BUTLER, RUNDA 13 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 3-oNS | Stanisław Janik-Ewa Rodziewicz-Bielewicz | N: GIFT Bridge Club Pozna | +46 | 1 | |
2 | 2-zNS | Karol Mykietyn-Robert Sekulski | N: COMFORTSA - AZS PWR IV | +42 | 2 | |
3 | 5-oNS | Andrzej Pawlak-Ryszard Sakowicz | N: Latteria Tinis - Stein | +32 | 3 | |
4 | 5-zNS | Jarosław Gąsiorowski-Zdzisław Kowalewski | N: Autostrada Eksploatacj | +30 | 4 | |
5 | 9-oEW | Mariusz Kowalski-Adam Suwik | S: SYNERGIA | +29 | 5 | |
6 | 16-oEW | Ihar Radziukevich-Aleh Tsimakhovich | S: KATOK SL | +28 | 6 | |
7 | 8-oEW | Maciej Sobieralski-Marek Szukała | N: Oaza Kórnik | +25 | 7 | |
8 | 2-oEW | Michał Klukowski-Piotr Zatorski | N: COMFORTSA - AZS PWR IV | +24 | 8 | |
9 | 9-zEW | Piotr Matkowski-Artur Szepe | S: ZTB 7TREFL | +23 | 9 | |
10 | 14-zNS | Tomasz Bajorek-Adam Żarnowski | S: ELEKTROMONTAŻ | +22 | 10 | |
15-oEW | Zbigniew Borkowski-Aleksander Knawa | S: SPS CONSTRUCTION II | +22 | 11 | ||
12 | 8-zNS | Andrzej Latanowicz-Andrzej Witkowski | N: Oaza Kórnik | +20 | 12 | |
13 | 12-zNS | Krzysztof Kulka-Cezary Przasnek | S: MKS MAZOVIA | +19 | ||
6-zNS | Robert Karanowski-Zbigniew Przybylski | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | +19 | |||
15 | 3-zEW | Aleksander Nowakowski-Marcin Woźniak | N: GIFT Bridge Club Pozna | +18 | ||
16 | 7-zNS | Tomasz Paluchowski-Bogdan Szulejewski | N: INTERBUD Jarosław Szcz | +16 | ||
17 | 6-oEW | Mirosław Bublewicz-Wiesław Żegilewicz | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | +15 | ||
4-zEW | Krzysztof Jassem-Marcin Mazurkiewicz | N: Konkret Chełmno | +15 | |||
19 | 14-oEW | Roman Opaliński-Przemysław Zawada | S: ELEKTROMONTAŻ | +14 | ||
20 | 1-oEW | Rafał Konieczny-Roman Wachowiak | N: Chemik Bydgoszcz | +12 | ||
21 | 15-zEW | Dariusz Kardas-Teresa Pudelewicz | S: BINŻ | +9 | ||
22 | 11-oNS | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | S: DYKTATOR | +8 | ||
16-zNS | Andrei Arlovich-Andrei Sotnikau | S: KATOK SL | +8 | |||
10-zNS | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | S: SPÓJNIA | +8 | |||
25 | 13-zEW | Krzysztof Śliwoń-Krzysztof Tomsia | S: BUKS MDK MOSM | +6 | ||
26 | 11-zEW | Kazimierz Chłobowski-Jacek Kalinowski | S: DYKTATOR | +5 | ||
27 | 10-oNS | Jarosław Jurkiewicz-Ryszard Skotarski | S: PIAST - CKiS | +4 | ||
28 | 1-zEW | Wiesław Tabiszewski-Sławomir Zimniak | N: BKB Bolesławiec | +3 | ||
13-oNS | Michał Haczewski-Marek Nowakowski | S: BUKS MDK MOSM | +3 | |||
4-oNS | Mariusz Arutiunianc-Jacek Gackowski | N: Konkret Chełmno | +3 | |||
31 | 12-oEW | Maciej Modrzejewski-Jerzy Orzeł | S: MKS MAZOVIA | +1 | ||
7-oNS | Wiesław Niciński-Adam Pawłowski | N: KDK 1 Kutno | +1 | |||
33 | 7-oEW | Dariusz Krajewski-Leszek Łuniewski | N: INTERBUD Jarosław Szcz | -1 | ||
12-oNS | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: KS ENERGETYK | -1 | |||
35 | 1-zNS | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | N: Chemik Bydgoszcz | -3 | ||
4-oEW | Cathy Bałdysz-Anna Sarniak | N: Connector Poznań | -3 | |||
13-oEW | Paweł Chindelewicz-Aleksander Kot | S: MBIKE ROWERY | -3 | |||
38 | 10-oEW | Karol Gałązka-Piotr Kruszewski | S: SPÓJNIA | -4 | ||
39 | 11-zNS | Tadeusz Gumkowski-Dariusz Zembrzuski | S: KBS LEGIONOWIANIN | -5 | ||
40 | 13-zNS | Waldemar Burakowski-Waldemar Radziak | S: MBIKE ROWERY | -6 | ||
41 | 11-oEW | Robert Głowacki-Andrzej Kondeja | S: KBS LEGIONOWIANIN | -8 | ||
10-zEW | Magdalena Holeksa-Kamila Wesołowska | S: PIAST - CKiS | -8 | |||
16-zEW | Paweł Miechowicz-Piotr Ilczuk | S: CONSUS II | -8 | |||
44 | 15-zNS | Bartosz Ceglarski-Grzegorz Zakrzewski | S: SPS CONSTRUCTION II | -9 | ||
45 | 1-oNS | Jarosław Molenda-Artur Winkler | N: BKB Bolesławiec | -12 | ||
46 | 14-oNS | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | S: SFORA CIBORA Kraków | -14 | ||
47 | 4-zNS | Ewa Banaszkiewicz-Grażyna Brewiak | N: Connector Poznań | -15 | ||
6-oNS | Anna Kowalska-Marek Tyran | N: INWIT Pabianice | -15 | |||
49 | 7-zEW | Andrzej Kozikowski-Mariusz Kraśnicki | N: KDK 1 Kutno | -16 | ||
50 | 3-zNS | Jerzy Razik-Piotr Wasylko | N: ZOIM Szczecin | -18 | ||
51 | 12-zEW | Mirosław Białożyt-Leszek Niemiec | S: KS ENERGETYK | -19 | ||
6-zEW | Jakub Przerembski-Witold Turant | N: INWIT Pabianice | -19 | |||
53 | 8-zEW | Marek Lichocki-Ryszard Pichla | N: SBS Pale Franki Elbląg | -20 | ||
54 | 15-oNS | Andrzej Kaźmierczak-Andrzej Majcher | S: BINŻ | -22 | ||
14-zEW | Grzegorz Gawron-Jakub Kowal | S: SFORA CIBORA Kraków | -22 | |||
56 | 9-zNS | Piotr Lutek-Michał Świdziński | S: SYNERGIA | -23 | ||
57 | 2-oNS | Antoni Sękowski-Zbigniew Skibicki | N: ALFA Gdynia | -24 | ||
58 | 8-oNS | Dariusz Bogucki-Sławomir Wrzosek | N: SBS Pale Franki Elbląg | -25 | ||
59 | 16-oNS | Zdzisław Beling-Grzegorz Lewaciak | S: CONSUS II | -28 | ||
60 | 9-oNS | Zbigniew Guła-Ryszard Matlak | S: ZTB 7TREFL | -29 | ||
61 | 5-zEW | Waldemar Sroczyński-Piotr Tuszyński | N: Latteria Tinis - Stein | -30 | ||
62 | 5-oEW | Włodzimierz Buze-Artur Rutkowski | N: Autostrada Eksploatacj | -32 | ||
63 | 2-zEW | Roman Budzik-Ireneusz Jarosz | N: ALFA Gdynia | -42 | ||
64 | 3-oEW | Maciej Bielawski-Sławomir Niajko | N: ZOIM Szczecin | -46 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |