŻ | +9 | |||
2-zNS | Karol Mykietyn-Robert Sekulski | N: COMFORTSA - AZS PWR IV | +9 | |||
24 | 9-zEW | Piotr Matkowski-Artur Szepe | S: ZTB 7TREFL | +7 | ||
13-oNS | Krzysztof Śliwoń-Krzysztof Tomsia | S: BUKS MDK MOSM | +7 | |||
26 | 15-zNS | Bartosz Ceglarski-Grzegorz Zakrzewski | S: SPS CONSTRUCTION II | +5 | ||
14-oNS | Grzegorz Gawron-Jakub Kowal | S: SFORA CIBORA Kraków | +5 | |||
4-oEW | Danuta Kazmucha-Justyna Żmuda | N: Connector Poznań | +5 | |||
29 | 3-oEW | Andrzej Wasylko-Paweł Woźnicki | N: ZOIM Szczecin | +4 | ||
30 | 16-zNS | Andrei Arlovich-Andrei Sotnikau | S: KATOK SL | +3 | ||
31 | 11-oNS | Tadeusz Biernat-Bogdan Palczyński | S: DYKTATOR | +2 | ||
32 | 10-zEW | Bartłomiej Igła-Adam Lonski | S: PIAST - CKiS | 0 | ||
10-zNS | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | S: SPÓJNIA | 0 | |||
34 | 11-oEW | Robert Głowacki-Andrzej Kondeja | S: KBS LEGIONOWIANIN | -2 | ||
35 | 16-zEW | Paweł Miechowicz-Piotr Ilczuk | S: CONSUS II | -3 | ||
36 | 3-oNS | Stanisław Janik-Ewa Rodziewicz-Bielewicz | N: GIFT Bridge Club Pozna | -4 | ||
37 | 4-oNS | Mariusz Arutiunianc-Jacek Gackowski | N: Konkret Chełmno | -5 | ||
15-zEW | Igor Łobodziński-Mirosław Marszał | S: BINŻ | -5 | |||
14-oEW | Roman Opaliński-Adam Żarnowski | S: ELEKTROMONTAŻ | -5 | |||
40 | 9-zNS | Cezary Komajda-Grzegorz Kułak | S: SYNERGIA | -7 | ||
13-oEW | Paweł Chindelewicz-Aleksander Kot | S: MBIKE ROWERY | -7 | |||
42 | 14-zEW | Konrad Ciborowski-Tomasz Radko | S: SFORA CIBORA Kraków | -9 | ||
2-zEW | Marek Małysa-Janusz Przybyszewski | N: ALFA Gdynia | -9 | |||
12-zNS | Krzysztof Kulka-Cezary Przasnek | S: MKS MAZOVIA | -9 | |||
45 | 3-zEW | Aleksander Nowakowski-Marcin Woźniak | N: GIFT Bridge Club Pozna | -10 | ||
46 | 5-zEW | Waldemar Sroczyński-Piotr Tuszyński | N: Latteria Tinis - Stein | -11 | ||
47 | 2-oEW | Grzegorz Bajek-Maciej Wręczycki | N: COMFORTSA - AZS PWR IV | -12 | ||
8-zNS | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | N: Oaza Kórnik | -12 | |||
13-zEW | Adam Pietrzak-Zygmunt Sienicki | S: BUKS MDK MOSM | -12 | |||
50 | 12-oNS | Ireneusz Kowalczyk-Tomasz Wiśniewski | S: KS ENERGETYK | -13 | ||
51 | 16-oNS | Zdzisław Beling-Grzegorz Lewaciak | S: CONSUS II | -14 | ||
52 | 4-zEW | Jarosław Śmieszek-Adam Wujków | N: Konkret Chełmno | -16 | ||
7-zEW | Przemysław Błaszczyk-Marta Maj-Rudnicka | N: KDK 1 Kutno | -16 | |||
54 | 10-oNS | Jarosław Jurkiewicz-Ryszard Skotarski | S: PIAST - CKiS | -21 | ||
6-oNS | Anna Kowalska-Marek Tyran | N: INWIT Pabianice | -21 | |||
56 | 8-oEW | Andrzej Latanowicz-Andrzej Witkowski | N: Oaza Kórnik | -23 | ||
57 | 11-zNS | Tadeusz Luzak-Janusz Radecki | S: KBS LEGIONOWIANIN | -25 | ||
58 | 7-oEW | Dariusz Krajewski-Leszek Łuniewski | N: INTERBUD Jarosław Szcz | -27 | ||
15-oNS | Andrzej Kaźmierczak-Andrzej Majcher | S: BINŻ | -27 | |||
60 | 1-zEW | Andrzej Kaźmierczak-Waldemar Siuda | N: BKB Bolesławiec | -28 | ||
61 | 5-oEW | Henryk Brodawski-Sylwester Młynarczuk | N: Autostrada Eksploatacj | -31 | ||
1-oEW | Rafał Konieczny-Grzegorz Rojewski | N: Chemik Bydgoszcz | -31 | |||
63 | 6-zEW | Jakub Przerembski-Witold Turant | N: INWIT Pabianice | -32 | ||
64 | 9-oNS | Zbigniew Guła-Ryszard Matlak | S: ZTB 7TREFL | -33 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |